Heading

Close X
Menu
Intro
Modeliai
Išorė
Salonas
Įranga
AMG
Užklausa
  Selenite Grey Metallic
  Black
  Polar White
  Emerald Green Metallic
  High-Tech Silver
  Solidate Blue Metallic
  Metallic paint finishes velvet brown
  Obsidian Black Metallic
  MANUFAKTUR Alpine Grey Solid
  MANUFAKTUR Diamond White Bright
  Modeliai
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Mercedes-AMG

  Close X
  Strapline Content

  Mercedes-EQ

  Mercedes-Maybach

  Close X
  Strapline Content
  Išorė EQS SUV išorės akcentai. Sužinokite daugiau apie „Mercedes-Benz“ EQS SUV išorės ypatumus. Skirtingos įrangos linijos suteikia automobiliui savitą charakterį - nuo gausios standartinės įrangos iki „Electric Art“ ir „AMG Line“. Visiems variantams būdingas aerodinaminis optimizavimas iki mažiausių detalių: aiškiai atpažįstamos, į dureles „įleistos“ durų rankenos prisideda prie bendro automobilio efektyvumo. Tačiau išoriniai veidrodėliai ir apšviesti šoniniai slenksčiai taip pat buvo optimizuoti atsižvelgiant į pasipriešinimą vėjui.
  LeftRight

  Dizaino stiliai

  Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

  Close X
  Kitas
  Perž.
   Radiatoriaus grotelės su „Mercedes-Benz“ raštu Įspūdingos išvaizdos garantija: ant jūsų automobilio juodos skydelio pavidalo radiatoriaus grotelių pavaizduotos dailios „Mercedes“ žvaigždės. Ypač žiūrint iš arti, jos patvirtina jūsų dėmesį detalėms.
   Lengvojo lydinio ratlankiai nuo 50,8 cm (20 colių) iki 55,9 cm (22 colių) Dideli lengvojo lydinio ratlankiai, kurių matmenys nuo 50,8 cm (20 colių) iki 55,9 cm (22 colių), pabrėžia sportišką ir tvirtą EQS SUV charakterį. Dauguma ratų dizainų yra aerodinamiškai optimizuoti, taip prisidedant prie bendro automobilio efektyvumo.
   Apšviesti šoniniai slenksčiai Tikrai akį traukiantis elementas - apšviesti aliuminio apdailos šoniniai slenksčiai. Jie sumontuoti šonuose, šoninių durelių apatinės apsaugos lygyje, todėl lengviau įlipti tiek priekyje, tiek gale. Neslystantys guminiai dygliukai užtikrina tvirtą atramą.
   Galinės ašies vairavimo mechanizmas su 10° vairavimo kampo reguliavimu Patirkite, ką reiškia „Mercedes-Benz“ lyderystė, net nevažiuojant: galinės ašies vairas pritaiko vairo pasukimo kampą iki 10 laipsnių ir gerokai sumažina posūkio spindulį. Manevruodamas jūsų automobilis valdomas beveik kaip kompaktiškas automobilis. Kita vertus, važiuodami didesniu greičiu, vairuojate be pastangų, nes lengvą riedėjimą užtikrina ilga ratų bazė.
   3D spiralės formos galiniai LED žibintai Neabejotinas akcentas - kruopščiai suprojektuotas galinių LED žibintų vidus: šviesos elementai suprojektuoti išlenktos 3D spiralės formos. Kartu su per visą automobilio plotį besidriekiančia šviesos juosta ryškiai atsiskleidžia prekės ženklui būdinga „Mercedes-EQ“ apšvietimo elementų forma.

   EQS SUV 450+ | WLTP: elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km (mišriosios): 20,6; išmetamo CO2 emisija g/km (mišri): 0.[1]
   [1] Elektros energijos sąnaudos ir nuvažiuojamas atstumas nustatytos remiantis Reglamentu (ES) 2017/1151.
   DIGITAL LIGHT su projekcijos funkcija Su DIGITAL LIGHT patirsite puikų apšvietimą. Ši HD sistema veikia kaip projektorius ir reaguoja į besikeičiančias eismo, kelio ar oro sąlygas, nuolat reguliuodama šviesą, be to, žavi projekcijos funkcijomis..

   [1] Visos projekcijos funkcijos priklauso nuo šalyje taikomų taisyklių; šiuo metu JAV, ES, Kinijoje ir Persijos įlankos valstybėse ši funkcija galima tik daline apimtimi.
   Standartinė įranga Pagrindinės ypatybės:
   - LED didelio efektyvumo priekiniai žibintai
   - Neišsikišančios („įleistos“) durų rankenos
   - LED galiniai žibintai su 3D spiralės dizainu ir šviesos juosta gale
   - Automobilio spalva nudažytas priekinis sparnas, kurio apatinė dalis iš matinio plastiko, oro įsiurbimo angos kairėje ir dešinėje iš matinio plastiko ir sidabro spalvos apdailos juostelė
   - Blizgaus aliuminio juosta ir langų linijos apdailos juostos
   - Automobilio spalva dažytas galinis sparnas, apatinė dalis iš matinio plastiko ir sidabrinės spalvos imitacinė apatinė apsauga
   "Electric Art" Pagrindinės ypatybės:
   - Priekinis sparnas su blizgaus chromo apdailos juostele
   - Blizgaus chromo apdailos juostelė ant durų
   - Imitacinis galinio sparno apatinė apsauga iš blizgaus chromo
   - 53,3 cm (21 colio) lengvojo lydinio ratlankiai su 5 stipinais, aerodinamiškai optimizuoti, dažyti juodai ir su blizgia apdaila
   "AMG Line" Pagrindinės ypatybės:
   - AMG būdingas priekinis bamperis, nudažytas automobilio spalva, apatinė dalis padengta blizgia juoda spalva, A sparno apdaila padengta blizgiu chromu, kairės ir dešinės pusės oro įsiurbimo angų briaunos padengtos blizgia juoda spalva
   - AMG būdingas galinis sparnas nudažytas automobilio spalva, kurio apatinė dalis yra blizgios juodos spalvos, o intarpai - blizgaus chromo.
   - Ratų arkų apvadai ir šoninių slenksčių juostelės padengtos blizgia juoda spalva
   - 53,3 cm (21 colio) AMG 5 stipinų lengvojo lydinio ratlankiai, dažyti vanadžio sidabro metalo spalvos dažais
   "Night package" Pagrindinės ypatybės:
   - Juodos spalvos išorinių veidrodėlių gaubtai
   - Blizgios juodos spalvos langų apdailos juostos
   - Šilumą izoliuojantis tamsintas B statramsčio stiklas
   - Priekinio ir galinio sparno detalės iš juodo chromo, o apdaila priklauso nuo pasirinktos įrangos linijos
   - Juodai dažyti lengvojo lydinio ratlankiai, priklausomai nuo pasirinktos įrangos linijos
   Salonas EQS SUV salono akcentai. Naujajame EQS SUV derinami prabangaus sedano pranašumai ir visureigio erdvumas. Nesvarbu, kurioje vietoje sėdėsite: EQS SUV salone bus taip patogu, kad beveik nenorėsite vėl išlipti. O kalbant apie akustiką, taip pat mėgausitės itin maloniu ir tyliu važiavimu aukščiausios klasės lygiu. Atraskite svarbiausius EQS SUV salono akcentus dabar.
   LeftRight

   Dizaino stiliai

   Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

   Close X
   Kitas
   Perž.
    Garsinė patirtis EQS SUV sukurtas taip, kad atitiktų aukščiausius triukšmo komforto standartus. Pasirinktinai kelionę dar galima paversti akustine patirtimi su emocine garso inscenizacija: įvairios garso patirtys (angl. „Sound Experiences“) kartu su „Burmester®“ erdvinio garso sistema leidžia sukurti individualią akustinę sąrangą. Pasirenkamas vairavimo garsas salone prisitaiko prie individualaus vairavimo stiliaus ir sąveikos.
    Skaitmeninė vairuotojo erdvė Įspūdingas "MBUX hyperscreen" ekranas driekiasi per visą salono plotį. Už elegantiško apsauginio stiklo trys ekranai vizualiai susilieja į vieną ekraną. Užuot perjunginėjus submeniu, aktyvi naudotojo sąsaja su svarbiausia informacija aukščiausiame regos lauko lygyje (angl. zero layer) mokosi pagal jūsų sprendimus ir tinkamu metu pateikia reikiamą informaciją. Naudojant MBUX papildytosios realybės ekraną ant priekinio stiklo virtualus ir realus pasauliai susilieja, o informacija pateikiama dideliame plote, kad užtikrintai pasiektumėte kelionės tikslą.
    Standartinis AIRMATIC ir bekelės režimas Standartinė AIRMATIC pneumatinė pakaba su ADS+ nuolatinio reguliavimo amortizatoriumi reaguoja ypač jautriai ir kintamai reguliuoja prošvaisą, kad padidintų efektyvumą ir komfortą. Be ECO, COMFORT, SPORT ir INDIVIDUAL, 4MATIC versijos siūlo dar vieną DYNAMIC SELECT važiavimo programą: naudojant OFFROAD, automobilis prisitaiko prie važiavimo ne asfaltuotais keliais. Automobilio lygis pakeliamas 25 mm, važiuojant didesniu nei 80 km/val. greičiu jis vėl nuleidžiamas iki įprasto lygio.
    "ENERGIZING AIR CONTROL Plus" Būtinas ne tik alergiškiems žmonėms. HEPA smulkių dulkių filtras veiksmingai mažina oro taršą. Be to, „ENERGIZING AIR CONTROL Plus“ nuolat stebi oro kokybę tiek automobilio viduje, tiek išorėje ir rodo rezultatus MBUX programoje. Priklausomai nuo išmatuotos vertės jūsų „Mercedes“ automatiškai perjungia šviežio ir recirkuliuojamo oro režimą.
    Įranga EQS SUV įrangos akcentai.
    Kitas
    Perž.
     MBUX salono asistentas MBUX salono asistentas padeda valdyti automobilį reaguodama į kūno kalbą. Jei ji „pastebi“ rankų judesius link durų, ji tai supranta kaip norą išlipti ir įspėja, jei aptinka susidūrimo pavojų. Galvos judesio kryptis rodo, kurį išorinį veidrodėlį norite reguliuoti. Be to, natūraliais rankų judesiais galite valdyti tokias funkcijas kaip apšvietimo funkcijos.
     Mobiliųjų įrenginių belaidžio įkrovimo sistema Važiavimo laikas tampa įkrovimo laiku - tiesiog padėkite išmanųjį telefoną į jam skirtą vietą belaidžio įkrovimo dėkle. Nepriklausomai nuo modelio ir prekės ženklo, suderinami išmanieji telefonai įkraunami belaidžiu būdu.
     Skaitmeniniai priedai Nuo pat pirmos akimirkos jūsų „Mercedes-Benz“ gali pasiūlyti daugiau, nei manote. Priklausomai nuo Jūsų automobilio modelio, pasirinktos specialiosios įrangos, pagaminimo metų ir šalies, daugelis nuotolinio valdymo, navigacijos, įkrovimo, apsaugos mieste ir pramogų skaitmeninių priedų jau yra įskaičiuoti į 36 mėnesių laikotarpį nuo naujo automobilio įsigijimo[1][2]. Jei norite ir toliau naudotis skaitmeninių priedų pranašumais pasibaigus pradiniam terminui, galite juos atnaujinti vos keliais spustelėjimais „Mercedes me“ parduotuvėje.

     [1] Norint naudotis paslaugomis, reikia turėti asmeninį „Mercedes me ID“ ir sutikti su „Mercedes me connect“ paslaugų naudojimo sąlygomis. Be to, transporto priemonė turi būti susieta su atitinkama naudotojo paskyra. Pasibaigus pradiniam terminui, paslaugas galima atnaujinti už mokestį, jei tuo metu jos vis dar siūlomos atitinkamai transporto priemonei. Pirmą kartą aktyvuoti paslaugas galima per vienerius metus nuo pirmosios registracijos arba nuo kliento naudojimosi, atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau.
     [2] Dėl pasiūlos trūkumo ryšio modulio (LTE) prieinamumas tam tikroms transporto priemonėms gali būti laikinai ribotas. Ši situacija ypač paveiks „Mercedes me connect“ paslaugas, įskaitant pagalbos iškvietimo sistemą (eCall). Reguliariai atnaujinamą informaciją šiuo klausimu teikia „Mercedes-Benz“ pardavimo atstovai.
     „MBUX Entertainment“ muzika internetu Patirkite aukščiausios klasės muzikos klausymosi malonumą keliaudami: mėgstamos muzikos savo „Mercedes“ automobilyje klausykite per MBUX multimedijos sistemą. Klausykitės aukšta kokybe transliuojamų mėgstamų stočių, dainų ir grojaraščių , kad ir kur būtumėte. Patogus valdymas balsu, vairo mygtukais arba multimedijos ekrane, sklandžiai integruotame į MBUX vartotojo patirtį.[1]

     [1] Ši „Mercedes me connect“ paslauga teikiama automobiliuose su MBUX multimedijos sistema. Norėdami naudotis paslauga, turite turėti atitinkamą paskyrą pas atitinkamą transliacijos paslaugų teikėją. Transliavimo paslaugų teikėjai gali skirtis. Be to, norint naudotis paslauga, pavyzdžiui, naudojantis „Mercedes me connect“ paslauga „Internetas automobilyje“, reikia įsigyti atskirą duomenų kiekį iš išorinio mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo.
     „Burmester®“ 3D erdvinio garso sistema Patirkite didesnį garso našumą su išskirtiniu „Burmester®“ garsu: aukštos kokybės garsiakalbiai užtikrina įspūdingą erdvinį garsą. Individualizuojant garsą išmanusis algoritmas pritaiko sistemą prie jūsų klausymosi įpročių. Be to, specialiai suprojektuota garso patirčių (angl. Sound Experience) funkcija salone pagerina jūsų elektrinio vairavimo patirtį.
     Išmaniųjų telefonų integracija Išmaniųjų telefonų integracija leidžia mobilųjį telefoną belaidžiu ryšiu sujungti su multimedijos sistema per „Apple CarPlay™“ arba „Android Auto™“. Tai suteikia patogią prieigą prie svarbiausių išmaniojo telefono programėlių. Taip pat galite greitai ir lengvai naudotis trečiųjų šalių tiekėjų programėlėmis, pavyzdžiui, „Spotify“.
     "ECO Assist" Priklausomai nuo situacijos, sistema reguliuoja rekuperacijos stiprumą taip, kad automobilis toliau riedėtų su mažiausiu įmanomu pasipriešinimu važiuojant ir tokiu būdu sklęstų važiavimo režimu, arba stabdytų su atitinkama rekuperacija, taip atgaudamas energiją.
     "Driving Assistance Plus" paketas Saugiai nugabens jus į kelionės tikslą, leisdamas jaustis atsipalaidavus: dėl modernių, išmaniuoju tinklu sujungtų jutiklių sistemų galite mėgautis daugeliu pusiau automatinio vairavimo pranašumų. Daugybė pagalbos vairuotojui sistemų padeda jums, kai to reikalauja situacija, įspėja jus, jei kyla susidūrimo pavojus, ir prireikus įsikiša - visų eismo dalyvių labui.[1]

     [1] Norint naudotis „Mercedes me connect“ paslaugomis, reikia turėti asmeninį „Mercedes me“ paslaugų naudojimo sąlygomis. Nurodytos paslaugos, jų prieinamumas ir funkcijos visų pirma priklauso nuo automobilio modelio, pagaminimo metų, pasirinktos papildomos įrangos ir šalies.
     Pagalbinė parkavimo sistema su atminties funkcija Jūsų parkavimo paketo „atmintis“: tereikia išsaugoti procedūrą - ir asistentas įsimins maršrutą, kuriuo automatiškai važiuosite į savo įprastą stovėjimo vietą ir iš jos. Tada jūsų „Mercedes“ gali perimti kasdienę užduotį manevruoti į stovėjimo vietą šioje zonoje ir iš jos, o jūs galėsite atsipalaiduoti ir stebėti visą procedūrą iš vairuotojo sėdynės.[1]

     [1] Norint naudotis „Mercedes me connect“ paslaugomis, reikia turėti asmeninį „Mercedes me“ paslaugų naudojimo sąlygomis. Nurodytos paslaugos, jų prieinamumas ir funkcijos visų pirma priklauso nuo automobilio modelio, pagaminimo metų, pasirinktos papildomos įrangos ir šalies.
     Parkavimo paketas su nuotolinio parkavimo funkcijomis „Valet Service“ programėlė: ateityje ji leis patogiai įlipti ir išlipti iš automobilio ne stovėjimo aikštelėje – sistema automatiškai manevruos jūsų „Mercedes“ į stovėjimo vietą ir vėl iš jos išvažiuos. Stovėjimo procesą stebėsite iš išorės ir galėsite valdyti išmaniuoju telefonu. Dėl to parkavimas taps gerokai ramesnis, be to, bus galima išvengti nedidelių pažeidimų, susijusių su atidaromomis durelėmis.[1]

     [1] Norint naudotis „Mercedes me connect“ paslaugomis, reikia turėti asmeninį „Mercedes me“ paslaugų naudojimo sąlygomis. Nurodytos paslaugos, jų prieinamumas ir funkcijos visų pirma priklauso nuo automobilio modelio, pagaminimo metų, pasirinktos papildomos įrangos ir šalies.
     Pradedančiojo vairuotojo ir parkavimo paslaugos režimai Kad jaustumėtės gerai: pradedančiojo vairuotojo ir parkavimo paslaugos režimas gali sumažinti nelaimingų atsitikimų riziką, kai automobilį skolinate savo vaikams arba perduodate jį parkavimo paslaugai. Įjungus šiuos režimus sumažėja didžiausias greitis ir slopinamas pagreitis. Kartu užblokuojamos sportinio vairavimo programos ir išjungiama ESP®.[1]

     [1] Norint naudotis „Mercedes me connect“ paslaugomis, reikia turėti asmeninį „Mercedes me“ paslaugų naudojimo sąlygomis. Nurodytos paslaugos, jų prieinamumas ir funkcijos visų pirma priklauso nuo automobilio modelio, pagaminimo metų, pasirinktos papildomos įrangos ir šalies.
     Parkavimo paketo priekabos režimas (automobiliams su priekabos kabliu) Priekabos režimas dviem parkavimo paketams suteikia universalią pagalbą ne tik parkuojant: tai papildoma parinktis ekrane su priartinimo funkcija (tik transporto priemonėse su priekabos kabliu). Visų pirma, vairuojant automobilį su priekaba, kameros vaizdas palengvina privažiavimą ir priekabos prikabinimą.[1]

     [1] Norint naudotis „Mercedes me connect“ paslaugomis, reikia turėti asmeninį „Mercedes me“ paslaugų naudojimo sąlygomis. Nurodytos paslaugos, jų prieinamumas ir funkcijos visų pirma priklauso nuo automobilio modelio, pagaminimo metų, pasirinktos papildomos įrangos ir šalies.
     Parkavimo paketas su 360° vaizdo kamera Išskirtinė parkavimo paslauga su visapusišku matomumu aplink automobilį: aktyvioji parkavimo pagalbos sistema su PARKTRONIC ir 360° vaizdo kamera aptinka laisvas ir nurodytas stovėjimo vietas, kai prie jų privažiuojate. Pasirinkę stovėjimo vietą, dėl dinamiškos vizualizacijos ir garsinio grįžtamojo ryšio galite be vargo pastatyti automobilį arba paprašyti, kad automobilis manevruotų į stovėjimo vietą naudodamasis pagalbine parkavimo sistema.[1]

     [1] Norint naudotis „Mercedes me connect“ paslaugomis, reikia turėti asmeninį „Mercedes me“ paslaugų naudojimo sąlygomis. Nurodytos paslaugos, jų prieinamumas ir funkcijos visų pirma priklauso nuo automobilio modelio, pagaminimo metų, pasirinktos papildomos įrangos ir šalies.
     Lanksčios galinės sėdynės Antroje sėdynių eilėje yra apkrovą paskirstyti leidžiantis porankis ir atlošas, padalytas 40:20:40 santykiu. Norint rinktis tarp vietos kojoms ir krovinio talpos, antrosios eilės sėdynes 130 mm galima elektra pareguliuoti išilgai. Papildomai įsigyjamos trečios eilės sėdynių atlošai gali būti atlaisvinti ir sulenkiami panaikinant pertvarą bagažinėje.
     Galinių sėdynių komforto paketas Dėl šio paketo antroji sėdynių eilė tampa komforto zona: čia dėl sėdynių šildymo ir galvos atramų su reguliuojamais šoniniais atlošais keleiviai gali patogiai įsitaisyti, atsipalaiduoti ir mėgautis kelione. Aukštos kokybės patogus porankis su belaidžio mobiliųjų įrenginių įkrovimo sistema stiprina teigiamus kelionės įspūdžius gale.
     "ENERGIZING Plus" paketas Komfortas visiems pojūčiams: šis paketas derina įvairiausią aukščiausios klasės įrangą su inovatyvia išmaniąja sistema. Jūsų „Mercedes“ gali jus ypatingais būdais atgaivinti ir užtikrinti malonų važiavimą, kad galėtumėte ilgiau būti budrūs prie vairo ir mėgautis savo kelione. Įvairios komforto programos ir patrauklūs papildomi priedai, pvz., daugiakontūrės sėdynės.
     Akustinio komforto paketas Ypač tyliam salonui: specialios stiklo membranos, pastorintas veltinis ir papildoma izoliacija veiksmingai padeda sumažinti trukdantį išorės triukšmą. Tai skatina jūsų susikaupimą, palengvina pokalbius ir leidžia mėgautis muzika automobilyje. Be to, šviesą atspindinti membranos danga neleidžia įkaisti nuo patenkančių saulės spindulių.
     Panoraminis stumdomas stoglangis Tiek atidarytas, tiek uždarytas panoraminis stumdomas stoglangis[1] suteikia nuostabų laisvės pojūtį ir maloniai apšviečia saloną. Žvelgiant iš išorės, didelis stumdomas stoglangis taip pat daro nepakartojamą įspūdį, nes suteikia išorei išskirtinumo. Naujoviška: valdymas jutikliniu slankikliu.
     "KEYLESS-GO" berakčio užvedimo patogumo paketas Labai patogi įlipimo ir daiktų padėjimo funkcija kasdien: dėl "KEYLESS-GO" beakčio patogumo paketo galite atidaryti arba užrakinti automobilį tiesiog paliesdami durų rankeną. "HANDS-FREE ACCESS" bagažinės dangtį atidaro kojos judesiu po bamperiu. Tai ypač naudinga, kai grįžtate iš parduotuvės apsikrovę sunkiais krepšiais.

     "PRE-SAFE®" sistema "PRE-SAFE®" sistema už jus išnaudoja laiką iki artėjančio eismo įvykio. Daugybė priemonių gali sumažinti jums tenkantį stresą ir įtampą. Naujoviška „PRE-SAFE® Sound“ sistema iš garsiakalbių skleidžia triukšmą, kuris gali sukelti natūralų apsauginį refleksą. Tai gali apsaugoti vidinę ausį slopindama avarijos triukšmą.
     "PRE-SAFE® Impulse Side" „PRE-SAFE® Impulse Side“gali paruošti visus esančius automobilyje artėjančiam šoniniam smūgiui ir taip sumažinti sužeidimo riziką. Tarsi asmens sargybinis, ji stumia vairuotoją arba priekyje sėdintį keleivį nuo pavojingos zonos į automobilio vidų.
     Aktyvus aplinkos apšvietimas Išbandykite technologinį šuolį su aktyviuoju aplinkos apšvietimu. Jis susieja estetiką su naujoviška vairuotojo informacija ir išplėstinėmis funkcijomis. Apvalios šviesos juostos ir apdailos elementai susijungia į papildomą apšvietimo lygį. Taip pat vizualiai palaikomos vairavimo pagalbos sistemos, taip pabrėžiant jūsų automobilio intelektą.
     "GUARD 360° Plus" transporto priemonės apsauga „GUARD 360° Plus“ transporto priemonės apsauga užtikrina visapusišką transporto priemonės aplinkos stebėjimą. Dėl apsaugos nuo vagystės signalizacijos sistemos ir avarinio raktelio išjungimo galite veikti greitai. Kelyje susidūrimo aptikimo funkcija praneša jums per programėlę. Pavogtos transporto priemonės pagalbos paslauga taip pat padidina jūsų galimybes atgauti savo turtą.[1]

     [1] Norint naudotis „Mercedes me connect“ paslaugomis, reikia turėti asmeninį „Mercedes me“ paslaugų naudojimo sąlygomis. Nurodytos paslaugos, jų prieinamumas ir funkcijos visų pirma priklauso nuo automobilio modelio, pagaminimo metų, pasirinktos papildomos įrangos ir šalies.
     Veidrodėlių paketas Veidrodėlių paketas palengvina kasdienį važiavimą automobiliu: elektra užlenkiami išoriniai veidrodėliai apsaugo automobilį nuo nemalonių pažeidimų stovint. Be to, įlipti į automobilį ir išlipti iš jo tamsoje bus patogiau, nes įrengtas aplinkinis apšvietimas. Patraukli akį traukianti detalė: šalia atidarytų šoninių durelių projektuojamas prekės ženklo logotipas.
     MERCEDES-AMG Mercedes-AMG C-Class. The Mercedes-AMG C-Class models represent an ideal point of entry to the world of Mercedes-AMG as well as absolute peak performance.
     LeftRight

     Išorės dizainas

     Salono dizainas

     Svarbiausi išorės akcentai

     Close X
     Strapline Content

     Svarbiausi salono akcentai

     Close X
     Strapline Content
     Pajauskite, ką reiškia jį vairuoti. Išbandykite EQS SUV bandomojo važiavimo metu. Atsiųskite mums užklausą dėl bandomojo važiavimo ir mes netrukus su jumis susisieksime.