Heading

Close X
Menu
Išorė Akį traukianti išraiškinga naujojo „Mercedes-AMG GT 63 S E PERFORMANCE“ išorė pasižymi tipiškomis sportinių automobilių proporcijomis, kurias papildo hibridams būdingos detalės. Atraskite užburiančią naujojo „Mercedes-AMG GT“ Coupé charizmą: išraiškingas aiškių linijų dizainas, sportinio automobilio proporcijos ir tipiškas, prekės ženklui būdingas našumas. Naujasis „Mercedes-AMG GT 63 S E PERFORMANCE“ sujungia „Formulės-1“ hibridinę technologiją ir aukščiausios klasės vairavimo dinamiką. Meistriškas visose srityse, pasižymintis išskirtinėmis detalėmis, kurios pažvelgus iš arčiau palieka dar stipresnį įspūdį.
Kitas
Perž.
  AMG būdinga priekinė dalis Tiesiai iš Affalterbacho: AMG būdingos radiatoriaus grotelės su vertikaliomis plokštelėmis ir DIGITAL LIGHT su projekcijos funkcija sukuria drąsią Affalterbachui būdingą išvaizdą.


  AMG kaltiniai 53,3 cm (21 colio) ratai su sukryžiuotais stipinais AMG kaltiniai ratai su sukryžiuotais stipinais, nudažyti matine juoda spalva[5], ir AMG labai naši keraminė kompozitinė stabdžių sistema su juodai dažytomis stabdžių apkabomi[1].

  [1]Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.

  "Hybrid" ženklelis ant priekinių sparnų Našumo etalonas: ženkleliai su užrašu „V8 BITURBO E PERFORMANCE“ ant abiejų priekinių sparnų yra didžiausio našumo sinonimas.
  AMG būdinga galinė dalis Galingai atrodantis galinės dalies dizainas, adaptyvūs galiniai žibintai su šviesos diodų (LED) technologija, dvigubo išmetimo vamzdžio apdailos elementai su išoriniais grioveliais ir išskirtinis modelio ženklelis pabrėžia hibridui būdingą išvaizdą.


  Salonas Sukurta našumui. Pritaikyta pilotui.

  „AMG Performance“ vairas, aptrauktas nappa oda

  Close

  „AMG Performance“ vairas, aptrauktas nappa oda

  AMG vairas aptrauktas švelnia nappa oda, vairo laikymo sritis perforuota. AMG būdinga paplokščia forma buvo perimta iš sportinių automobilių ir pabrėžia kabinos sportiškumą. Ergonomiškai išdėstyti jutikliniai valdymo mygtukai užtikrina intuityvumą bei patogumą ir leidžia susitelkti į vairavimą.

  „AMG Performance“ sėdynės

  Close

  „AMG Performance“ sėdynės

  Užtikrinančios ypatingą sportišką sėdėjimo padėtį, „AMG Performance“ sėdynės[5] suteikia maksimalų patogumą vairuojant. Ryškių kontūrų sėdynės forma su integruotomis galvos atramomis ir AMG ženkleliu suteikia idealią šoninę atramą ir sukuria itin dinamišką išvaizdą.

  [1]Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.  MANUFAKTUR varinės-oranžinės-magno spalvos apdaila

  Close

  MANUFAKTUR varinės-oranžinės-magno spalvos apdaila

  Išskirtiniai MANUFAKTUR varinės-oranžinės-magno spalvos apdailos elementai[5] suteikia salonui itin individualią išvaizdą. Kartu jie įdomiai ir efektingai kontrastuoja su išorės dizainu ir pabrėžia, kad tai – aukščiausios klasės ir kokybės gaminys.


  [1]Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.  Galinės sėdynės su atlenkiamais atlošais

  Close

  Galinės sėdynės su atlenkiamais atlošais

  Šis GT Coupé su dviem galinėmis sėdynėmis yra praktiškas 2 + 2 vietų automobilis. Jei prireiktų papildomos vietos daiktams susidėti, sėdynių atlošus galite patogiai nulenkti nuspaudę bagažinėje esantį mygtuką[1]. Tai leidžia padidinti bagažinės tūrį iki 562 l.

  [1]Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.

  Standartinė 2 sėdynių konfigūracija

  Close

  2 seat configuration as standard

  Su naujuoju „Mercedes-AMG GT“ Coupé visuomet būsite pirmoje eilėje, ir ne tik tada, kai kalbama apie našumą. Erdviame salone su dviem sportinėmis sėdynėmis jausitės tarsi sėdėtumėte VIP ložėje. Tarp sėdynių ir bagažinės skyriaus pertvaros yra vietos pasidėti daiktus. Bagažinės skyriaus (po bagažinės žaliuze) talpa – 182 l.

  Centrinis ekranas

  Close

  Centrinis ekranas

  Didelės raiškos 30,2 cm (11,9 colio) centrinis ekranas išsiskiria avangardiniu dizainu, ypatingu spalvų ryškumu, lengvu įskaitomumu, AMG būdingais duomenimis ir intuityviu valdymu vairuojant. Su standartine "AMG TRACK PACE" įranga galėsite analizuoti ir tobulinti savo vairavimo įgūdžius uždarose trasose.

  Vairuotojo ekranas

  Close

  Vairuotojo ekranas

  31,2 cm (12,3 colio) vairuotojo ekrane su AMG ir iš tinklo įkraunamiems hibridams būdinga grafika aiškiai pateikiama visa informacija. Norint intensyvesnių įspūdžių ar suasmenintos vairavimo patirties, vairuotojo ekranui galima pritaikyti skirtingas temas.

  Našumas TIESIOG STULBINANTIS. TIESIOG AMG. Sportinis automobilis, idealiai tinkamas kasdieniam naudojimui, išsiskiriantis įspūdinga vairavimo dinamika. Tai hibridinis modelis, perkeliantis AMG našumą į elektromobilių erą. Jis sujungia tai, kas geriausia iš abiejų erų. Rezultatas: momentinė reakcija, beveik iš karto pasiekiamas maksimalus sukimo momentas. Kalbant skaičiais: stulbinanti 600 kW (816 AG) galia ir 1 420 Nm maksimalus sukimo momentas. Važiuoklė užtikrina bekompromisę dinamiką, idealų komfortą ir efektyvų valdymą.
  Kitas
  Perž.
   AMG 4,0 l V8 biturbo variklis Pagrindinis naujojo „Mercedes-AMG GT 63 S E PERFORMANCE“ komponentas ir techninis akcentas yra AMG 4,0 l V8 biturbo variklis. Jis užtikrina maksimalų sukimo momentą, kuris pasiekiamas plačiame diapazone ir yra iš dalies atsakingas už momentinę reakciją.


   "AMG Performance 4MATIC+" Visų varančiųjų ratų pavara „AMG Performance 4MATIC+“ žada maksimalų vairavimo malonumą ir optimalų sukibimą. Net ties fizine riba aukščiausią vairavimo stabilumo ir saugumo lygį užtikrina visiškai kintamas sukimo momento paskirstymas, sujungiant visų varančiųjų ratų pavaros ir galinių varančiųjų ratų pavaros privalumus, nuolat juos perskirstant.
   "AMG DYNAMIC PLUS" paketas "AMG DYNAMIC PLUS" paketas apima labai našius komponentus, užtikrinančius dar didesnę vairavimo dinamiką. Tarp jų – elektroninis AMG galinės ašies diferencialo blokavimo modulis, dinaminės AMG variklio jungtys ir papildoma RACE programa, užtikrinanti neprilygstamą vairavimo patirtį.

   "AMG ACTIVE RIDE CONTROL" pakaba Dėl modernios elektronikos "AMG ACTIVE RIDE CONTROL" pakaba specialiai kompensuoja posvyrio judesius. Pakaba ir vairo mechanizmas labai tiksliai reaguoja į važiavimo situaciją ir kelio dangą. Būdami už vairo galėsite mėgautis intensyvia, dinamiška AMG vairavimo patirtimi ir neprilygstamu komfortu.   Elektrinės pavaros blokas Elektrinės pavaros blokas yra vienas iš dviejų pagrindinių AMG hibridinių modelių hibridinės pavaros elementų. Jis kompaktiškai sutalpina hibridinės pavarų sistemos komponentus. Modernus elektros variklis kartu su AMG 4,0 l V8 biturbo varikliu užtikrina neprilygstamą išilginę „Mercedes-AMG GT 63 S E PERFORMANCE“ dinamiką. Atitinkama strategija hibridiniame režime leidžia visada pasiekti maksimalų našumą.

   AMG didelio našumo akumuliatorius AMG didelio našumo akumuliatorius pagerina automobilio našumą, nes išsiskiria didele galia ir mažu svoriu. Jis pasižymi dideliu galios tankiu ir greitu energijos sugėrimu, o jo ciklus galima dažnai kartoti vieną po kito. Naujoviškas tiesioginis aušinimas užtikrina subalansuotą temperatūros kontrolę.
   AMG didelio našumo keraminė kompozitinė stabdžių sistema Ypač stabili stabdžių sistema su anglies-keramikos kompozito stabdžių diskais ant priekinės ir galinės ašies ir bronzos spalvos stabdžių apkabomis. Sistema užtikrina maksimaliai patikimą ir efektyvų lėtėjimą. Ji lengvesnė už įprastas stabdžių sistemas, o tai reiškia, kad mažesnė spyruoklinė masė pagerina važiavimo dinamiką ir judrumą.

   Susisiekite. Turite klausimų apie naująjį Mercedes-AMG GT 63 S E PERFORMANCE? Atsiųskite mums užklausą ir mes netrukus su jumis susisieksime.