Intro
Models
Exterior
Interior
Technology
AMG
Contact Us
Modeliai
LeftRight

Mercedes-AMG

Close X
Strapline Content

Mercedes-EQ

Close X
Strapline Content

Mercedes-Maybach

Close X
Strapline Content
Išorė V klasės išorės akcentai. Išraiškingas išorės dizainas. Net iš pirmo žvilgsnio aišku: V klasė puikiai įvaldžiusi „Mercedes-Benz“ dizaino idiomą. Išraiškingą išorės dizainą lemia ryškių linijų ir didelių, lygių paviršių sąveika.
LeftRight

Dizaino stiliai

Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

Close X
Kitas
Perž.
  "AMG Line" Tipiški AMG elementai ir aukštos kokybės automobilio išorės detalės sustiprina jo sportiškumą ir suteikia individualumo.
  Priekinės dalies dizainas Ryškesnį vizualinį vaizdą ir platesnę išvaizdą suteikia naujas buferio dizainas su ryškiomis aušinimo oro įleidimo angomis. Mersedeso žvaigždė yra centrinėje radiatoriaus grotelių vietoje ir įrėminta dviem sidabro spalvos plokštelėmis.
  Šoninės dalies dizainas Puikios šoninio dizaino linijos, taip pat didelės, į akis krentančios ratų arkos ir patrauklūs iki 19 colių dydžio lengvojo lydinio ratlankiai suteikia V klasei sportišką išvaizdą iš šono.
  Galinės dalies dizainas su charakteringais elementais Galinė dalis išsiskiria didelėmis durelėmis ir patrauklaus stiliaus galiniais žibintais, primenančiais lengvojo automobilio dizainą.
  Panoraminis stumdomas stoglangis Aukštos kokybės panoraminis stumdomas stoglangis per didelį stiklo paviršių į automobilio saloną praleidžia daug šviesos, suteikdamas automobiliui šviesią, malonią ir gerą nuotaiką. Stumdomąjį stoglangį priekyje galima atidaryti elektra, todėl atsiranda papildoma galimybė į automobilį įleisti oro.
  Salonas V klasės salono akcentai. Aukštos kokybės V klasės salonas praturtins jūsų gyvenimą dar viena mėgstama vieta. Mėgaukitės išskirtinės išvaizdos kabina su nepriekaištingu dizainu ir aukščiausios kokybės medžiagų pasirinkimu.
  LeftRight

  Dizaino stiliai

  Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

  Close X
  Kitas
  Perž.
   Salono dizainas - įspūdingas erdvumas Tai pamatysite ir pajusite: modernus, didelis salonas yra pavyzdinis keleivinių automobilių segmente tiek ergonomikos, tiek taktilinio patrauklumo požiūriu. Dizainas ir medžiagos atitinka aukščiausius standartus. Tai, be kita ko, matyti iš medijos ekrano su aukštos kokybės stikliniu paviršiumi, patrauklaus dizaino oro išleidimo angų ar modernios išvaizdos erdvių apdailos elementų.
   2 eilės sėdynių - nesuskaičiuojamos galimybės Viena, dvi ar trys - pasirinkite sėdynių skaičių abiejose sėdynių eilėse pagal savo poreikius. Keturios patogios atskiros sėdynės standartiškai montuojamos gale. Įrengus dvi 3 sėdimųjų vietų sėdynes, V klasė virsta aštuonviečiu automobiliu. Dėl sėdynių bėgelių sistemos su greito tvirtinimo funkcija galite perkelti suolelius ir atskiras sėdynes išilgine kryptimi, pasukti jas viena priešais kitą arba visiškai nuimti.
   Salono dizaino paketas Salono dizaino paketas padidina salono patrauklumą ir suteikia jam individualų, sportišką charakterį.

   Salono dizaino paketą sudaro:
   - juodos arba smėlio spalvos Lugano oda aptrauktos patogios sėdynės
   - odinis vairas
   - sportiniai šlifuoto aliuminio pedalai
   - dviejų juostelių apdailos elementai ir juodmedžio medienos išvaizdos blizgios tamsios antracito spalvos apdailos elementai arba blizgios juodos spalvos fortepijono lako išvaizdos apdailos elementai.
   Prabangios galinės sėdynės Atsipalaiduokite, atgaukite jėgas, gerai jauskitės: prabangios sėdynės gale sėdintiems keleiviams suteikia išskirtinį komfortą. Dėl individualiai pritaikomo masažo, sėdynės klimato reguliavimo ir atsilenkimo funkcijų beveik jokie komforto pageidavimai neliks neįgyvendinti. Plačios reguliavimo galimybės patogiai valdomos iš sėdynės per valdymo skydelį, esantį vidinėje porankio pusėje. Prabangi sėdynė aptraukta Lugano oda ir yra dviejų spalvų.
   Staliuko paketas Staliuko paketas turi daugybę funkcinių priedų, kurie leidžia maloniau leisti laiką galinių keleivių salono dalyje. Jie gali naudotis sulankstomu, kilnojamu staliuku užkandžiaudami, dirbdami ar žaisdami. Šoninėse sienelėse esantys puodelių laikikliai saugiai laiko gėrimus. Papildomos praktiškos daiktų laikymo galimybės tinkleliuose ant vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynių atlošų ir atskirų galinių sėdynių taip pat padaro automobilio saloną dar funkcionalesnį. O mobiliuosius įrenginius galima prijungti ir įkrauti per 12 V lizdą.
   Gulto paketas Su gulto paketu 3-vietė suolelio tipo sėdynė 2-oje galinių sėdynių eilėje akimirksniu virsta patogiu miegamuoju - pavyzdžiui, trumpoms pertraukoms ar planuotoms nakvynėms. Lovos prailginimo dalis leidžia sukurti 1,93 x 1,35 m miegamosios vietos plotą.
   Įranga V klasės įrangos akcentai.
   Kitas
   Perž.
    „Burmester®“ erdvinio garso sistema „Burmester®“ erdvinio garso sistema dėl itin gerai suderinto stiprintuvo ir garsiakalbių sistemos automobilyje sukuria jaudinantį erdvinį garsą. 15 garsiakalbių (6 garsiakalbiais daugiau nei standartinėje „Audio 20 USB“ sistemoje) ir žemų dažnių reflekso garsiakalbis kartu užtikrina 640 W. Dėl daugiakanalės erdvinio garso technologijos nuostabus garsas pasiekia kiekvieną sėdynę. Vizualiai ant garsiakalbių esantis „Burmester®“ logotipas rodo aukštos kokybės erdvinio garso sistemą.
    Pagalbos vairuojant paketas Pagalbos vairuojant paketas skatina saugų vairavimą pasitelkiant išmaniąsias sistemas ir gali padėti išvengti nelaimingų atsitikimų arba sumažinti jų pasekmes.
    Aktyvioji parkavimo pagalbos sistema su 360° vaizdo kamera Aktyvioji parkavimo pagalbos sistema su 360° vaizdo kamera gali suteikti įvairiapusę pagalbą ieškant stovėjimo vietos, parkuojantis ir manevruojant.
    Aktyvioji pagalbinė automobilio statymo sistema su 360° kamera yra pasirenkama V klasės STANDARD ir V klasės AVANTGARDE modeliuose, o V klasės EXCLUSIVE modeliuose yra standartinė įranga.
    "EASY-PACK" bagažinė "EASY-PACK" bagažinės duris galima atidaryti ir uždaryti elektriniu būdu, paspaudus vieną mygtuką, todėl bagažo skyrių lengva pakrauti ir iškrauti. Ji įjungiama paprastai ir praktiškai mygtuku automobilio raktelyje arba ant galinių durų esančia atidarymo rankenėle. Siekiant sumažinti įstrigimo riziką, EASY-PACK bagažinės durelėse yra automatinio kliūties aptikimo funkcija.
    MERCEDES-AMG Mercedes-AMG C-Class. The Mercedes-AMG C-Class models represent an ideal point of entry to the world of Mercedes-AMG as well as absolute peak performance.
    LeftRight

    Išorės dizainas

    Salono dizainas

    Svarbiausi išorės akcentai

    Close X
    Kitas
    Perž.
     "AMG Line" Tipiški AMG elementai ir aukštos kokybės automobilio išorės detalės sustiprina jo sportiškumą ir individualumą.


     Išorės akcentai:
     - padidinta 17 colių stabdžių sistema, stabdžių apkabos su "Mercedes-Benz" užrašu
     - 19 colių 7 stipinų AMG lengvojo lydinio ratlankiai, dažyti juodai ir su blizgančia apdaila
     - AMG galinio spoilerio lūpa
     - deimantinės išvaizdos radiatoriaus grotelės
     - sportinė pakaba, arba "AGILITY CONTROL" pakaba
     - sportinio dizaino AMG priekinė dalis
     Sportinis išorės paketas Sprtinis išorės paketas sustiprina sportinį automobilio charakterį vizualiniais ir su vairavimu susijusiais elementais.

     Į „Sport“ paketo išorę įeina:
     - 17 colių 20 stipinų lengvojo lydinio ratlankiai, dažyti vanadžio sidabru
     - 17 colių, 18 colių ir 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai (galima įsigyti papildomai)
     - padidinti 17 colių stabdžiai ant priekinės ašies
     - stabdžių apkabos su Mercedes-Benz užrašu
     - sportinė pakaba, papildomai: "AGILITY CONTROL" pakaba.
     "AVANTGARDE" sportinis išorės paketas "AVANTGARDE" sportinis išorės paketas dar galingiau išryškina sportinį automobilio charakterį tiek vizualiai, tiek vairavimo dinamikos požiūriu.

     Į "AVANTGARDE" sporto paketo išorę įeina:
     - 45,7 cm (18 colių) 5 dviejų stipinų lengvojo lydinio ratlankiai su blizgančia apdaila
     - pasirinktinai galima įsigyti be papildomo mokesčio: 18 colių 5 stipinų lengvojo lydinio ratlankiai su itin blizgia apdaila
     - padidinti 17 colių stabdžiai ant priekinės ašies
     - stabdžių apkabos su "Mercedes-Benz" užrašu
     - chromo apdaila buferyje
     - sportinė pakaba

     Svarbiausi salono akcentai

     Close X
     Kitas
     Perž.
      Salono dizaino paketas Salono dizaino paketas padidina interjero patrauklumą ir suteikia jam individualumo, sportiškumo.

      Salono dizaino paketą sudaro:
      - patogios sėdynės iš Lugano odos, juodos arba šilko smėlio spalvos
      - odinis vairas
      - sportiniai pedalai iš šlifuoto aliuminio
      - dviejų juostelių apdailos elementai, arba juodmedžio medienos išvaizdos apdailos elementai iš blizgaus tamsaus antracito arba itin blizgaus juodo fortepijono lako apdailos elementai
      "AVANTGARDE" salono dizaino paketas "AVANTGARDE" salono dizaino paketas suteikia interjerui individualumo ir išskirtinio prisilietimo.

      Į "AVANTGARDE" dizaino paketą įeina:
      - oda aptraukti porankiai sėdynėms ir durims
      - patogios sėdynės su kontrastingomis viršutinėmis siūlėmis, iš juodos, tartufo arba šilko smėlio spalvos nappa odos
      - daugiafunkcis vairas iš nappa odos su chromo apdaila
      - viršutinė odinė prietaisų skydelio dalis
      - sportiniai pedalai iš šlifuoto aliuminio
      - durų pamušalas gale pasirinktos spalvos, juodos, tartufo arba šilko smėlio spalvos
      - juodmedžio medienos apdailos elementai iš blizgaus tamsaus antracito
      - pasirinktinai: dviejų juostelių apdailos elementai
      - pasirinktinai: blizgaus tamsiai rudo uosio medžio apdailos elementas
      Pajauskite, ką reiškia jį vairuoti. Išbandykite V klasę bandomojo važiavimo metu. Atsiųskite mums užklausą dėl bandomojo važiavimo ir mes netrukus su jumis susisieksime.