Heading

Close X
Menu
Intro
Modeliai
Išorė
Salonas
Įranga
AMG
Užklausa
  Polar White
  Night Black
  Spectral Blue Metallic
  Rosé Gold Metallic
  Mountain Grey Metallic
  Iridium Silver Metallic
  Cosmos Black Metallic
  Digital White Metallic
  MANUFAKTUR Mountain Grey MAGNO
  MANUFAKTUR Patagonia Red Metallic
  Modeliai
  Išorė GLA išorės akcentai. Naujasis „GLA“ iš pirmo žvilgsnio sužavi patobulintu priekinės dalies dizainu su tarsi deimantais nusėtomis radiatoriaus grotelėmis su chromuotais kaiščiais ir MULTIBEAM LED priekiniais žibintais[1], kurie perteikia išskirtinį jo charakterį, o panoraminis stumdomas stogas[1] ir 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai [1] suteikia išskirtinį vairavimo komfortą. Dinamišką eleganciją skleidžia naujas galinės dalies dizainas su išraiškingais išmetimo vamzdžiais ir visiškai LED galiniais žibintais. Naujos ekstravagantiškos mėlynos spalvos dažai suteikia dizainui baigtumo.[1]
  LeftRight

  Dizaino stiliai

  Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

  Close X
  Kitas
  Perž.
   Nauja priekinė dalis su MULTIBEAM LED „GLA“ priekinė dalis su deimanto formos elementais dekoruotomis radiatoriaus grotelėmis su chromuotais kaiščiais ir MULTIBEAM LED priekiniais žibintais ne tik pabrėžia jo sportiškumą, bet ir užtikrina didesnį saugumą. Valdomi šviesos diodai lanksčiai reaguoja į įvairias eismo situacijas. Posūkių žibintai taip pat geriausiai apšviečia regėjimo lauką.

   [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
   Įspūdinga dažų apdaila Dinamišką visureigio charakterį atitinkanti nauja sodrios mėlynos spalvos apdaila [1] išryškina „GLA“ išorę.

   [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
   Nauja galinė dalis su išmetimo vamzdžiais ir LED galiniais žibintais Galinė dalis su išmetimo vamzdžiais ir įspūdingais visiškai LED galiniais žibintais žavi ne tik dinamišku dizainu, bet ir aukštos kokybės bei precizišku interjero dizainu.
   Panoraminis stumdomas stoglangis Priekyje esantis panoraminis stumdomas stiklinis stoglangis ir gale esantis fiksuotas stiklinis panoraminis stogas užpildo saloną natūralia šviesa ir sukuria šviesią bei jaukią atmosferą kiekvienoje kelionėje. Šiltesnėmis dienomis stiklinis stumdomas stoglangis suteikia papildomą vėdinimo galimybę.[1]

   [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
   20 colių lengvojo lydinio ratlankiai Atletiško profilio lengvojo lydinio ratlankiai, kurių matmenys svyruoja nuo 17 iki 20 colių, suteikia „GLA“ galingo visureigio charakterį ir užtikrintumą kelyje bei lengvoje bekelėje.

   [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
   Salonas GLA sao akcentai. „Mercedes-Benz GLA“ salonas žavi aukštos kokybės apdaila, dideliu erdvės pojūčiu ir naujovišku vairavimo komfortu. Vairas, pertvarkyta centrinė konsolė ir stilingas aplinkos apšvietimas[1] – kiekviena smulkmena pasižymi įspūdingu estetiniu dizainu ir kruopščiai apgalvotu funkcionalumu. Naujoji MBUX multimedijos sistema prisitaiko prie jūsų pageidavimų, o naujoji „Burmester®“ erdvinio garso sistema su „Dolby Atmos®“ [1]užtikrina intensyvius garso pojūčius.
   LeftRight

   Dizaino stiliai

   Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

   Close X
   Kitas
   Perž.
    Naujasis vairas Mėgaukitės nauja dinamiška vairavimo patirtimi su daugiafunkciu sportiniu „GLA“ vairu. Jutikliniais valdymo skydeliais galite valdyti svarbiausias automobilio funkcijas nenuleisdami rankų nuo vairo. To ir nenorėsite vien dėl malonios liesti aukštos kokybės napos odos. Daugiafunkcis sportinis vairas taip pat gali būti aptrauktas dirbtine ARTICO[1] oda, pabrėžiančia progresyvų jūsų automobilio pobūdį.

    [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
    Atnaujinto dizaino centrinė konsolė Įleidžiamas centrinės konsolės daiktadėžės dangtelis iš aukštos kokybės medžiagos elegantiškai apsaugo nuo pašalinių žvilgsnių. Jis gerai atrodo, salonas išlieka tvarkingas, o viskas, kas svarbu, yra po ranka. Praktiškoje daiktadėžėje galima sudėti kasdienius daiktus, pavyzdžiui, išmanųjį telefoną, piniginę ar įvairius raktus.
    Naujoji MBUX multimedijos sistema Susikurkite savo asmeninius informacijos ir pramogų poreikius naudodami naująją MBUX multimedijos sistemą. Pasirinkite vieną iš kelių ekrano stilių – nuo santūraus („Understated“) iki sportiško („Sporty“) – ir nuspręskite, ar norite įvesti informaciją balsu, ar valdyti lietimu. Dirbtinis intelektas įsimena jūsų mėgstamą radijo stotį ir greitesnį maršrutą į darbą.
    Naujoji „Burmester®“ erdvinio garso sistema su „Dolby Atmos®“ Patirkite dar geresnį veikimą ir išskirtinumą, kurį užtikrina legendinis „Burmester®“ garsas. Su juo kiekviena kelionė gali tapti nuostabia garsine patirtimi. Garsiakalbius puošia elegantiški užrašai, o garsą galite specialiai optimizuoti priekinėms ir galinėms sėdynėms, kad sukurtumėte intensyvų garsinį foną. Taip pat galite leisti muziką „Dolby® Atmos“ kokybe.[1]

    [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
    Aplinkos apšvietimas Kiekvienai kelionei susikurkite individualų apšvietimą ir „GLA“ saloną pritaikykite pagal savo nuotaiką: naudodami 64 aplinkos apšvietimo spalvas[1] galite sukurti įspūdingus spalvų pasaulius, pavyzdžiui, apšviestose oro angose, duryse ar prietaisų skydelyje.

    [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
    Mini žaidimai pramogai Mini žaidimų rinkinys [1]specialiai sukurtas jutikliniams ekranams ir jutiklinio valdymo mygtukams ant automobilio vairo. Žaiskite vieni ir pagerinkite savo aukščiausią rezultatą arba varžykitės ekrane su kitais transporto priemonės keleiviais. Saugumo sumetimais negalima žaisti vairuojant.[2]

    [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

    [2] Norint naudotis produkto turiniu, reikia turėti aktyvią „Mercedes me“ naudotojo paskyrą ir sutikti su „Mercedes me connect“ paslaugų naudojimo sąlygomis.
    MBUX papildytosios realybės navigacija Dar skaitmeniškesnis, dar išmanesnis ir dar saugesnis: MBUX papildytosios realybės navigacija[1] virtualųjį pasaulį sujungia su realiuoju. Grafinė navigacijos ir eismo informacija rodoma didelės raiškos tiesioginiais vaizdais ir gali padėti geriau ir greičiau orientuotis sudėtingose eismo situacijose.

    [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
    Įranga GLA įrangos akcentai.
    Kitas
    Perž.
     MBUX papildytoji realybė navigacijai Kad galėtumėte rasti kelią sudėtingose vairavimo situacijose, MBUX navigacijai skirta papildytoji realybė[1] virtualųjį pasaulį sujungia su realiuoju. Ši technologija grafines navigacijos instrukcijas ir eismo informaciją perkelia į gyvus vaizdus. Galite greitai, saugiai ir be streso pasiekti kelionės tikslą.

     [[1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
     MBUX salono asistentas Mėgaukitės bekontakčiu valdymu su šia naujoviška sistema, kuri atpažįsta jūsų rankos ir plaštakos judesius ir į juos reaguoja. Tai reiškia, kad pasirinktas funkcijas galite įjungti per kelias sekundes. Sistema gali atskirti vairuotoją ir priekyje sėdintį keleivį, kad pasiektumėte būtent tą meniu, kurio ieškote.[1]


     [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
     Jutiklinis valdymas MBUX daugialypės terpės sistema suteikia didžiausią laisvę valdyti daugybę funkcijų jums patogiausiu būdu. Jūsų „Mercedes-Benz GLA“ yra jutiklinis ekranas. Ekranus taip pat galima valdyti jutiklinio valdymo mygtukais ant vairo.
     Išmaniųjų telefonų integracija Išmaniųjų telefonų integracija [1][2]belaidžiu ryšiu sujungia mobilųjį telefoną su multimedijos sistema per „Apple CarPlay™“ arba „Android Auto™“. Tai suteikia patogią prieigą prie svarbiausių išmaniojo telefono programėlių. Taip pat galite greitai ir lengvai naudotis trečiųjų šalių tiekėjų programėlėmis, pavyzdžiui, „Spotify“.

     [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

     [2] Norint naudotis „Mercedes me connect“ paslaugomis, reikia turėti asmeninį „Mercedes me“ paslaugų naudojimo sąlygomis. Nurodytos paslaugos, jų prieinamumas ir funkcijos visų pirma priklauso nuo automobilio modelio, pagaminimo metų, pasirinktos papildomos įrangos ir šalies.
     Skaitmeniniai priedai Naudodamiesi skaitmeniniais priedais („Digital Extras“) ir atitinkamomis „Mercedes me“ programėlėmis, galite patirti daugiau patogumo, saugumo, vairavimo malonumo ir naudotis skaitmenine pagalba, nes jos suteikia jums svarbios informacijos ir praktinių „Mercedes“ funkcijų tiek automobilyje, tiek išmaniajame telefone.[1][2]

     [1] Norint naudotis „Mercedes me connect“ paslaugomis, reikia turėti asmeninį „Mercedes me“ paslaugų naudojimo sąlygomis. Nurodytos paslaugos, jų prieinamumas ir funkcijos visų pirma priklauso nuo automobilio modelio, pagaminimo metų, pasirinktos papildomos įrangos ir šalies.

     [2] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
     MBUX balso asistentas Patirkite ir mėgaukitės nauju žavinčiu valdymo balsu lygiu su „MBUX Voice Assistant“ [1][2]be jokių nustatytų komandų. MBUX pagalbinė balso sistema supranta natūralią kalbą, todėl paklūsta beveik kiekvienai komandai. Ji atpažįsta ir supranta beveik visus su informacijos ir pramogų sistema bei automobilio valdymu susijusius prašymus. Sistema gali apdoroti ir netiesioginę kalbą, pavyzdžiui, klimato kontrolė reaguos į „man šalta“ ir palaipsniui padidins temperatūros nustatymą.

     [1] Norint naudotis „Mercedes me connect“ paslaugomis, reikia turėti „Mercedes me ID“ ir sutikti su „Mercedes me connect“ paslaugų naudojimo sąlygomis

     [2] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
     Inžinerinis bekelės paketas Pasirūpinkite, kad jūsų automobilis būtų pritaikytas sudėtingoms vietovėms: papildomas bekelės važiavimo režimas[1] optimizuoja sukibimą, pavyzdžiui, važiuojant sniegu, purvu ar prastos kokybės kelio danga. Šiuo tikslu jis reguliuoja variklio galios tiekimą ir stabdžių antiblokavimo sistemos (ABS) valdymą šiek tiek šiurkštesniems ne asfalto paviršiams.

     [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

     Aktyvioji atstumo palaikymo pagalbinė sistema DISTRONIC Kontroliuodama atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės, aktyvioji atstumo palaikymo pagalbinė sistema DISTRONIC [1]gerokai palengvina jūsų darbą. Kartu su kelio ženklų atpažinimo funkcija galite patogiai pritaikyti nustatytus greičio apribojimus vos vieną kartą nuspaudę mygtuką.[2]

     [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

     [2] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
     Aktyvioji pagalbinė stabdymo sistema Aktyvioji stabdymo pagalbos sistema su posūkio funkcija gali padėti išvengti susidūrimo su priekyje važiuojančiomis ar stovinčiomis transporto priemonėmis, su priešpriešiais važiuojančiomis transporto priemonėmis atliekant posūkį, judančiais pėsčiaisiais ir dviratininkais. Be įspėjimų apie atstumą ir susidūrimą, sistema pirmiausia siūlo situaciją atitinkančią stabdymo pagalbą, įskaitant, jei reikia, avarinį stabdymą. [1]

     [1] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
     Aktyvioji eismo juostos palaikymo sistema Aktyvioji eismo juostos palaikymo sistema yra atidi stebėtoja: jei netyčia išvažiuosite iš savo eismo juostos arba pavojingai priartėsite prie kitų eismo dalyvių, sistema, įsikišdama į vairo reguliavimą, gali grąžinti jus į eismo juostą. Tačiau jei vis dėlto išvažiuosite iš eismo juostos, apie tai būsite papildomai įspėti – vairas vibruos.[1]


     [1] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
     Manevravimo važiuojant su priekaba pagalbinė sistema Taupykite laiką ir rūpesčius manevruodami: naudodami „Trailer Manoeuvring Assist“[1], galite užtikrintai ir ramiai atlikti manevrus atbuline eiga net ir sudėtingose situacijose. Ypač naudinga vairuotojams, kurie retai važiuoja su priekaba arba turi mažiau patirties, nes vairavimo su priekaba pagalbinė sistema tikrai palengvina darbą.[2]

     [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

     [2] Norint naudotis „Mercedes me connect“ paslaugomis, reikia turėti „Mercedes me ID“ ir sutikti su „Mercedes me connect“ paslaugų naudojimo sąlygomis. Nurodytos paslaugos, jų prieinamumas ir funkcijos visų pirma priklauso nuo automobilio modelio, pagaminimo metų, pasirinktos papildomos įrangos ir šalies.
     "PRE-SAFE®" sistema „PRE-SAFE®“ sistema [1]už jus išnaudoja laiką iki artėjančio eismo įvykio. Galima inicijuoti daugybę priemonių, kad būtų sumažinta dėl to atsirandanti jėga. Naujoviška „PRE-SAFE® Sound“ sistema iš garsiakalbių skleidžia triukšmą, kuris gali sukelti natūralų apsauginį refleksą. Ji apsaugo vidinę ausį slopindama avarijos keliamą triukšmą.

     [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
     "HANDS-FREE ACCESS" Dėl "HANDS-FREE ACCESS" funkcijos pakrovimas ir iškrovimas yra lengvas ir nekelia streso: bagažinės dangtis atsidaro ir užsidaro be fizinio kontakto. Po galiniu buferiu esantis jutiklis aptinka kojos spyrio judesį. Tai ypač naudinga, kai abi rankos pilnos pirkinių krepšių arba neturite laisvos rankos bagažinės dangčiui uždaryti.


     [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
     Šildomos vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės Jauki šiluma užtikrina optimalų komfortą kelionės metu. Esant vėsesniam orui arba atsižvelgiant į jūsų asmeninius pageidavimus, sėdynės šildymas greitai pasiekia malonią sėdynės ir atlošo temperatūrą. Pasirinkite vieną iš trijų intensyvumo lygių. Išmanus ir patogus: sėdynių šildymas išsijungia automatiškai.
     Lengvas įlipimas Komfortą pajuntate vos įsėdę į automobilį. Dėl plačių, lengvą įsėdimą užtikrinančių durų įlipti ir išlipti iš naujojo „GLA“ automobilio yra paprasta, todėl komfortas užtikrinamas nuo pat įlipimo momento.
     Reguliuojamo ilgio galinės sėdynės Reguliuojamomis galinėmis sėdynėmis galite akimirksniu savo transporto priemonę iš mažo erdvinio stebuklo gale sėdintiems keleiviams paversti į kompaktišką aukščiausios klasės transporto priemonę. Jei reikia, visą galinių sėdynių suolą galite paslinkti į priekį 140 mm ir gerokai padidinti bagažinės talpą arba erdvę kojoms galinėje salono dalyje.

     [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
     "GUARD 360°" transporto priemonės apsauga „GUARD 360°“ automobilio apsauga [1][2] užtikrina visapusišką automobilio aplinkos stebėjimą, pavyzdžiui, naudojant išplėstinę apsaugos nuo vagystės signalizacijos sistemą ir apsaugą nuo nutempimo. Judesiai salone sukelia vaizdinius ir garsinius įspėjimus. „Mercedes me“ susidūrimo aptikimo funkcija informuoja jus per programėlę.

     [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

     [2] Norint naudotis paslaugomis, reikia turėti asmeninį „Mercedes me ID“ ir sutikimą su „Mercedes me connect“ paslaugų naudojimo sąlygomis. Be to, transporto priemonė turi būti susieta su atitinkama naudotojo paskyra. Pasibaigus pradiniam terminui, už mokestį paslaugos gali būti atnaujintos, jei tuo metu jos vis dar siūlomos atitinkamai transporto priemonei. Pirmą kartą aktyvuoti paslaugas galima per 1 metus nuo pirminės registracijos arba kliento naudojimosi transporto priemone, atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau.
     Parkavimo paketas su 360° vaizdo kamera Optimali parkavimo paslauga sėdint automobilyje. Aktyvioji parkavimo pagalbos sistema su 360° kamera[1][2] palengvina laisvos stovėjimo vietos paiešką ir manevravimą į ją bei iš jos. Pasirinkimas priklauso nuo jūsų: galite patys pastatyti automobilį, būdami užtikrinti, kad matysite jį visomis kryptimis, arba apskritai išvengti šio darbo ir paprašyti, kad jį už jus pastatytų.

     [1] Pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

     [2] Norint naudotis paslaugomis, reikia turėti asmeninį „Mercedes me ID“ ir sutikimą su „Mercedes me connect“ paslaugų naudojimo sąlygomis. Be to, transporto priemonė turi būti susieta su atitinkama naudotojo paskyra. Pasibaigus pradiniam terminui, už mokestį paslaugos gali būti atnaujintos, jei tuo metu jos vis dar siūlomos atitinkamai transporto priemonei. Pirmą kartą aktyvuoti paslaugas galima per 1 metus nuo pirminės registracijos arba kliento naudojimosi transporto priemone, atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau.
     Veidrodėlių paketas Galite elektra atlenkti ir sulenkti išorinius veidrodėlius ir vieną kartą nuspaudę mygtuką sumažinti automobilio užimamos vietos plotį. Mažesnės stovėjimo vietos staiga tampa gana didelės. Tai taip pat padeda išvengti apgadinimų. Galinio vaizdo veidrodėlis taip pat gali užfiksuoti už jūsų važiuojančių transporto priemonių akinimą ir automatiškai pritemdyti. [1]

     [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
     Vairavimo pagalbos paketas Moderniausios sistemos padeda reguliuoti greitį, vairuoti ir reaguoti į situaciją, kai kyla susidūrimo pavojus. Sumažėja eismo įvykio rizika, o keleiviai ir eismo dalyviai veiksmingai apsaugomi. Taip galite atsipalaiduoti ir saugiai pasiekti kelionės tikslą.[1][3]

     [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

     [2] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
     Parkavimo paketas su atbulinės eigos kamera Šis paketas suteikia galimybę rinktis: statyti transporto priemonę patiems arba išvengti streso ir pasirūpinti, kad ji būtų pastatyta už jus. Praktinė pagalba pradedama teikti iškart, kai tik pradedate ieškoti ir išsirenkate laisvą stovėjimo vietą. Aptikę vietą, galite užtikrintai manevruoti į ją, naudodamiesi atbulinės eigos kamera, arba mėgautis aktyviosios parkavimo pagalbos sistema, kai į ją įvažiuojate atbuline eiga.[1][2]

     [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

     [2] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
     "DYNAMIC SELECT" Važiuokite būtent taip, kaip patinka jums. Mygtuko nuspaudimu „DYNAMIC SELECT“ siūlo įvairius važiavimo režimus, kuriais nustatomi, pavyzdžiui, variklio, transmisijos, pakabos ir vairo mechanizmo nustatymai. Pasirinkus „Sport“ režimą, automobilis yra dinamiškesnis, o, pasirinkus „Comfort“ režimą, jo nustatymai yra išskirtinai subalansuoti. „ECO“ režime daugiausia dėmesio skiriama efektyvumui, taupant degalus ir pinigus.
     Pažeminta komfortiška pakaba Komfortiška pakaba [1]užtikrina bendro paketo dinamiškumą ir dar geresnį sukibimą su keliu. Pakaba sumažinta 15 milimetrų ir veikia su specialiai sureguliuotomis spyruoklėmis ir amortizatoriais: ji specialiai sukonfigūruota taip, kad būtų sportiškesnė už standartinę pakabą.

     [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
     8G-DCT transmisija Automatinė transmisija, kuri prisitaiko prie jūsų norų: naudodami važiavimo režimą, taip pat galite keisti dvigubos sankabos transmisijos charakteristikas. Ji pasirinktinai naudoja 8 pavaras, kad būtų galima efektyviai važiuoti esant mažam variklio sūkių dažniui arba įspūdingai dinamiškai valdyti automobilį. Kadangi kita pavara visada jau iš anksto parinkta, galite sklandžiai įsibėgėti.
     48 voltų sistema Naujajame „GLA“ įrengta antroji transporto priemonėje esanti 48 voltų sistema. 48 voltų akumuliatorius padidina bendrą akumuliatoriaus talpą. Tai reiškia daugiau elektros energijos naujoviškoms funkcijoms, kai automobilis stovi, pavyzdžiui, klimato kontrolei. Daugiau našumo, lankstumo ir efektyvumo.
     MERCEDES-AMG Mercedes-AMG GLA. Kompaktinių visureigių eksploatacinės savybės dar niekada nebuvo geresnės. Naujasis Mercedes-AMG GLA kelia smalsumą dinamišku AMG būdingų radiatoriaus grotelių, naujo priekinio sparno ir subtilesnių LED priekinių žibintų deriniu. Naujos automobilio kėbulo spalvos ratų arkos žengia dar vieną žingsnį į priekį, išryškindamos naujus aerodinamiškai optimizuotus AMG lengvojo lydinio ratlankius[1]. Nauji galiniai LED žibintai aiškiai pasako apie save.
     LeftRight

     Išorės dizainas

     Salono dizainas

     Svarbiausi išorės akcentai

     Close X
     Kitas
     Perž.
      Naujoji AMG priekinės dalis Naujas priekinės dalies dizainas, AMG būdingos radiatoriaus grotelės ir nauji LED priekiniai žibintai dabar yra dar išraiškingesni.
      AMG būdinga galinė dalis Galinės dalies dizainas džiugina tokiais akcentais kaip AMG bagažinės dangčio aptako briauna ir du apvalūs išmetamieji vamzdžiai.
      Naujo dizaino LED galiniai žibintai Naujieji LED galiniai žibintai dar ryškiau nei anksčiau apibrėžia galinį profilį ir pasižymi išraiškingu šviesos išdėstymu.
      Kėbulo spalvos ratų arkos Dabar ratų arkos yra kėbulo spalvos, todėl naujasis Mercedes-AMG GLA atrodo dar įspūdingiau.
      AMG "Night Package" Pasirinkus AMG "Night Package"[1], tam tikri išorės elementai padengiami blizgia juoda spalva. Priklausomai nuo pasirinktos dažų spalvos, išryškėja ryškūs kontrastai arba sklandūs perėjimai. Parodykite, kad vertinate individualų, dinamišką dizainą su jaudinančiais akcentais arba užtikrintą santūrumą.

      [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
      AMG "Night Package II" AMG Night Package II[1] idealiai tinka individualistams, vertinantiems aukštos klasės dizaino detales. Kiti elementai, pavyzdžiui, radiatoriaus grotelių statramsčiai arba plokštelės, yra padengti juodu chromu ir paverčia jūsų „Mercedes-AMG“ modelį tikru akį traukiančiu gražuoliu.


      [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
      AMG aerodinamikos paketas AMG aerodinamikos paketas [1] buvo sukurtas vėjo tunelyje, kad pagerintų valdymą važiuojant dideliu greičiu ir suteiktų dar didesnį malonumą vairuojant. Nuimamos kėbulo dalys padidina prispaudžiamąją jėgą. Didesnė AMG aptako briauna ant bagažinės dangčio aiškiai parodo bekompromisio našumo siekį.

      [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
      AMG 10 stipinų lengvojo lydinio ratlankiai 48,3 cm (19 colių) AMG 10 stipinų lengvojo lydinio ratlankiai[1], aerodinamiškai optimizuoti, apdailinti matinės juodos spalvos su dideliu blizgesiu, su 235/50 R19 padangomis ant 8J x 19 ET49 ratlankių.

      [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
      AMG lengvojo lydinio ratlankiai su 5 dvigubais stipinais AMG lengvojo lydinio ratlankiai su 5 dvigubais stipinais 50,8 cm (20 colių) [1], aerodinamiškai optimizuoti, matinės juodos spalvos su dideliu blizgesiu, su 255/40 R20 padangomis ant 8,5J x 20 ET51 ratlankių.

      [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
      Raudonos spalvos stabdžių apkabos Raudonai dažytos stabdžių apkabos[1] su užrašu AMG traukia akį ir pabrėžia jūsų stabdžių sistemos našumą.

      [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

      Svarbiausi salono akcentai

      Close X
      Kitas
      Perž.
       AMG "Performance“ vairas su AMG vairo mygtukais Su naujuoju AMG "Performance“ vairu, aptrauktu napos oda ir mikropluoštu[1], kiekvieną akimirką galėsite patirti vairavimo malonumą. Jis ne tik džiugina vizualiai, bet ir užtikrina puikų vairo suėmimą. AMG vairo mygtukai suteikia greitą ir ergonomišką galimybę tiksliai valdyti ir pasirinkti įvairias funkcijas.

       [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
       Plačiaekranė vairuotojo erdvė su MBUX multimedijos sistema ir AMG būdingais ekranų dizainais Naujos kartos MBUX multimedijos sistema - tai idealus sportiško dizaino ir naujoviško valdymo bei ekrano derinys. Specifiniai AMG ekranai vizualiai atspindi dinamišką dėmesį, be to, visiškai skaitmeniniame prietaisų skydelyje galima pasirinkti vieną iš trijų AMG ekranų stilių.
       Panoraminis stumdomas stoglangis Patirkite tikrą malonumą važiuodami atviru stogu, beveik kaip kabriolete ar rodsteryje - gaiviai ir be skersvėjo. Tiesiog atidarykite laisvai reguliuojamą panoraminį stumdomą stoglangį. Net ir uždarius panoraminį stumdomąjį stoglangį skaidrus stiklas į automobilio saloną įneša daugiau šviesos ir ryškumo.
       AMG "Performance" sėdynės AMG "Performance" sėdynės[1] užtikrina idealią šoninę atramą net ir atliekant dinamiškus vairavimo manevrus. Standartines sportines sėdynes taip pat galite papildomai reguliuoti naudodamiesi daugiakontūrių sėdynių funkcija ir integruotomis šildomomis sėdynėmis. Tikslią sėdynių padėtį galite reguliuoti elektra. Sėdynes galima užsisakyti raudonųjų pipirų / juodos spalvos.

       [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
       Vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio sėdynių klimato kontrolė Sėdynių klimato kontrolės sistema[1] vėdina priekines sėdynes ir jas vėsina, taip pat reguliuoja drėgmę. Vėsesniu oru šildomos sėdynės greitai pasiekia malonią temperatūrą sėdynių pagalvėlėse ir atlošuose. Išbandę malonią klimato kontrolę, niekada nebesigręžiosite atgal.

       [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
       AMG "TRACK PACE" AMG "TRACK PACE"[1] paverčia jūsų transporto priemonę virtualiu lenktynių inžinieriumi. Naudodamiesi rato, sektoriaus ir pagreičio laikais bei pasirinktais tiesioginiais telemetrijos duomenimis, galite labai tikslingai analizuoti ir tobulinti savo vairavimo įgūdžius uždarose lenktynių trasose.

       [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
       Susisiekite. Turite klausimų apie naująjį GLA? Atsiųskite mums užklausą ir mes netrukus su jumis susisieksime.