Heading

Close X
Menu
Intro
Modeliai
Išorė
Salonas
Įranga
AMG
Užklausa
  High-Tech Silver Metallic
  Obsidian Black Metallic
  Polar White
  Selenite Grey Metallic
  Sodalite Blue Metallic
  Emerald Green Metallic
  Black
  MANUFAKTUR Alpine Grey Solid
  MANUFAKTUR Diamond White Bright
  Modeliai
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Kitas
  Perž.

   Mercedes-AMG

   Close X
   Kitas
   Perž.
    Mercedes-AMG EQE 43 4MATIC SUV
    Mercedes-AMG EQE 53 4MATIC SUV

    Mercedes-Maybach

    Close X
    Strapline Content
    Išorė EQE SUV išorės akcentai. Atraskite svarbiausius EQE SUV išorės dizaino akcentus su dviem skirtingomis įrangos linijomis – „Electric Art Line“ ir „AMG Line“. Elegantiškas, dinamiškas tikslinis dizainas suteikia EQE SUV novatorišką „EQ“ modelių stiliaus išvaizdą, nustatančią naujus elektrinio mobilumo dizaino standartus.
    LeftRight

    Dizaino stiliai

    Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

    Close X
    Kitas
    Perž.
     Radiatoriaus grotelės su „Mercedes-Benz“ raštu Šviesos juosta sujungti priekiniai žibintai ir sportiška priekinė dalis su didelėmis juodomis radiatoriaus grotelėmis ir centre įkomponuota „Mercedes“ žvaigžde formuoja madingą naujojo EQE SUV įvaizdį.
     55,9 cm (22 colių) lengvojo lydinio ratlankiai EQE SUV jau standartiškai komplektuojamas su dideliais 48,3 cm (19 colių) penkių stipinų lengvojo lydinio ratlankiais. Kaip papildomą įrangą arba paketo sudedamąją dalį taip pat galima rinktis iki 55,9 cm (22 colių) dydžio lengvojo lydinio ratlankius[1], pavyzdžiui, AMG lengvojo lydinio ratlankius [1] su patraukliu kelių stipinų dizainu.

     [1] Pasirinktinai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.
     "DIGITAL LIGHT" Apšvietimas, pritaikytas prie vairavimo situacijos, kad vairavimas būtų ramus ir saugus: "DIGITAL LIGHT"[1] nuolat pritaiko važiuojamosios kelio dalies apšvietimą pagal apšvietimo sąlygas, eismo situaciją, kelio kryptį ir oro sąlygas. HD sistema veikia kaip projektorius ir tiksliai apskaičiuoja apšvietimą.

     [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
     Galiniai 3D spiralės dizaino žibintai Elegantiška apdaila: 3D spiralės formos galinių žibintų elementai ir šviesos juosta sukuria nepakartojamą "Mercedes-Benz" šviesos ženklą.
     Tikslinis dizainas Trumpos iškyšos, ilga ratų bazė ir standartiniai 48,3 cm (19 colių) lengvojo lydinio ratlankiai sukuria sportiškas SUV proporcijas. Optimizuotas dizainas su erdviais paviršiais sujungia erdvę su aerodinaminiu efektyvumu, naujovišku dizainu ir aukštos kokybės detalėmis.
     Salonas EQE SUV salono akcentai. Sužinokite daugiau apie EQE SUV salono įrangą. Naudodami „MBUX Hyperscreen“ ekraną ir skaitmenines spalvų temas, salone galite sutelkti dėmesį į ryšio galimybes. Aukštos kokybės salono apdaila pabrėžia erdvumą. Sėdynių, apmušalų ir kitų įrangos elementų individualizavimui galima rinktis „Electric Art“ arba „AMG Line“ įrangos linijas.
     LeftRight

     Dizaino stiliai

     Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

     Close X
     Kitas
     Perž.
      Ekranas ant priekinio stiklo (angl. head-up display) Pasirinktinai įsigyjamas priekinis ekranas[1]užtikrina patogesnį ir saugesnį vairavimą: informacija apie būseną ir nurodymai projektuojami ant priekinio stiklo, taigi tiesiai į jūsų regėjimo lauką. Taip visą laiką galėsite sutelkti dėmesį į kelią ir nepraleisti svarbios informacijos.

      [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
      "MBUX Hyperscreen" ekranas Papildomai įsigyjamas „MBUX Hyperscreen“ ekranas [1]saloną paverčia įspūdingu aukštųjų technologijų valdymo centru. Trys puikūs ekranai vizualiai susijungia po vienu stikliniu dangčiu ir suformuoja vieną didelės raiškos vartotojo sąsają, kuri tęsiasi per visą prietaisų skydelio plotį.

      [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
      Panaikintas transmisijos tunelis Naujoviška automobilio architektūra paremtame EQE SUV nuosekliai išnaudojami visiškai elektrinės pavaros koncepcijos privalumai: dėl ilgos ratų bazės ir su konstrukcija susijusio transmisijos tunelio panaikinimo keleiviai mėgaujasi ypatinga erdve progresyvioje aplinkoje.
      Aukštos kokybės apdaila Šiuolaikinių ir tradicinių medžiagų bei spalvų derinys suteikia salonui ypatingą atmosferą. Tai ypač pasakytina apie naujoviškai atrodančias dekoratyvines apdailos detales, pavyzdžiui, graviruotą medieną[1], 3D reljefą [1]su smulkiais metalo pigmentais arba lazeriu išgraviruotą[1] „Mercedes-Benz“ raštą[1].

      [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
      "Burmester®" 3D erdvinio garso sistema Puikus garsas su išskirtinėmis „Burmester“ sistemos galimybėmis[1]. Aukštos kokybės garsiakalbiai sukuria įspūdingą erdvinį garsą ir gali būti specialiai optimizuoti priekinėms ir galinėms sėdynėms, taip sustiprindami klausymosi patirtį. Specialiai sukurtas garso pojūtis salone sustiprina elektrinio vairavimo patirtį. Su „Dolby Atmos®“ garso sistema EQE SUV garso pojūčiai pakyla į naują lygį. Tai leidžia sukurti naujo tipo garso animaciją: įprastinės stereo sistemos paprastai pasižymi kairės-dešinės dinamika, o „Dolby Atmos®“ gali išnaudoti visą erdvę ir sukurti 360 laipsnių įspūdį.

      [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
      Daugiakontūrės vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio sėdynės su masažo funkcija Vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio daugiakontūrės sėdynės [1] užtikrina puikų ergonomišką sėdėjimo komfortą. Pripučiamos aktyviosios pagalvėlės šoniniuose atraminiuose skydeliuose užtikrina sėdėjimo komfortą ir intensyvią šoninę atramą. "ENERGIZING" masažo funkcija[1] su skirtingomis programomis ir intensyvumo lygiais kiekvieną kelionę paverčia malonumu.

      [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
      Įranga EQE SUV įrangos akentai.
      Kitas
      Perž.
       "MBUX" balso asistentas Atraskite išmaniojo "MBUX" balso asistento patogumą[1][2] – nereikia jokių fiksuotų komandų. Raktiniu žodžiu „Hey Mercedes“ suaktyvinsite balso įvestį ir galėsite įrašyti konkrečią valdymo užklausą, pavyzdžiui, navigacijos, automatinės klimato kontrolės ar radijo stoties pakeitimo.

       [1] Norėdami naudotis „Mercedes me connect“ paslaugomis, turite susikurti „Mercedes me ID“ ir sutikti su „Mercedes me connect paslaugų naudojimo sąlygomis. Pateiktos paslaugos, jų prieinamumas ir funkcijos visų pirma priklauso nuo automobilio modelio, pagaminimo metų, pasirinktos papildomos įrangos ir šalies.

       [2] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
       Svarbiausia informacija aukščiausiame regos lauko lygyje (angl. zero layer) Pagrindiniame OLED centrinio ekrano rodinyje viskas matoma iš pirmo žvilgsnio. Naujoviškoje vadinamojo „nulinio lygio“ (angl. zero layer) naudotojo sąsajoje naudojamas dirbtinis intelektas, kad svarbiausios funkcijos būtų siūlomos tiesiai regėjimo lauke.
       Biuras automobiliyje (angl. In-Car Office) Naudodamiesi „In-Car Office“ [1] kelyje visada būsite produktyvūs ir nuolat gausite naujausią informaciją. Dėl garsinio el. laiškų skaitymo funkcijos, el. laiškų ir kalendoriaus įrašų kūrimo balso komanda ir telefoninių konferencijų priminimo funkcijos su automatinio rinkimosi funkcija galite visiškai susitelkti į kelionę – ir vis tiek dirbti.

       [1] Norėdami naudotis „Mercedes me connect“ paslaugomis, turite susikurti „Mercedes me ID“ ir sutikti su „Mercedes me connect paslaugų naudojimo sąlygomis. Pateiktos paslaugos, jų prieinamumas ir funkcijos visų pirma priklauso nuo automobilio modelio, pagaminimo metų, pasirinktos papildomos įrangos ir šalies.
       "MBUX" pramogos Mėgaukitės mėgstama muzika su „MBUX Entertainment“[1][2]. EQE SUV gausite paramą užsisakydami „viskas įskaičiuota“ duomenų paketą be rūpesčių, skirtą muzikos srautiniam siuntimui ir kt. su pasirinktu trečiosios šalies paslaugų teikėju.

       [1] Norint naudotis „Mercedes me connect MBUX Entertainment“ paslauga, reikia sudaryti atskirą sutartį su pasirinktu transliacijos paslaugų teikėju. Kad būtų galima naudotis paslauga, reikalingas paties kliento duomenų kiekis.

       [2] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
       Išmaniųjų namų integracija Palaikykite ryšį su išmaniaisiais namais[1] keliaudami – patogiai naudokite balso komandą. Pavyzdžiui, viena užklausa galite patikrinti, ar uždarėte visus langus, ir tuo pat metu stebėti kelią. O pakeliui namo trumpu pranešimu paruoškite namus atvykimui.[2]

       [1] Norint naudotis integracijos su išmaniaisiais namais galimybėmis, turi būti įjungtas MBUX balso asistentas, o „Mercedes me connect“ paskyra turi būti susieta su suderinamo išmaniųjų namų paslaugų teikėjo kliento paskyra.

       [2] Norėdami naudotis „Mercedes me connect“ paslaugomis, turite susikurti „Mercedes me ID“ ir sutikti su „Mercedes me connect paslaugų naudojimo sąlygomis. Pateiktos paslaugos, jų prieinamumas ir funkcijos visų pirma priklauso nuo automobilio modelio, pagaminimo metų, pasirinktos papildomos įrangos ir šalies.
       Garsų patirtis Kartu su pasirenkama „Burmester“ 3D erdvinio garso sistema [1] kiekviena kelionė dėl holistinės garso inscenizacijos tampa akustine patirtimi. Priklausomai nuo vairavimo stiliaus ir režimo, galite mėgautis tokiomis garso temomis kaip „Sidabrinės bangos“ (angl. Silver Waves), „Ryškus srautas“ (angl. Vivid Flux), „Ramus vėjas“ (angl. Serene Breeze) ar net „Riaumojantis pulsas“ (angl. Roaring Pulse) kaip intensyvus sportinis variantas.

       [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
       Kelio ženklų pagalbos sistema (angl. Traffic Sign Assist) Dėl išmaniojo kameros ir žemėlapio duomenų susiejimo papildomai pasirenkama pagalbinė kelio ženklų sistema [1] gali ne tik nustatyti greičio apribojimus ar lenkimo draudimus, bet ir reaguoti į raudoną šviesoforo signalą, „Stop“ ženklus ir draudžiančius įvažiuoti ženklus bei jus įspėti.[2]

       [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

       [2] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
       Pagalbos vairuojant paketas „Driving Assistance Plus“ Pagalbos vairuojant paketas „Driving Assistance Plus“
       Į kelionės tikslą atvykite atsipalaidavę ir saugūs: dėl modernių, išmaniuoju tinklu sujungtų jutiklių sistemų sumažinsite kelyje patiriamą stresą. Daugybė pagalbinių sistemų padeda jums pagal situaciją, įspėja, jei kyla susidūrimo pavojus, ir prireikus įsikiša. [1][2]

       [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

       [2] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
       "ECO Assist" "ECO Assist" pagalbinė sistema padeda iš anksto numatyti važiavimo kryptį ir nurodo, kada vairuotojas turėtų atitraukti koją nuo akceleratoriaus pedalo. Analizuojant atsižvelgiama, pavyzdžiui, į priekyje važiuojančias transporto priemones arba greičio apribojimus, taip pat į tai, ar toje situacijoje labiau tinka slydimas, ar rekuperacija.[1]

       [1] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
       Priekabos manevravimo pagalbinė priemonė Pasirinktinai įsigyjama pagalbinė priekabos manevravimo sistema [1] leidžia sutaupyti laiko ir nervų, o manevrus atbuline eiga atlikti užtikrintai ir tiksliai net ir sudėtingose situacijose. Tikras palengvinimas ne tik mažai vilkimo patirties turintiems vairuotojams.[2]

       [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
       [2] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
       „ENERGIZING AIR CONTROL Plus“ su "HEPA" filtru "HEPA" smulkių dulkių filtras veiksmingai mažina oro taršą. Be to, „ENERGIZING AIR CONTROL Plus“ [1] nuolat stebi oro kokybę viduje ir lauke ir, priklausomai nuo išmatuotos vertės, automatiškai perjungia šviežio ir recirkuliuojamo oro režimą.

       [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
       Akustinio komforto paketas „Acoustic Comfort“ Šis pasirenkamasis paketas užtikrina aukščiausio lygio akustinį komfortą dėl išplėstų garso izoliacijos priemonių. Specialios akustinės putos užtikrina tylią atmosferą.[1]

       [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
       Nuotolinio parkavimo programėlė Naudodami nuotolinio parkavimo programėlę[1] galite ramiai įvažiuoti į stovėjimo vietą ir išvažiuoti iš jos – sistema automatiškai įvairuoja jūsų „Mercedes“ į stovėjimo vietą ir iš jos. Statymo procesą galite stebėti išlipą iš automobilio ir galite visą procesą valdyti išmaniuoju telefonu.[2][3]

       [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

       [2] Norėdami naudotis „Mercedes me connect“ paslaugomis, turite susikurti „Mercedes me ID“ ir sutikti su „Mercedes me connect“ paslaugų naudojimo sąlygomis. Pateiktos paslaugos, jų prieinamumas ir funkcijos visų pirma priklauso nuo automobilio modelio, pagaminimo metų, pasirinktos papildomos įrangos ir šalies.

       [3] Norint naudotis „Mercedes me connect“ paslaugomis, reikia turėti asmeninį „Mercedes me ID“ ir sutikti su „Mercedes me connect“ paslaugų naudojimo sąlygomis.
       Berkčio užvedimo patogumo paketas "KEYLESS-GO" su "HANDS-FREE ACCESS" Naudodami "KEYLESS-GO" patogumo paketą[1] galite užvesti ir užrakinti transporto priemonę tiesiog turėdami raktelį su savimi. "HANDS-FREE ACCESS" leidžia be kontakto, visiškai automatiškai atidaryti ir uždaryti galines duris.

       [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
       Parkavimo paketas su 360° vaizdo kamera Parkavimo paketas su 360° vaizdo kamera[1] aptinka laisvas stovėjimo vietas ir pažymėtas stovėjimo vietas jums artėjant prie jų. Pasirinkę laisvą stovėjimo vietą, galite saugiai statyti automobilį dėl dinaminės vizualizacijos ir akustinio grįžtamojo ryšio arba leisti automobiliui manevruoti į vietą naudodami pagalbinį parkavimą.[2]

       [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

       [2] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
       Skaidrus variklio dangtis Manevruokite užtikrintai ir saugiai išvenkite kliūčių net ir nelygioje vietovėje: dėl šios funkcijos važiuojant bekele variklio dangtis tampa permatomas. Virtualus vaizdas, apskaičiuotas pagal kameros vaizdus, rodo teritoriją tiesiai priešais jūsų „Mercedes“. Be to, priekyje esančio kelio vizualizacija padeda pasirinkti optimalų važiavimo kelią.[1]

       [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
       Aktyvioji atstumo palaikymo pagalbinė sistema "DISTRONIC" Aktyvioji atstumo palaikymo sistema "DISTRONIC" [1] palengvina jūsų padėtį judančiame ir sustojusiame eisme, nes automatiškai reguliuoja atstumą iki priekyje važiuojančių lėtesnių transporto priemonių. Pageidaujamą atstumą galima reguliuoti intervalais.[2]

       [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

       [2] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
       Aktyvioji pagalbinė eismo juostos palaikymo sistema Išmanioji sistema nuolat stebi, kaip laikotės eismo juostos. Jei aptinkamas potencialus pavojus, aktyvioji eismo juostos palaikymo sistema[1] gali aktyviai įsikišti ir koreguoti važiavimo kryptį.[2]

       [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

       [2] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
       "DIGITAL LIGHT" "DIGITAL LIGHT"[1] reiškia puikų apšvietimą. Pasirinktinai galima įsigyti HD sistemą, kuri veikia kaip šviesoforas ir reaguoja į nuolat kintančias aplinkos sąlygas, pvz., eismą, kelio dangą ar orą, pritaikydama šviesą pagal situaciją[2]

       [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

       [2] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
       "PRE-SAFE® Impulse Side" "PRE-SAFE® Impulse Side"[1] gali paruošti vairuotoją ir priekyje sėdintį keleivį artėjančiam šoniniam smūgiui su šoniniu impulsu ir taip sumažinti sužeidimo riziką. Sistema gali perkelti priekyje esančius keleivius nuo šono, nukreipto į avarijos vietą, link automobilio centro.[2]

       [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

       [2] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
       "GUARD 360°" transporto priemonės apsauga "GUARD 360°" transporto priemonės apsauga užtikrina visapusišką transporto priemonės aplinkos stebėjimą, pavyzdžiui, naudojant išplėstinę apsaugos nuo vagystės signalizacijos sistemą su apsauga nuo nutempimo. Judesiai transporto priemonės viduje sukelia vaizdinius ir garsinius įspėjimus.
       Galinės ašies vairavimo mechanizmas Pasirenkamas galinės ašies vairi mechanizmas[1] suteikia tokių privalumų, kaip geresnis sukibimas su keliu, didesnis judrumas ir geresnis manevringumas, pavyzdžiui, parkuojantis. Priklausomai nuo greičio, galiniai ratai vairuojami priešinga arba ta pačia kryptimi kaip ir priekiniai.[2]

       [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

       [2] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
       "AIRMATIC" Papildomai siūloma "AIRMATIC" pneumatinė pakaba[1] užtikrina išskirtinį riedėjimo komfortą net ir ant sudėtingos dangos. Prisitaikanti amortizacijos sistema reguliuojama kiekvienam ratui atskirai ir yra ramaus bei patogaus važiavimo pagrindas.[2]

       [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

       [2] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
       4MATIC visų varomųjų ratų pavara 4MATIC visų varomųjų ratų pavara[2] užtikrina dinamišką vairavimo malonumą ir puikias valdymo savybes net ant neasfaltuotos dangos. Ši sistema pagerina sukibimą ir važiavimo stabilumą – tai užtikrina didesnį saugumą net ir esant šlapiai, apsnigtai ar apledėjusiai kelio dangai.

       [2] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
       MERCEDES-AMG Mercedes-AMG EQE SUV. Mercedes-AMG EQE SUV išorės dizaine derinamas „Mercedes-Benz“ modelių purizmas ir „Mercedes-AMG“ būdingi dizaino elementai, aiškiai išsiskiriantys iš automobilių su vidaus degimo varikliais. Ypatingą Mercedes-AMG EQE SUV išvaizdą lemia išskirtinis AMG galinės dalies dizainas ir AMG būdingos radiatoriaus grotelės su vertikaliais chromuotais statramsčiais bei AMG ženkliukas ant variklio dangčio.
       LeftRight

       Išorės dizainas

       Salono dizainas

       Svarbiausi išorės akcentai

       Close X
       Kitas
       Perž.
        AMG būdingos juodos radiatoriaus grotelės su užrašu AMG Priekyje matomos AMG būdingos juodo skydelio pavidalo radiatoriaus grotelės su chromuotais vertikaliais statramsčiais, integruota „Mercedes“ žvaigžde ir užrašu AMG.
        AMG ženkliukas ant variklio dangčio Ant variklio dangčio esantis AMG ženkliukas pabrėžia naujojo Mercedes-AMG EQE SUV priklausymą ilgametei AMG šeimai.
        AMG daugiastipiniai lengvojo lydinio ratlankiai Naujojo Mercedes-AMG EQE SUV išvaizdą pabrėžia madingas AMG lengvojo lydinio ratlankių dizainas.
        AMG "Night Package" Įspūdingi dizaino elementai, pavyzdžiui, pasirenkamas AMG "Night Package" su juodos ir juodos chromo spalvos elementais, sustiprina dinamišką išvaizdą.
        AMG "Night Package II" Su AMG "Night PackageII"[1] elementais kartu su AMG naktiniu paketu suteiksite savo automobiliui išraiškingumo - modelio ženkleliai ir „Mercedes“ žvaigždė gale apdailinti juodu chromu.

        [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
        AMG raudonos stabdžių apkabos Naudodami raudonas stabdžių apkabas su užrašu AMG[1], visada demonstruosite dinamišką ir išskirtinį savo automobilio charakterį. Raudonos stabdžių apkabos yra vizualus elementas, pabrėžiantis stabdžių sistemos ir variklio efektyvumą.

        [1] Priklausomai nuo komplektacijos atskirai pasirenkama įranga.
        Aerodinamiškai optimizuoti AMG daugiastipiniai lengvojo lydinio ratlankiai 55,9 cm (22 colių) AMG daugiastipiniai lengvojo lydinio ratlankiai[1] su blizgia matine juoda apdaila pabrėžia į ateitį orientuotą „Mercedes-AMG EQE“ SUV dizainą.

        [1] Priklausomai nuo komplektacijos atskirai pasirenkama įranga.
        AMG daugiastipiniai lengvojo lydinio ratlankiai Aerodinamiški 55,9 cm (22 colių) ilgio AMG daugiastipiniai lengvojo lydinio ratlankiai[1] taip pat pritaikyti AMG sportinio automobilio reikalavimams.

        [1] Priklausomai nuo komplektacijos atskirai pasirenkama įranga.

        Svarbiausi salono akcentai

        Close X
        Kitas
        Perž.
         AMG "Performance" vairas su AMG vairo mygtukais Viskas kontroliuojama: AMG "Performance" vairas yra padengtas nappa oda ir perforuotas sukibimo srityje. Jame yra intuityviai valdomi AMG vairo mygtukai ir sidabro spalvos aliuminio pavarų perjungimo mentelės, leidžiančios pasirinkti įvairius energijos atgavimo lygius. Jie leidžia greitai ir užtikrintai valdyti konkrečias vairavimo dinamines funkcijas.
         AMG "DYNAMIC SELECT" vairavimo režimai Galite pakeisti važiavimo savybes vienu mygtuko paspaudimu, kad atitiktų situaciją ar savo pageidavimus. Penki AMG "DYNAMIC SELECT" važiavimo režimai „Slippery“, „Comfort“, „Sport“, „Sport+“ ir „Individual“ apima platų spektrą nuo didelio komforto iki išskirtinio sportiškumo.
         AMG sportinės sėdynės su specifiniu apmušalų dizainu Sportišką atmosferą salone sukuria AMG sportinės sėdynės su AMG logotipu ir AMG būdingi sėdynių apmušalai iš ARTICO dirbtinės odos su MICROCUT mikropluoštu ir raudonomis viršutinėmis siūlėmis. Taip pat galima įsigyti juodos arba pilkos spalvos nappa odos sėdynių apmušalus, taip pat su specialiais AMG sėdynių apmušalais ir AMG logotipu ant galvos atramos.
         MICROCUT mikropluošto apdailos elementai Salone vyrauja sportiška interjero atmosfera, kupina įdomių kontrastų: diržo linija, durelių centrinės plokštės, prietaisų skydelis ir centrinė konsolė iš aukštos kokybės MICROCUT mikropluošto, iš dalies papildyta raudona viršutine siūle.
         AMG sportiniai pedalai Šlifuoto nerūdijančio plieno AMG sportiniai pedalai su juodomis guminėmis smeigėmis perteikia ir automobilių sporto išvaizdą, ir funkcionalumą. Guminės smeigės suteikia reikiamą papildomą sukibimą sportiškam vairavimui, taip pat sudėtingose vairavimo situacijose.
         AMG "TRACK PACE" AMG "TRACK PACE"[1] paverčia jūsų transporto priemonę virtualiu lenktynių inžinieriumi. Naudodami rato, sektoriaus ir pagreičio laikus bei pasirinktus tiesioginius telemetrijos duomenis, galite konkrečiai analizuoti ir tobulinti savo vairavimo įgūdžius uždarose lenktynių trasose.

         [1] Priklausomai nuo komplektacijos atskirai pasirenkama įranga.
         AMG "Performance" vairas iš nappa odos/MICROCUT mikropluošto Puiki nappa oda ir sukibęs MICROCUT mikropluoštas[1] užtikrina puikų sukibimą ir tikslų valdymą. Būdinga AMG išlyginta forma pabrėžia salono sportiškumą, o praktiški AMG vairo mygtukai skatina sutelktą vairavimą.

         [1] Priklausomai nuo komplektacijos atskirai pasirenkama įranga.
         AMG "Performance" vairas, pagamintas iš anglies pluošto/MICROCUT mikropluošto dizaino Įspūdingas anglies pluošto dizainas susilieja su tvirtu MICROCUT mikropluošto[1] – vizualiai ir lytėjimo akcentu. AMG būdinga plokščia forma kilusi iš automobilių sporto, o ergonomiškai išdėstyti AMG vairo mygtukai palengvina intuityvų valdymo komfortą.

         [1] Priklausomai nuo komplektacijos atskirai pasirenkama įranga.
         AMG anglies pluošto apdaila Aukštos kokybės AMG apdailos elementai iš anglies pluošto[1] suteikia interjerui individualumo. Jie harmoningai įsilieja į centrinę konsolę ir sukuria jaudinančius bei išskirtinius kontrastus.

         [1] Priklausomai nuo komplektacijos atskirai pasirenkama įranga.
         Pajauskite, ką reiškia jį vairuoti. Išbandykite EQE SUV bandomojo važiavimo metu. Atsiųskite mums užklausą dėl bandomojo važiavimo ir mes netrukus su jumis susisieksime.