The image shows an exterior view of the EQB from Mercedes-EQ with the Progressive equipment line.
The image shows a rear view of the all-electric compact SUV, the EQB from Mercedes-EQ with the Progressive design and equipment line.

Progressive dizaino ir įrangos linija.

 

Išorė.

Progressive dizaino ir įrangos linija.

 

Išorė.

Net standartinė įranga yra įspūdinga: EQA iš gamyklos pristatomas su Progressive dizaino ir įrangos linija. Jai būdingos išvaizdos savybės, pvz., priekinis ir galinis skydai su chromuotu įdėklu. Juostos ir lango linijos apdailos elementai bei integruoti stogo bėgeliai iš poliruoto aliuminio, taip pat juodai dažyti itin blizgūs 18 colių lengvo lydinio ratai palaiko rafinuotą išvaizdą iki smulkiausių detalių.

EQB 300 4MATIC: elektros energijos suvartojimas kWh/100 km (mišrus): 19,4-18,1; CO2 emisija g/km (mišri): 0.<p>Elektros suvartojimas nustatytas remiantis Reglamentu (ES) 2017/1151. Elektros sąnaudos priklauso nuo automobilio konfigūracijos. <br> </p>
EQB 350 4MATIC: elektros energijos suvartojimas kWh/100 km (mišrus): 19,4-18,1; CO2 emisija g/km (mišri): 0<p>Elektros suvartojimas nustatytas remiantis Reglamentu (ES) 2017/1151. Elektros sąnaudos priklauso nuo automobilio konfigūracijos. <br> </p>

Salonas

The image shows the cockpit of the EQB from Mercedes-EQ with the equipment line Progressive.
The image shows the comfort seats of the EQB from Mercedes-EQ with the Progressive equipment line.

Chromuoti ir juodos spalvos dizaino elementai formuoja EQB stilių.

Salonas

Pridėtinė vertė, kurią pamatysite ir pajusite: su patogiomis sėdynėmis iš ARTICO dirbtinės odos ir Fléron audinio, įskaitant sėdynių komforto paketą ir odinį daugiafunkcį sportinį vairą, salonui būdinga labai ypatinga atmosfera. Kiti prie jos prisidedantys veiksniai yra ne mažiau svarbūs modernaus stiliaus elementai, pvz., sidabro spalvos chromuotos ventiliacijos angos ir juodo audinio stogo danga.

Kiti elementai:

  • Spiralės formos apdailos elementai

  • Dvigubas puodelių laikiklis

  • Dėtuvių tinkleliai vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio sėdynių atlošuose