Heading

Close X
Menu
Mercedes-Benz elektromobilumas. Sužinokite daugiau apie mūsų pavarų sistemas, lydinčias į tvarias keliones.
Mūsų modeliai
LeftRight

Hečbekai

Close X
Strapline Content

Sedanai

Close X
Strapline Content

Visureigiai ir krosoveriai

Close X
Strapline Content

Kupė

Close X
Strapline Content

Kabrioletai ir rodsteriai

Close X
Strapline Content

Universalai

Close X
Strapline Content
„Mercedes-Benz“ elektromobilumas Mūsų trys elektriniai variantai.
  Visiškai elektrinis. Kelionės tik elektra, ypač naudojant ekologišką elektros energiją, reiškia, kad važiuojant neišskiriamos CO2 emisijos, beveik nėra triukšmo, o valdomumas momentinis. Rinkitės visiškai naują vairavimo patirtį ir ypač pažangią mobilumo formą su visiškai elektra varomomis „Mercedes-Benz“ transporto priemonėmis. Button
  Iš tinklo kraunamas hibridas: puikus elektros variklio ir vidaus degimo variklio derinys. Mūsų iš tinklo įkraunamos hibridinės pavaros (ang. "Plug-in Hybrid") sistemos sujungia elektros variklio dinamiką ir efektyvumą su vidaus degimo variklio nuotoliu. Jas galima įkrauti namuose ir viešosiose įkrovimo stotelėse, o kai kurių modelių tik elektra nuvažiuojamas nuotolis jau siekia 100 km (WLTP[1]).

  [1] Energijos sąnaudos ir nuotolis nustatyti vadovaujantis Reglamentu (ES) 2017/1151.
  Button
  Lengvasis hibridas: išmanus efektyvumas su pastebimu galios didinimo efektu. Lengvajame hibride (ang. "Mild Hybrid") įprastiniai vidaus degimo varikliai turi integruotą starterio generatorių (ISG) arba diržinį starterio generatorių (BSG). ISG ir BSG apima 48 voltų elektros sistemą, kuri užtikrina tokias funkcijas kaip slydimas, galios didinimas ar rekuperacija, kurios leidžia gerokai sutaupyti degalų. Button
  Strapline Content Button
  Strapline Content Button
  Strapline Content Button
  Strapline Content Button

  „Ambition 2039“ – mūsų tikslai, kuriuos norime pasiekti iki 2039 m.

  2022

  Be to, iki 2022 m. visos „Mercedes-Benz AG“ valdomos lengvųjų automobilių ir akumuliatorių surinkimo gamyklos pereis prie klimatui neutralios gamybos. Visiškai elektra varomos transporto priemonės visose rinkose, kuriose atstovaujama šiam prekės ženklui.

  2025

  Visos naujos transporto priemonių architektūros bus tik elektrinės ir kiekvienam modeliui siūlysime visiškai elektrines alternatyvas.

  2030

  Tik elektriniai: iki dešimtmečio pabaigos „Mercedes-Benz“ bus pasirengusi pereiti prie visiškai elektra varomų automobilių, jei tik leis rinkos sąlygos.

  2039

  Mūsų siekis – iki 2039 m. tapti neutraliems anglies dioksido atžvilgiu. Mūsų tikslas apima visus automobilių tiekimo grandinės etapus – nuo kūrimo iki žaliavų gavybos, nuo gamybos iki eksploatavimo ir perdirbimo.

  Elektromobilumas Daugiau apie elektromobilumą.
  Kitas
  Perž.
   Visiškai elektriniai „Mercedes-Benz“ automobiliai. Su naujaisiais visiškai elektriniais „Mercedes-Benz“ automobiliais jūsų laukia visiškai nauja vairavimo patirtis: vairavimas dinamiškas, beveik tylus ir visiškai elektrinis. Sužinokite daugiau apie visiškai elektrinės pavaros sistemos ir EQ modelių privalumus. Button
   Iš tinklo įkraunamas hibridas: puikus elektros variklio ir vidaus degimo variklio derinys. Atraskite naują visų tipų transporto priemonių dinamiką, efektyvumą ir nuotolį su „Mercedes-Benz“ iš tinklo įkraunamais hibridais. Visus juos vienija didelis lankstumas ir tinkamumas kasdieniam naudojimui. Modelių apžvalgoje pateikiami visi šiuo metu siūlomi iš tinklo įkraunami hibridai su svarbiausiais duomenimis ir savybėmis. Button
   Įkrovimo galimybės ir skaitmeniniai priedai patikimesniam planavimui. Elektra varomam arba iš tinklo įkraunamam hibridiniam automobiliui galima rinktis įvairias įkrovimo galimybes. Namuose su „Mercedes-Benz Wallbox“, kelyje viešojoje įkrovimo stotelėje arba greitojo įkrovimo stotelėje greitkelyje. Jūsų automobiliui siūlome daugybę skaitmeninių priedų, kad galėtumėte kasdien patogiai keliauti elektra, pavyzdžiui, navigacija su „Electric Intelligence", kuri padės optimaliai suplanuoti maršrutą su būtinomis įkrovimo stotelėmis. Kad be rūpesčių pasiektumėte kelionės tikslą.

   Su „Mercedes me Charge" [1] paslauga įkrauti automobilį kelyje dar paprasčiau, nes galite patogiai naudotis daugiau kaip 400 000 įkrovimo stotelių tinklu visoje Europoje, sudarę tik vieną įkrovimo sutartį.

   [1] Norint naudotis „Mercedes me connect“ paslauga „Mercedes me Charge“, reikia sudaryti atskirą įkrovimo sutartį su pasirinktu trečiosios šalies paslaugų teikėju, per kurį vykdomas sąskaitų išrašymas ir apmokėjimas už įkrovimo paslaugas. Norint naudotis „Mercedes me connect“ paslaugomis, reikia turėti asmeninį „Mercedes me“ ID ir sutikti su „Mercedes me connect“ paslaugų naudojimo sąlygomis.
   Button
   Žaliasis įkrovimas skatina elektros energijos, gaunamos iš atsinaujinančių energijos šaltinių, naudojimą. Jeigu automobilį įkraunate vienoje iš daugiau nei 400 000 įkrovimo stotelių Europoje per „Mercedes me Charge“ su žaliuoju įkrovimu [1], „Mercedes-Benz“ užtikrina, kad į tinklą būtų grąžinamas lygiavertis žaliosios energijos kiekis. Ši unikali paslauga taikoma visose pagrindinėse rinkose, kuriose galite įkrauti savo elektrinį arba iš tinklo įkraunamą hibridinį automobilį per „Mercedes me Charge".

   [1] Žaliasis įkrovimas reiškia, kad naudojamos elektros energijos kilmės garantijos, kurios užtikrina, kad atliekant įkrovimo operaciją į elektros tinklą būtų grąžinamas lygiavertis elektros energijos iš atsinaujinančiųjų šaltinių kiekis.
   Button