Heading

Close X
Menu
Dizainas ir koncepciniai automobiliai Sveiki atvykę į ateitį.
Mūsų modeliai
LeftRight

Hečbekai

Close X
Strapline Content

Sedanai

Close X
Strapline Content

Visureigiai ir krosoveriai

Close X
Strapline Content

Kupė

Close X
Strapline Content

Kabrioletai ir rodsteriai

Close X
Strapline Content

Universalai

Close X
Strapline Content
Prabangus dizainas Prabangą kuriame vėl ir vėl. Tada, dabar ir ateityje. Mūsų dizaino filosofijos tikslas – sukurti aiškias formas ir jausmingus paviršius, kurie iškelia aukštąsias technologijas ir tuo pačiu sužadina emocijas. Tokiu būdu mes ne tik kuriame „geidžiamiausius pasaulyje automobilius“, bet ir kuriame dizaino-strateginius pagrindus prabangiam „Mercedes-Benz“ ir jo antrinių prekių ženklų tapatybei bei paverčiame juos konkrečia estetika. Taip mes kuriame nesenstančias ikonas, tokias kaip Mercedes-Benz 300 SL, kurios jau tada suformavo tradicinę prabangą. Mes transformuojame tai į šiuolaikinį amžių su tokiais produktais kaip S klasė ir EQS.
  Mercedes-Benz 300 SL Gullwing Kai žmonės galvoja apie „Mercedes“, jie galvoja apie tokias dizaino ikonas: 300 SL Gullwing... Button
  Mercedes‑Benz SL ... SL, kurį taip pat vadiname "Pagoda" ... Button
  Mercedes-Benz G-Class ... automobilių ikoną G klasę... Button
  Mercedes-Benz 600 Pullman ... Mercedes-Benz 600 Pullman... Button
  Mercedes-Benz S klasė ... jūs galvojate apie S klasę, kuri nustato naujus šiuolaikinės prabangos standartus....
  ....
  Button
  Mercedes-Benz EQS ... ir elektrinį EQS, kuris simbolizuoja progresyvią EQ prabangą. Button
  Strapline Content Button
  Strapline Content Button
  Strapline Content Button
  Strapline Content Button

  "Dizainas yra būtinas prabangos prekių ženklams."

  "Prabangūs prekių ženklai, tokie kaip Mercedes-Benz, nuolat apibrėžia prabangą, kad kurtų ypatingus dalykus.Mes tai vadiname X faktoriumi, nes tik taip pavyksta išlaikyti savo išskirtinį jausmingo aiškumo stilių ir siekti svajonių!"

  Gorden Wagener yra vyriausias "Mercedes-Benz Group" projektavimo vadovas.

  "Neretai mūsų klientai, įsigiję Mercedes-Benz, išpildo ilgai lauktą svajonę."

  Gorden Wagener yra vyriausias "Mercedes-Benz Group" projektavimo vadovas.

  Naujos technologijos, nauji įkvėpimai, naujas dizainas.

  Žavingas vieno lanko išorės dizainas

  Novatoriška prabanga su ikonišku EQ dizainu.

  Išskirtinės EQ transporto priemonių vieno lanko linijos jau atpažįstamos iš pirmo žvilgsnio.


  Juodos plokštės radiatoriaus grotelės su Mercedes-Benz raštu​ ir "DIGITAL LIGHT"

  Filigraniškas spindesys: juodos plokštės radiatoriaus grotelės ir "DIGITAL LIGHT".

  Ikoniškos juodos plokštės radiatoriaus grotelės su trimatėmis žvaigždėmis ir "DIGITAL LIGHT" reprezentuoja modernią estetiką.

  Skaitmeninis "MBUX Hyperscreen"

  Skaitmeninė ir analoginė prabanga kaip holistinė estetinė patirtis.

  Salonas taip pat yra vizionieriškas, o "MBUX Hyperscreen" yra skaitmeninė aukštos kokybės salono širdis.

  Avangardinis salono dizainas ir turtingas erdvės pojūtis

  Atraskite rytojaus komfortą jau šiandien.

  Įlipkite ir pajuskite išskirtinių medžiagų, futuristinio salono dizaino ir magiškos apšvietimo nuotaikos sąveiką.

  „Project Geländewagen“ yra pirmasis „Mercedes-Benz“ ir Virgil Abloh, vyriausiojo kūrybos direktoriaus ir firmos „Off-White“ įkūrėjo bei „Louis Vuitton“ meno vadovo bendradarbiavimo rezultatas.Koncepciniame projektavimo projekte, kuriam vadovavo Mercedes-Benz vyriausiasis projektavimo pareigūnas Gordenas Wageneris ir Abloh, Mercedes-Benz G klasė buvo atspirties taškas ieškant naujų būdų, kaip sugriauti nusistovėjusias prabangos sampratas ir sudaryti erdvę būsimoms prabangos ir prabangos interpretacijoms. Tai buvo išskirtinumo troškimas.Todėl rezultatas yra kažkur tarp realybės ir ateities ir pristato G klasę kaip fiktyvų DTM stiliaus lenktyninį automobilį.


  Daugiau apie G klasę

  Daugiau Mercedes-Benz koncepciniai automobiliai
  Kitas
  Perž.
   VISION AVTR "VISION AVTR" apibrėžia tvarią ateities prabangą.

   "VISION AVTR" koncepcinis automobilis įkūnija Mercedes-Benz dizainerių, inžinierių ir tendencijų tyrinėtojų viziją apie mobilumą tolimoje ateityje. Tai rezultatas, įkvėptas "AVATAR" - nepaprasto pasaulinio bendradarbiavimo tarp vieno inovatyviausių pramogų industrijos prekių ženklų ir vieno vertingiausių pasaulyje prekės ženklų. Holistinė "VISION AVTR" koncepcija sujungia interjero, eksterjero ir UX dizaino disciplinas precedento neturinčia forma. Vietoj įprasto vairo centrinėje konsolėje esantis daugiafunkcis valdymo elementas leidžia susilieti žmogui ir automobiliui.
   Button
   Mercedes-Maybach 6 kabrioletas "Vision Mercedes-Maybach 6" kabrioletas: aukštoji automobilių mada.

   "Vision Mercedes-Maybach 6" kabrioletas savo jausmingu, emociškai patraukliu dizainu ir novatoriškais techninės koncepcijos sprendimais apibrėžia didžiausią ateities prabangą. Dvivietis automobilis taip pat yra duoklė šlovingajai automobilių aukštajai madai – išskirtiniams rankų darbo kabrioletams. Žavingame kabriolete ekstravagantiškai iš naujo interpretuojami klasikiniai emocinio dizaino principai, derinant grožį su klasikinėmis estetinėmis proporcijomis – tai puikus "Sensual Clarity" dizaino filosofijos įkūnijimas.
   Button
   Mercedes-Maybach 6 Coupé Nauja parabangaus Coupé interpretacija.

   Dėl savo didelių gabaritų (ilgis/plotis/aukštis: 5700/2100/1328 milimetrai) "Vision Mercedes-Maybach 6" yra pirmasis prabangus Coupé vizionieriško dizaino parodomųjų Mercedes-Benz automobilių serijoje – ir praėjusių metų duoklė šlovingoms dienoms. Tačiau tai ne kas kita, o retro transporto priemonė. Itin ilgas variklio dangtis, žema stogo linija, įgilintas 2+2 sėdimos vietos - tai sėkminga klasikinių estetinių principų interpretacija. Jo technologijos ir interjeras rodo naujoves su toli siekiančiu žvilgsniu į ateitį.
   Button
   VISION EQS: grožis su ilgalaikio judėjimo poveikiu Naujos eros etapas.

   "VISION EQS" parodomasis automobilis yra žvilgsnis į Mercedes-Benz ateitį. Nes du dalykai yra nesenstantys: mobilumo poreikis ir prabangos poreikis.

   "VISION EQS" yra pirmasis etapas kelyje į neutralaus CO2 mobilumo ateitį. Mercedes-Benz visada pasižymėjo techninėmis naujovėmis, atsakomybe ir žavesiu. Tvarumas dabar tampa neatsiejama prekės ženklo filosofijos dalimi. Parodinis automobilis jau šiandien atitinka šiuos reikalavimus ir yra būsimų elektrinių sedanų, tokių kaip visiškai elektrinis EQS, pirmtakas.
   Button
   Mercedes-Maybach Ultimate Luxury "Vision Mercedes-Maybach" aukščiausia prabanga.

   Prabanga, kokios dar nematėte: "Vision Mercedes-Maybach Ultimate Luxury" sujungia visureigio DNR su sedano DNR, kad sukurtų itin modernų nesenstančio dizaino visureigį, kad būtų užtikrinta aukščiausia prabanga.
   Button
   Koncepcinis EQT Koncepcinis EQT: naujos aukštos kokybės pranašas mažų furgonų segmente.
   Koncepciniu EQT "Mercedes-Benz Vans" pateikia aukščiausios klasės transporto priemonės, skirtos šeimoms ir laisvalaikį mėgstantiems privatiems klientams mažų furgonų segmente, pavyzdį: T klasę ir visiškai elektrinį jos variantą.

   Netolimos gamybos koncepciniame automobilyje sujungiama erdvi ir kintama iki septynių žmonių talpinanti erdvė bei didelė bagažo skyriaus erdvė su būdingu Mercedes dizainu ir patrauklumo, komforto, funkcionalumo, jungiamumo ir saugumo standartais.
   Button