Heading

Close X
Menu
Intro
Modeliai
Išorė
Salonas
Įranga
AMG
Užklausa
  Polar White
  Night Black
  Spectral Blue Metallic
  Rosé Gold Metallic
  Mountain Grey Metallic
  Iridium Silver Metallic
  Hyper Blue Metallic
  Cosmos Black Metallic
  Digital White Metallic
  MANUFAKTUR Mountain Grey Magno
  MANUFAKTUR Patagonia Red Metallic
  Modelis CLA Shooting Brake
  Modeliai
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Kitas
  Perž.
   CLA 180 Shooting Brake
   CLA 180 d Shooting Brake
   CLA 200 Shooting Brake
   CLA 200 d Shooting Brake
   CLA 220 d Shooting Brake
   CLA 250 e Shooting Brake
   CLA 250 4MATIC Shooting Brake
   Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake
   Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake

   Mercedes-AMG

   Close X
   Kitas
   Perž.
    Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake
    Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake

    Mercedes-EQ

    Close X
    Strapline Content

    Mercedes-Maybach

    Close X
    Strapline Content
    Išorė CLA Shooting Brake išorės akcentai. Pagrindiniai naujojo Mercedes-Benz CLA Shooting Brake išorės akcentai yra nauji dažai, nauji lengvojo lydinio ratlankiai ir naujo dizaino priekinis bei galinis prijuostė. Naudodami skirtingas įrangos linijas taip pat galite suteikti savo automobiliui asmeninį stilių – nuo plačios standartinės įrangos iki Progressive[1] iki AMG linijos[1].< /br>
    [1] Pasirinktinai pasirenkama įranga, atsižvelgiant į konfigūraciją.
    LeftRight

    Dizaino stiliai

    Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

    Close X
    Kitas
    Perž.
     Naujo dizaino priekiniai žibintai Su nauju priekiniu sparnu derantys MULTIBEAM LED priekiniai žibintai [1]taip pat pasižymi nauju intarpų dizainu. Tas pats pasakytina ir apie „LED High Performance“ priekinius žibintus, kurie nuo šiol yra standartinės įrangos dalis. Kai atrakinate arba užrakinate automobilį, abi parinktys reaguoja trumpu šviesų blykčiojimu.

     [1] Priklausomai nuo komplektacijos pasirenkama įranga.
     Panoraminis stumdomas stoglangis Tiek atidarytas, tiek uždarytas: panoraminis stumdomas stoglangis [1]suteikia nuostabų laisvės pojūtį ir maloniai šviesią atmosferą salone. Žvelgiant iš išorės, didelis stumdomas stoglangis taip pat daro nepakartojamą įspūdį, nes suteikia išorei lengvumo ir išskirtinumo.

     [1] Priklausomai nuo komplektacijos pasirenkama įranga.
     „Shooting Brake“ dizainas „CLA Shooting Brake“ žavi išraiškingais paviršiais, sumažintomis linijomis ir tobulomis proporcijomis: pailginta ratų bazė ir platus kėbulas įkūnija išskirtinį sportiškumą, o standartinės berėmės durys su chromuotomis apdailos juostelėmis pabrėžia laikui nepavaldžią eleganciją.
     Naujas galinės dalies dizainas Atletiškos „CLA Coupé“ formos pereina į sportišką ir elegantišką GT galinę dalį. Modernios ir progresyvios formos galinis bamperis su nauju difuzoriaus pavidalu ir naujais visiškai LED galiniais žibintais pabrėžia savimi pasitikinčią išvaizdą.
     Nauji lengvojo lydinio ratlankiai Atskleiskite savo individualų stilių su „AMG Line“ [1], su aerodinamiškai optimizuotais 48,3 cm (19 colių) lengvojo lydinio ratlankiais su daug stipinų[1] arba taip pat ir su aerodinamiškai optimizuotais 43,2 cm (17 colių) lengvojo lydinio ratlankiais su 5 dvigubais stipinais, kurie jau įtraukti į standartinę įrangą.

     [1] Priklausomai nuo komplektacijos pasirenkama įranga.
     Standartinė įranga Pagrindiniai standartinės įrangos ypatumai:
     - Variklio dangtis su nedidelėmis iškyšomis
     - Blizgios juodos spalvos radiatoriaus grotelės su „Mercedes-Benz“ raštu ir viena matinės pilkos spalvos plokštele su chromuotais intarpais
     - Priekinis sparnas su sidabro spalvos apdailos elementu
     - Apatinė lango apdailos juosta ir likusios lango dalies apdailos juosta iš chromo
     - 43,2 cm (17 colių) lengvojo lydinio ratlankiai su 5 dvigubais stipinais
     - LED didelio efektyvumo priekiniai žibintai
     „Progressive“ Pagrindiniai pasirenkamos įrangos linijos ypatumai:
     - Chromuotos blizgios radiatoriaus grotelės su „Mercedes-Benz“ raštu ir viena matinės pilkos spalvos plokštele su chromuotais intarpais
     - Priekinis sparnas su chromuotu apdailos elementu
     - Galinis sparnas, kurio apatinė dalis dažyta grūdėta juoda spalva, išmetamieji vamzdžiai dar ir su chromo apdaila
     - 45,7 cm (18 colių) 10 stipinų lengvojo lydinio ratlankiai, aerodinamiškai optimizuoti
     "AMG Line" Pagrindiniai pasirenkamos įrangos linijos ypatumai
     - AMG kėbulo stilizavimas: AMG priekinis sparnas su priekiniu chromuotu skirstytuvu, AMG šoniniai slenksčiai ir AMG galinis sparnas su chromuotais išmetamaisiais vamzdžiais ir apdaila.
     - Chromuotos radiatoriaus grotelės su „Mercedes-Benz“ raštu ir viena plokštele su chromuotu intarpu
     - Apatinė lango apdailos juosta ir likusios lango dalies apdailos juosta iš blizgaus aliuminio
     - 45,7 cm (18 colių) AMG lengvojo lydinio ratlankiai su 5 dvigubais stipinais
     Salonas CLA Shooting Brake salono akcentai. Net ir su standartine įranga, naujojo Mercedes-Benz CLA Shooting Brake interjeras pasižymi daugybe akcentų – gausiai erdvus dizainas ir visiškai skaitmeninė kabina. Norint individualizuoti sėdynes, apmušalus ir dar daugiau, prie standartinės įrangos siūlomos pasirenkamos Progressive ir AMG Line įrangos linijos.
     LeftRight

     Dizaino stiliai

     Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

     Close X
     Kitas
     Perž.
      Daugiafunkcis sportinis vairas Valdykite savo transporto priemonę taip pat intuityviai, kaip ir išmanųjį telefoną. Naujausios kartos vairas dar tiksliau atpažįsta prisilietimus, kad būtų galima patobulinti „navigaciją pirštais“ braukiant ir spaudžiant. Naujoji „Hands-On Detection“ funkcija taip pat fiksuoja vairo lietimą ir prireikus gali įspėti.
      Visiškai skaitmeninė plačiaekranė vairuotojo erdvė Centrinis medijos ekranas nuo šiol yra standartinis 26 cm (10,25 colio). Kartu su pasirenkamu 26 cm (10,25 colio) visiškai skaitmeniniu prietaisų ekranu ir vienu ištisiniu stikliniu paviršiumi kabina atrodo įspūdingai plačiaekranė.
      Atnaujinto dizaino centrinė konsolė Dėl naujojo dizaino centrinė konsolė atrodo dar tvarkingesnė, o joje yra daugiau vietos daiktams susidėti. Naujai išdėstyti valdikliai visada intuityviai pasiekiami.
      „Burmester®“ erdvinio garso sistema su „Dolby® Atmos“ erdviniu garsu Su 12 garsiakalbių, 60 vatų žemųjų dažnių garsiakalbiu ir 590 vatų sistemos galia galėsite mėgautis didesnėmis galimybėms ir išskirtinumu dėl legendinio „Burmester®“ garso. Garsiakalbiai su elegantiškais užrašais kuria aukščiausios klasės erdvinį garsą, kurį galite optimizuoti atskirai priekinėms ir galinėms sėdynėms. Leisdami muziką taip pat galite mėgautis „Dolby® Atmos“ kokybe.

      [1] Priklausomai nuo komplektacijos pasirenkama įranga.
      Ypatingai erdvus salonas „CLA Shooting Brake“ salone vyrauja moderni ir aukštos kokybės kupė aplinka, įskaitant į dizainą integruotą novatorišką skaitmeninę valdymo sistemą. Tuo pat metu „CLA Shooting Brake“ rasite ne tik reguliuojamo dydžio daiktams laikyti skirtus skyrius, bet ir daugiau vietos keleivių alkūnėmis.
      Bagažinės talpa ir patogus pakrovimas Praktiškas kasdieniam naudojimui: atlenkiami galinių sėdynių atlošai suteikia iki XXXX litrų bagažinės talpą, o kelių sekcijų galiniai žibintai palengvina didelių gabaritų bagažo krovimą. Be to, bagažinės valdymas laisvų rankų įranga leidžia patogiai ir be streso pakrauti ir iškrauti „CLA Shooting Brake“.
      Nauji sėdynių apmušalai Moderni „CLA Shooting Brake“ elegancija salone taip pat perkurta iki smulkiausių detalių: naujieji sėdynių apmušalai, pavyzdžiui, ARTICO dirbtinė oda šalavijo pilkos spalvos, pabrėžia aukštos kokybės išvaizdą ir kartu suteikia komforto pojūtį.

      [1] Priklausomai nuo komplektacijos pasirenkama įranga.
      Įranga CLA Shooting Brake įrangos akcentai.
      Kitas
      Perž.
       Naujausios kartos MBUX Įdiegus naujausios kartos MBUX multimedijos sistemą, „CLA Shooting Brake“ salonas tampa dar skaitmeniškesnis ir išmanesnis. LCD ekranai leidžia intuityviai valdyti automobilio funkcijas balsu, prisilietimu ar judesiu, o sistema kaskart po truputį mokosi. Ekranų išvaizdą galima individualizuoti – iš viso yra trys ekranų stiliai ir trys režimai („Navigacija“, „Pagalba“, „Paslaugos (priežiūra)“).
       Išmaniųjų telefonų integracija Išmaniųjų telefonų integracija belaidžiu ryšiu sujungia mobilųjį telefoną su multimedijos sistema per „Apple CarPlay™“ arba „Android Auto™“. Tai suteikia patogią prieigą prie svarbiausių išmaniojo telefono programėlių. Taip pat galite greitai ir lengvai naudotis trečiųjų šalių tiekėjų programėlėmis, pavyzdžiui, „Spotify“.

       [1] Priklausomai nuo komplektacijos pasirenkama įranga.
       MBUX pramogos Iš anksto įdiegus „MBUX Entertainment“, įvairios muzikos transliavimo paslaugos, tokios kaip „Amazon Music“, „Apple Music“, „Spotify“ ar „TIDAL“, pasiekiamos tiesiai jūsų automobilyje. Paslauga „TuneIn“ taip pat suteikia prieigą prie daugybės internetinių radijo stočių ir tinklalaidžių. Priklausomai nuo paslaugų teikėjo, jums gali prireikti naudotojo paskyros. Prieinamumas priklauso nuo jūsų automobilio modelio ir bet kuriuo metu gali keistis.[1][2][3]

       [1] Ši „Mercedes me connect“ paslauga teikiama automobiliuose su MBUX multimedijos sistema. Norint ja naudotis, būtina aktyvi „Mercedes me connect“ naudotojo paskyra. Be to, transporto priemonė turi būti susieta su naudotojo paskyra ir turi būti suaktyvinta paslauga „Online Music“. Be to, norint naudotis paslauga, turi būti sukurta transliacijos paslaugų teikėjo paskyra. Srautinio duomenų perdavimo paslaugų teikėjai gali skirtis priklausomai nuo vietos prieinamumo.

       [2] Pasiūlymas teikiamas tik pasirinktose šalyse. Patikrinkite, ar paslaugų teikėjai yra prieinami jūsų šalyje. Norint iš anksto įdiegti „MBUX Entertainment“, reikia gerai veikiančio interneto ryšio. Tai galite padaryti suaktyvinę trečiosios šalies „Comfort data volume“ paslaugą* su išoriniu mobiliojo ryšio operatoriumi (MNO).

       [3] Priklausomai nuo komplektacijos pasirenkama įranga.
       Aktyvioji eismo juostos palaikymo sistema Aktyvioji eismo juostos palaikymo sistema yra atidi stebėtoja: jei netyčia išvažiuosite iš savo eismo juostos arba pavojingai priartėsite prie kitų eismo dalyvių, sistema, įsikišdama į vairo reguliavimą, gali grąžinti jus į eismo juostą. Tačiau jei vis dėlto išvažiuosite iš eismo juostos, apie tai būsite papildomai įspėti – vairas vibruos.[1]

       [1] Our driving assistance and safety systems are merely aids, and do not relieve you of your responsibility as the driver. Please take note of the information in the owner's manual and the system limits which are described therein.
       Aktyvioji pagalbinė stabdymo sistema Aktyvioji stabdymo pagalbos sistema su posūkio funkcija gali padėti išvengti susidūrimo su priekyje važiuojančiomis ar stovinčiomis transporto priemonėmis, su priešpriešiais važiuojančiomis transporto priemonėmis lenkiant, judančiais pėsčiaisiais ir dviratininkais. Be įspėjimų apie atstumą ir susidūrimą, sistema pirmiausia siūlo situaciją atitinkančią stabdymo pagalbą, įskaitant, jei reikia, avarinį stabdymą. [1]

       [1] Our driving assistance and safety systems are merely aids, and do not relieve you of your responsibility as the driver. Please take note of the information in the owner's manual and the system limits which are described therein.
       Aktyvioji atstumo palaikymo pagalbinė sistema DISTRONIC Už aktyviosios atstumo palaikymo pagalbos sistemos DISTRONIC [2]patogumą būsite dėkingi, kai eismas bus intensyvus ar kai važiuosite pamažu ir teks dažnai stabdyti. Ši sistema sumažina įtampą, nes automatiškai pritaiko jūsų greitį prie priekyje lėčiau važiuojančių transporto priemonių greičio. Pageidaujamą saugų atstumą galima nustatyti keliais žingsniais.[1]

       [1] Mūsų pagalbinės vairavimo ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.

       [2] Priklausomai nuo komplektacijos pasirenkama įranga.
       Pagalbinė aklosios zonos stebėjimo sistema (angl. Blind Spot Assist) Pagalbinė aklosios zonos stebėjimo sistema [2] labai atidžiai stebi už jus, ypač kai tik įjungiate posūkio signalą. Sistema gali vizualiai ir garsiniu signalu įspėti apie galimą šoninį susidūrimą su kitais eismo dalyviais, esančiais aklojoje zonoje. Pasibaigus kelionei, sistema vis tiek išlieka budri ir įspėja, jei netinkamu metu atidarytumėte duris. [1]

       [1] Mūsų pagalbinės vairavimo ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.

       [2] Priklausomai nuo komplektacijos pasirenkama įranga.
       MBUX papildytoji realybė navigacijai Kad galėtumėte rasti kelią sudėtingose vairavimo situacijose, MBUX navigacijai skirta papildytoji realybė virtualųjį pasaulį sujungia su realiuoju. Ši technologija grafines navigacijos instrukcijas ir eismo informaciją perkelia į gyvus vaizdus. Galite greitai, saugiai ir be streso pasiekti kelionės tikslą.
       Parkavimo sistemos Naujausios kartos parkavimo sistemos [2] padeda įvažiuoti ir išvažiuoti iš priekinės ir atbulinės eigos stovėjimo vietų. Pradedant visų aptiktų stovėjimo vietų šalia apžvalga, baigiant 360° apžvalga aplink save ir įvairių parkavimo variantų pasirinkimu. Išvažiuojant iš stovėjimo vietos atbuline eiga, sistema taip pat gali įspėti apie priešpriešiais artėjančią transporto priemonę. [1]

       [1] Mūsų pagalbinės vairavimo ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.

       [2] Priklausomai nuo komplektacijos pasirenkama įranga.
       "KEYLESS-GO" patogumo paketas Didžiausias patogumas vairuojant kasdien: su KEYLESS-GO patogumo paketu [1] galite atrakinti, užvesti ir užrakinti automobilį tiesiog turėdami raktelį. Su laisvos įrangos funkcija taip pat galite atidaryti galines duris atlikdami judesį koja po bamperiu – tai ypač patogu, kai tenka sudėti sunkius pirkinių krepšius.

       [1] Priklausomai nuo komplektacijos pasirenkama įranga.
       "THERMOTRONIC" automatinė klimato kontrolės sistema "THERMOTRONIC" [1]kontroliuoja atskiras temperatūras dviejose zonose. Jūs ir priekyje sėdintis keleivis galite nustatyti norimą klimatą nepriklausomai vienas nuo kito. Ir niekada nereikės iš naujo reguliuoti, nes jautrūs jutikliai užfiksuoja net ir pasikeitusias sąlygas, pavyzdžiui, saulės šviesą.

       [1] Priklausomai nuo komplektacijos pasirenkama įranga.
       Sėdynių komforto paketas Sėdynių komforto paketas[1] su daugybe reguliavimo parinkčių leidžia rasti idealią sėdynės padėtį. Visi vairuotojai gali susikurti savo asmeninį ir ergonomišką nustatymą. Iš ypatingos pagarbos aukštiems vairuotojams: išskleidžiama sėdynės pagalvė. Ji iki šešių centimetrų prailgina šlaunų atraminį paviršių.

       [1] Priklausomai nuo komplektacijos pasirenkama įranga.
       "EASY-PACK" bagažinė Išties praktiška: "EASY-PACK" bagažinę[1] galima atidaryti ir uždaryti elektroniniu būdu, todėl pakrauti ir iškrauti dar patogiau. Atidarymo ir uždarymo procesą galite labai patogiai pradėti vienu mygtuko paspaudimu ir bet kada jį sustabdyti dar kartą paspausdami mygtuką.

       [1] Priklausomai nuo komplektacijos pasirenkama įranga.
       "GUARD 360°" automobilio apsauga "Plus" "GUARD 360°" automobilio apsauga "Plus" užtikrina visapusišką transporto priemonės aplinkos stebėjimą. Apsaugos nuo vagystės signalizacijos sistema kartu su avariniu raktelio išjungimu* leis jums veikti greitai. Kelyje susidūrimo aptikimo sistema* informuos jus per programėlę. O pavogtos transporto priemonės pagalbos paslauga* padidina galimybę atgauti savo turtą, jei jūsų transporto priemonė kada nors būtų pavogta.

       [1] Priklausomai nuo komplektacijos pasirenkama įranga.
       Šoninės oro pagalvės galinių keleivių salono dalyje Galinių keleivių salono šoninės oro pagalvės[1]apsaugo išorinėse galinėse sėdynėse sėdinčių keleivių krūtinės sritį stipraus šoninio smūgio atveju. Kartu su standartinėmis langų oro pagalvėmis jos užtikrina optimalų saugumo potencialą, kad būtų išvengta sužalojimų arba jie būtų sušvelninti. Oro pagalvės išsiskleidžia tarp durelių ir keleivio.

       [1] Priklausomai nuo komplektacijos pasirenkama įranga.
       "PRE-SAFE®" sistema PRE-SAFE® sistema už jus išnaudoja laiką iki artėjančio eismo įvykio. Daugybė priemonių gali sumažinti jums tenkantį stresą ir įtampą. Naujoviška „PRE-SAFE® Sound“ sistema iš garsiakalbių skleidžia triukšmą, kuris gali sukelti natūralų apsauginį refleksą. Tai gali apsaugoti vidinę ausį slopindama avarijos triukšmą.
       Pakaba su prisitaikančia amortizacijos sistema Pasirinkę pakabą su adaptyviai reguliuojama amortizacija[1], galėsite rinktis tarp didžiausio veržlumo ir didelio amortizacijos komforto – pagal maršrutą ir asmeninį vairavimo stilių. Norėdami tai padaryti, nustatykite amortizatorių kietumą nuo „Comfort“ iki „Sport“. Žemesnis pakabos lygis ir sportinis tiesioginis vairo mechanizmas dar labiau palaiko dinamišką vairavimo stilių.

       [1] Priklausomai nuo komplektacijos pasirenkama įranga.
       "DYNAMIC SELECT" Važiuokite būtent taip, kaip patinka jums. Vos vienu mygtuko nuspaudimu DYNAMIC SELECT siūlo įvairius važiavimo režimus, kuriais pasirenkami variklio, transmisijos, pakabos ir vairo mechanizmo nustatymai. Pasirinkus „Sport“ režimą, automobilis yra dinamiškesnis, o pasirinkus „Comfort“ režimą jo nustatymai yra išskirtinai subalansuoti. „ECO“ režime daugiausia dėmesio skiriama efektyvumui, taupant degalus ir pinigus.
       MERCEDES-AMG Mercedes-AMG CLA Shooting Brake. Mercedes-AMG CLA Shooting Brake apjungia galingas sportiško automobilio proporcijas su papildomomis pailginto stogo, didelių bagažinės durelių ir kintamo interjero funkcionalumu. Išraiškingas dizainas kartu su judria vairavimo dinamika ir lanksčia bagažinės dalimi dabar kaip niekad patraukli alternatyva aktyviems individualistams – ir puiki įžanga į žavų AMG Driving Performance pasaulį.
       LeftRight

       Išorės dizainas

       Salono dizainas

       Svarbiausi išorės akcentai

       Close X
       Kitas
       Perž.
        Nauji AMG priekiniai ir MULTIBEAM LED priekiniai žibintai [CLA 35 4MATIC Shooting Brake] Naujas priekis su AMG būdingomis radiatoriaus grotelėmis ir AMG priekine dalimi su naujais MULTIBEAM LED priekiniais žibintais[1] spinduliuoja dinamiškumą.


        [1] Priklausomai nuo komplektacijos pasirenkama įranga.
        AMG lengvojo lydinio ratlankiai ir AMG didelio efektyvumo stabdžių sistema [CLA 35 4MATIC Shooting Brake] 48,3 cm (19 colių) AMG lengvojo lydinio ratlankiai su 5 dvieilių stipinų dizainu ir AMG didelio efektyvumo stabdžių sistema su pasirinktinai siūlomomis raudonai dažytomis stabdžių apkabomis padeda suteikti jūsų „Mercedes-AMG“ dar dinamiškesnę išvaizdą.
        AMG aptako briauna [CLA 35 4MATIC Shooting Brake] Su standartiniu AMG kėbulo spalvos aptaku automobilis vizualiai išsiskiria ir kartu užtikrina geresnę prispaudžiamąją jėgą kelyje.
        Specifinė AMG galinė dalis [CLA 35 4MATIC Shooting Brake] Sportišką išvaizdą pabrėžia AMG galinis sparnas, atrodantis kaip su difuzoriumi, naujo dizaino galiniai žibintai ir AMG išmetimo sistema su apvaliais išmetimo vamzdžių apvadais.
        AMG priekiniai ir MULTIBEAM LED priekiniai žibintai [CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake] Išskirtinis AMG būdingų radiatoriaus grotelių ir AMG priekinės dalies derinys, platūs AMG sparnai ir nauji MULTIBEAM LED priekiniai žibintai[1].

        [1] Priklausomai nuo komplektacijos pasirenkama įranga.
        AMG kaltiniai ratlankiai ir AMG didelio efektyvumo stabdžių sistema [CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake] Visų dėmesį patraukia 48,3 cm (19 colių) AMG kaltiniai ratlankiai su kryžminiais stipinais ir AMG didelio efektyvumo stabdžių sistema su raudonai dažytomis stabdžių apkabomis.
        AMG aptako briauna [CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake] Ant bagažinės dangčio esantis firminis AMG aptakas dar labiau sustiprina nuolatinio dinamiškumo įspūdį.
        Specifinė AMG galinė dalis [CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake] Nauji galiniai žibintai ir AMG galinis sparnas su specifiniu difuzoriumi bei AMG išmetimo sistema pabrėžia kiekvieną jūsų išvažiavimą.
        Specialusis modelis „AMG Street Style Edition“ „Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake“ pristatomas kaip „Street Style Edition“ modelis su ekstravertiška apranga: MANUFAKTUR kalnų pilkos magno spalvos dažai su tamsiai pilkos ir fluorescencinės oranžinės spalvos folija. Derantys matiniai juodi AMG ratlankiai su aukšto blizgesio ratlankių kraštais ir specifinėmis AMG stabdžių apkabomis.
        AMG aerodinamikos paketas AMG aerodinamikos paketas [1] buvo sukurtas vėjo tunelyje, kad pagerintų valdymą važiuojant dideliu greičiu ir suteiktų dar didesnį malonumą vairuojant. Nuimamos kėbulo dalys padidina prispaudžiamąją jėgą. Didesnė AMG aptako briauna ant bagažinės dangčio aiškiai parodo bekompromisio našumo siekį.

        [1] Priklausomai nuo komplektacijos pasirenkama įranga.
        AMG "Night Package" Pasirinkus AMG "Night Package"[1], tam tikri išorės elementai padengiami blizgia juoda spalva. Priklausomai nuo pasirinktos dažų spalvos, išryškėja ryškūs kontrastai arba sklandūs perėjimai. Jaudinantys akcentai arba užtikrintas santūrumas: abiem atvejais parodysite, kad vertinate individualų, dinamišką dizainą.

        [1] Priklausomai nuo komplektacijos pasirenkama įranga.
        AMG "Night Package II" AMG "Night Package II"[1] idealiai tinka individualistams, vertinantiems aukštos klasės dizaino detales. Kiti elementai, pavyzdžiui, radiatoriaus grotelių statramsčiai arba plokštelės, yra padengti juodu chromu ir paverčia jūsų „Mercedes-AMG“ modelį tikru akį traukiančiu gražuoliu.


        [1] Priklausomai nuo komplektacijos pasirenkama įranga.
        Raudonos spalvos stabdžių apkabos Raudonai dažytos stabdžių apkabos[1] su užrašu AMG traukia akį ir pabrėžia jūsų stabdžių sistemos našumą.

        [1] Priklausomai nuo komplektacijos pasirenkama įranga.
        AMG degalų bako dangtelis Pademonstruokite savo stiliaus pojūtį net ir viduje: sidabrinio chromo spalvos AMG degalų bako dangtelis[1] su AMG logotipu ir juodos spalvos dizaino elementais atskleidžia jūsų dėmesį detalėms. Degalų bako dangtelis pateikiamas aukštos kokybės dėžutėje su įspausta AMG emblema. Sumontuoti paprasta: galite tai padaryti patys arba kreiptis į prekybos atstovą.

        [1] Priklausomai nuo komplektacijos pasirenkama įranga.

        Svarbiausi salono akcentai

        Close X
        Kitas
        Perž.
         AMG "Performance" vairas iš nappa odos / MICROCUT mikropluošto AMG "Performance" vairas turi būdingą išlygintą apatinę formą iš automobilių sporto ir yra padengtas neslystančia nappa oda ir specialiu MICROCUT[1] mikropluoštu. Tai ne tik užtikrina puikų sukibimą, bet ir vizualiai pabrėžia medžiagos išskirtinumą.

         [1] Priklausomai nuo komplektacijos pasirenkama įranga.
         AMG "Performance" sėdynės AMG Performance sėdynės iš ARTICO / juodo MICROCUT[1] mikropluošto su kontrastingomis oranžinėmis siūlėmis siūlo geriausias sąlygas dinamiškam vairavimo manevrams, nes jų sportiška sėdėjimo padėtis ir puiki šoninė atrama. Jų išvaizda taip pat atskleidžia lenktyninį charakterį, o kartu su įvairiomis funkcijomis ir individualiais apmušalais papildomai užtikrina geriausią įmanomą komfortą.

         [1] Priklausomai nuo komplektacijos pasirenkama įranga.
         Atnaujinta MBUX multimedijos sistema su AMG būdingais ekranų dizainais Idealų sportiško dizaino ir novatoriškos valdymo bei ekrano koncepcijos derinį demonstruoja naujos kartos MBUX multimedijos sistema. Jis vizualizuoja dinamišką orientaciją naudojant tam tikrus AMG ekranus, o visiškai skaitmeniniame prietaisų skydelyje galite perjungti tris AMG rodymo stilius.
         AMG būdingi apdailos elementai Tamsaus aliuminio / oranžinės spalvos AMG „Street Style Edition“[1] arba aliuminio „AMG Design“ juodos/sidabro spalvos[1] apdailos elementai užtikrina sportišką aukščiausios kokybės išvaizdą kabinoje. Jie suteikia interjerui individualumo ir bekompromisio dinamiškumo.

         [1] Priklausomai nuo komplektacijos pasirenkama įranga.
         Panoraminis stumdomas stoglangis Patirkite visišką vairavimo atviru stogu malonumą, beveik kaip kabriolete ar rodsteryje – gaiviai ir be skersvėjo. Tiesiog atidarykite laisvai reguliuojamą panoraminį stumdomą stoglangį[1]. Net ir uždarius panoraminį stumdomą stoglangį, jo skaidrumas suteikia daugiau šviesos, kad automobilio salonas būtų ryškesnis.

         [1] Priklausomai nuo komplektacijos pasirenkama įranga.
         AMG „Performance“ sėdynių paketas Vairuotojo ir priekinio keleivio AMG "Performance "sėdynės suteikia jums idealų šoninį atramą atliekant ypač dinamiškus vairavimo manevrus. Naudodami daugiakontūrinę sėdynės funkciją galite nustatyti savo tobulą šoninio stabilumo lygį ir reguliuoti tikslią sėdėjimo padėtį elektriniu būdu. Ramina šiluma dėl integruoto sėdynės šildymo.[1]

         - AMG "Performance" sėdynės
         - Multicontour sėdynių paketas be masažo funkcijos
         - Vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynių šildymas
         - Elektra reguliuojama vairuotojo sėdynė su atminties funkcija
         - Elektra reguliuojama priekinė keleivio sėdynė su atminties funkcija
         - Apmušalai iš ARTICO dirbtinės odos arba ARTICO dirbtinės odos / MICROCUT mikropluošto (priklausomai nuo modelio)


         [1] Priklausomai nuo komplektacijos pasirenkama įranga.
         AMG "Performance" aukščiausios klasės sėdynių paketas Puikus šoninis stabilumas dinamiškiems vairavimo manevrams kartu su estetiniu patrauklumu ir komfortu: AMG "Performance"[1] sėdynių paketas puikiai valdo visas disciplinas. Daugiakontūrine sėdynės funkcija nustatykite šoninius sėdynės atramus ir elektriškai sureguliuokite sėdėjimo padėtį. Be to, galite pasirinkti individualų odinį apmušalą su integruotu sėdynės šildymu.

         - AMG "Performance" sėdynės
         - Multicontour sėdynių paketas be masažo funkcijos
         - Vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynių šildymas
         - Elektra reguliuojama vairuotojo sėdynė su atminties funkcija
         - Elektra reguliuojama priekinė keleivio sėdynė su atminties funkcija
         - Odiniai apmušalai

         [1] Priklausomai nuo komplektacijos pasirenkama įranga.
         AMG apšviestos slenksčio plokštės su „AMG“ užrašu ir keičiamais dangčiais Net įlipimas ir išlipimas tampa patirtimi. Aukštos kokybės nerūdijančio plieno slenksčio plokštės apšviestos „AMG“ užrašu. Dėl keičiamų dangčių galite pakeisti durų slenksčių plokštes į kitas patrauklias originalias Mercedes-AMG arba Mercedes-Benz dalis.[1]
         Vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės klimato kontrolė Sėdynių klimato kontrolės sistema[1] vėdina priekines sėdynes ir jas vėsina, taip kontroliuojant drėgmę. Vėsesniu oru sėdynių šildymas greitai pakelia sėdynių pagalvėles ir atlošus iki malonios temperatūros. Nebenorėsite apsieiti be šios malonios sėdynių klimato kontrolės.

         [1] Priklausomai nuo komplektacijos pasirenkama įranga.
         Specialus modelis: AMG Street Style Edition Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake pristatomas kaip Street Style Edition modelis. Interjerą žavi juodos AMG Performance sėdynės su oranžinėmis dekoratyvinėmis siūlėmis, AMG Performance vairas, specifiniai apdailos elementai ir raudonai šviečiančios slenksčių apdailos detalės.
         Susisiekite. Turite klausimų apie CLA Shooting Brake? Atsiųskite mums užklausą ir mes netrukus su jumis susisieksime.