Heading

Close X
Menu
Išorė Naujojo Mercedes-Maybach GLS išorės akcentai. „Mercedes-Maybach GLS“ dizainas įkūnija aukščiausią prabangą. „Maybach“ elegancija dera su visureigiui būdingu dominavimu. Didelių gabaritų išorė užtikrina įvaizdį atitinkančią išvaizdą. Atraskite graviruotą „Maybach“ užrašą atnaujintose radiatoriaus grotelėse su pertvarkytomis oro įsiurbimo angomis, dvispalvį dažymą arba animuotą „Maybach“ logotipo projekciją.
Kitas
Perž.
  Naujas priekinės dalies dizainas Įspūdingas yra naujas priekinės dalies dizainas su atnaujintomis radiatoriaus grotelėmis ir graviruotu užrašu „Maybach“ bei elegantišku priekiniu buferiu. Išskirtinės „Mercedes-Maybach“ emblemos ant oro įsiurbimo angų – dar vienas akcentas.
  Nauji 58,4 cm (23 colių) kaltiniai ratlankiai Prabanga iki smulkiausių detalių: naujieji 58,4 cm (23 colių) kaltiniai ratlankiai yra įkvėpti pažįstamų ankstesnių modelių ratlankių ir papildo elegantišką dizainą.
  Galiniai žibintai ir išmetimo vamzdžio apdaila Įspūdingi naujojo dizaino galiniai žibintai ir „Maybach“ būdingi blizgiu chromu padengti išmetimo vamzdžio apdailos elementai su horizontaliais intarpais spinduliuoja meistrišką išskirtinumą ir užtikrina įvaizdį atitinkančią išvaizdą.
  Slenksčiai Automatiškai išlendantys „Mercedes-Maybach GLS“ slenksčiai užtikrina saugų įlipimą ir išlipimą, kartu pabrėždami jo elegantišką išvaizdą.
  Animuota „Maybach“ logotipo projekcija Įlipant į automobilį ir išlipant iš jo, naudojant pažangią LCD technologiją, ant žemės projektuojamas animuotas „Mercedes-Maybach“ raštas pasitinka jus įspūdingu reginiu.
  Dažymas dviem spalvomis Į „Mercedes Maybach GLS“ galimų dažų gamą taip pat įtraukti dvispalviai dažai su subtilia skiriamąja linija, kuri išryškina rankų darbo charakterį.
  Salonas Naujojo Mercedes-Maybach GLS salono akcentai.

  Naujausios kartos vairas

  Close

  Naujausios kartos vairas

  Naujausios kartos vairas leidžia pajusti prabangą: tarsi daugiafunkcis genijus jis užtikrina naujovišką valdymo komfortą. Ergonomiškai išdėstyti „Touch Control“ mygtukai leidžia intuityviai valdyti pagalbines sistemas, navigaciją, telefoniją, pastovaus greičio palaikymo sistemą ar pramogas.

  "ENERGIZING AIR CONTROL"

  Close

  "ENERGIZING AIR CONTROL"

  Kvėpuokite lengvai: "ENERGIZING AIR CONTROL"[1] prižiūri oro kokybę, naudodamas taršos ir smulkių dulkių jutiklius. Dviejų pakopų filtro koncepcija pavyzdingai sumažina smulkiųjų dalelių ir didelę dalį kitų ore esančių teršalų kiekį. Priklausomai nuo išmatuotos vertės jūsų „Mercedes“ protingai perjungia šviežio oro ir oro cirkuliacijos režimą.

  [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

  Aplinkos apšvietimas

  Close

  Aplinkos apšvietimas

  Aplinkos apšvietimas su „Maybach“ būdingais pratęsimais stogo apmušale leidžia pasijusti apgaubtam apšvietimo ir sukuria saugumo jausmą. Iš viso yra 64 spalvos, todėl apšvietimo schemų galimybės praktiškai neribotos ir kiekvienai situacijai galima parinkti tinkamą spalvą.

  Apmušalų spalvos

  Close

  Stilingos apmušalų spalvos ir sėdynės atlošo paminkštinimas

  Stilingos „Mercedes-Maybach GLS“ apmušalų spalvos ir aukštos kokybės sėdynių atlošų paminkštinimai pabrėžia salono išskirtinumą. Išsirinkite spalvą ir susikurkite asmeninę prabangią atmosferą. „Mercedes-Maybach“ būdingas deimantinio dizaino dygsniavimas pabrėžia salono išskirtinumą.

  Apdailos elementai

  Close

  Apdailos elementai

  Prabangi estetika dera su įspūdingu visureigio charakteriu: rafinuotą „Mercedes-Maybach GLS“ salono dizainą meistriškai užbaigia fortepijono dažais nudažyti apdailos elementai, kurių linijos susilieja į juodą blizgią spalvą. Ekstravagantiškų formų apdailos elementai ir dailūs dažai bei chromo medžiagos puikiai dera prie aukštos kokybės salono.

  Keturvietis automobilis

  Close

  Keturvietis automobilis su aukščiausios klasės komfortu gale

  Keturių vietų pirmos klasės automobilio galinėje dalyje - geros savijautos SPA visada su jumis: vienu mygtuko paspaudimu galite persikelti į patogią atlošimo padėtį. Taip pat galima įrengti ypač plačią kojų atramą ir palepinti save galite karštų akmenų masažu ir sėdynės klimato kontrole.

  Šampano taurės

  Close

  Šampano taurės

  „Mercedes-Maybach GLS“ siūlo daugybę priežasčių pakelti šampano taures ir švęsti. Keturių vietų modifikacijoje tarp dviejų galinių sėdynių įrengtas šaldytuvas, skirtas būtent šiam tikslui. Įrangą galite papildyti pasidabruotomis šampano taurėmis.[1]

  [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

  Šaldytuvas gale

  Close

  Šaldytuvas tarp galinių sėdynių

  Atšaldytas maistas ir gėrimai visada pasiekiami. Šaldytuvas[1] harmoningai įsilieja į galinį porankį ir yra 9,6 l talpos. Galite mėgautis šaltais gaiviaisiais gėrimais, net kai lauke šilta.

  [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

  Vieta kojoms

  Close

  Vieta kojoms

  Laisvė reiškia, kad nereikia savęs varžyti: „Mercedes-Maybach GLS“ priekyje sėdintiems keleiviams suteikiama daug vietos kojoms ir iki 43,5 laipsnių atlošo pasvirimo. Atsiloškite ir atsipalaiduokite, kad ir kokia ilga būtų kelionė.

  "MBUX"

  Close

  "MBUX" multimedijos sistema

  Mėgaukitės prabangiu komfortu: „Mercedes-Benz“ naudotojo patirties sistema leidžia iš naujo atrasti komforto pojūtį – kiekvienu žvilgsniu, žodžiu ir prisilietimu. Novatoriškas plačiaekranis prietaisų skydelis reaguoja į balso, gestų ar lietimo įvestį ir užtikrina žavią valdymo ir rodymo patirtį.

  Įranga Naujojo Mercedes-Maybach GLS įrangos akcentai. Kiekvieną kartą vairuodami „Mercedes-Maybach GLS“" patirsite aukščiausios klasės įspūdžių. Aukštus komforto reikalavimus automobilio salone atspindi ne tik įrangos detalės visiškai skaitmeninėje kabinoje, pavyzdžiui, išskirtinių spalvų „Maybach“ stiliaus ekranas, bet ir aukščiausios klasės „Burmester®“ 3D erdvinio garso sistema su intensyvia klausymosi patirtimi. MBUX informacinė ir pramogų sistema užtikrina prabangų multimedijos valdymą.
  Kitas
  Perž.
   „Maybach“ ekrano stilius Naujojo „Mercedes-Maybach GLS“ visiškai skaitmeninė kabina pristato specialiai sukurtą „Maybach“ dizainą. Informacija pateikiama išskirtiniais rožinio aukso ir tamsiai mėlynos spalvos atspalviais, pagražintais metaliniais skaičių, rodyklių ir apvadų elementais.
   „Burmester®“ aukščiausios klasės 3D erdvinio garso sistema „Burmester®“ aukščiausios klasės 3D erdvinio garso sistemos garsiakalbiai garantuoja unikalią aukščiausios kokybės garso patirtį. Papildomi garsiakalbiai integruoti į sėdynę, todėl muzikos galėsite klausytis ne tik ausimis, bet ir visu kūnu.

   [1]Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
   "MBUX" + telematics NTG7" Nauja visureigių prabanga: naudodami naujausios kartos "MBUX" + telematics NTG7" galite lengvai derinti daugialypės terpės ekranus su jutikliniu ekranu, navigaciją su papildytąja realybe ir išmanųjį valdymą balsu su mygtuku.
   Panoraminis stumdomas stoglangis Tiek atidarytas, tiek uždarytas panoraminis stumdomas stoglangis[1] suteikia nuostabų laisvės pojūtį ir maloniai apšviečia saloną. Žvelgiant iš išorės, didelis stumdomas stoglangis taip pat daro nepakartojamą įspūdį, nes suteikia išorei išskirtinumo.
   Akustinio komforto paketas Mėgaukitės maksimalia garso kokybe keliaudami: „Acoustic Comfort“ paketo garso izoliacija gerokai sumažina pašalinį triukšmą. Todėl niekas netrukdo ramiai kalbėtis, net ir važiuojant dideliu greičiu. Tyli atmosfera taip pat skatina susikaupimą, todėl į kelionės tikslą atvyksite atsipalaidavę.
   MBUX aukštos klasės pramogos sėdint gale Leiskite sau pramogauti aukščiausios klasės stiliumi su dviem visiškai integruotais didelės skiriamosios gebos 11,6 colio ekranais. Taip galiniame salone galėsite mėgautis visais MBUX pranašumais ir tiesiogiai naudotis automobilio funkcijomis.
   Pagalbos vairuojant „plius“ paketas (ang. Driving Assistance Plus) Pagalbos vairuojant paketas „Driving Assistance Plus“ suteikia maksimalų komfortą ir saugumą pakeliui į autonominį vairavimą. Kartu su pagalbos vairuojant paketu taip pat gaunate aktyviąją pagalbinę eismo spūsčių sistemą, kuri padeda sumažinti įtampą važiuojant greitkeliu. Dar vienas šio paketo pliusas: „PRE-SAFE® Impulse Side“ gali suteikti papildomą apsaugą kitų transporto priemonių sukeltų šoninių susidūrimų metu.
   "PRE-SAFE® Impulse Side" Asmens sargybinis šalia jūsų: „PRE-SAFE® Impulse Side“ paruošia jus ir priekyje sėdintį keleivį šoniniam smūgiui, nukreipdamas jus nuo tos pusės ir taip sumažindamas sužeidimo riziką. Sistema gali nukreipti jus nuo šono, iš kurio susiduriama su kliūtimi, link automobilio centro. Tai gali turėti teigiamą poveikį šoninio smūgio atveju.
   Adaptyvioji tolimųjų šviesų pagalbinė sistema „Plus“ Važiuokite įsijungę pagrindines nuolat šviečiančias šviesas. Praktiškai jos naktį paverčia diena ir sumažina įtampą vairuojant. Adaptyvioji tolimųjų šviesų pagalbinė sistema „Adaptive Highbeam Assist Plus“ veikia taip, kad išplėstų jūsų matymo lauką ir nieko neakintų. Naudodama didelio tikslumo šviesos diodus išmanioji sistema neakina atvažiuojančių arba prieš jus važiuojančių transporto priemonių, todėl jums patiems nereikia nuolat perjunginėti artimųjų šviesų.
   "E-ACTIVE BODY CONTROL" Aktyvioji kėbulo kontrolės sistema „E-ACTIVE BODY CONTROL“ - puikus važiavimo komfortas bet kokioje situacijoje. Tai komforto, tikslumo ir dinamikos sintezė kartu su unikaliomis bekelės savybėmis. Mėgaukitės aukščiausios klasės modernios, visiškai aktyvios pakabos, skirtos kompensuoti posvyrio ir smūgių poveikį. Visuose keliuose ir bekelėse. Tiek geromis, tiek blogomis važiavimo sąlygomis.
   "MBUX" papildyta realybė navigacijai Kad galėtumėte rasti kelią sudėtingose eismo situacijose, "MBUX" papildytosios realybės navigacija sujungia virtualųjį pasaulį su realiuoju. Ši technologija sujungia grafines navigacijos instrukcijas ir eismo informaciją su gyvais vaizdais. Galite greitai, saugiai ir be streso pasiekti kelionės tikslą.
   MAYBACH vairavimo programa Specialiai „Maybach“ sukurta vairavimo programa orientuota tik į vairavimo komfortą. Ji pakeičia klasikinę COMFORT programą ir yra sukurta taip, kad užtikrintų maksimalų važiavimo komfortą gale sėdintiems keleiviams. Ji užtikrina, kad po galinėmis sėdynėmis jaustųsi tik minimalūs kūno judesiai. Čia sumontuotas vibracijos mazgas, kad pakabos vibracijų amplitudė būtų kuo mažesnė. MAYBACH važiavimo programa yra numatytasis nustatymas.
   Galinių sėdynių klimato kontrolė ir masažinės sėdynės su oro kondicionieriumi Vėsa karštomis dienomis, šiluma šaltomis dienomis. Taip galima apibendrinti galinių sėdynių klimato kontrolės pranašumą. Antros eilės kraštinėse sėdynėse sėdintys keleiviai mėgaujasi tokiu pat malonia sėdynių temperatūra kaip ir vairuotojas bei priekiniai keleiviai. Dėl to važiuoti gale sėdintiems keleiviams tampa dar patogiau. Naudodamiesi oro kondicionieriaus masažinėmis sėdynėmis galite bet kur ir bet kada pasimėgauti trumpa pertraukėle ir atsipalaiduoti.
   Susisiekite. Turite klausimų apie Mercedes-Maybach GLS? Atsiųskite mums užklausą ir mes netrukus su jumis susisieksime.