Heading

Close X
Menu
Intro
Modeliai
Išorė
Salonas
Įranga
AMG
Užklausa
  Diamond White Bright
  High-Tech Silver Metallic
  Onyx Black
  Velvet Brown Metallic
  Graphite Grey Metallic
  Rubellite Red Metallic
  Kalahari Gold MAGNO
  Sodalite Blue Metallic
  Red Metallic
  High-Tech Silver / Obsidian Black Metallic
  Modeliai
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Mercedes-AMG

  Close X
  Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+

  Mercedes-EQ

  Mercedes-Maybach

  Close X
  Strapline Content
  Išorė EQS išorės akcentai. Visa didžiausia automobilių prabanga: elektrinė pavaros sistema leidžia sukurti visiškai naują erdvės koncepciją. Daug lankstesnė ir erdvesnė nei įprasti sedanai, tačiau kvapą gniaužianti elegancija: automobilio viršutinė dalis yra lanko formos. Be to, „Mercedes-Benz“ būdingos visiškai elektrinės juodo skydelio radiatoriaus grotelės priekyje ir šviesų juostos priekyje bei gale spinduliuoja rafinuotą modernumą.
  LeftRight

  Dizaino stiliai

  Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

  Close X
  Kitas
  Perž.
   Radiatoriaus grotelės su „Mercedes-Benz“ raštu Įspūdingos išvaizdos garantija: ant jūsų automobilio juodos skydelio pavidalo radiatoriaus grotelių pavaizduotos dailios „Mercedes“ žvaigždės.
   Panoraminis stumdomas stoglangis Tiek atidarytas, tiek uždarytas: panoraminis stumdomas stoglangis suteikia nuostabų laisvės pojūtį ir maloniai šviesią atmosferą salone. Žvelgiant iš išorės, didelis stumdomas stoglangis taip pat daro nepakartojamą įspūdį, nes suteikia išorei lengvumo ir išskirtinumo.

   "Night Package" Su "Night Package" jūsų sportiška išorė atrodys dar išraiškingiau. Šiuo atveju daugybė funkcijų turi juodą arba juodai chromuotą apdailą. Priklausomai nuo dažų, taip sukuriami kontrastai arba sklandūs perėjimai. Kad ir ką pasirinktumėte, tai visada yra aiškus jūsų individualumo pareiškimas. lus for your individuality.
   Veidrodėlių paketas Elektra užlenkiami ir atlenkiami išoriniai veidrodėliai apsaugo automobilį nuo pažeidimų stovint. Be to, įlipti į automobilį ir išlipti iš jo tamsoje patogiau dėl aplinkinio apšvietimo. Akį traukianti detalė: šalia atidarytų šoninių durelių projektuojamas prekės ženklo logotipas.
   "Digital Light" skaitmeniniai žibintai Su "Digital light" atraskite skaitmeninę priekinių žibintų technologiją naujajame „Mercedes-Benz“ EQS. Ji sujungia gerai pažįstamas MULTIBEAM LED priekinių žibintų funkcijas su naujoviška didelės raiškos apšvietimo technologija.
   "Edition 1" Pažangos lyderį galima atpažinti iš spalvinės koncepcijos, kurią galima rasti tik „Edition 1“modelyje, ir stilingo „Edition 1“ užrašo. 53,3 cm (21 colio) ratlankiai ir „AMG Line“ padaro jūsų EQS „Edition 1“ automobilį patrauklų akiai. Salone jus pasitinka poilsio atmosfera ir aukštos kokybės, į komfortą orientuota įranga.
   Salonas EQS salono akcentai. Aukštos kokybės medžiagos, moderniausios pagalbos vairuojant sistemos ir visais atžvilgiais standartus nustatantis dizainas. Atraskite novatorišką „Mercedes-Benz“ EQS standartinę įrangą.
   LeftRight

   Dizaino stiliai

   Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

   Close X
   Kitas
   Perž.
    MBUX aukščiausios klasės pramogų sistema galinių sėdynių dalyje Sveiki atvykę į aukščiausios klasės pramogas per du didelės raiškos 29,5 cm (11,6 colio) ekranus. Galinėje dalyje esančiame MBUX ekrane galėsite tiesiogiai naudotis automobilio funkcijomis. Valdydami sistemą galite rinktis jutiklinę arba balso įvestį.
    Galinių sėdynių komforto paketas Didžiausias komfortas sėdint gale: daugiakontūrės sėdynės įspūdingos ne tik dėl to, kad užtikrina optimalią sėdėjimo padėtį. Įvairios masažo programos užtikrina jėgų suteikiantį arba atpalaiduojantį poveikį.
    Galinių sėdynių paketas Galinę sėdynę paverskite malonia poilsio erdve: mėgaukitės įspūdingu sėdėjimo komfortu su elektra reguliuojamais atlošais ir sėdynių klimato kontrole. Patogus porankis skatina atsipalaidavimą keliaujant - ne tik dėl dvigubo puodelio laikiklio ir integruotos indukcinio įkrovimo galimybės.
    Daugiakontūrės vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio sėdynės Pagaminta, kad pasireguliuotumėte pagal tai, kaip jums patinka: jose suderinta daugybė reguliavimo galimybių ir išskirtiniai malonūs priedai. Ergonomiškos detalės leidžia pritaikyti tobulą sėdėjimo padėtį. Naujoviški šoniniai atraminiai atlošai užtikrina stiprią šoninę atramą. Veiksmingas masažo poveikis ir raminanti šiluma kiekvieną kelionę paverčia malonia.
    "ENERGIZING AIR CONTROL Plus" Kuriant EQS, vidaus oro kokybės klausimas taip pat buvo perkeltas į kitą lygmenį.Naujasis HEPA (didelio efektyvumo kietųjų dalelių oro) smulkiųjų dalelių filtras, kurio filtro efektyvumas siekia iki 99,65 %, gali išvalyti įeinantį orą nuo mažiausių dalelių, tokių kaip žiedadulkės ir smulkios dulkių dalelės, ir neutralizuoti nemalonius kvapus.
    Aktyvus aplinkos apšvietimas Pasirinkite salono nustatymus pagal savo pageidavimus ar nuotaiką. 64 spalvų parinktys sukuria įdomias spalvines schemas, kurios gali dinamiškai kaitaliotis arba skirtingomis spalvomis apšviesti kelias sritis. Emociškai patrauklus akcentas: sėdynių kontūrinis apšvietimas.
    Akustinio komforto paketas „Acoustic Comfort“ Dėl išplėstinių garso izoliacijos priemonių salone itin tylu. Tylią vidaus erdvę užtikrina, pavyzdžiui, speciali akustinė putų izoliacija ir ypač mažai vibruojantys pakabos komponentai.
    Įranga EQS įrangos akcentai.
    Kitas
    Perž.
     „MBUX hyperscreen“ ekranas Naujasis „MBUX Hyperscreen“. Pažangiausias kada nors sukurtas ekranas.
     Naujasis „MBUX hyperscreen“ ekranas užima visą prietaisų skydelio plotį. Už elegantiško stiklo yra vairuotojo LCD ekranas ir centrinis medijos ir keleivių ekranas, pagamintas pagal moderniausią OLED technologiją.
     MBUX salono asistentas Pasirinktinai įsigyjama MBUX salono pagalbinė sistema registruoja priekinėse sėdynėse sėdinčius keleivius. Ji interpretuoja jų judesius ir atidžiai reaguoja. Pavyzdžiui, skaitymo lemputę galima įjungti ir išjungti jos neliečiant. Panoraminis stogas taip pat atsidaro ir užsidaro nenaudojant mygtuko.
     Galinės ašies vairo mechanizmas Standartinėje komplektacijoje vairo pasukimo kampas yra iki 4,5°, todėl EQS užtikrina dar geresnį valdymo stabilumą ir didesnį manevringumą važiuojant dideliu greičiu. Važiuojant mažesniu nei 60 km/val. greičiu, ratų bazė praktiškai sutrumpėja, todėl EQS tampa manevringesnis - įvažiuoti į stovėjimo vietą ir išvažiuoti iš jos daug lengviau dėl gerokai sumažėjusio posūkio spindulio, ypač tai pasakytina apie pasirenkamą galinės ašies vairo mechanizmą, kurio vairo pasukimo kampas siekia iki 10°.
     MBUX papildytosios realybės priekinis ekranas Tikrasis ir skaitmeninis pasauliai tampa vienu: pasirenkamas priekinis ekranas su papildyta realybe vienodai padidina saugumą ir komfortą. Regėjimo lauką papildo virtualios užuominos.
     Pagalbos vairuojant "Plus" paketas Dėl išmaniai į tinklą sujungtų jutiklių sistemų galėsite mėgautis įvairiais iš dalies automatizuoto vairavimo pranašumais. Daugybė pagalbinių sistemų teikia pagalbą pagal situaciją, įspėja, jei kyla susidūrimo pavojus, ir prireikus įsikiša.
     MERCEDES-AMG Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+. „Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+“ atveria duris į nepaprastai įdomią AMG vairavimo galimybių ateitį. Turime gerų naujienų, nes kuriame visiškai elektrinį automobilį, kuris taip pat yra tikras AMG. Kaip visuomet, čia numatytas ir tinkamumas kasdieniam naudojimui, ir susižavėjimas. Prisijunkite prie mūsų starto.
     LeftRight

     Išorės dizainas

     Close X
     Left Right

     Salono dizainas

     Close X
     Left Right

     Svarbiausi išorės akcentai

     Close X
     Kitas
     Perž.
      AMG išorė AMG būdingos detalės, tokios kaip radiatoriaus grotelės, raumeninga galinė dalis su AMG aptako („spoilerio“) briauna ir dideli AMG lengvojo lydinio ratlankiai su AMG stabdžių sistema ir dažytomis stabdžių apkabomis, neleidžia suabejoti, kokiai našumo šeimai priklauso šis vyraujančius standartus keičiantis automobilis.
      AMG būdingos juodo skydelio radiatoriaus grotelės Dėl AMG būdingų radiatoriaus grotelių su karštuoju reljefinės spaudos būdu antspauduotais vertikaliais chromuotais statramsčiais ant juodo skydelio „Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+“ iš pirmo žvilgsnio atpažįstamas kaip AMG modelis.
      AMG aptako „spoilerio“ apatinė dalis Tos pačios spalvos kaip ir automobilis AMG apatinė aptako dalis aiškiai rodo, kad siekiate aukščiausio našumo. Šis aiškiai matomas aerodinaminis elementas sumažina galinės ašies keliamąją jėgą, taip palaikydamas neutralų valdymą važiuojant dideliu greičiu.
      AMG būdingas galinis sparnas Kėbulo spalva nudažytam AMG būdingam galiniam sparnui būdingas ryškus blizgios juodos spalvos difuzoriaus formos intarpas ir AMG būdingos apdailos detalė su trimis chromuotomis grotelėmis.
      AMG keraminė didelio efektyvumo stabdžių sistema AMG keraminė didelio efektyvumo sudėtinė stabdžių sistema (priekinė ašis) yra puikus galingo AMG variklio atitikmuo. Net esant itin dideliam krūviui, ji užtikrina trumpą stabdymo kelią, tikslų valdymą ir maksimalų patvarumą.
      AMG lengvojo lydinio ratlankiai 53,3 cm (21 colio) AMG lengvojo lydinio ratlankiai su aerodinamiškai optimizuota 5 dvigubų stipinų konstrukcija dar labiau sustiprina į našumą orientuotą įspūdį. Galima pasirinkti AMG kryžminių stipinų lengvojo lydinio ratlankius, taip pat tantalo pilkos arba matinės juodos spalvos.

      Svarbiausi salono akcentai

      Close X
      Kitas
      Perž.
       AMG Performance vairas iš nappa odos Jūs sąmoningai pasirinkote transporto priemonę iš AMG. Žinoma, jūs taip pat tikitės tam tikros akustinės patirties iš elektromobilio. Mes ėmėmės atsargumo priemonių: todėl standartinis AMG Sound Experience Authentic nė akimirkai neleidžia pamiršti, kad vairuojate specialią transporto priemonę.
       AMG garsinė patirtis Norite dar didesnės dinamikos savo Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+? Kai AMG DYNAMIC PLUS pakete yra AMG vairuotojo paketas, didžiausias greičio apribojimas padidinamas nuo standartinio 220 km/h iki 250 km/h.
       "RACE START" Naudojant "RACE START" funkciją, pavaros komponentų galia gali būti trumpam iškviečiama maksimaliam paleidimo našumui naudojant padidinimo funkciją, kad niekas netrukdytų intensyviai važiavimo dinamikai ir emociniams potyriams greito užvedimo metu. Ir visa tai prireikus galima atlikti kelis kartus iš eilės.
       AMG "DYNAMIC PLUS" paketas AMG DYNAMIC PLUS paketas suteikia didžiausią emocionalumą jūsų Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+ elektrinei pavarai. Jame derinami tam tikri našumo priedai, tokie kaip RACE START su Boost, didžiausio greičio padidinimas iki 250 km/h ir jaudinantis AMG Sound Experience Performance.
       Pajauskite, ką reiškia jį vairuoti. Išbandykite EQS bandomojo važiavimo metu. Atsiųskite mums užklausą dėl bandomojo važiavimo ir mes netrukus su jumis susisieksime.