Heading

Close X
Menu
Išorė Drąsus pareiškimas. Naujasis „Mercedes-AMG E 53 HYBRID 4MATIC+“, papildytas AMG būdingais dizaino elementais, demonstruoja dizaino ir našumo simfoniją. Nuo apšviestų AMG grotelių iki ryškių priekinių žibintų ir AMG šoninių apvadų – išorė spinduliuoja galingą charakterį. Iki 53,3 cm (21'') skersmens ratlankių variantai, papildyti ryškiai raudonomis stabdžių apkabomis [3], drąsiai skinasi kelią bet kokia danga. Dvigubi išmetimo vamzdžiai ir anglies spoileris[1], papildyti galiniais žibintais su žvaigždžių rašto intarpais, užbaigia akį traukiančią išvaizdą.
[1]Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
Kitas
Perž.
  AMG būdinga priekinė dalis Ant variklio dangčio išdidžiai puikuojasi "AMG" herbas, o apšviestos radiatoriaus grotelės ir "MULTIBEAM LED" priekiniai žibintai tiksliai ir stilingai rodo kelią.


  "AMG" šoniniai apvadai Estetiką ir aerodinamiką didinantys AMG šoniniai apvadai suteikia „Mercedes-AMG E 53 HYBRID 4MATIC+“ dinamiškumo.


  21 colio ratlankiai su raudonomis stabdžių apkabomis 53,3 cm (21'') AMG ratlankiai ir AMG aukštos kokybės stabdžių sistema su raudonomis stabdžių apkabomis[1] sustiprina išraiškingą „Mercedes-AMG E 53 HYBRID 4MATIC+“ dizainą.

  [1]Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
  AMG būdinga galinė dalis Nauji galiniai žibintai su „Mercedes“ žvaigždės intarpu sustiprina galingą estetiką. AMG būdingas difuzorius, dvigubi išmetimo vamzdžiai ir anglies pluošto spoileris [1] perteikia nepakartojamą AMG charakterį, kuris traukia akį kiekviename kelyje.

  [1]Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

  Salonas Kad kasdien pranoktų lūkesčius.

  Prietaisų skydelis su AMG būdingais ekranų stiliais

  Close

  Prietaisų skydelis su AMG būdingais ekranų stiliais

  ​Naujos kartos "MBUX" mulitmedijos sistema, perteikianti išskirtinį AMG pojūtį į skaitmeninę patirtį, pasižymi novatoriška valdymo ir rodymo koncepcija. Visiškai skaitmeninis prietaisų skydelis su AMG būdingais „Super Sport“ stiliais leidžia vairuotojams visiškai mėgautis vairavimo patirtimi.

  "MBUX Superscreen" ekranas

  Close

  "MBUX Superscreen" ekranas

  Su naujuoju "MBUX Superscreen" ekran [1] salonas virsta aukštos kokybės kabina. Po vienu stikliniu paviršiumi sujungti centrinis ir keleivio ekranai suteikia naujoviškas pramogas ir produktyvumą skatinančias „biuro automobilyje“ funkcijas. Asmenukių fotoaparatas ir  vaizdo kamera suteikia galimybę rengti vaizdo konferencijas tiesiai iš vairuotojo sėdynės.

  [1]Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

  „AMG Performance“ sėdynės

  Close

  „AMG Performance“ sėdynės

  Kad užtikrintų kuo sportiškesnę patirtį, „AMG Performance“ sėdynės[1] suteikia daugiau pasitikėjimo kelyje ir didesnį valdymo tikslumą. Labai išgaubto dizaino sėdynės su integruotomis galvos atramomis suteikia išskirtinę atramą ir kartu pabrėžia „Mercedes-AMG E 53 HYBRID 4MATIC+“ dinamišką estetiką.


  [1]Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

  „AMG Performance“ vairas iš anglies pluošto / MICROCUT mikropluošto

  Close

  „AMG Performance“ vairas iš anglies pluošto / MICROCUT mikropluošto

  ​„AMG Performance“ vairas padidina vairavimo komfortą nesumažindamas estetikos. Anglies pluošto dizainas derinamas su MICROCUT mikropluoštu, dar kartą pabrėžiant AMG automobilių sporto DNR. Ergonomiškai išdėstyti jutikliniai valdymo skydeliai užtikrina intuityvų valdymą.[1]

  ​[1]Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

  Priekinės galvos atramos su įspaustu "AMG" herbu

  Close

  Priekinės galvos atramos su įspaustu "AMG" herbu

  „Mercedes-AMG E 53 HYBRID 4MATIC+“ priekinių sėdynių galvos atramos iš napos odos puikuojasi įspaustu kultiniu AMG herbu[1]. Taip ne tik atiduodama duoklė gausiam paveldui ir tradicijoms, bet ir neabejotinai demonstruojamas priklausymas "AMG" šeimai. Tai galingas ženklas, simbolizuojantis kiekvieną "AMG" modelį.

  [1]Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

  Panoraminis stumdomasis stoglangis

  Close

  Panoraminis stumdomasis stoglangis

  Panoraminis stumdomasis stoglangis[1] atveria naujas perspektyvas, suteikdamas „Mercedes-AMG E 53 HYBRID 4MATIC+“ salonui šviesos ir oro bei praplėsdamas absoliučios laisvės kelyje ribas. Stoglangis sukuria nepakartojamą vizualų įspūdį, nes suteikia eksterjerui lengvumo ir išskirtinumo.

  [1]Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

  Našumas Išsiskirkite ypatingu dinamiškumu. Naujasis „Mercedes-AMG E 53 HYBRID 4MATIC+“ užtikrina našumą, kurį lemia pažangiausia iš tinklo įkraunamos hibridinės pavaros koncepcija. Su visiškai elektriniu režimu, leidžiančiu nuvažiuoti iki 100 kilometrų nekeliant taršos, jis yra efektyvus ir jaudinantis. Tokios funkcijos kaip AMG parametrinis vairavimas ir galinės ašies valdymas sustiprina veržlumą ir kontrolę, o AMG stabdžių sistema dar labiau padidina našumą ir užtikrina patikimumą ekstremaliausiomis sąlygomis.
  Kitas
  Perž.
   Variklis su visiškai elektriniu važiavimo režimu Naujasis „Mercedes-AMG E 53 HYBRID 4MATIC+“ gali pasigirti moderniausia motorizacija su M256M varikliu – 6 cilindrų galios šaltinis. Su visiškai elektriniu važiavimo režimu „Mercedes-AMG E 53 HYBRID 4MATIC+“ pradeda iš tinklo įkraunamų hibridinių automobilių erą, nesumažindamas AMG vairavimo dinamikos.
   AMG aukštos kokybės kompozicinių stabdžių diskų sistema AMG aukštos kokybės kompozicinių stabdžių diskų sistema su raudonomis stabdžių apkabomis[3] atspindi tikslumą ir inžinerinį meistriškumą, kuris apibūdina AMG patirtį. Dideli stabdžių diskai yra iš vidaus ventiliuojami ir perforuoti. Priekiniuose stabdžiuose panaudota kompozitinė technologija. Stabdžių sistema ne tik pagerina važiavimo trasoje savybes, bet ir užtikrina patikimumą sudėtingiausiose situacijose.

   [1]Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

   Naujos kartos hibridinis iš tinklo įkraunamas automobilis Naujasis „Mercedes-AMG E 53 HYBRID 4MATIC+“, kuriame įdiegta naujoviška P2 iš tinklo įkraunamos hibridinės pavaros koncepcija, sklandžiai sujungia elektros energijos efektyvumą su dinamišku ir sportišku vairavimu, kuris yra AMG sinonimas. Dėl didesnio elektrinio nuotolio didelio efektyvumo mobilumas yra kaip niekad įdomus.
   AMG parametrų vairavimo mechanizmas ir galinės ašies vairavimo mechanizmas AMG parametrų vairo mechanizmas turi tris nustatymus: „Comfort“, „Sport“ ir „Sport+“. Sklandus perėjimas tarp šių režimų užtikrina dinamišką reakciją pagal kiekvieno vairuotojo pageidavimus. Be to, standartinėje komplektacijoje esantis galinės ašies vairas su 2,5° posūkio kampu padidina tikslumą ir stabilumą, kad būtų užtikrintas neprilygstamas valdymo lygis.
   Akumuliatorius „Mercedes-AMG E 53 HYBRID 4MATIC+“ sumontuotas didelio našumo XXX kW galios akumuliatorius, kuris leidžia automobiliui pasiekti naujas vairavimo galimybių aukštumas. Įkrovimas kintamąja srove yra standartinė įranga, o nuolatinės srovės įkrovimo galimybė suteikia dar daugiau lankstumo.
   „AMG Performance 4MATIC+“ Naujasis „Mercedes-AMG E 53 HYBRID 4MATIC+“ su „AMG Performance 4MATIC+“ sistema prisitaiko prie bet kokių kelio sąlygų ar vairavimo scenarijaus. Pažangi sistema pasiekia tobulą pusiausvyrą, nes elektromechaninė daugiadiskė sankaba leidžia visiškai kintamai paskirstyti sukimo momentą tarp priekinės ir galinės ašies.
   "AMG RIDE CONTROL" Siekiant tobulos stabilumo ir judrumo pusiausvyros, „AMG ACTIVE RIDE CONTROL“ naudoja pažangiausią elektroniką, kuri veiksmingai neutralizuoja riedėjimo judesius. Pakabos ir vairo sistemos reaguoja itin tiksliai, sklandžiai prisitaikydamos prie kintančių važiavimo sąlygų ir kelio dangos.

   Susisiekite. Turite klausimų apie naująjį Mercedes-AMG E klasės sedaną? Atsiųskite mums užklausą ir mes netrukus su jumis susisieksime.