Heading

Close X
Menu
Intro
Modeliai
Išorė
Salonas
Įranga
AMG
Užklausa
  MANUFAKTUR Graphite Gray Magno
  Polar White
  Black
  Spectral Blue
  High Tech Silver
  Graphite Gray Metallic
  Obsidian Black Metallic
  MANUFAKTUR Alpine Gray Solid
  MANUFAKTUR Patagonia Red Metallic
  MANUFAKTUR Opalite White Bright
  Modelis CLE Cabriolet
  Modeliai
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Kitas
  Perž.
   CLE 200 kabrioletas
   CLE 200 4MATIC kabrioletas
   CLE 220 d kabrioletas
   CLE 300 4MATIC kabrioletas
   CLE 450 4MATIC kabrioletas

   Mercedes-AMG

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-EQ

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-Maybach

   Close X
   Strapline Content
   Išorė Naujojo CLE kabrioleto išorė. Naujajame CLE kabriolete sujungti sportinai „CLE Coupé“ dizaino elementai, pavyzdžiui, išraiškingos variklio dangčio iškyšos ar galinga priekinė dalis, įskaitant žemai nuleistą variklio dangtį, su stilingu, medžiaginiu, garsą slopinančiu minkštuoju stogu. CLE kabrioletas skirtas visiems, kurie trokšta išskirtinio dizaino, dinamiško vairavimo malonumo ir galimybės per kelias sekundes pajsuti laisvę.
   LeftRight

   Dizaino stiliai

   Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

   Close X
   Kitas
   Perž.
    Progresyvus priekinės dalies dizainas Įspūdinga priekinė dalis: CLE kabrioletas daro įspūdį savo ilgu variklio dangčiu ir A formos radiatoriaus grotelėmis su „Mercedes-Benz“ raštu.


    Iškyšos ant variklio dangčio Galingas nuo pat pirmos akimirkos: sportiškas variklio dangčio dizainas suteikia priekinei daliai išraiškingą ir nepakartojamą bendrą vaizdą.

    "DIGITAL LIGHT" Kiekvienoje situacijoje matykite bendrą vaizdą: "DIGITAL LIGHT" [6]padeda jums ramiai ir saugiai kelyje įveikti net ir sudėtingiausias situacijas. Važiuojamosios dalies apšvietimas protingai prisitaiko prie esamo apšvietimo ir oro sąlygų bei eismo situacijos.

    [6]Priklausomai nuo komplektacijos papildomai pasirenkama įranga.


    Dviejų dalių galiniai žibintai su jungiamuoju dizaino elementu Šviesos spindulys iš visų pusių: vientisas galinis dizainas su dviejų dalių galiniais žibintais ir jungiamuoju dizaino elementu priverčia atkreipti dėmesį į CLE kabrioletą ir suteikia jam užtikrintą, sportišką išvaizdą.

    "KEYLESS-GO" Kiekviena kelionė prasideda maksimaliai patogiai dėl "KEYLESS-GO "sistemos. Automobilio raktelis gali likti jūsų kišenėje. Norėdami atidaryti transporto priemonę, tiesiog trumpam suimkite durų rankeną. Po to tiesiog paspauskite variklio užvedimo / išjungimo mygtuką ir galite leisti į kelionę. O su "HANDS-FREE ACCESS" (bagažinės atidarymo valdymas kojos judesiu) funkcija bagažinę galite atidaryti tiesiog pakišdami koją po galiniu buferiu.


    Standartiniai 45,7 cm (18 colių) lengvojo lydinio ratlankiai, pasirinktinai iki 50,8 cm (20 colių). Net ir žemiausiame automobilio taške standartai išlieka aukšti: atsižvelgiant į CLE kabrioleto charakterį, [6]galima rinktis aerodinamiškai optimizuotus lengvojo lydinio ratlankius nuo 45,7 cm (18 colių) iki 50,8 cm (20 colių).

    [6]Priklausomai nuo komplektacijos papildomai pasirenkama įranga.
    Visiškai automatinis ir apšiltintas medžiaginis, akustinis minkštasis stogas. Visiškai automatinis medžiaginis, akustinis minkštasis stogas[6], kurį galima rinktis iš trijų spalvų, užtikrina aukštą komforto lygį, izoliuoja išorinį triukšmą ir apsaugo nuo karščio, kad galėtumėte mėgautis kelione maksimaliai atsipalaidavę.

    [6]Priklausomai nuo komplektacijos papildomai pasirenkama įranga.
    Salonas Naujojo CLE kabrioleto salonas. Prabangių akcentų mozaika salone suteikia naujajam CLE kabrioletui itin kokybišką ir aukščiausio lygio bendrą vaizdą. Įspūdingos detalės, tokios kaip prietaisų skydelis ir diržų linijos iš ARTICO dirbtinės odos su Nappa išvaizda, patogios kelių kontūrų sėdynės ir aukščiausios klasės Burmester® 3D erdvinio garso sistemos garso pasauliai suteikia visapusišką, nepakartojamą vairavimo pojūtį su atviru arba uždarytu stogu.
    LeftRight

    Dizaino stiliai

    Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

    Close X
    Kitas
    Perž.
     30,2 cm (11,9 colio) centrinis ekranas Visiškai įstiklintas ir valdomas jutikline įvestimi: 30,2 cm (11,9 colio) centrinis ekranas pakreiptas į vairuotoją ir pabrėžia kokybišką naujojo „CLE Cabriolet“ salono vizualinį įspūdį. Ekrano pasvirimas reguliuojamas, kad važiuojant su atidarytu minkštuoju stogu būtų kuo mažiau saulės atspindžių.
     „Burmester®“ 3D erdvinio garso sistema Pasinerkite į garso pasaulį: „Burmester® 3D“ erdvinio garso sistema[6]užtikrina aukštos kokybės garsą priekyje ir gale. Elegantiški metaliniai garsiakalbių dangteliai su „Burmester®“ užrašu – tai elegantiški, saloną papildantys akcentai. Priekinėse sėdynėse integruoti papildomi garsiakalbiai optimizuoja aplinkos garsą.

     [6]Priklausomai nuo komplektacijos papildomai pasirenkama įranga.

     Elegantiško dizaino sėdynės su integruotais garsiakalbiais Naujojo CLE kabrioleto priekines sėdynes galima pasirinktinai paversti 7 zonų masažo sėdynėmis ir jose įrengti AIRSCARF šildytuvą, užtikrinantį optimalią temperatūrą kaklo srityje. Į sėdynes integruoti garsiakalbiai vairuotojui ir priekyje sėdinčiam keleiviui sukuria įtraukiantį erdvinio garso pojūtį.[6]

     [6]Priklausomai nuo komplektacijos papildomai pasirenkama įranga.
     Naujos kartos MBUX Intuityvaus valdymo ateitis: naujoji MBUX[7] informacinių ir pramoginių technologijų karta siūlo daugybę funkcijų, sąveikos ir rutinos automatizavimo galimybių. Intuityviai valdoma balsu, lietimu arba gestais. Sklandžiai integruota į jūsų skaitmeninį gyvenimą ir individualiai pritaikoma su asmeniniais ekrano stiliais.

     [7]Priklausomai nuo komplektacijos papildomai pasirenkama įranga.

     [6]TNorėdami naudotis „Mercedes me connect“ paslaugomis, turite susikurti „Mercedes me ID“ ir sutikti su „Mercedes me connect“ paslaugų naudojimo sąlygomis. Nurodytos paslaugos, jų prieinamumas ir funkcijos visų pirma priklauso nuo automobilio modelio, pagaminimo metų, pasirinktos papildomos įrangos ir šalies.
     Prietaisų skydelis ir apatiniai langų apvadai pagaminti iš ARTICO dirbtinės odos, atrodančios kaip napos oda Naujajame CLE kabriolete standartiškai įrengtas AVANTGARDE salonas. ARTICO dirbtinės odos, atrodančios kaip napos oda, prietaisų skydelis ir apatiniai langų apvadai suteikia salonui individualumo ir išskirtinumo.
     Kabrioleto komforto paketas Kabrioleto sezoną pratęskite ir mėgaukitės juo ištisus metus: CLE kabrioletas su AIRSCARF kaklo šildymo ir AIRCAP skersvėjo stabdymo sistema bei visiškai elektra valdomu bagažinės pertvara užtikrina optimalų komfortą kiekvienoje kelionėje – nesvarbu, koks metų laikas.
     Įranga Svarbiausi naujojo CLE kabrioleto įrangos akcentai.
     Kitas
     Perž.
      Ekranas ant priekinio stiklo (angl. head-up) Sportiško vairavimo malonumo ir saugaus važiavimo dermė: ekranas ant priekinio stiklo [6] paverčia jį jaudinančiu skaitmeniniu vairuotojo erdvės ekranu. Tai reiškia, kad svarbiausia informacija visada matoma vos metus žvilgsnį.

      [6]Priklausomai nuo komplektacijos papildomai pasirenkama įranga.      31,2 cm (12,3 colio) vairuotojo ekranas Didelės skiriamosios gebos vairuotojo ekrane galite stebėti visą norimą informaciją lengvai įskaitomu formatu. Tai reiškia, kad vairuodami būsite labiau atsipalaidavę. Aukštos kokybės, laisvai pastatomas ekranas yra svarbus skaitmenizuoto, subtiliai suprojektuoto salono elementas ir atspindi šiuolaikinę jūsų „Mercedes“ prabangą.

      Skaitmeniniai priedai Jūsų „Mercedes-Benz“ gali pasiūlyti daugiau, nei manote. Priklausomai nuo Jūsų automobilio modelio, pasirinktos specialiosios įrangos, pagaminimo metų ir šalies, 36 mėnesių laikotarpiui nuo naujo automobilio įsigijimo dienos į komplektą įeina daugybė skaitmeninių priedų, pavyzdžiui, nuotolinio valdymo pultas, navigacija, įkrovimas, GUARD 360° automobilio apsauga ir pramogos. Jei pasibaigus pradiniam laikotarpiui norite ir toliau naudotis skaitmeninių priedų teikiamais privalumais, juos galite atnaujinti vos keliais spustelėjimais „Mercedes me Store“.

      [7]Priklausomai nuo komplektacijos papildomai pasirenkama įranga.

      [6]Norėdami naudotis „Mercedes me connect“ paslaugomis, turite susikurti „Mercedes me ID“ ir sutikti su „Mercedes me connect“ paslaugų naudojimo sąlygomis. Nurodytos paslaugos, jų prieinamumas ir funkcijos visų pirma priklauso nuo automobilio modelio, pagaminimo metų, pasirinktos papildomos įrangos ir šalies.
      MBUX papildytosios realybės navigacija Kad galėtumėte rasti išeitį sudėtingose vairavimo situacijose, MBUX papildyta realybė navigacijai[6] sujungia virtualų ir realų pasaulius. Ši technologija grafines navigacijos instrukcijas ir eismo informaciją sujungia į tiesiogiai transliuojamus vaizdus. Atvykite į kelionės tikslą greitai, saugiai ir be streso.

      [6]Priklausomai nuo komplektacijos papildomai pasirenkama įranga.

      Išmaniųjų telefonų integracija Išmaniųjų telefonų integracija[1] leidžia mobilųjį telefoną belaidžiu ryšiu sujungti su multimedijos sistema per „Apple CarPlay™“ arba „Android Auto™“. Tai suteikia patogią prieigą prie svarbiausių išmaniojo telefono programėlių. Taip pat galite greitai ir lengvai naudotis trečiųjų šalių tiekėjų programėlėmis, pavyzdžiui, „Spotify“.[4]

      [4]Šį elementą taip pat galima įsigyti automobilyje kaip užsakomąją funkciją, kurią galima aktyvuoti vėliau. Tam reikia užsiregistruoti „Mercedes me“ portale, sutikti su „Mercedes me connect“ paslaugų naudojimo sąlygomis ir bent laikinai susieti transporto priemonę su naudotojo paskyra. Be to, aktyvavimui reikalingas duomenų ryšys su transporto priemone ir atitinkama transporto priemonėje sumontuota įranga. Tuomet pasirinkta funkcija pagal pareikalavimą bus visam laikui aktyvuota naudoti transporto priemonėje, net jei vėliau nutrauksite „Mercedes me connect“ paslaugų teikimą ir atjungsite transporto priemonę nuo naudotojo paskyros. Viską, ką reikia žinoti apie techninius reikalavimus, galite sužinoti naudodamiesi „Mercedes me“ arba pas įgaliotąjį „Mercedes-Benz“ atstovą.
      Parkavimo paketas su 360° vaizdo kamera Išskirtinė parkavimo paslauga su visapusiu matomumu: aktyvioji parkavimo pagalbos sistema su PARKTRONIC ir 360° kamera aptinka laisvas ir nurodytas stovėjimo vietas, kai prie jų privažiuojate. Pasirinkę stovėjimo vietą, dėl dinamiškos vizualizacijos ir garsinio grįžtamojo ryšio galite ramiai parkuotis arba naudodamiesi pagalbine parkavimo sistema nustatyti, kad automobilis pats prisiparkuotų į stovėjimo vietą.[2]

      [2]Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.

      [3]Priklausomai nuo komplektacijos papildomai pasirenkama įranga.
      Aktyvioji eismo juostos palaikymo sistema Aktyvioji eismo juostos palaikymo sistema[3]yra atidus stebėtojas: jei netyčia išvažiuosite iš savo eismo juostos arba pavojingai priartėsite prie kitų eismo dalyvių, sistema, įsikišdama į vairo valdymą, gali grąžinti jus į eismo juostą. Tačiau jei vis tiek išvažiuosite iš eismo juostos, busite papildomai įspėti per vairo vibraciją.[2]

      [2]Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.

      [3]Priklausomai nuo komplektacijos papildomai pasirenkama įranga.
      Aktyvioji pagalbinė stabdymo sistema Ši pagalbinė sistema gali padėti išvengti susidūrimo su priekyje važiuojančiomis ar stovinčiomis transporto priemonėmis, su priešpriešiais atvažiuojančiomis transporto priemonėmis, kai daromas posūkis, ir su judančiais pėsčiaisiais bei dviratininkais. Kartu su įspėjimais apie atstumą ir susidūrimą ši sistema pirmiausia siūlo pagal situaciją pritaikytą stabdymo pagalbą, įskaitant avarinį stabdymą, jei reikia.[2]

      [2]Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
      Aktyvioji atstumo palaikymo pagalbinė sistema "DISTRONIC" Ši pagalbos sistema, be kita ko, kontroliuoja greitį ir atstumą. Ji taip pat iš anksto pritaiko automobilio greitį prie leistino greičio ir maršruto bei perima vairavimo spūstyje naštą. Išmaniosios funkcijos gali sumažinti įtampą ir teigiamai paveikti elektros energijos nuvažiuojamą atstumą.[2][6]

      [2]Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.

      [6]Priklausomai nuo komplektacijos papildomai pasirenkama įranga.
      Pagalbos vairuojant paketas „Driving Assistance Plus“ Jis gali padėti jums pasiekti kelionės tikslą patiriant mažiau streso: dėl modernaus išmaniųjų jutiklių sistemų tinklo, galite naudotis daugeliu iš dalies automatizuoto vairavimo privalumų. Daugybė pagalbinių sistemų padeda jums pagal situaciją, įspėja jus, jei kyla susidūrimo pavojus, ir prireikus įsikiša – visų eismo dalyvių labui.[2][3]

      [2]Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.

      [3]Priklausomai nuo komplektacijos papildomai pasirenkama įranga.
      Kabrioleto komforto paketas Pratęskite kabrioleto sezoną, kad jis tęstųsi ištisus metus: mėgaukitės optimaliu komfortu, kai važiuojate su nuleistu stogu bet kuriuo metų laiku. Su AIRSCARF kaklo šildymo ir AIRCAP skersvėjo stabdymo sistema bei visiškai elektra valdoma bagažinės pertvara paketas sujungia pažangias įrangos funkcijas, kurios puikiai papildo viena kitą ir džiugins jus ištisus metus.

      "KEYLESS-GO" Su "KEYLESS-GO" nebegaiškite laiko varginančiai automobilio raktelio paieškai. Jūsų raktelis bus atpažintas, kai jį turėsite su savimi, kai būsite šalia automobilio arba jo viduje: tuomet visas duris galima atidaryti ir užrakinti tiesiog palietus durų rankeną.
      "THERMATIC" automatinė klimato kontrolė Individualų klimato komfortą priekyje sėdintiems vairuotojui ir keleiviui užtikrina "THERMATIC" automatinė klimato kontrolės sistema su 2 klimato zonomis: vairuotojas ir priekyje sėdintis keleivis gali kiekvienas atskirai nustatyti temperatūrą savo pusėje. Dėl automatinės klimato kontrolės ir itin jautrios jutiklių sistemos palaikoma pastovi temperatūra ir nebereikia jos reguliuoti rankiniu būdu.

      Atminties paketas Naudodami „Memory“ paketą galite išsaugoti ir patogiai pasirinkti iki 3 skirtingų sėdynės padėčių. Be to, galima išsaugoti vairo, išorinių veidrodėlių ir pasirenkamo priekinio ekrano padėtis. Jei esate sukūrę naudotojo profilį, norėdami iškviesti asmeninius nustatymus, turite jį suaktyvinti centriniame ekrane.

      Paketas „ENERGIZING Plus“ Komfortas visiems pojūčiams: šis paketas apima įvairią aukščiausios klasės įrangą ir inovatyvų išmanumą. Jūsų „Mercedes“ gali jums padėti, kad ilgiau liktumėte budrūs prie vairo ir mėgautumėtės itin malonia kelione. Septynios įvairios komforto programos ir patrauklūs priedai, pvz., daugiasluoksnės sėdynės.[3]

      [3]Priklausomai nuo komplektacijos papildomai pasirenkama įranga.      Mėgstama tvarka Individualus komfortas, idealiai pritaikytas jums: pirmą kartą „CLE Coupé“ automobilis, gavęs vairuotojo nurodymus, išsaugo jūsų konkrečius pramogų ir komforto pageidavimus. Nuo temperatūros iki sėdynių masažo funkcijos – viską galima optimizuoti ir automatiškai sureguliuoti pagal jūsų poreikius.
      "GUARD 360°" transporto priemonės apsauga "GUARD 360°" transporto priemonės apsauga[3]užtikrina visapusišką transporto priemonės aplinkos stebėjimą, pavyzdžiui, naudojant išplėstinę apsaugos nuo vagystės signalizacijos sistemą ir apsaugą nuo nuvilkimo Judesiai salone sukelia vaizdinius ir garsinius įspėjimus. Susidūrimo aptikimo funkcija „Mercedes me“ informuoja jus per programėlę.

      [3]Priklausomai nuo komplektacijos papildomai pasirenkama įranga.
      Centrinė oro pagalvė Centrinė oro pagalvė įmontuota vairuotojo sėdynės atloše. Stipraus šoninio smūgio metu ji gali išsiskleisti tarp vairuotojo ir priekinio keleivio ir taip sumažinti sužeidimo riziką.

      „PRE-SAFE® Impulse Side“ sistema „PRE-SAFE® Impulse Side“ sistema[3] gali paruošti keleivius šoniniam susidūrimui ir sumažinti sužeidimų riziką. Tarsi asmens sargybinis, jis stumia vairuotoją arba priekinį keleivį nuo pavojingos zonos į vidų.

      [3]Priklausomai nuo komplektacijos papildomai pasirenkama įranga.
      "DIGITAL LIGHT" Apšvietimas, pritaikytas prie važiavimo situacijos, kad vairuoti būtų ramu ir saugu: "DIGITAL LIGHT"[6] nuolat pritaiko kelio apšvietimą pagal apšvietimo sąlygas, eismo situaciją, važiuojamosios dalies kryptį ir oro sąlygas. HD sistema veikia kaip projektorius ir apskaičiuoja apšvietimą pikselio tikslumu.

      [6]Priklausomai nuo komplektacijos papildomai pasirenkama įranga.

      Pažeminta patogi pakaba Specialus spyruoklių ir amortizatorių derinimas padeda važiuoti sportiškai, neaukojant kitur įprasto komforto. 15 milimetrų pažeminus pakabą, jūsų automobilis taip pat geriau priglunda prie kelio. Tai sustiprina dinamikos ir galios įspūdį.
      "DYNAMIC BODY CONTROL" pakaba su reguliuojamu slopinimu Viena pakaba – trys nustatymai: su DYNAMIC BODY CONTROL pakaba su reguliuojamu slopinimu[6] galite rinktis tarp didžiausio veržlumo ir aukšto lygio slopinimo komforto – pagal maršruto profilį ir asmeninį vairavimo stilių. 15 mm žemesnis pakabos lygis sudaro idealias prielaidas ypač dinamiškam vairavimo stiliui.

      [6]Priklausomai nuo komplektacijos papildomai pasirenkama įranga.
      "DYNAMIC SELECT" "DYNAMIC SELECT" piršto prisilietimu keičia važiavimo savybes. Naudokite skirtingas važiavimo programas ir keiskite, pavyzdžiui, variklio, pakabos ir vairo charakteristikas. Jūs sprendžiate, kaip šiuo metu norite važiuoti: dinamiškai sportiniu režimu, atsipalaidavus komforto režimu, ar ekonomiškai – ECO režimu.
      Stabdžių sistema su didesniais priekinės ašies stabdžių diskais Priekinės ašies stabdžių sistema su padidintais ir perforuotais stabdžių diskais[6] išlieka visavertė net ir po kelių intensyvių stabdymų. Dėl to galite pasikliauti neprastėjančiu stabdymu bet kokiose važiavimo situacijose.

      [6]Priklausomai nuo komplektacijos papildomai pasirenkama įranga.


      MERCEDES-AMG Mercedes-AMG C-Class. The Mercedes-AMG C-Class models represent an ideal point of entry to the world of Mercedes-AMG as well as absolute peak performance.
      LeftRight

      Išorės dizainas

      Salono dizainas

      Svarbiausi išorės akcentai

      Close X
      Strapline Content

      Svarbiausi salono akcentai

      Close X
      Strapline Content
      Susisiekite. Turite klausimų apie naująjį CLE kabrioletą? Atsiųskite mums užklausą ir mes netrukus su jumis susisieksime.