Heading

Close X
Menu
Mercedes-Benz
elektromobiliai.
Elektriniai be jokių kompromisų.
Kodėl elektrinį? Šešios priežastys rinktis visiškai elektrinį automobilį.
  Važiuokite tik elektra. Tikrai maloniai vairuokite visiškai elektra varomą automobilį dviem aspektais: be vietinių anglies dioksido ir azoto oksido emisijų. Ženkite dar vieną žingsnį link CO2 požiūriu neutralaus mobilumo su ramia sąžine. Button
  Naujas vairavimo malonumas. Vairuoti elektromobilį reiškia visiškai naują vairavimo patirtį: vairavimas dinamiškas ir beveik visiškai tylus. Nuo pat pajudėjimo iš vietos dinamiškam greitėjimui galima išnaudoti beveik visą sukimo momento diapazoną. Button
  Galite įkrauti kada panorėję. Elektromobilį galite lengvai ir patogiai įkrauti namuose ir išvengti kelionės į degalinę. O jei prireiktų įkrauti kelyje, tiesiog pasinaudokite viena iš daugelio viešų įkrovimo stotelių, pavyzdžiui, mieste, prekybos centruose ar degalinėse. Išmanusis maršruto gidas gali suplanuoti jūsų maršrutą, įskaitant būtinas įkrovimo stoteles. Button
  Sumaniai integruotas energijos atgavimas. Adaptyvusis vairavimas taupo energiją ir prailgina nuvažiuojamą atstumą: „ECO Assist“ sistema pasiūlo optimalų rekuperavimą konkrečioje situacijoje, į efektyvumo strategiją įtraukdama navigacijos duomenis, kelio ženklų atpažinimą ir jutiklių informaciją. Button
  Nuvažiuojamas atstumas pagal kiekvienos dienos poreikius be jokių kompromisų. „Mercedes-Benz“ modeliuose montuojami aukštavoltės įtampos akumuliatoriai yra labai talpūs, jų užtikrinamas elektra nuvažiuojamas atstumas leidžia lengvai įveikti daugelį kasdienių maršrutų, taip pat kelionę į darbą ir iš jo. Button
  „Mercedes-Benz“ įkrovimo sprendimai. Su „Mercedes me Charge“ paslauga [1] įkrauti automobilį kelyje dar paprasčiau, nes tai galite be vargo padaryti turėdami tik vieną įkrovimo sutartį įkrovimo tinkle, apimančiame daugiau kaip 500 000 įkrovimo stotelių visoje Europoje.

  [1] Norint naudotis „Mercedes me connect“ paslauga „Mercedes me Charge“, reikia sudaryti atskirą įkrovimo sutartį su pasirinktu trečiosios šalies paslaugų teikėju, per kurį vykdomas sąskaitų išrašymas ir apmokėjimas už įkrovimo paslaugas. Norint naudotis „Mercedes me connect“ paslaugomis, reikia turėti asmeninį „Mercedes me“ ID ir sutikti su „Mercedes me connect“ paslaugų naudojimo sąlygomis.
  Button
  Strapline Content Button
  Strapline Content Button
  Strapline Content Button
  Strapline Content Button

  Važiavimas tik elektra

  Elektrinis be kompromisų.

  „Mercedes-Benz“ EQE ir EQS yra sukurti pagal naują modulinę elektrinę prabangių ir verslo  klasės automobilių platformą, kuri yra labai lanksti ir gali būti pritaikoma visiems modeliams. Esant modulinei sistemai galima keisti važiuoklės bazę, tarpvėžės plotį ir sistemos komponentus, pvz., akumuliatorius ir pavaros įtaisus.

  Elektriniai varikliai

  Elektrinis variklis iš aukštavoltės įtampos akumuliatoriaus gaunamą elektros energiją paverčia mechanine energija ir užtikrina įspūdingą varomąją jėgą nuo pat pirmojo apsisukimo.

  Visais ratais varomuose modeliuose naudojami du elektriniai varikliai – vienas ant galinės, o kitas – ant priekinės ašies. Siekiant sumažinti energijos sąnaudas ir pagerinti dinamiką, efektyvus pavaros sukimo momento paskirstymas tolygiai reguliuojamas tarp priekinės ir galinės ašies.

  Aukštavoltės įtampos ličio jonų akumuliatorius

  Aukštavoltės įtampos ličio jonų akumuliatorius yra pagrindinė elektrinės pavaros energijos talpykla. Nuo akumuliatoriaus tiesiogiai priklauso ir nuvažiuojamas atstumas, ir našumas.

  Akumuliatorius įkraunamas išoriškai nuo elektros tinklo. Energija taip pat atgaunama rekuperacijos būdu stabdant ir važiuojant savirieda. Kad būtų užtikrintos palankios dinaminės sąlygos ir žemas bendras svorio centras, į kelis modulius suskirstytas akumuliatorius yra sumontuotas kėbulo apačioje.

  Rekuperacinė stabdžių sistema

  Siekiant užtikrinti didesnį nuvažiuojamą atstumą, galima pasinaudoti galimybe sumažinti suvartojamos energijos kiekį padidinant energijos atgavimą (rekuperaciją) važiuojant savirieda ir stabdant.

  Tai pasiekiama išmaniuoju, efektyviai optimizuotu sukimo momentų lėtėjant paskirstymu. Atleidus akceleratoriaus pedalą arba nuspaudus stabdžių pedalą, elektrinis mechanizmas pradeda pradinį lėtėjimą ir veikia kaip generatorius. Ant vairo esančiomis pavarų perjungimo svirtimis jūs taip pat galite reguliuoti rekuperacijos efektyvumą keliuose etapuose. Tokiu būdu vairavimo metu galite prailginti nuvažiuojamą atstumą. Pasirinkus D AUTO rekuperacijos lygį, „ECO Assist“ sistema sumaniai reguliuoja rekuperacijos apimtį pagal esamą važiavimo situaciją.

  Įkrovimo sistema

  Įkrovimo sistema yra lanksti, todėl akumuliatorių galima įkrauti ir kintamosios (AC), ir nuolatinės srovės (DC) įkrovimo stotelėse. Kintamosios srovės (AC) įkrova yra prieinama iš buitinių kištukinių lizdų, sieninių įkrovimo stotelių ir daugumos viešųjų įkrovimo stotelių. Nuolatinės srovės (DC) greitojo įkrovimo stotelės gali užtikrinti didesnę įkrovimo galią, jų daugiausia yra greitkeliuose.

  Kadangi akumuliatoriai naudoja tik nuolatinę srovę, elektromobiliuose įmontuotas įkroviklis kintamąją srovę (AC) keičia į nuolatinę (DC).


  Įkrovimas

  Paprastas ir lankstus įkrovimas: namuose ar kelyje.

  Sužinokite daugiau apie įvairius įkrovimo variantus su išmaniaisiais sprendimais, skirtais įkrovimui namuose ir kelionėje. Naudodamiesi nuolat besiplečiančia įkrovimo infrastruktūra, sumaniu energijos valdymu ir nuotolinio valdymo bei navigacijos paslaugomis, galite ramiai vairuoti elektromobilį, nesileisdami į jokius kompromisus.

  „Mercedes me Charge“ [1] taip pat suteikia galimybę rinktis ekologišką įkrovimą daugiau nei 500 000 viešųjų įkrovimo taškų visoje Europoje. „Mercedes-Benz“ naudoja aukštos kokybės elektros energijos kilmės garantijas, užtikrinančias, kad iš atsinaujinančių energijos šaltinių gaunama elektra būtų tiekiama į tinklą, aptarnaujantį įkrovimo stoteles, įtrauktas į „Mercedes me Charge“ [2]. Taip pat savo elektromobilį galite įkrauti „Mercedes-Benz“ sieninėje įkrovimo stotelėje arba galite naudoti kitą iki 22 kW galios įkrovimo įrangą – labai paprastai namuose.

  [1] Norint naudotis „Mercedes me connect“ paslauga „Mercedes me Charge“, reikia sudaryti atskirą įkrovimo sutartį su pasirinktu trečiosios šalies paslaugų teikėju, per kurį vykdomas sąskaitų išrašymas ir apmokėjimas už įkrovimo paslaugas. Norint naudotis „Mercedes me connect“ paslaugomis, reikia turėti asmeninį „Mercedes me“ ID ir sutikti su „Mercedes me connect“ paslaugų naudojimo sąlygomis.

  [2] Žaliasis įkrovimas reiškia, kad naudojamos elektros energijos kilmės garantijos, kurios užtikrina, kad atliekant įkrovimo operaciją į elektros tinklą būtų grąžinamas lygiavertis elektros energijos iš atsinaujinančiųjų šaltinių kiekis.


  Automobilio dizainas

  Atpažįstama elektromobilio estetika.

  Automobilio dizainas nukelia į ateitį. Išskirtinės juodos radiatoriaus grotelės su „Mercedes“ žvaigžde centre ir šviesų juostos priekyje bei gale yra iš tolo atpažįstami šio automobilio bruožai. Interjeras taip pat išsiskiria visiškai nauja, avangardine elektrine išvaizda ir specifiniu dizainu – progresyvia prabanga, kuriai suteikta sportiška forma.

  • Išskirtinis dizaino bruožas: juodos radiatoriaus grotelės su „Mercedes“ žvaigžde centre.

  • Raudonojo aukso spalvos interjero elementai pabrėžia elektrinį aspektą.

  • Iš LED šviesų juostų priekyje ir gale šį automobilį lengvai atpažinsite tiek dieną, tiek naktį.

  • Specialiai „Mercedes-Benz“ elektromobiliams sukurtas ratų dizainas.