Heading

Close X
Menu
"Mercedes-Benz" atsarginės dalys Kad jūsų „Mercedes-Benz“ išliktų originaliu „Mercedes-Benz“.
Mūsų detalių asortimentas Tinkama detalė kiekvienam „Mercedes-Benz“. Nesvarbu, ar jums reikia senesnio „Mercedes“ modelio atsarginės dalies, ar tinkamos serviso detalės naujam automobiliui, platus „Mercedes-Benz“ detalių asortimentas yra pritaikytas kiekvienai transporto priemonei ir kiekvienam biudžetui. Ir, žinoma, galite būti tikri, kad kiekviena mūsų atsarginė dalis atitiks griežtas specifikacijas.
„Mercedes-Benz“ originalios dalys Ar norėtumėte, kad, atliekant techninę priežiūrą arba keičiant susidėvėjusias dalis jūsų „Mercedes-Benz“ automobiliui būtų naudojamos tik sertifikuotos naujos dalys? Jei taip, tada rekomenduojame naudoti originalias „Mercedes-Benz“ dalis. Jos apima visą „Mercedes-Benz“, kaip automobilių gamintojo, praktinę patirtį, yra specialiai sukurtos jūsų automobiliui ir optimaliai pritaikytos kitiems jūsų transporto priemonės komponentams.

Pagrindiniai privalumai:
- Nepriekaištinga kokybė, tikslumas ir patvarumas
- Išbandyta ir patikrinta pagal griežtas „Mercedes-Benz“ specifikacijas, kad būtų užtikrintas aukšto lygio saugumas ir patikimumas
- Specialiai sukurta atitinkamai transporto priemonei
- Greitas prieinamumas visame pasaulyje

Daugiau informacijos apie originalias „Mercedes-Benz“ dalis teiraukitės „Mercedes-Benz“ atstovybėse.
Button
Originalios perrinktos „Mercedes-Benz“ detalės „Mercedes-Benz“ originalių perrinktų detalių asortimente rasite platų atsarginių dalių pasirinkimą visoms populiariausioms automobilių klasėms – nuo starterio variklio ir vairo mechanizmo iki automobilio variklio ir elektrinės pavaros sistemų. Kiekviena detalė pereina kruopštų perrinkimo, patikrinimo ir testavimo procesą pagal griežtus „Mercedes-Benz“ standartus. Rezultatas – originalios perrinktos detalės už palankią kainą, pasižyminčios naujų detalių kokybe.

Pagrindiniai privalumai:
- Atitinka naujų dalių kokybę pagal „Mercedes-Benz“ kokybės standartus
- Patrauklus kainos ir kokybės santykis dėl perrinkimo
- 24 mėnesių originalių dalių garantija
- Patikimas prieinamumas ir trumpas pakeitimo laikas
- Tvarumas, nes taupomi ištekliai, energija ir CO2 emisijos

Originalias „Mercedes-Benz“ atsargines dalis galite įsigyti artimiausioje „Mercedes-Benz“ atstovybėje.
Button
Strapline Content Button
Strapline Content Button
Originalios ir neoriginalios dalys Iš pažiūros originalios: venkite padirbtų detalių. Jūsų „Mercedes-Benz“ techninės priežiūros partneris apsaugos jus nuo padirbtų detalių. Nes, deja, ten, kur išorėje parašyta „Mercedes-Benz“, viduje ne visada yra „Mercedes-Benz“. Padirbinėtojai vis dažniau kopijuoja transporto priemonių atsargines dalis: saugumui svarbias dalis, pavyzdžiui, stabdžių diskus ir stabdžių trinkeles, priekinio stiklo valytuvus, priekinius stiklus, važiuoklės dalis ar filtrus. Padirbtos dalys dažnai iš pažiūros atrodo kaip originalios, todėl net ekspertams jas sunku atpažinti iš pirmo žvilgsnio.