Heading

Close X
Menu
Intro
Modeliai
Išorė
Salonas
Įranga
Įrangos linijos
Užklausa
Modelis Mercedes-AMG SL rodsteris
Modeliai
LeftRight

Mercedes-Benz

Close X
Mercedes-AMG SL 55 4MATIC+

Mercedes-AMG

Close X
Mercedes-AMG SL 55 4MATIC+

Mercedes-EQ

Close X
Strapline Content

Mercedes-Maybach

Close X
Strapline Content
Išorė Mercedes-AMG SL rodsterio išorės akcentai. Dizainas - tai dinamika ir emocijos. Rodsterio ikona sugrįžta - sportiškesnė nei bet kada anksčiau.
LeftRight

Dizaino stiliai

Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

Close X
Kitas
Perž.
  AMG būdingos radiatoriaus grotelės AMG būdingos radiatoriaus grotelės pabrėžia priekinės dalies pločio daromą įspūdį, o 14 vertikalių plokštelių primena visų SL modelių protėvį - legendinį 1952 m. lenktyninį sportinį automobilį 300 SL. Kiti išskirtiniai dizaino elementai - ploni, aštrių kontūrų DIGITAL LIGHT LED priekiniai žibintai.
  Minkštas medžiaginis stogas Trijų sluoksnių medžiaginis stogas per kelias sekundes į automobilį įsileidžia saulės spindulius arba apsaugo nuo vėjo ir oro sąlygų. Jis elegantiškai įsilieja į automobilio siluetą ir stebina labai aukštu šilumos ir triukšmo (slopinimo) komforto lygio. Minkštąją dalį galite atidaryti ir uždaryti elektra net važiuodami iki 50 km/val. greičiu.
  "DIGITAL LIGHT" su projekcijos funkcija Su "DIGITAL LIGHT" galite mėgautis puikiu apšvietimu - jis nuolat pritaikomas prie kitų eismo dalyvių ir aplinkos. Be to, "DIGITAL LIGHT" jus sužavės projekcijos funkcija, kurią galima naudoti pagal vietines licencijavimo taisykles, šiuo metu Vokietijoje, Libane ir Katare.
  AMG šviesų projektorius Su naujuoju logotipo projektoriumi jūsų automobilis bet kokiam paviršiui suteiks tikrą automobilių lenktynių stilių. Šoniniuose slenksčiuose įmontuotas projektorius meta AMG užrašą ant asfalto, kad jums ir jūsų keleiviams būtų sukurta tinkama nuotaika dar prieš pajudant iš vietos - tai absoliučiai patraukli funkcija, ypač naktį ir tamsioje aplinkoje.
  AMG "Night Package" Su AMG "Night Package" pasirinkti išoriniai elementai, pavyzdžiui, priekinis skirstytuvas, šoninių slenksčių apdailos juosta, veidrodėlių gaubtai ir galinio difuzoriaus apdailos elementas, padengiami blizgia juoda spalva. Be to, patamsintos išmetamųjų vamzdžių apdailos detalės. Priklausomai nuo pasirinktos dažų spalvos, taip sukuriami ryškūs kontrastai arba sklandūs perėjimai.
  Salonas Mercedes-AMG SL rodsterio salono akcentai. Sportiškas ar prabangus? Bet kokiu atveju pojūčiai bus tikrai intensyvūs: pasinerkite į „Mercedes-AMG SL Roadster“ pasaulį.
  LeftRight

  Dizaino stiliai

  Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

  Close X
  Kitas
  Perž.
   Centrinis 11,9 colio įstrižainės ekranas Neintegruotas centrinis ekranas centrinėje konsolėje yra dominuojantis navigacijos, MBUX funkcijų ar automatinės klimato kontrolės valdymo paviršius. Kad būtų išvengta trukdančių šviesos atspindžių, atsirandančių dėl skirtingos saulės padėties, kai minkštasis stogas atidarytas, lietimui jautraus ekrano pasvirimą galima reguliuoti elektra nuo 12° iki 32°.
   AMG "Performance“ vairas iš anglies pluošto / DINAMICA mikropluošto Šiame AMG vaire įspūdingas anglies pluoštas derinamas su DINAMICA mikropluoštu, užtikrinančiu gerą sukibimą - tai vizualinis ir taktilinis akcentas. Iš automobilių sporto pritaikyta išskirtinė AMG plokščia forma, kuri pabrėžia sportišką kabinos išvaizdą. Ergonomiškai išdėstyti jutikliniai valdymo skydeliai užtikrina intuityvų patogumą ir padeda susikaupti vairuojant.
   AMG vairo mygtukai AMG vairo mygtukai leidžia greitai ir užtikrintai valdyti konkrečias dinaminio vairavimo funkcijas. Kad vairavimo pojūtis būtų sutelktas ir koncentruotas, o kabinoje tvyrotų autentiška lenktyninio automobilio atmosfera. Laisvai priskiriami AMG funkcijoms, pavyzdžiui: AMG DYNAMIC SELECT vairavimo programoms pasirinkti ir šiuo metu pasirinktai programai rodyti.
   AMG "Performance“ sėdynės Ypač sportiškos AMG "Performance“ sėdynės sudaro pagrindą maksimaliam valdymo pranašumui. Stipriai kontūruota forma su integruotomis galvos atramomis sujungia idealią šoninę atramą ir dinamišką dizainą.
   "MANUFAKTUR" juodo chromo apdailos elementai Apdailos elementai suteikia jūsų salonui individualią išvaizdą. Ji harmoningai įsilieja į aplinką ir kartu sukuria įdomių kontrastų. Todėl ji sustiprina ir pabrėžia salono dizainą. Kartu apdaila yra išliekamasis kruopščiai pagaminto aukščiausios kokybės gaminio atributas.
   Įranga Mercedes-AMG SL rodsterio įrangos akcentai.
   Kitas
   Perž.
    MBUX papildytosios realybės navigacija Kad galėtumėte rasti kelią sudėtingose eismo situacijose, MBUX papildytosios realybės navigacija sujungia virtualų pasaulį su realiu. Ši technologija grafines navigacijos instrukcijas ir eismo informaciją perkelia į gyvus vaizdus. Galite greitai, saugiai ir be streso pasiekti kelionės tikslą.
    MBUX balso asistentas Atraskite išmaniosios MBUX balso pagalbinės sistemos pranašumus - nereikia jokių fiksuotų komandų. Naudodami raktinę frazę „Hey Mercedes“ suaktyvinsite balso įvestį ir galėsite įrašyti konkretaus veiksmo užklausą, pavyzdžiui, dėl navigacijos, automatinės klimato kontrolės ar radijo stoties pakeitimo.
    AMG "TRACK PACE" AMG "TRACK PACE" paverčia jūsų „Mercedes-AMG“ automobilį virtualiu lenktynių inžinieriumi. Naudodamiesi rato, sektoriaus ir pagreičio laikais bei pasirinktais tiesioginiais telemetrijos duomenimis, galite specialiai analizuoti ir tobulinti savo vairavimo įgūdžius uždaroje lenktynių trasoje.
    "ENERGIZING AIR CONTROL" Giliai įkvėpkite ir atsipalaiduokite: "ENERGIZING AIR CONTROL", naudodama oro kokybės ir smulkiųjų dalelių jutiklius, stebi oro kokybę už jus. Dviejų pakopų filtro koncepcija pavyzdingai sumažina smulkiųjų dalelių ir didelę dalį kitų ore esančių teršalų kiekį. Priklausomai nuo išmatuotos vertės jūsų „Mercedes“ protingai perjungia šviežio oro ir oro recirkuliacijos režimą.
    Galinės ašies vairo mechanizmas Galinės ašies vairo mechanizmas su iki 2,5° posūkio kampu padidina judrumą ir vairavimo malonumą, ypač greitai įveikiant posūkius. Iki 100 km/val. greičio galinė ašis vairuojama priešinga kryptimi ir praktiškai sutrumpina ratų bazę. Nuo 100 km/val. ji vairuojama ta pačia kryptimi ir taip praktiškai pailgina ratų bazę, o tai padidina vairavimo saugumą.
    Mercedes-AMG 4,0 l biturbo V8 variklis Toliau tobulinamas 4,0 l V8 variklis iš „Mercedes-AMG“ daro įspūdį abiem galingumo lygiais, pasižymėdamas sprogstamosios galios veiksmingumu ir tiksliu valdymu. Panaudota daugybė aukštųjų technologijų komponentų ir automobilių lenktynėse naudojamų medžiagų.
    "ENERGIZING" paketas / "ENERGIZING" paketas „Plus“ "ENERGIZING" paketai prisideda prie jūsų palaikymo pasitelkiant komforto programas. Dešimties minučių trukmės programomis valdomas oro kondicionierius, aplinkos apšvietimas, muzika ir sėdynės funkcijos, pavyzdžiui, masažas arba šildymas / vėdinimas. Nustebsite, koks stiprus gali būti jų poveikis jūsų susikaupimui ilgų kelionių metu.
    Dizaino ir įrangos linijos. Susikonfigūruokite savąjį Mercedes-AMG SL rodsterį. Perdarytas: elegancijos ar dinamikos link. Galimybės suteikti naujajam Mercedes-AMG SL rodsteriui savo individualumą yra beveik neribotos.
    LeftRight

    Išorės dizainas

    Close X
    Left Right

    Salono dizainas

    Svarbiausi išorės akcentai

    Close X
    Kitas
    Perž.
     AMG "Night Package" Su AMG "Night Package" kai kurie išorės elementai, pavyzdžiui, priekinis skirstytuvas, šoninių slenksčių apdailos juosta, veidrodėlių gaubtai ir galinio difuzoriaus apdailos elementas, padengiami blizgia juoda spalva. Be to, patamsintos išmetamųjų vamzdžių apdailos detalės. Priklausomai nuo pasirinktos dažų spalvos, taip sukuriami ryškūs kontrastai arba sklandūs perėjimai.
     AMG "Night Package II" Į AMG "Night Package II" įeina ir daugiau juodai chromuotų elementų, įskaitant radiatoriaus groteles, tipografiją ir „Mercedes“ žvaigždę gale.
     AMG išorės chromo paketas Su AMG chromo paketu jūsų automobilis atrodo ypač elegantiškai ir stilingai. Papildomi blizgaus chromo elementai pabrėžia eleganciją ir, priklausomai nuo automobilio spalvos, sukuria kontrastingus arba papildomus akcentus.
     AMG išorės anglies pluošto paketas Pabrėžkite savo automobilio dinamiškumą naudodami aukštųjų technologijų medžiagą iš automobilių sporto srities: iš anglies pluošto pagamintos nuimamos dalys pagerina automobilio išorės išvaizdą iš bet kurio kampo ir pabrėžia jūsų „Mercedes-AMG“ našumo siekius.
     AMG aerodinamikos paketas Išgaukite maksimalią naudą iš savo automobilio: su AMG aerodinamikos paketu galite specialiai paryškinti išvaizdą ir tuo pat metu pasinaudoti geresnėmis važiavimo savybėmis. Didesnės oro įsiurbimo angų briaunos ir difuzoriaus tvirtinimas padidina prispaudžiamąją jėgą priekyje ir gale važiuojant dideliu greičiu. Be to, šie komponentai pabrėžia sportišką išvaizdą.

     Svarbiausi salono akcentai

     Close X
     Strapline Content
     Susisiekite. Turite klausimų apie Mercedes-AMG SL? Atsiųskite mums užklausą ir mes netrukus su jumis susisieksime.