Heading

Close X
Menu
Sausumoje,
vandenyje
ir ore.
Mūsų modeliai
LeftRight

Hečbekai

Close X
Strapline Content

Sedanai

Close X
Strapline Content

Visureigiai ir krosoveriai

Close X
Strapline Content

Kupė

Close X
Strapline Content

Kabrioletai ir rodsteriai

Close X
Strapline Content

Universalai

Close X
Strapline Content
„Mercedes-Benz“ – sausumoje, vandenyje ir ore „Mercedes“ žvaigždės istorija. Siekdama mažinti CO₂ pėdsakus „Mercedes-Benz“ atsižvelgia į tuos elementus, kuriuos simbolizuoja „Mercedes“ žvaigždė.
  Kelionės tikslą pasiekite visiškai atsipalaidavę Mėgaukitės gera savijauta kada panorėję. Išsirinkite atsipalaidavimo ir masažo programą pagal poreikį bei nuotaiką ir kelionės tikslą pasieksite žvalūs ir pailsėję. Button
  Išmanioji technologija „GARMIN venu®“ Programinė įranga ENERGIZING COACH parinks jums individualią atsipalaidavimo ir jėgų atgavimo programą pagal įtampos lygį ir širdies ritmą. Button
  Gaivinamoji naujovė Išsirinkite norimą kvapą pagal nuotaiką ir jūsų automobilio salone pasklis gaivinamasis aromatas. Button
  Maksimalaus komforto zona Apšvietimo funkcija „Active Ambient Lighting“ ir naujoviška aukštos klasės „Burmester®“ garso sistema „Mercedes-Benz“ automobilyje jums padės atsipalaiduoti ir atsigauti. Button
  Nepriekaištinga oro kokybė ENERGIZING AIR CONTROL sistema stebi oro kokybę automobilio salone ir atitinkamai reguliuoja aplinkos oro padavimą bei oro cirkuliaciją salone. Button
  Strapline Content Button
  Strapline Content Button
  Strapline Content Button
  Strapline Content Button

  Viskas prasidėjo nuo vizijos būti mobilumo sausumoje, vandenyje ir ore pradininku. Šiandien tai taikome elementams, kuriuos visada simbolizavo „Mercedes“ žvaigždė.


  Vizija

  Inovacijos atitinka viziją.

  „Mercedes-Benz“ visada reiškė naujoves, tačiau ne tik transporto priemonės kasdien palaipsniui tobulinamos. Daugybė iniciatyvų jau šiandien deda pagrindus tvariam rytojui.

  CO₂ neutralus mobilumas

  Kelyje į tvaresnę ateitį.

  Sužinoti daugiau

  Kelyje į naujas alternatyvas

  „Mercedes-Benz“ elektrinis mobilumas.

  „Mercedes-Benz“ siūlo visapusišką elektromobilių produktų, paslaugų, technologijų ir inovacijų ekosistemą. Jos asortimentas – nuo elektromobilių iki sieninių įkrovimo stotelių ir įkrovimo paslaugų.

  Sužinoti daugiau

  Elektrifikuoti.

  Visiškai elektrifikuoti – į naują erą su „Mercedes-Benz“. Stulbinamas nuvažiuojamas atstumas, moderni įkrovimo infrastruktūra: „Mercedes-Benz“ elektromobiliai.

  Sužinoti daugiau

  Įkraunami iš tinklo.

  Daugiau galios, didesnis nuvažiuojamas atstumas, mažesnės vietinės CO₂ emisijos: „Mercedes-Benz“ iš tinklo įkraunami hibridiniai automobiliai.

  Kitas
  Perž.
   Elektromobilio privalumai Nuo pajudėjimo iš vietos iki pat kelionės tikslo – visiškai elektrinio „Mercedes-Benz“ vairavimo privalumai nepaneigiami. Naujoviška navigacija su aktyvia ridos stebėjimo ir automatinio sustojimų įkrovimui planavimo sistema leidžia patikimai ir efektyviai susiplanuoti kelionę. Sistema tai užtikrina rinkdama ir sumaniai tarpusavyje susiedama svarbius duomenis.

   - Greičiausias ir patogiausias maršrutas
   - Einamasis akumuliatoriaus įkrovimo lygis
   - Duomenys apie oro sąlygas ir įkrovimo stoteles
   Button
   Pritaikymas asmeniniams poreikiams Kelionę su „Mercedes-Benz“ galite planuoti pagal savo asmeninius prioritetus, nes šis automobilis suteikia galimybę rinktis iš daugybės suasmenintų variantų, tad išsirinksite tinkamą bet kokiam scenarijui. Ir tai padaryti galėsite ne tik kelionės metu, bet ir dar prieš sėsdami į automobilį.

   - Reguliuojama sėdynių padėtis
   - Optimalus oro kondicionavimas
   - Idealus garso sistemos sureguliavimas
   Button
   "Zero Layer" Išbandykite naują išmanųjį pradžios ekraną, suteikiantį tiesioginę prieigą prie visų svarbių funkcijų bet kokioje situacijoje.

   - Visiškai į vartotoją orientuota nauja technologija
   - Adaptyvi programinė įranga ekraną ir jo funkcijas pritaiko prie vartotojo poreikių
   - Pateikia asmeniniams poreikiams pritaikytus pasiūlymus, apimančius informacines-pramogines, komforto ir kitas funkcijas
   - Veikia sklandžiai ir dinamiškai, greitai reaguoja
   - Moderni dirbtinio intelekto technologija leidžia sąsają pritaikyti individualiems poreikiams
   Button