Heading

Close X
Menu
Intro
Modeliai
Išorė
Salonas
Įranga
AMG
Užklausa
  Polar White
  Night Black
  Spectral Blue Metallic
  Rosé Gold Metallic
  Mountain Grey Metallic
  Iridium Silver Metallic
  Hyper Blue Metallic
  Cosmos Black Metallic
  Digital White Metallic
  MANUFAKTUR Mountain Grey Magno
  MANUFAKTUR Patagonia Red Metallic
  Modeliai
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Kitas
  Perž.

   Mercedes-AMG

   Close X
   Kitas
   Perž.
    Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Coupé
    Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Coupé

    Mercedes-EQ

    Close X
    Strapline Content

    Mercedes-Maybach

    Close X
    Strapline Content
    Išorė CLA Coupé išorės akcentai. Naujojo Mercedes-Benz CLA Coupé išorės akcentai automatiškai patraukia dėmesį: nauji priekinio ir galinio buferio difuzoriai ir naujas ratų dizainas – visa tai sklandžiai sujungta po elegantišku kupė siluetu su keturiomis berėmėmis durelėmis, dabar taip pat su naujais spektriškai mėlynais metaliniais dažais. apdaila[1].

    [1] Pasirinktinai pasirenkama įranga, atsižvelgiant į konfigūraciją.
    LeftRight

    Dizaino stiliai

    Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

    Close X
    Kitas
    Perž.
     Naujas priekinės dalies dizainas Šiek tiek į priekį pasvirusi priekinė dalis su pertvarkytu priekiniu sparnu ir iškyšomis ant variklio dangčio sukuria dinamiškumo įspūdį. Papildomas akcentas – naujos radiatoriaus grotelės su trimačiu „Mercedes-Benz“ raštu.
     Panoraminis stumdomas stoglangis Tiek atidarytas, tiek uždarytas panoraminis stumdomas stoglangis[1] suteikia nuostabų laisvės pojūtį ir maloniai apšviečia saloną. Žvelgiant iš išorės, didelis stumdomas stoglangis taip pat daro nepakartojamą įspūdį, nes suteikia išskirtinumo.

     [1] Priklausomai nuo konfigūracijos atskirai pasirenkama įranga.
     Coupé dizainas Išraiškingas dizainas, pabrėžiantis jūsų individualumą, – aistringai suprojektuota kupė stogo linija, sportiška, plati ratų bazė ir jaudinanti GT galinė dalis, įrėminanti keturias berėmes duris.
     Naujas galinės dalies dizainas Atletiškos „CLA Coupé“ formos pereina į sportišką ir elegantišką GT galinę dalį. Išskirtinumo ir pasitikėjimo savimi suteikia modernios ir progresyvios formos galinis bamperis su nauju difuzoriaus pavidalu ir naujais visiškai LED galiniais žibintais.
     Nauji lengvojo lydinio ratlankiai Atskleiskite savo individualų stilių kartu su „AMG Line“[1] ir aerodinamiškai optimizuotais 48,3 cm (19 colių) daugiaspygliais lengvojo lydinio ratlankiais[1] arba taip pat ir su aerodinamiškai optimizuotais 43,2 cm (17 colių) lengvojo lydinio ratlankiais su penkiais dvigubais stipinais, kurie jau įtraukti į standartinę įrangą.

     [1] Priklausomai nuo konfigūracijos atskirai pasirenkama įranga.
     Standartinė įranga Pagrindinės standartinės įrangos linijos ypatybės:
     - Antvožas su galiniais gaubtais
     - Blizgios juodos spalvos radiatoriaus grotelės su „Mercedes-Benz“ raštu ir viena matinės pilkos spalvos plokštelė su chromuotais intarpais
     - Priekinis sparnas su sidabro spalvos apdailos elementu
     - Chromuota langų linijos apdailos juosta
     - 43,2 cm (17 colių) penkių dvigubų stipinų lengvojo lydinio ratlankiai
     - LED didelio efektyvumo priekiniai žibintai
     "PROGRESSIVE" Pagrindinės papildomos įrangos linijos savybės:
     - Radiatoriaus grotelės su „Mercedes-Benz“ raštu iš blizgaus chromo ir viena matinės pilkos spalvos plokštelė su chromo intarpais
     - Priekinis antvožas su chromuotu apdailos elementu
     - Galinis priekinis sparnas, kurio apatinė dalis dažyta grūdėta juoda spalva, o išmetamieji vamzdžiai ir apdailos detalės chromuotos
     - 45,7 cm (18 colių) 10 stipinų lengvojo lydinio ratlankiai, aerodinamiškai optimizuoti
     "AMG Line" Pagrindinės papildomos įrangos linijos savybės:
     - AMG kėbulo dizaino pagrindą sudaro AMG priekinis sparnas su chromuotu skirstytuvu, AMG šoniniai slenksčiai ir AMG galinis sparnas su chromuotais išmetamaisiais vamzdžiais ir apdailos elementais.
     - Chromuotos radiatoriaus grotelės su „Mercedes-Benz“ raštu, su „Mercedes“ žvaigžde ir viena plokštele su chromuotu intarpu
     - Diržo juostos ir langų linijos apdailos juostos iš blizgaus aliuminio
     - 45,7 cm (18 colių) AMG penkių stipinų lengvojo lydinio ratlankiai
     Salonas CLA Coupé salono akcentai. Naujojo Mercedes-Benz CLA Coupé salonas stebina savo avangardine erdve ir moderniausiais valdymo elementais. Be plačios standartinės įrangos, su MBUX daugialypės terpės sistema galite dar labiau individualizuoti įvairius elementus, tokius kaip naujasis daugiafunkcis sportinis vairas, sėdynės ar apmušalai su pasirenkamomis Progressive ir AMG įrangos linijomis.
     LeftRight

     Dizaino stiliai

     Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

     Close X
     Kitas
     Perž.
      Daugiafunkcis sportinis vairas Valdykite savo transporto priemonę taip pat intuityviai kaip ir išmaniuoju telefonu. Naujausios kartos vairas dar tiksliau atpažįsta prisilietimus, kad būtų galima patobulinti „navigaciją pirštais“ braukiant ir spaudžiant. Naujoji „Hands-On Detection“ funkcija taip pat fiksuoja vairo lietimą ir prireikus gali įspėti.
      Plačiaekranė vairuotojo erdvė Standartinis centrinis medijos ekranas dabar yra 26 cm (10,25 colio). Kartu su 26 cm (10,25 colio) visiškai skaitmeniniu prietaisų ekranu[1] ir vienu ištisiniu stikliniu paviršiumi kabina atrodo įspūdingai plačiaekranė.

      [1] Priklausomai nuo konfigūracijos atskirai pasirenkama įranga.
      „Burmester®“ garso sistema su „Dolby® Atmos“ erdviniu garsu ėl legendinio „Burmester®“ garso su 12 garsiakalbių, 60 vatų žemų dažnių garsiakalbiu ir 590 vatų sistemos galia taip pat galėsite mėgautis didesniu išskirtinumu. Garsiakalbiai su elegantiškais užrašais kuria aukščiausios klasės erdvinį garsą, kurį galite optimizuoti atskirai priekinėms ir galinėms sėdynėms. Leisdami muziką taip pat galite mėgautis „Dolby® Atmos“ kokybe[1].

      [1] Priklausomai nuo konfigūracijos atskirai pasirenkama įranga.
      Naujos patogios sėdynės Naujojo „CLA Coupé“ standartinėje įrangoje užtikrinamas aukščiausio lygio komfortas. „AMG Line“ modelyje sumontuotos sportinės sėdynės su optimizuota šonine atrama ir integruotomis galvos atramomis – pasirinktinai su vienu iš naujųjų apmušalų variantų: ARTICO dirbtinės odos / MICROCUT bahia rudos mikropluošto spalvos arba ARTICO dirbtinės odas šalavijo pilkos spalvos. Standartinėje įrangoje galite mėgautis aukštos kokybės patogiomis sėdynėmis su ARTICO dirbtinės odos / juodo „Bertrix“ audinio sėdynių užvalkalais. „Bertrix“ audinio užvalkalas pagamintas iš 100 % perdirbtų medžiagų.

      [1] Priklausomai nuo konfigūracijos atskirai pasirenkama įranga.
      Atnaujinto dizaino centrinė konsolė Viskas lengvai pasiekiama ir paruošta naudoti. Naujoje centrinėje konsolėje yra daugiau vietos daiktams laikyti, o valdikliai išdėstyti dar intuityviau.
      Įranga CLA Coupé įrangos akcentai.
      Kitas
      Perž.
       Naujausios kartos MBUX Įdiegus naujausios kartos MBUX multimedijos sistemą, „CLA Coupé“ salonas tampa dar skaitmeniškesnis ir išmanesnis. LCD ekranai leidžia intuityviai valdyti automobilio funkcijas balsu, prisilietimu ar gestais, o sistema kaskart po truputį mokosi. Ekranų išvaizdą galima individualizuoti. Iš viso yra trys ekranų stiliai ir trys režimai („Navigacija“, „Pagalba“, „Paslaugos“).
       Išmaniųjų telefonų integracija Aktyvioji parkavimo pagalbinė sistema su 360 laipsnių kamera padeda lengviau rasti stovėjimo vietą ir manevruoti į stovėjimo vietą bei iš jos išvažiuoti. Išmaniųjų telefonų integracija[1] leidžia mobilųjį telefoną belaidžiu ryšiu sujungti su multimedijos sistema per „Apple CarPlay™“ arba „Android Auto™“. Tai suteikia patogią prieigą prie svarbiausių išmaniojo telefono programėlių. Taip pat galite greitai ir lengvai naudotis trečiųjų šalių tiekėjų programėlėmis, pavyzdžiui, „Spotify“.

       [1] Priklausomai nuo konfigūracijos atskirai pasirenkama įranga.
       MBUX pramogos Iš anksto įdiegta „MBUX Entertainment“ sistema suteikia galimybę tiesiogiai į automobilį įdiegti įvairias muzikos transliavimo paslaugas, pavyzdžiui, „Amazon Music“, „Apple Music“, „Spotify“ arba „TIDAL“. Paslauga „TuneIn“ taip pat suteikia prieigą prie daugybės internetinių radijo stočių ir tinklalaidžių. Priklausomai nuo paslaugų teikėjo, jums gali prireikti naudotojo paskyros. Prieinamumas priklauso nuo jūsų automobilio modelio ir bet kuriuo metu gali skirtis[1][2][3].

       [1] Priklausomai nuo konfigūracijos atskirai pasirenkama įranga.

       [2] Pasiūlymas galioja tik pasirinktose šalyse. Patikrinkite, ar paslaugų teikėjai gali užtikrinti šias funkcijas jūsų šalyje. Norint iš anksto įdiegti „MBUX Entertainment“, reikia gerai veikiančio interneto ryšio. Tai galite padaryti suaktyvinę trečiosios šalies „Comfort“ duomenų kiekio paslaugą* su išoriniu mobiliojo ryšio operatoriumi (MNO).

       [3] Ši „Mercedes me connect“ paslauga teikiama automobiliuose su MBUX multimedijos sistema. Norint ja naudotis, būtina aktyvi „Mercedes me connect“ naudotojo paskyra. Be to, transporto priemonė turi būti susieta su naudotojo paskyra ir turi būti suaktyvinta paslauga „Online Music“. Be to, norint naudotis paslauga, turi būti sukurta transliacijos paslaugų teikėjo paskyra. Srautinio duomenų perdavimo paslaugų teikėjai gali skirtis priklausomai nuo vietos prieinamumo.
       Aktyvioji eismo juostos palaikymo sistema Aktyvioji eismo juostos palaikymo sistema yra atidus stebėtojas: jei netyčia išvažiuosite iš savo eismo juostos arba pavojingai priartėsite prie kitų eismo dalyvių, sistema, įsikišdama į vairo valdymą, gali grąžinti jus į eismo juostą. Jei vis tiek išvažiuosite iš eismo juostos, būsite papildomai įspėti įsijungus vairo vibracijos funkcijai[1].


       [1] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės, neatleidžiančios jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
       Aktyvioji pagalbinė stabdymo sistema Sistema gali padėti išvengti susidūrimo su judančiomis, stovinčiomis ar priešpriešiais važiuojančiomis transporto priemonėmis, pėsčiaisiais ir dviratininkais. Be įspėjimų apie atstumą ir susidūrimą, sistema visų pirma siūlo situaciją atitinkančią stabdymo pagalbą, įskaitant, jei reikia, avarinį stabdymą[1].

       [1] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
       Aktyvioji atstumo palaikymo pagalbinė sistema DISTRONIC Būsite dėkingi už aktyviosios atstumo palaikymo pagalbos sistemos DISTRONIC[2]patogumą tiek intensyviame, tiek dažnai sustojančiame eisme. Ši sistema sumažina įtampą, nes automatiškai pritaiko jūsų greitį prie priekyje lėčiau važiuojančių transporto priemonių greičio. Pageidaujamą saugų atstumą galima nustatyti keliais žingsniais[1].

       [1] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.

       [2] Priklausomai nuo konfigūracijos atskirai pasirenkama įranga.
       Pagalbinė aklosios zonos sistema Pagalbinė aklosios zonos sistema[2] labai atidžiai stebi jus, ypač kai įjungiate posūkio signalą. Sistema gali vizualiai ir garsiniu signalu įspėti apie galimą šoninį susidūrimą su kitais eismo dalyviais, esančiais aklojoje zonoje. Pasibaigus kelionei, sistema vis tiek išlieka budri ir įspėja, jei ketinate atidaryti duris netinkamu metu[1].

       [1] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.

       [2] Priklausomai nuo konfigūracijos atskirai pasirenkama įranga.
       MBUX papildyta realybė navigacijai Kad galėtumėte rasti kelią sudėtingose vairavimo situacijose, MBUX papildytoji realybė navigacijai[2] sujungia virtualųjį pasaulį su realiuoju. Ši technologija grafines navigacijos instrukcijas ir eismo informaciją perkelia į gyvus vaizdus. Galite greitai, saugiai ir be streso pasiekti kelionės tikslą.


       [2] Priklausomai nuo konfigūracijos atskirai pasirenkama įranga.
       Parkavimo sistemos Naujausios kartos parkavimo sistemos padeda įvažiuoti ir išvažiuoti iš priekinės ir atbulinės eigos stovėjimo vietų. Pradedant visų aptiktų stovėjimo vietų šalia apžvalga, baigiant 360° apžvalga aplink automobilį ir įvairių parkavimo variantų pasirinkimu. Išvažiuojant iš stovėjimo vietos atbuline eiga, sistema taip pat gali įspėti apie artėjantį priešpriešinį eismą[1][2].

       [1] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.

       [2] Priklausomai nuo konfigūracijos atskirai pasirenkama įranga.
       Elektra reguliuojama vairuotojo sėdynė su atminties funkcija Naudodami atminties funkciją[1] galite išsaugoti ir patogiai pasirinkti iki 3 skirtingų sėdynės padėčių. Sėdynę galite labai lengvai sureguliuoti ir nustatyti reikiamą padėtį elektriniais mygtukais. Jei esate susikūrę naudotojo profilį, norėdami pasiekti asmeninius nustatymus, turite jį aktyvuoti centriniame medijos ekrane.

       [1] Priklausomai nuo konfigūracijos atskirai pasirenkama įranga.
       "KEYLESS-GO" patogumo paketas Labai patogi įlipimo ir daiktų padėjimo funkcija kasdien: dėl "KEYLESS-GO" patogumo paketo[1] galite atidaryti arba užrakinti automobilį tiesiog paliesdami durų rankeną. "HANDS-FREE ACCESS" funkcija bagažinės dangtį atidaro kojos judesiu po bamperiu. Tai ypač naudinga, kai grįžtate iš parduotuvės apsikrovę sunkiais krepšiais.

       [1] Priklausomai nuo konfigūracijos atskirai pasirenkama įranga.
       "THERMOTRONIC" automatinė klimato kontrolė "THERMOTRONIC"[1] reguliuoja atskiras temperatūras dviejose zonose. Jūs ir priekyje sėdintis keleivis galite nustatyti pageidaujamą klimatą nepriklausomai vienas nuo kito. Ir niekada nereikės iš naujo reguliuoti, nes jautrūs jutikliai fiksuoja net sąlygų pokyčius, pavyzdžiui, saulės šviesą.

       [1] Priklausomai nuo konfigūracijos atskirai pasirenkama įranga.
       Sėdynių komforto paketas Sėdynių komforto paketas[1] su daugybe reguliavimo parinkčių leidžia rasti optimalią sėdynės padėtį. Visi vairuotojai gali susikurti savo asmeninį ir ergonomišką nustatymą. Iš ypatingos pagarbos aukštiems vairuotojams: ištraukiama sėdynės pagalvė. Ji iki šešių centimetrų prailgina šlaunų atraminį paviršių.

       [1] Priklausomai nuo konfigūracijos atskirai pasirenkama įranga.
       "GUARD 360°" transporto priemonės apsauga „Plus“ "GUARD 360°" transporto priemonės apsauga „Plus“* užtikrina visapusišką transporto priemonės aplinkos stebėjimą. Dėl apsaugos nuo vagystės signalizacijos sistemos ir avarinio raktelio išjungimo galite veikti greitai. Kelyje susidūrimo aptikimo* funkcija apie tai praneša per programėlę. O pavogtos transporto priemonės pagalbos* funkcija padidina tikimybę atgauti savo turtą, jei jūsų transporto priemonė būtų pavogta.
       Šoninės oro pagalvės gale sėdintiems keleiviams Galinėje salono dalyje esančios šoninės oro pagalvės[1] apsaugo prie lango galinėse sėdynėse sėdinčių keleivių krūtinės sritį stipraus šoninio smūgio atveju. Kartu su standartinėmis langų oro pagalvėmis jos užtikrina optimalų saugumo potencialą, kad būtų išvengta sužalojimų arba jie būtų sušvelninti. Oro pagalvės išsiskleidžia tarp durelių ir keleivio.

       [1] Priklausomai nuo konfigūracijos atskirai pasirenkama įranga.
       "PRE-SAFE®" sistema "PRE-SAFE®" sistema už jus išnaudoja laiką iki artėjančio eismo įvykio. Daugybė priemonių gali sumažinti jums tenkantį stresą ir įtampą. Naujoviška „PRE-SAFE® Sound“ sistema iš garsiakalbių skleidžia triukšmą, kuris gali sukelti natūralų apsauginį refleksą. Tai gali apsaugoti vidinę ausį slopindama avarijos triukšmą.
       Pakaba su prisitaikančia amortizacijos sistema Pasirinkę pakabą su adaptyviai reguliuojama amortizacija[1], galėsite rinktis tarp didžiausio veržlumo ir didelio amortizacijos komforto – pagal maršrutą ir asmeninį vairavimo stilių. Norėdami tai padaryti, nustatykite amortizatorių kietumą nuo „Comfort“ iki „Sport“. Žemesnis pakabos lygis ir sportinis tiesioginis vairo mechanizmas dar labiau palaiko dinamišką vairavimo stilių.

       [1] Priklausomai nuo konfigūracijos atskirai pasirenkama įranga.
       "DYNAMIC SELECT" Važiuokite būtent taip, kaip patinka jums. Vos vienu mygtuko nuspaudimu DYNAMIC SELECT siūlo įvairius važiavimo režimus, kuriais pasirenkami variklio, transmisijos, pakabos ir vairo mechanizmo nustatymai. Pasirinkus „Sport“ režimą, automobilis yra dinamiškesnis, o pasirinkus „Comfort“ režimą jo nustatymai yra išskirtinai subalansuoti. „ECO“ režime daugiausia dėmesio skiriama efektyvumui, taupant degalus ir pinigus.
       MERCEDES-AMG Mercedes-AMG CLA Coupé. Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC ir Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ taip pat patvirtina savo kaip išraiškingo dizaino ikonų reputaciją naujajame leidime. Abiejų dabar vienodai paženklintos AMG būdingos radiatoriaus grotelės su vertikaliais statramsčiais, AMG emblema ant variklio dangčio ir AMG priekinė prijuostė – tai aiškus įsipareigojimas AMG Performance šeimai. Be to, yra ryškesni priekiniai žibintai, nauji AMG lengvojo lydinio ratlankiai[1] ir naujo dizaino galiniai žibintai.

       [1] Pasirinktinai pasirenkama įranga, atsižvelgiant į konfigūraciją.
       LeftRight

       Išorės dizainas

       Salono dizainas

       Svarbiausi išorės akcentai

       Close X
       Kitas
       Perž.
        Nauji AMG priekiniai ir MULTIBEAM LED priekiniai žibintai [CLA 35 4MATIC Coupé] Nauja priekinė dalis su AMG būdingomis radiatoriaus grotelėmis, AMG priekine dalimi ir pasirenkamais naujais MULTIBEAM LED priekiniais žibintais[1] suteikia automobiliui dinamiškumo.

        [1] Priklausomai nuo konfigūracijos atskirai pasirenkama įranga.
        AMG aptako briauna [CLA 35 4MATIC Coupé] Standartinis AMG kėbulo spalvos aptakas vizualiai išskiria automobilį ir kartu užtikrina geresnę prispaudžiamąją jėgą kelyje.
        AMG lengvojo lydinio ratlankiai ir AMG didelio efektyvumo stabdžių sistema [CLA 35 4MATIC Coupé] Dinamišką išvaizdą užbaigia 48,3 cm (19 colių) AMG lengvojo lydinio ratlankiai su 5 dvigubų stipinų dizainu[1] ir AMG didelio efektyvumo stabdžių sistema. Papildomai galima užsisakyti raudonus stabdžių suportus[1].

        [1] Priklausomai nuo konfigūracijos atskirai pasirenkama įranga.
        Specifinė AMG galinė dalis [CLA 35 4MATIC Coupé] Naujo dizaino galiniai žibintai, AMG galinis sparnas, atrodantis kaip su difuzoriumi, ir AMG išmetimo sistema su apvaliomis išmetamųjų vamzdžių apdailos detalėmis traukia visų dėmesį.
        AMG priekiniai ir MULTIBEAM LED priekiniai žibintai [CLA 45 S 4MATIC+ Coupé] Nepakartojamas AMG būdingų radiatoriaus grotelių ir AMG priekinės dalies, plačių AMG sparnų ir naujų MULTIBEAM LED priekinių žibintų derinys[1].

        [1] Priklausomai nuo konfigūracijos atskirai pasirenkama įranga.
        AMG aptako briauna [CLA 45 S 4MATIC+ Coupé] Ant bagažinės dangčio esantis firminis AMG aptakas dar labiau sustiprina bekompromisio dinamiškumo įspūdį.
        AMG kaltiniai kryžminių stipinų dizaino ratlankiai ir AMG didelio efektyvumo stabdžių sistema [CLA 45 S 4MATIC+ Coupé] Šie 48,3 cm (19 colių) AMG kaltiniai ratlankiai su kryžminiais stipinais[1] kartu su AMG aukštos kokybės stabdžių sistema su raudonomis stabdžių apkabomis užtikrina dinamišką išvaizdą.

        [1] Priklausomai nuo konfigūracijos atskirai pasirenkama įranga.
        Specifinė AMG galinė dalis [CLA 45 S 4MATIC+ Coupé] Naujo dizaino galiniai žibintai, AMG galinis sparnas, atrodantis kaip su difuzoriumi, ir nepakartojama AMG išmetimo sistema garantuotai patrauks kiekvieno akį.
        „AMG Street Style Edition“: lenktynių trasos stilius pasaulio gatvėms „AMG Street Style Edition“ žavi įspūdingu dizainu. Išorėje įspūdį daro MANUFAKTUR kalnų pilkos magno spalvos dažų danga su tamsiai pilka ir fluorescencine oranžine folija, matiniai juodi AMG ratlankiai su blizgiais ratlankių kraštais ir AMG būdingomis stabdžių apkabomis, AMG naktinis paketas ir „Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+“ pasirenkamas AMG aerodinamikos paketas „Plus“.
        AMG aerodinamikos paketas AMG aerodinamikos paketas [1] buvo sukurtas vėjo tunelyje, kad pagerintų valdymą važiuojant dideliu greičiu ir suteiktų dar didesnį malonumą vairuojant. Nuimamos kėbulo dalys padidina prispaudžiamąją jėgą. Didesnė AMG aptako briauna ant bagažinės dangčio aiškiai parodo bekompromisio našumo siekį.

        [1] Priklausomai nuo konfigūracijos atskirai pasirenkama įranga.
        AMG aerodinamikos paketas „Plus“ AMG aerodinamikos paketas „Plus“[1] išplečia aerodinamikos paketą ir prideda fiksuotą galinį sparną. Jis sukuria galingą neigiamą keliamąją jėgą ties galine ašimi ir pagerina valdymą važiuojant dideliu greičiu. Įspūdingas AMG galinis sparnas taip pat užtikrina išraiškingą bekompromisio lenktynininko išvaizdą.

        [1] Priklausomai nuo konfigūracijos atskirai pasirenkama įranga.
        AMG "Night Package" Pasirinkus AMG "Night Package"[1], tam tikri išorės elementai padengiami blizgia juoda spalva. Priklausomai nuo pasirinktos dažų spalvos, išryškėja ryškūs kontrastai arba sklandūs perėjimai. Jaudinantys akcentai arba užtikrintas santūrumas: abiem atvejais parodysite, kad vertinate individualų, dinamišką dizainą.

        [1] Priklausomai nuo konfigūracijos atskirai pasirenkama įranga.
        AMG "Night Package II" AMG "Night Package II"[1] idealiai tinka individualistams, vertinantiems aukštos klasės dizaino detales. Kiti elementai, pavyzdžiui, radiatoriaus grotelių statramsčiai arba plokštelės, yra padengti juodu chromu ir paverčia jūsų „Mercedes-AMG“ modelį tikru akį traukiančiu gražuoliu.

        [1] Priklausomai nuo konfigūracijos atskirai pasirenkama įranga.
        AMG degalų bako dangtelis Pademonstruokite savo stiliaus pojūtį net ir viduje: sidabrinio chromo spalvos AMG degalų bako dangtelis[1] su AMG logotipu ir juodos spalvos dizaino elementais atskleidžia jūsų dėmesį detalėms. Degalų bako dangtelis pateikiamas aukštos kokybės dėžutėje su įspausta AMG emblema. Sumontuoti paprasta: galite tai padaryti patys arba kreiptis į prekybos atstovą.

        [1] Priklausomai nuo konfigūracijos atskirai pasirenkama įranga.

        Svarbiausi salono akcentai

        Close X
        Kitas
        Perž.
         AMG "Performance" vairas iš nappa odos / MICROCUT mikropluošto AMG "Performance" vairas turi būdingą išlygintą apatinę formą iš automobilių sporto ir yra padengtas neslystančia nappa oda ir specialiu MICROCUT[1] mikropluoštu. Tai ne tik užtikrina puikų sukibimą, bet ir vizualiai pabrėžia medžiagos išskirtinumą.

         [1] Priklausomai nuo konfigūracijos atskirai pasirenkama įranga.
         AMG "Performance" sėdynės AMG Performance sėdynės iš ARTICO / juodo MICROCUT[1] mikropluošto su kontrastingomis oranžinėmis siūlėmis siūlo geriausias sąlygas dinamiškam vairavimo manevrams, nes jų sportiška sėdėjimo padėtis ir puiki šoninė atrama. Jų išvaizda taip pat atskleidžia lenktyninį charakterį, o kartu su įvairiomis funkcijomis ir individualiais apmušalais papildomai užtikrina geriausią įmanomą komfortą.

         [1] Priklausomai nuo konfigūracijos atskirai pasirenkama įranga.
         Atnaujinta MBUX multimedijos sistema su AMG būdingais ekranų dizainais Idealų sportiško dizaino ir novatoriškos valdymo bei ekrano koncepcijos derinį demonstruoja naujos kartos MBUX multimedijos sistema. Jis vizualizuoja dinamišką orientaciją naudojant tam tikrus AMG ekranus, o visiškai skaitmeniniame prietaisų skydelyje galite perjungti tris AMG rodymo stilius.
         AMG būdingi apdailos elementai Tamsaus aliuminio / oranžinės spalvos AMG „Street Style Edition“[1] arba aliuminio „AMG Design“ juodos/sidabro spalvos[1] apdailos elementai užtikrina sportišką aukščiausios kokybės išvaizdą kabinoje. Jie suteikia interjerui individualumo ir bekompromisio dinamiškumo.

         [1] Priklausomai nuo konfigūracijos atskirai pasirenkama įranga.
         Panoraminis stumdomas stoglangis Patirkite visišką vairavimo atviru stogu malonumą, beveik kaip kabriolete ar rodsteryje – gaiviai ir be skersvėjo. Tiesiog atidarykite laisvai reguliuojamą panoraminį stumdomą stoglangį[1]. Net ir uždarius panoraminį stumdomą stoglangį, jo skaidrumas suteikia daugiau šviesos, kad automobilio salonas būtų ryškesnis.

         [1] Priklausomai nuo konfigūracijos atskirai pasirenkama įranga.
         AMG „Performance“ sėdynių paketas Vairuotojo ir priekinio keleivio AMG Performance sėdynės suteikia jums idealų šoninį atramą atliekant ypač dinamiškus vairavimo manevrus. Naudodami daugiakontūrinę sėdynės funkciją galite nustatyti savo tobulą šoninio stabilumo lygį ir reguliuoti tikslią sėdėjimo padėtį elektriniu būdu. Ramina šiluma dėl integruoto sėdynės šildymo.[1]

         [1] Priklausomai nuo konfigūracijos atskirai pasirenkama įranga.
         AMG „Performance“ aukščiausios klasės sėdynių paketas Puikus šoninis stabilumas dinamiškiems vairavimo manevrams kartu su estetiniu patrauklumu ir komfortu: AMG Performance High-End[1] sėdynių paketas puikiai valdo visas disciplinas. Daugiakontūrine sėdynės funkcija nustatykite šoninius sėdynės atramus ir elektriškai sureguliuokite sėdėjimo padėtį. Be to, galite pasirinkti individualų odinį apmušalą su integruotu sėdynės šildymu.

         [1] Priklausomai nuo konfigūracijos atskirai pasirenkama įranga.
         AMG apšviestos slenksčio plokštės su „AMG“ užrašu ir keičiamais dangčiais Net įlipimas ir išlipimas tampa patirtimi. Aukštos kokybės nerūdijančio plieno slenksčio plokštės apšviestos „AMG“ užrašu. Dėl keičiamų dangčių galite pakeisti durų slenksčių plokštes į kitas patrauklias originalias Mercedes-AMG arba Mercedes-Benz dalis.[1]

         [1] Priklausomai nuo konfigūracijos atskirai pasirenkama įranga.
         AMG odos paketas Kokybė, kurią galite jausti ir net užuosti: AMG odinis paketas[1] suteikia AMG linijos interjerui dar aukštesnės kokybės atmosferą. Dviejų atspalvių odiniai sėdynių užvalkalai ne tik gerai atrodo, bet ir ypač patvarūs. Viršutinės siūlės ant diržo linijos ir prietaisų skydelio sukuria papildomų akcentų.

         [1] Priklausomai nuo konfigūracijos atskirai pasirenkama įranga.
         Vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės klimato kontrolė Sėdynių klimato kontrolės sistema[1] vėdina priekines sėdynes ir jas vėsina, taip kontroliuojant drėgmę. Vėsesniu oru sėdynių šildymas greitai pakelia sėdynių pagalvėles ir atlošus iki malonios temperatūros. Nebenorėsite apsieiti be šios malonios sėdynių klimato kontrolės.

         [1] Priklausomai nuo konfigūracijos atskirai pasirenkama įranga.
         AMG "Street Style Edition": lenktynių trasos nuojauta pasaulio gatvėms AMG Street Style Edition stebina savo įspūdingu dizainu. Saloneįspūdingos juodos AMG Performance sėdynės su oranžinėmis dekoratyvinėmis siūlėmis, AMG Performance vairas, specifiniai apdailos elementai ir raudonai šviečiančios slenksčių apdailos.
         Pajauskite, ką reiškia jį vairuoti. Išbandykite CLA Coupé bandomojo važiavimo metu. Atsiųskite mums užklausą dėl bandomojo važiavimo ir mes netrukus su jumis susisieksime.