Heading

Close X
Menu
Išorė Išorė: efektyvumas ir jausmingumas. Atraskite kvapą gniaužiantį naujojo unikalios formos Mercedes-AMG SL 63 S E PERFORMANCE dizainą. Mercedes-AMG SL 63 S E PERFORMANCE: nauja automobilių ikona grįžta prie savo šaknų su praktiška 2+2 sėdynių konfigūracija, klasikiniu minkštu stogu ir galingu, dinamišku charakteriu. V8 BITURBO E PERFORMANCE užrašas ant sparnų pabrėžia hibridinę transporto priemonės prigimtį.
Kitas
Perž.
  AMG būdingos radiatoriaus grotelės Užtenka tik vieno žvilgsnio: AMG būdingos radiatoriaus grotelės su vertikaliais statramsčiais ir AMG priekinis AMG prijuostė užtikrina įspūdingą išvaizdą.  AMG kelių stipinų lengvojo lydinio ratlankiai Paruošta didžiajam įėjimui: 50,8 cm (20 colių) AMG lengvojo lydinio ratlankiai su kelių stipinų dizainu, nudažyti matinės juodos spalvos su itin blizgia apdaila.  E PERFORMANCE Savaime suprantama: ženkleliai su užrašu „V8 BITURBO E PERFORMANCE“ ant dviejų priekinių sparnų yra maksimalaus našumo sinonimas.  Specifinė AMG galinė dalis su įkrovimo dangteliu Galingas vaizdas iš galo su integruotu įkrovimo dangteliu, įspūdingos išmetimo vamzdžio apdaila ir raudonas „SL 63 S“ užrašas dar labiau pabrėžia hibridui būdingą išvaizdą.  Vidus Salonas, kuriame dera dinamiškumas ir elektrifikacija.

  MANUFAKTUR vairas iš Nappa odos, dviejų spalvų

  Close

  MANUFAKTUR vairas iš Nappa odos, dviejų spalvų

  Šis AMG specifinis MANUFAKTUR vairas[3] apdailintas dailia dviejų atspalvių nappa oda.Iš automobilių sporto perimta išskirtinė AMG išlyginta forma pabrėžia kabinos sportiškumą.Ergonomiškai išdėstyti jutikliniai valdymo skydeliai užtikrina intuityvų patogumą vartotojui ir skatina sutelktą vairavimą.

  [3] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.

  AMG Performance sėdynės

  Close

  AMG Performance sėdynės

  AMG Performance sėdynės, pasižyminčios sportine sėdėjimo padėtimi, ryškaus kontūro forma ir integruotomis galvos atramomis, yra optimalios valdymo kompetencijos pagrindas.„Multicontour Seat“ paketas [3] reguliuoja AMG Performance sėdynes kaip specialiai pritaikytą kostiumą, pridedant arba sumažinant oro lygį sėdynės šoniniuose atramose.Specialūs MANUFAKTUR apmušalai iš išskirtinės tabako rudos/juodos spalvos nappa odos suteikia ypač sportišką ir elegantišką išvaizdą.​

  [3] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.

  ENERGIZING paketai

  Close

  ENERGIZING paketai

  Patogumas visiems pojūčiams: dviejuose paketuose sujungiama aukščiausios kokybės įrangos įvairovė ir naujoviškas intelektas.Jūsų Mercedes-AMG SL 63 S E PERFORMANCE gali tikslingai atgaivinti ir palepinti jus – ilgesniam veikimui ir maloniam vairavimui.Su įvairiomis komforto programomis ir patraukliais priedais, tokiais kaip kelių kontūrų sėdynės.[3]

  [3] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.

  Burmester® aukščiausios klasės 3D erdvinio garso sistema

  Close

  Burmester® aukščiausios klasės 3D erdvinio garso sistema

  Prabangios namų pramogų sistemos garsas, optimizuotas jūsų Mercedes-AMG SL 63 S E PERFORMANCE interjerui.Novatoriška pavaros technologija sukuria trimatį garsą per stogo įdėklą.Naudodami VIP nustatymus galite mėgautis tobula klausymosi padėtimi ir pasirinkti skirtingus garso modelius – visiškai atitinkančius jūsų skonį ir muzikos stilių.[3]

  [3] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.


  Centrinis ekranas su AMG tipiniais ekrano stiliais

  Close

  Centrinis ekranas su AMG tipiniais ekrano stiliais

  Didelės skiriamosios gebos, 30,2 cm (11,9 colio) centrinis ekranas elektrifikuoja savo avangardiniu dizainu, išskirtiniu spalvų ryškumu ir AMG būdingo ekrano stiliaus įskaitomumu, taip pat užtikrina intuityvų valdymą vairuojant.Ekrano pakreipimo kampas reguliuojamas elektra, kad būtų išvengta erzinančių atspindžių

  Vairuotojo ekranas su hibridui būdinga grafika

  Close

  Vairuotojo ekranas su hibridui būdinga grafika

  Aukštos kokybės 31,2 cm skaitmeninis vairuotojo ekranas su AMG ir hibridams būdingais ekranais užtikrina, kad visa informacija visada būtų aiškiai įskaitoma.
  Kad vairavimas būtų intensyvesnis, prietaisų skydelio išvaizdą galima pritaikyti įvairiais ekrano stiliais ir atskirai pasirenkamais pagrindiniais vaizdais
  .

  Našumas Idealus derinys emocingam pasirodymui. Šis prabangus hibridinis rodsteris pasižymi įspūdinga važiavimo dinamika ir perkelia AMG Driving Performance į elektrifikuotą ateitį. Koncepcijos priešakyje yra pavara su tiesioginiu atsaku ir vairavimo strategija, kuria visada siekiama didžiausio našumo elektriniu režimu. Tačiau pakaba taip pat reiškia bekompromisį dinamiškumą, išskirtinį komfortą ir į efektyvumą orientuotą valdymą.
  Kitas
  Perž.
   AMG 4.0-litre V8 biturbo variklis Pagrindinis Mercedes-AMG SL 63 S E PERFORMANCE komponentas ir techninis akcentas yra AMG 4,0 l V8 biturbo variklis, išvystantis 600 kW (816 AG). Jis užtikrina maksimalų 1 420 Nm sukimo momentą, kuris pasiekiamas plačiame diapazone ir yra atsakingas už spontanišką atsaką.
   AMG Performance 4MATIC+ Visų varančiųjų ratų pavara AMG Performance 4MATIC+ su visiškai kintamu sukimo momento paskirstymu, sujungianti visų ir galinių ratų pavaros pranašumus ir nuolat perskaičiuojanti, žada maksimalų vairavimo malonumą ir optimalų sukibimą ties fizine riba. taip pat aukščiausias vairavimo stabilumo ir vairavimo saugumo lygis.
   AMG "DYNAMIC PLUS" paketas AMG "DYNAMIC PLUS" paketas reiškia didžiausią vairavimo malonumą ir aukščiausią judrumą. Jis sujungia daugybę didelio našumo komponentų į visumą, kurioje visų pirma yra pagrindiniai specialios įrangos elementai, skirti tolesniam vairavimo dinamikos gerinimui. Visa tai sukuria dar emociškai patrauklesnę vairavimo patirtį.
   AMG "ACTIVE RIDE CONTROL" pakaba Stabilumas ir judrumas viename: AMG "ACTIVE RIDE CONTROL" naudoja pažangiausią elektroniką, kuri veiksmingai kompensuoja riedėjimo judesius. Pakaba ir vairo mechanizmas labai tiksliai reaguoja į važiavimo sąlygas ir važiuojamąją dalį. Prie vairo mėgausitės intensyvia, dinamiška AMG vairavimo patirtimi ir tuo pat metu mėgausitės puikiu vairavimo komfortu.
   Elektrinis pavaros blokas Elektrinė pavara yra vienas iš dviejų pagrindinių AMG našumo hibridų P3 hibridinės jėgos pavaros elementų. Jame kompaktiškame pakuotesujungiami keturi hibridinės jėgos pavaros komponentai, pavyzdžiui, moderniausias elektros variklis. Taip pat ant galinės ašies yra itin lengvas didelio našumo akumuliatorius.
   AMG didelio našumo akumuliatorius Didelio našumo AMG akumuliatorius pagerina automobilio našumą derindamas didelę, dažnai naudojamą galią ir mažą svorį. Jis taip pat pasižymi greitu energijos sugėrimu ir dideliu galios tankiu, kurį užtikrina naujoviškas tiesioginis aušinimas vienodai temperatūrai valdyti.

   AMG didelio našumo keraminė kompozitinė stabdžių sistema Patikimumas ekstremaliose situacijose, net kelis kartus iš eilės visiškai stabdžius: juodai nudažyta AMG aukštos kokybės keraminė kompozitinė stabdžių sistema su stabdžių apkabomis užtikrina lėtėjimo vertes, kuriomis galite pasikliauti net ir išskirtinėmis aplinkybėmis. Jis taip pat yra lengvesnis nei įprastos stabdžių sistemos, o tai reiškia, kad mažesnė spyruoklinė masė pagerina važiavimo dinamiką ir judrumą.
   Susisiekite. Domina Mercedes-AMG SL 63 S E PERFORMANCE? Atsiųskite mums užklausą ir mes netrukus su jumis susisieksime.