Heading

Close X
Menu
Intro
Modeliai
Išorė
Salonas
Įranga
AMG
Užklausa
  Polar White
  High-Tech Silver Metallic
  Black
  Obsidian Black Metallic
  Graphite Grey Metallic
  Selenite Grey
  Spectral Blue Metallic
  Red Metallic
  Alpine Grey Solid
  Diamond White Bright
  Modeliai
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Mercedes-AMG

  Close X
  Mercedes-AMG EQE 53 4MATIC+

  Mercedes-EQ

  Mercedes-Maybach

  Close X
  Strapline Content
  Išorė EQE išorės akcentai. Net iš pirmo žvilgsnio akivaizdu, kad EQE yra naujos eros įsikūnijimas. Pagrindinis skiriamasis bruožas yra įspūdingas dizainas - Coupé primenanti šonų linija, kuri sklandžiai pereina nuo galinės iki priekinės dalies, pabrėždama tipiškus EQ bruožus, pavyzdžiui, trimatį „Mercedes-Benz“ žvaigždžių raštą priekyje.
  LeftRight

  Dizaino stiliai

  Close X
  Left Right

  Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

  Close X
  Kitas
  Perž.
   Radiatoriaus grotelės su „Mercedes-Benz“ raštu Įspūdingos išvaizdos garantija: jūsų automobilio „Black Panel“ radiatoriaus grotelėse - dailios „Mercedes“ žvaigždės.
   "AMG Line" Išraiškinga "AMG Line" suteikia EQE išorei dinamiškumo. Ji perkelia sportiškus AMG genus į elektromobilį, pavyzdžiui, su AMG būdingais priekiniais sparnais ir AMG lengvojo lydinio ratlankiais.
   "Night Package" Su "Night Package" jūsų sportiška išorė atrodys dar išraiškingiau. Daugybė elementų turi juodą apdailą. Priklausomai nuo dažų, taip sukuriami kontrastai arba sklandūs perėjimai.
   Panoraminis stumdomas stoglangis Atidarytas arba uždarytas panoraminis stumdomas stoglangis suteikia nuostabų laisvės pojūtį itin šviesiame salone.
   "DIGITAL LIGHT" Išmanusis numatymas: pasirenkama "DIGITAL LIGHT" priekinių žibintų technologija su projekcijos funkcija veikia iš anksto, prisitaikydama prie kelio krypties ir eismo situacijos.
   Salonas EQE salono akcentai. Įsėskite ir jauskitės gerai: visiškai elektrinė pavara sukuria erdvesnį saloną ir atitinka aukščiausius reikalavimus. Aukštos kokybės medžiagos ir puikūs įrangos akcentai, pvz. „Burmester®“ erdvinio garso sistema.
   LeftRight

   Dizaino stiliai

   Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

   Close X
   Kitas
   Perž.
    12,8 colių OLED centrinis ekranas Naudojant „organinį šviesos diodą“ kiekvienas pikselis yra atskiras šviesos šaltinis. Todėl pikselių dydis leidžia pasiekti gerokai didesnę skiriamąją gebą, pikselių tankį ir vaizdo kokybę. Naudotis jutikliniu ekranu taip pat intuityvu, kaip ir išmaniuoju telefonu.
    Daugiafunkcis sportinis vairas iš nappa odos Daugiafunkcinis sportinis vairas iš nappa odos turi plokščią apatinę dalį ir giliai įspausto rašto vairo laikymo sritį - tai būtina sportiško vairavimo stiliaus sąlyga. Jutikliniais valdymo skydeliais svarbiausios automobilio funkcijos valdomos neatitraukiant rankų nuo vairo.
    "ENERGIZING Plus" paketas Komfortas visiems pojūčiams: šis paketas derina įvairiausią aukščiausios klasės įrangą su inovatyvia išmaniąja sistema. Jūsų „Mercedes“ gali jus ypatingais būdais atgaivinti ir užtikrinti malonų važiavimą, kad galėtumėte ilgiau būti budrūs prie vairo ir mėgautis savo kelione. Įvairios komforto programos ir patrauklūs papildomi priedai, pvz., daugiakontūrės sėdynės.
    Daugiakontūrės sėdynės vairuotojui ir priekyje sėdinčiam keleiviui Puiki atrama: aštuonios oro kameros ir vibraciniai elementai užtikrina aukščiausio lygio komfortą. Dešimt masažo programų kiekvieną kelionę paverčia sveikatingumo programa. Ilgose kelionėse aukščiausios klasės ergonomiškas sėdėjimo komfortas tampa nepakeičiamas.
    Akustinis komforto paketas Dėl išplėstinių garso izoliacijos priemonių tylų saloną užtikrina speciali akustinė putų izoliacija ir nežymiai vibruojantys pakabos komponentai.
    Oro filtro sistema su "HEPA" filtru Naujasis "HEPA" (didelio efektyvumo kietųjų dalelių oro) smulkiųjų dalelių filtras, kurio efektyvumas siekia iki 99,65 %, gali išvalyti įeinantį orą nuo mažiausių dalelių, tokių kaip žiedadulkės ir smulkios dulkių dalelės, bei neutralizuoti nemalonius kvapus.
    Įranga EQE įrangos akcentai.
    Kitas
    Perž.
     "EQE Energy" paketas Mieste, užmiestyje elektra - iki 660 kilometrų (pagal WLTP)[1] ir pilnas sukimo momentas nuo pat pradžių - trumpoms ir ilgoms kelionėms. Aukštos įtampos akumuliatoriai leidžia įkrauti iki 170 kW galia.
     "MBUX" multimedijos sistema Išbandykite "MBUX" multimedijos sistemą su dirbtiniu intelektu. Įspūdingai intuityvi.
     "MBUX" papildytosios realybės ekranas ant priekinio stiklo Realus ir skaitmeninis pasauliai tampa vienu. Ekranas ant priekinio stiklo su papildyta realybe vienodai padidina saugumą ir komfortą.
     "MBUX" salono asistentas Papildomai siūlomas "MBUX" salono asistentas supranta jūsų judesius ir atidžiai reaguoja. Pavyzdžiui, skaitymo lemputę galima įjungti ir išjungti jos neliečiant. Panoraminis stogas taip pat atsidaro ir užsidaro be mygtuko.
     Galinės ašies vairavimo mechanizmas Nustatykite kryptį: visiškai elektrinio EQE galinės ašies valdymas užtikrina puikų stabilumą ir veržlią vairavimo dinamiką. Dviem žingsniais iki 10° kampu galite nepriekaištingai parkuotis, daryti posūkį ir važiuoti.
     Aktyvioji atstumo palaikymo pagalbinė sistema "DISTRONIC" Aktyvioji atstumo palaikymo pagalbinė sistema "DISTRONIC" ne tik kontroliuoja greitį ir atstumą. Ji taip pat iš anksto reguliuoja automobilio greitį (iki didžiausio leistino) bei maršruto ypatumus. Išmaniosios funkcijos sumažina apkrovą ir gali turėti teigiamos įtakos nuvažiuojamam atstumui.
     MERCEDES-AMG Mercedes-AMG C-Class. The Mercedes-AMG C-Class models represent an ideal point of entry to the world of Mercedes-AMG as well as absolute peak performance.
     LeftRight

     Išorės dizainas

     Salono dizainas

     Svarbiausi išorės akcentai

     Close X
     Strapline Content

     Svarbiausi salono akcentai

     Close X
     Kitas
     Perž.
      Strapline Content
      Strapline Content
      Strapline Content
      Strapline Content
      Pajauskite, ką reiškia jį vairuoti Išbandykite EQE bandomojo važiavimo metu. Atsiųskite mums užklausą dėl bandomojo važiavimo ir mes netrukus su jumis susisieksime.