Heading

Close X
Išorė „Mercedes-AMG CLE Coupé“ išorės dizainas Naujajame „Mercedes-AMG CLE Coupé“ nepakartojamai derinamas sportiškumas ir dinamiškas dizainas. Progresyvumo automobilio išorei suteikia kupė būdingos proporcijos. Ilgą variklio dangtį ir trumpas iškyšas papildo išskirtinės AMG būdingos firminės detalės, pavyzdžiui, specifinis radiatoriaus apvadas, priekinis sparnas, šoniniai slenksčiai, galinis sparnas, spoilerio briauna, taip pat dideli AMG lengvojo lydinio ratlankiai.
Kitas
Perž.
  AMG būdingos radiatoriaus grotelės Įtaigi išvaizda nuo pirmo žvilgsnio: dinamiškai pasviręs priekis, AMG būdingos radiatoriaus apdailos detalės ir ryškus AMG priekinis sparnas.


  50,8 cm (20 colių) AMG lengvojo lydinio ratlankiai su raudonomis stabdžių apkabomis 50,8 cm (20 colių) AMG lengvojo lydinio ratlankiai su Y formos stipinais pabrėžia tipišką „Mercedes-AMG“ išvaizdą iš šono. Ratlankiai aerodinamiškai optimizuoti ir dažyti matine juoda spalva, o apvado apdaila blizgi.


  AMG būdinga galinė dalis Išskirtinis ir nepakartojamas: dėl dviejų dalių galinių žibintų, plačiai išsidėsčiusių galinių ratų ir atitrauktų C statramsčių, galinė dalis atrodo vizualiai platesnė, o kartu elegantiška.
  „Coupé“ profilis Iš visų pusių tobula forma: apatinis lango apvadas ir žemi, berėmiai šoniniai langai puikiai dera su dinamiškai nuožulnia stogo linija ir dideliais ratais.
  Salonas „Mercedes-AMG CLE Coupé“ salonas

  „AMG Performance“ vairas

  Close

  „AMG Performance“ vairas

  „AMG Performance“ vairas akimirksniu perkelia jus į lenktyninio automobilio kabiną. AMG vairo mygtukai leidžia tiksliai valdyti visus nustatymus. Švelni napos oda ir  MICROCUT [3] mikropluoštas užtikrina puikų sukibimą, kad vairas būtų tiksliai valdomas.

  [3] Priklausomai nuo komplektacijos, papildomai pasirenkama įranga.

  AMG prietaisų skydelis

  Close

  AMG prietaisų skydelis

  Sutelkite dėmesį į tai, kas svarbiausia: optimizuotame prietaisų skydelyje yra daugybė AMG būdingų rodmenų ir naudingų funkcijų. Be to, priekiniame ekrane [3] naudojamos projekcijos į priekinį stiklą, kad galėtumėte ramiai įvertinti kiekvieną situaciją.

  [3] Priklausomai nuo komplektacijos, papildomai pasirenkama įranga.

  „AMG Performance“ sėdynės

  Close

  „AMG Performance“ sėdynės

  Su „AMG Performance“ sėdynėmis [3] galėsite  pajusti tikrą AMG dvasią. Integruotos galvos atramos, ryškūs šoniniais sėdynių atlošai, specialiai suformuotas sėdynių paviršius ir elektrinis sėdynės atlošo reguliavimas – atrodo tarsi vairuotumėte lenktyninį automobilį.

  [3] Priklausomai nuo komplektacijos, papildomai pasirenkama įranga.

  MBUX multimedijos sistema

  Close

  MBUX multimedijos sistema

  Sportiška ir intuityvi: naujoji MBUX multimedijos sistema [3] vizualizuoja dinamišką automobilio charakterį naudodama AMG būdingus ekranus, o visiškai skaitmeninis prietaisų skydelis leidžia individualiai perjungti tris AMG ekranų stilius.

  [3] Priklausomai nuo komplektacijos, papildomai pasirenkama įranga.

  AMG anglies pluošto apdailos elementai

  Close

  AMG anglies pluošto apdailos elementai

  ​Anglies pluoštas suteikia stilingumo: [3] AMG anglies pluošto apdailos elementai dar labiau išryškina kabiną ir saloną, sukurdami išskirtinę sportinę atmosferą. Be to, jie sukuria įdomius kontrastus ir pabrėžia išskirtinę AMG išvaizdą. 

  ​​[3] Priklausomai nuo komplektacijos, papildomai pasirenkama įranga.

  AMG durų slenksčių apdailos juostos

  Close

  AMG durų slenksčių apdailos juostos

  Puiki išvaizda: aukštos kokybės nerūdijančiojo plieno juostelės apšviestos AMG užrašu suteikia išskirtinumo. Dangtelį galima nuimti ir bet kada pakeisti alternatyviomis originaliomis AMG dalimis.

  Galia Sukurtas didžiausiam galingumui demonstruoti Iš vidaus sklindanti galia ir naujo lygio siekianti varomoji jėga: „Mercedes-AMG CLE Coupé“ širdis – naujas, galingas šešių cilindrų eilėje turbininis variklis. Jis įspūdingai demonstruoja „AMG CLE“ galią kelyje.
  Kitas
  Perž.
   3,0 litrų R6 turbininis variklis Grynas adrenalinas: galingas šešių cilindrų eilėje turbininis variklis. Naujasis elektrifikuotas 3,0 litrų variklis su dviem turbokompresoriais ir elektriniu pagalbiniu kompresoriumi užtikrina išskirtinę AMG vairavimo dinamiką. Integruotas starteris-generatorius sugrąžina energiją rekuperacijos būdu.

   Galinės ašies vairavimo mechanizmas Maksimaliam manevringumui užtikrinti: mažesnis apsisukimo spindulys ir tiesioginis galinės ašies vairavimas užtikrina puikią dinamiką ir didesnį stabilumą, kad suvaldytumėte automobilį tiek posūkyje, tiek važiuodami dideliu greičiu.
   „AMG Performance 4MATIC+“ Didžiausio galingumo varikliai: į našumą orientuota „AMG Performance 4MATIC+“ visų varomųjų ratų pavara aukščiausio lygio vairavimo dinamiką sujungia su važiavimo saugumu. Optimali trauka greitėjant užtikrina saugumą, o į galą sutelkta konstrukcija suteikia dinamiškumo.
   „AMG DYNAMIC SELECT“ Vos vienu mygtuko paspaudimu konfigūruokite „Mercedes-AMG CLE“ charakterį pagal savo poreikius, o naudodami „AMG DYNAMIC SELECT“ jį sustiprinkite. Be iš anksto nustatytų parinkčių, taip pat atraskite individualiai pasirenkamus derinius. Pavyzdžiui, galingas sportinis ar lenktynių režimas. Viskas priklauso nuo jūsų.
   „AMG SPEEDSHIFT TCT 9G“ Sukurta sportiniam vairavimui: „AMG SPEEDSHIFT TCT 9G“ pavarų dėžė žavi dinamiškomis pavarų perjungimo savybėmis ir emociškai patrauklia tarpine akceleratoriaus funkcija. Priklausomai nuo važiavimo programos, ji gali sportiškai perjungti pavaras arba atlikti patogias, vos juntamas pavarų perjungimo operacijas – daugkartinio pavarų perjungimo žemyn funkcija užtikrina greitą įsibėgėjimą.
   Susisiekite. Turite klausimų apie naująjį Mercedes-AMG CLE Coupé? Atsiųskite mums užklausą ir mes netrukus su jumis susisieksime.