Heading

Close X
Menu
Intro
Modeliai
Išorė
Salonas
Įranga
AMG
Užklausa
Modeliai
LeftRight

Mercedes-Benz

Close X
Kitas
Perž.
  Mercedes-AMG G 63

  Mercedes-AMG

  Close X
  Mercedes-AMG G 63

  Mercedes-EQ

  Close X
  Strapline Content

  Mercedes-Maybach

  Close X
  Strapline Content
  Išorė Mercedes-Benz G klasės išorė. Nepavaldus laikui: G klasė visada simbolizavo neprilygstamas visureigių savybes, o automobilio dizainas atspindi šį palikimą. Kultinė išvaizda – tvirta priekinė dalis, ant galinių durelių pritvirtintas atsarginis ratas ir įspūdingi ratų arkų apvadai – pažvelgus iškart aišku, kad tai G klasė. Išskirtinius "Mercedes-Benz" G klasės išorės dizaino akcentai atsispaindi visose trijose modelių įrangos linijose: „PROFESSIONAL Line“[2], „EXCLUSIVE Line“[2] ir sportiškajame „AMG Line“[2].
  LeftRight

  Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

  Close X
  Kitas
  Perž.
   "Standart Line" išorė Pagrindiniai įrangos linijos elementai:
   - Automobilio spalvos radiatoriaus grotelės
   - Automobilio spalvos išorinių veidrodėlių korpusas
   - Grafito juodos spalvos, milteliniu būdu dengta apatinė apsauga
   - Atsarginis ratas ant galinių durelių
   - Labai efektyvūs priekiniai šviesos diodų žibintai
   - Aplinkos apšvietimas su projektuojamu prekės ženklo logotipu
   - 45,7 cm (18 colių) lengvojo lydinio ratlankiai su 5 dvigubais stipinais, aerodinamiškai optimizuoti
   "PROFESSIONAL Line" išorė Pagrindiniai įrangos linijos elementai:
   - PROFESSIONAL apsauginės priekinių žibintų grotelės
   - PROFESSIONAL priekiniai purvasaugiai
   - PROFESSIONAL galiniai purvasaugiai
   - 45,7 cm (18 colių) 5 stipinų lengvojo lydinio ratlankiai

   [1]Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.
   "EXCLUSIVE Line" išorė Pagrindiniai įrangos linijos elementai:
   - Sidabrinio chromo spalvos radiatoriaus grotelės
   - Išorinė apsauginė juosta su juodai dryžuotu apdailos intarpu
   - 48,3 cm (19 colių) 5 dvigubų stipinų lengvojo lydinio ratlankiai
   - Sidabro spalvos apatinė apsauga
   - Nerūdijančiojo plieno slenksčio apsauga
   - Apšviesti durų slenksčiai, (x4) iš nerūdijančiojo plieno

   [1]Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.
   "AMG Line" išorė[1] Pagrindiniai įrangos linijos elementai:
   - AMG kėbulo dizainas
   - Nerūdijančiojo plieno priekinio ir galinio buferio intarpai
   - Sidabrinio chromo spalvos radiatoriaus grotelės
   - Išorinės apsauginės juostos su šlifuoto aliuminio išvaizdos apdailos intarpais
   - 50,8 cm (20 colių) AMG 5 dvigubų stipinų lengvojo lydinio ratlankiai, nudažyti Himalajų pilka spalva, su blizgančia apdaila

   [1]Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.
   Atnaujintas radiatoriaus grotelių dizainas G klasė iš karto patraukia dėmesį savo tvirtu ir efektingu priekinės dalies dizainu, simbolizuojančiu pasirengimą naujiems nuotykiams. Ikoniško silueto įspūdį dar labiau sustiprina naujo dizaino radiatoriaus grotelės ir patobulintos kėbulo detalės.
   "MULTIBEAM LED" Išmanūs, prisitaikantys "MULTIBEAM LED" priekiniai šviesos diodų žibintai sukurti taip, kad padidintų saugumą ir neakintų kitų eismo dalyvių.[1]

   [1]Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.   Atsarginis ratas ant galinių durelių Klasikinis G klasės bruožas – galinis atsarginis ratas – dabar nepriekaištingai dera prie atnaujintos galinės dalies ir atrodo dar įspūdingiau.
   Išorinės apsauginės juostos su apdailos intarpu Elegantiškos linijos, platūs plokšti paviršiai, sidabrinio chromo spalvos radiatoriaus grotelės, atsarginio rato ratlankis iš nerūdijančiojo plieno ir horizontali apsauginė juosta su juodai dryžuotu apdailos intarpu pabrėžia G klasės automobilio proporcijas ir tvirtą dizainą.
   "MANUFAKTUR" juodos spalvos slenksčiai "MANUFAKTUR" juodos spalvos slenksčiai[1] dar labiau pabrėžia G klasės „Mercedes-Benz“ individualumą ir dinamiškumą. Kiti išskirtiniai juodi akcentai: juodai dažytas stogas, juodi buferiai ir platėjančios ratų arkos, arba galite rinktis visiškai juodą apdailą.[1].

   [1]Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.
   50,8 cm (20 colių) AMG lengvojo lydinio ratlankiai su 5 dvigubais stipinais 50,8 cm (20 colių) Himalajų pilkos spalvos AMG lengvojo lydinio ratlankiai su 5 dvigubais stipinais[1]sukuria vizualinio gylio efektą ir puikiai dera prie matinės sidabro spalvos apdailos.

   [1]Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.
   Salonas "Mercedes-Benz" G klasės salonas. Susipažinkite su visiškai nauja „Mercedes-Benz“ G klasę, kur jus pasitiks užtikrintas dizainas ir rankų darbo prabanga. Šio automobilio salonas su odinėmis rankų darbo apdailos detalėmis ir išskirtiniu aplinkos apšvietimu spinduliuoja eleganciją. Kiekviena detalė pabrėžia kultinį G klasės rafinuotumą, suderintą stilių ir komfortą.
   LeftRight

   Dizaino stiliai

   Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

   Close X
   Kitas
   Perž.
    "Standard Line" salonas Pagrindiniai įrangos linijos elementai:
    - Daugiafunkcis vairas iš napos odos
    - Sėdynių apmušalai iš juodos odos, pasirinktinai riešutmedžio rudos / juodos arba rusvai gelsvos / juodos spalvos
    - Rankena ant prietaisų skydelio priekiniam keleiviui
    - Porėtos natūralaus riešutmedžio medienos apdailos elementas
    - Aplinkos apšvietimas
    - Apšviestos juodos spalvos oro angos
    - Priekinių sėdynių ir galvos atramų atminties funkcija
    "EXCLUSIVE Line" salonas [1] Pagrindiniai įrangos linijos elementai:
    - Sėdynių apmušalai iš juodos napos odos, pasirinktinai rusvai gelsvos / magmos pilkos arba triufelių rudos / juodos spalvos
    - Dailus rombų raštas ant sėdynių apmušalų
    - AMG logotipai ant priekinių sėdynių atlošų
    - Prietaisų skydelis iš napos odos
    - Kelio pagalvėlės ant centrinės konsolės šono
    - Foninis oro angų apšvietimas
    - Sidabrinio chromo spalvos oro angos
    - Juodos spalvos MICROCUT mikropluošto stogo apmušalai

    [1]Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.
    Naujas vairo dizainas Vienas iš salono akcentų – daugiafunkcis sportinis vairas su elegantišku odiniu apvalkalu. Naudodamiesi jutikliniais valdymo skydeliais galite valdyti svarbiausias automobilio funkcijas neatitraukdami rankų nuo vairo.
    "MBUX" "MBUX" multimedijos sistema užtikrins naujo lygio informacijos ir pramogų patirtį. Lengvai valdoma balsu arba liečiant, ši sistema sklandžiai įsilies į jūsų skaitmeninį gyvenimą. Galima pasirinkti pageidaujamą ekrano stilių, o MBUX sistema tobulėja sulig kiekviena kelione, išmaniai prisitaikydama prie unikalių kiekvieno vairuotojo pageidavimų.

    Bekelės ekranas Medijos ekrane galite matyti išsamią važiavimo animaciją, rodančią įkalnės laipsnį, nuolydžio kampą bei techninius nustatymus ir padedančią tiksliai įvertinti bei atlikti važiavimo bekele manevrus.

    "Permatomas" variklio dangtis Važiuodami bekele, galite matyti virtualų, tiesiai priešais jūsų automobilį esančios zonos vaizdą. Tai leidžia užtikrintai ir saugiai manevruoti aplink kliūtis, taip pat ir nelygioje vietovėje. Įvertinus pagal kameros vaizdus, variklio dangtis medijos ekrane atrodo permatomas. Taigi, priekyje esančio kelio vizualizacija padeda pasirinkti optimalų kelią, kuriuo reikia važiuoti.
    Foninis oro angų apšvietimas 64 spalvų foninis oro angų apšvietimas leidžia akimirksniu pakeisti atmosferą salone, kad kiekviena kelionė būtų ypatinga ir pritaikyta jūsų nuotaikai.
    Rankena ant prietaisų skydelio priekiniam keleiviui Ikoniškoji G klasės „Mercedes-Benz“ rankena, įrengta ant prietaisų skydelio ir skirta priekinės sėdynės keleiviui, kad suteiktų jam papildomo saugumo leidžiantis į nuotykingą kelionę bekele sudėtingo reljefo vietovėse.
    Įranga "Mercedes-Benz" G klasės įrangos akcentai.
    Kitas
    Perž.
     Ašių koncepcija G klasės „Mercedes-Benz“ dvigubo balansyro priekinė ašis kartu su elektrine vairavimo mechanizmo pavara užtikrina sklandų ir stabilų važiavimą, lanksčiai reaguoja į duobes.

     Tvirta ir standi galinė ašis, pritvirtinta dviem viršutinėmis ir dviem apatinėmis pakabos svirtimis prie rėminės konstrukcijos, užtikrina neprilygstamą sukibimą sudėtingo reljefo vietovėse. Ši ašis ir tiksli priekinių ratų padėtis užtikrina optimalų G klasės automobilio valdymą.
     "AGILITY CONTROL" „AGILITY CONTROL“ pakaba užtikrina gerą vairavimo komforto ir stabilumo pusiausvyrą. Ši pakaba užtikrina neprilygstamą vairavimo patirtį bet kokio reljefo vietovėje, nes automatiškai optimizuoja kėbulo pasvirimo kampą darant posūkį, amortizacinį poveikį ir stabilizavimą pagal kelio dangą ir važiavimo sąlygas.
     Variklis su integruotu 48V starteriu-generatoriumi Padidintos galios ir sukimo momento G 500 variklis išsiskiria ne tik ypač puikiu našumu, bet ir maloniu bei sklandžiu 6 cilindrų linijinio benzininio variklio veikimu. Elektrinis pagalbinis kompresorius užtikrina didelį sukimo momentą net ir esant mažam variklio sūkių skaičiui, o lengvojo hibrido koncepcija su integruotu generatoriumi su starterio funkcijomis (ISG) užtikrina didesnį našumą ir mažesnes sąnaudas.
     "9G-TRONIC" Su „9G-TRONIC“ automatine pavarų dėže G klasės „Mercedes-Benz“ pavaras perjungs automatiškai. Devynios pavaros užtikrina mažą variklio sūkių skaičių, mažina degalų sąnaudas ir užtikrina tylesnį važiavimą.

     Rėminė konstrukcija Tvirta rėminė konstrukcija leidžia G klasės „Mercedes-Benz“ lengvai įveikti net ir sunkiai pravažiuojamo reljefo vietoves. Šis rėmas, pagamintas iš iki 3,4 mm storio plieno, yra patvaresnis, palyginti su integruotomis kėbulo konstrukcijomis. Jis ne tik idealiai pritaikytas bekelei, bet ir puikiai izoliuoja triukšmą, todėl triukšmas salone yra mažesnis ir važiuoti patogiau.

     Išmaniojo telefono integracija Išmaniojo telefono integracija belaidžiu ryšiu mobilųjį telefoną sujungia su MBUX multimedijos sistema per „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“. Tai suteikia patogią prieigą prie svarbiausių programėlių, esančių jūsų išmaniajame telefone. Taip pat galite greitai ir lengvai naudotis trečiųjų šalių tiekėjų programėlėmis, pavyzdžiui, „Spotify“[1][2]

     [1]Kad galėtumėte naudotis skaitmeninių priedų paslaugomis, turite susikurti „Mercedes me ID“ ir sutikti su skaitmeninių priedų paslaugų naudojimo sąlygomis. Pristatomos paslaugos, jų prieinamumas ir funkcijos visų pirma priklauso nuo laiko, automobilio modelio, pagaminimo metų, pasirinktos papildomos įrangos ir šalies.

     [2]Komponentai, pažymėti *, priskiriami „Mercedes me“ paslaugoms. Reikia turėti asmeninį „Mercedes me ID“ ir sutikti su „Mercedes me connect“ paslaugų naudojimo sąlygomis. Be to, transporto priemonė turi būti susieta su atitinkama naudotojo paskyra. Pasibaigus pradiniam vienų metų terminui, paslaugos gali būti atnaujintos už mokestį, jei tuo metu jos vis dar prieinamos atitinkamai transporto priemonei. Pirmą kartą aktyvuoti paslaugas galima per vienus metus nuo pirminės registracijos arba perdavimo naudotis klientui, atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau. Ryšio modulio prijungimas prie mobiliojo telefono tinklo priklauso nuo atitinkamo tinklo aprėpties ir tinklo paslaugų teikėjų prieinamumo.
     Priekyje įrengta belaidė mobiliųjų įrenginių įkrovimo sistema Vos vienu rankos judesiu mobilųjį įrenginį įstatysite į specialią belaidžio įkrovimo vietą centrinės konsolės priekyje. Belaidžiu būdu įkrauti galima bet kokio modelio ar prekės ženklo mobiliuosius įrenginius, atitinkančius Qi standartą.
     Aukščiausios klasės "MBUX" pramogų sistema galinių sėdynių keleiviams Aukščiausios klasės pramogos keleiviams pasiekiamos per du aukštos raiškos, visiškai integruotus 11,6 colio ekranus[1]. Net ir automobilio gale sėdintys keleiviai gali naudotis MBUX privalumais ir tiesiogine prieiga prie automobilio funkcijų.

     [1]Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.

     Burmester® 3D surround sound system Aukščiausios klasės pramogos keleiviams pasiekiamos per du aukštos raiškos, visiškai integruotus 11,6 colio ekranus. Net ir automobilio gale sėdintys keleiviai gali naudotis MBUX privalumais ir tiesiogine prieiga prie automobilio funkcijų.[1]

     [1]Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.

     "Active Brake Assist" Ši sistema gali padėti išvengti susidūrimų su priekyje važiuojančiomis ar stovinčiomis transporto priemonėmis, priešpriešiais atvažiuojančiomis transporto priemonėmis, pėsčiaisiais ir dviratininkais. Kartu su įspėjimais apie atstumą ir susidūrimą sistema taip pat suteikia situaciją atitinkančią stabdymo pagalbą, įskaitant, jei reikia, avarinį stabdymą.[1][2]

     [1]Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.

     [2]Mūsų vairavimo pagalbos ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytus sistemos apribojimus.
     "Traffic Sign Assistant" Susiejusi kameros ir žemėlapio duomenis, „Traffic Sign Assist“ sistema gali ne tik nustatyti didžiausią leistiną greitį, kuriose vietose lenkti draudžiama ir kur šis draudimas baigia galioti, bet ir parodo, kur įvažiuoti draudžiama, bei perspėja apie išvažiavimą prieš eismą.[1]

     [1]Mūsų vairavimo pagalbos ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytus sistemos apribojimus.
     "Active Lane Keeping Assist" Jei netyčia kertate ištisinę ar punktyrinę liniją, sistema jus įspės, suvibruodama vairą. Jei kertate ištisinę liniją arba už punktyrinės linijos esanti eismo juosta yra užimta, ši sistema gali įsikišti, pristabdydama ratus vienoje automobilio pusėje.[1][2]

     [1]Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.

     [2]Mūsų vairavimo pagalbos ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytus sistemos apribojimus.
     "Trailer Maneuvering Assistant" i sistema padės sutaupyti laiko ir išvengti rūpesčių, susijusių su priekabos manevravimu.[1] Galėsite užtikrintai ir ramiai atlikti važiavimo atbuline eiga manevrus net ir sudėtingose situacijose. Ypač vairuotojams, kurie retai vairuoja automobilį su priekaba ir turi mažiau patirties šioje srityje, ši vairavimo pagalbos sistema tikrai palengvins važiavimą.[2]

     [1]Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.

     [2]Mūsų vairavimo pagalbos ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytus sistemos apribojimus.

     "THERMOTRONIC" automatinė klimato kontrolė Trys klimato zonos suteikia galimybę susikurti individualų komfortišką klimatą automobilio salone. Vairuotojas ir priekinis keleivis gali nustatyti temperatūrą ir oro srautą pagal savo asmeninius poreikius. Trečioji klimato zona yra gale – joje atskirai reguliuojama temperatūra ir oro srautas.[1]

     [1]Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.

     Automatinis garažo vartų atidarymas Mėgaukitės išskirtiniais „Mercedes-Benz“ patogumais net ir grįždami namo. Tereikia spustelėti mygtuką, ir vidiniame galinio vaizdo veidrodėlyje integruotas garažo durų atidarymo įtaisas atidarys jūsų garažo vartus ir vartus. Taigi, garažo durų atidarymo įtaisas atlieka nuotolinio valdymo pultelio funkciją, tad garažo vartams atidaryti jums nebereikės atskiro pultelio.[1]

     [1]Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.
     Kontroliuojamos temperatūros puodelių laikiklis Su kontroliuojamos temperatūros puodelių laikikliais[1] šaltieji ar karštieji gėrimai gale sėdintiems keleiviams visada bus po ranka. Šiuose specialiuose laikikliuose tvirtai laikosi tiek puodeliai, tiek buteliukai ir skardinės. Prireikus galima palaikyti nuo 8 °C iki 55 °C temperatūrą.

     [1]Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.


     KEYLESS-GO Su "KEYLESS-GO"[1] daugiau nebereikės ieškoti automobilio raktelių. Automobilis atpažįsta savo savininką, kai jis prisiartina arba yra viduje. Visas dureles, įskaitant galines, galėsite atidaryti ir užrakinti tiesiog palietę durelių rankeną.

     [1]Optionally selectable equipment depending on configuration.


     "GUARD 360° Plus Vehicle Protection" "GUARD 360° Vehicle protection Plus" užtikrina visapusišką automobilio aplinkos stebėjimą. Dėl apsaugos nuo vagystės signalizacijos sistemos ir avarinio raktelio išjungimo galite veikti greitai. Kelyje susidūrimo aptikimo* funkcija praneša jums per programėlę. Pavogtos transporto priemonės pagalbos* paslauga taip pat padidina jūsų galimybes atgauti savo turtą.[1]

     [1]Komponentai, pažymėti *, priskiriami „Mercedes me“ paslaugoms. Reikia turėti asmeninį „Mercedes me ID“ ir sutikti su „Mercedes me connect“ paslaugų naudojimo sąlygomis. Be to, transporto priemonė turi būti susieta su atitinkama naudotojo paskyra. Pasibaigus pradiniam vienų metų terminui, paslaugos gali būti atnaujintos už mokestį, jei tuo metu jos vis dar prieinamos atitinkamai transporto priemonei. Pirmą kartą aktyvuoti paslaugas galima per vienus metus nuo pirminės registracijos arba perdavimo naudotis klientui, atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau. Ryšio modulio prijungimas prie mobiliojo telefono tinklo priklauso nuo atitinkamo tinklo aprėpties ir tinklo paslaugų teikėjų prieinamumo.
     "Active Multicontour Seat Package Plus" Komfortas ir prabanga net ir ilgose kelionėse: optimizuokite savo sėdėjimo padėtį naudodamiesi elektrinėmis reguliavimo funkcijomis ir integruotomis oro pagalvėlėmis. Taip pat galite mėgautis malonia šiluma, viena iš 8 masažo programų arba ventiliuojamomis sėdynių pagalvėlėmis. ENERGIZING komforto kontrolės sistema siūlo įvairias programas, kad galėtumėte nusiraminti ar atgauti jėgas.[1]

     [1]Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.

     "Warmth Comfort Package" "Warmth Comfort Package"[1] akimirksniu sušildo kitus salono elementus, pavyzdžiui, sėdynes, centrinės konsolės ir durelių porankius, centrines durelių konsoles.

     [1]Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.
     AMG Mercedes-AMG G 63 Visiškai naujas "Mercedes-AMG" G 63 įkūnija didžiulės galios ir rafinuotumo aurą. Jo dizainas yra harmoningas ekstravertiškos elegancijos ir atletiško meistriškumo derinys. Kiekvienas elementas – nuo įspūdingo buvimo iki rafinuotų detalių – parodo AMG atsidavimą našumui ir prabangai.
     LeftRight

     Išorės dizainas

     Salono dizainas

     Svarbiausi išorės akcentai

     Close X
     Kitas
     Perž.
      Specifinės AMG radiatoriaus grotelės Elegancija dera su našumu: specifinės AMG radiatoriaus grotelės pasižymi išskirtiniais vertikaliais statramsčiais.

      Erdvinis apšvietimas su prekės ženklo logotipo projekcija Išskirtinis prisilietimas, erdvinis apšvietimas su prekės ženklo logotipo projekcija apšviečia žemę prestižine AMG emblema.

      55,9 cm (22 colių) AMG kelių stipinų kaltiniai ratai Įspūdingi 55,9 cm (22 colių) ilgio ir aptakaus dizaino G klasės AMG kelių stipinų kaltiniai ratai pasižymi įspūdinga estetika ir puikiu našumu.[1]

      [1]Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.
      Specifinė AMG juodos spalvos išmetimo sistema Ne tik stilius – juodos spalvos AMG išmetimo sistema[1][2] yra našumo simbolis, skleidžiantis įvairius variklio garsus, atitinkančius kiekvieną vairavimo nuotaiką, nuo subtilaus murkimo iki sportiško riaumojimo.

      [1]Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.

      [2]Only available in combination with MANUFAKTUR running boards in black.
      "MANUFAKTUR" juodos spalvos įlipimo slenksčiai Elegancija ir praktiškumas – juodos spalvos "MANUFAKTUR" įlipimo slenksčiai[1][2], užtikrinantys sklandų įlipimą ir išlipimą.

      [1]Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.

      [2]Galima tik kartu su specifine AMG juodos spalvos išmetimo sistema.
      Anglies pluošto detalės AMG išorės anglies pluošto paketas[1] suteikia sportiškos, šiuolaikiškos elegancijos ir dinamiškumo, lengvą tvirtumą sujungiant su transporto priemonės estetika.

      [1]Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.

      Svarbiausi salono akcentai

      Close X
      Kitas
      Perž.
       "AMG Performance" anglies pluošto dizaino vairas / MICROCUT mikropluoštas su AMG mygtukais "AMG Performance" anglies pluošto vairas, turi sukibimo sritį, aptrauktą MICROCUT mikropluoštu[1]. Aliumininės pavarų perjungimo mentelės ir išskirtinis 12 valandos žymėjimas visiškai naujojo "Mercedes-AMG" G 63 salone įkvepia autentiškos lenktynių esencijos.

       [1]Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.
       MBUX su specifiniu AMG ekrano dizainu Naujos kartos MBUX multimedijos sistema demonstruoja idealų sportiško dizaino ir naujoviškos valdymo bei ekrano koncepcijos derinį. Konkretūs AMG ekranai vizualizuoja dinaminę orientaciją, o visiškai skaitmeniniame prietaisų skydelyje galite perjungti konkrečias AMG ekranų konstrukcijas.
       AMG anglies pluošto apdailos elementai Įkvėpkite savo visiškai naująjį "Mercedes-AMG" G 63 lenktynių trasos dvasia. AMG anglies pluošto apdailos elementai harmoningai susilieja ir suteikia interjerui išskirtinumo ir kontrastingo grožio.​​
       "Burmester®" 3D erdvinio garso sistema Pasinerkite į įtraukiantį garso dimensiją su "Burmester®" 3D erdvinio garso sistema, kurioje yra iki 31 garsiakalbio. Tai ne tik klausymas; tai klausos kelionė.
       Specifinis AMG sėdynių dizainas Pajuskite nappa odos su perforacijomis ir AMG būdingu sėdynės raštu apmušalų eleganciją. Tai sėdynės, užtikrinančios maksimalų komfortą ir atramą, todėl kiekvienas važiavimas jaučiasi išskirtinis.​
       AMG durų slenksčiai AMG durų slenksčių plokštės spinduliuoja rafinuotu baltu švytėjimu ir sukuria jaukią atmosferą įvažiuojant į automobilį.
       Susisiekite. Turite klausimų apie naująją G klasę? Atsiųskite mums užklausą ir mes netrukus su jumis susisieksime.