Heading

Close X
Menu
Intro
Modeliai
Išorė
Salonas
Įranga
AMG
Užklausa
  Selenite Grey
  Polar White
  Obsidian Black Metallic
  High-Tech Silver Metallic
  Emerald Green
  Sodalite Blue Metallic
  MANUFAKTUR Hyacinth Red Metallic
  MANUFAKTUR Alpine Grey Solid
  MANUFAKTUR Diamond White Bright
  Modeliai
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Mercedes-AMG

  Close X
  Kitas
  Perž.
   Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+
   iv>
   Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC+

   Mercedes-EQ

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-Maybach

   Close X
   Strapline Content
   Išorė GLE SUV išorės akcentai. Naujasis GLE įkvepia ne vienu išorės akcentu: optimizuotas priekinis dizainas su naujomis radiatoriaus grotelėmis pabrėžia dinamišką visureigio charakterį. Pasirinktinai siūlomi 22 colių lengvojo lydinio ratlankiai ir ryškus panoraminis stoglangis jau iš pirmo žvilgsnio įkūnija aukštą vairavimo komforto lygį. Leiskite sau pasigrožėti rafinuotomis detalėmis: aplinkos apšvietimu, atidarius duris ant žemės projektuojamas animuotas „Mercedes-Benz“ raštas.
   LeftRight

   Dizaino stiliai

   Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

   Close X
   Kitas
   Perž.
    Naujas priekinės dalies dizainas Didinga išvaizda: GLE priekinė dalis išsiskiria nauja išvaizda. Naujo dizaino „AMG Line“ radiatoriaus grotelės su chromuotu „Mercedes-Benz“ raštu įkūnija įspūdingą ir visureigiams būdingą GLE dizainą. Naujos formos oro išleidimo angos suteikia jam dar daugiau matomumo.
    22 colių lengvojo lydinio ratlankiai Patogiai pasieksite kelionės tikslą: sportišką ir elegantišką GLE dizainą papildo platus lengvojo lydinio ratlankių asortimentas su naujo dizaino ratlankiais nuo 48,3 cm (19 colių) iki 55,8 cm (22 colių).
    Panoraminis stumdomas stoglangis Tikras atviros erdvės pojūtis: vos panorus pro atvertą elektra reguliuojamą panoraminį stumdomą stoglangį įsileisite gryno oro. Atidarymo aukštis gali būti automatiškai reguliuojamas pagal važiavimo greitį. Net ir uždarytas stoglangis suteikia maloniai šviesią atmosferą salone.
    Projekcija su „Mercedes-Benz“ žvaigžde Įlipkite ir išsiskirkite iš kitų: įlipimas į naująjį GLE ir išlipimas iš jo kaskart tampa svarbiausiu įvykiu. Pasirinktinai įsigyjamas erdvinis apšvietimas naudoja pažangią LCD technologiją, kad atidarius duris ant žemės būtų projektuojama animuota „Mercedes-Benz“ žvaigždė.
    Galiniai žibintai Įkvepiantis: naujai sukurtas šviesos akcentas su dviem horizontaliais blokais gale pabrėžia išskirtinį GLE visureigio charakterį.
    "MULTIBEAM LED" priekiniai žibintai Prisitaikantys GLE "MULTIBEAM LED" priekiniai žibintai spindi nauju dizainu ir užtikrina puikų matomumą dėl individualiai valdomų šviesos diodų. Be šilto atspalvio kokybiškos baltos šviesos, kuri yra maloni akims, sistema stebina daugybe išmaniųjų apšvietimo funkcijų.
    "Night Package" Pagrindinės savybės:
    - Deimantinės grotelės su „Mercedes-Benz“ raštu, integruota „Mercedes“ žvaigžde ir viena plokštele, dažytos blizgia juoda spalva su chromuotu intarpu ir juodu apvadu
    - 50,8 cm (20 colių) AMG lengvojo lydinio ratlankiai su penkiais dvigubais stipinais, nudažyti blizgia juoda spalva; galima pasirinkti kitus AMG lengvojo lydinio ratlankius iki 55,9 (22 colių).
    - AMG priekinis sparnas su sportinėmis oro įsiurbimo angomis ir blizgios juodos spalvos apdailos juosta
    - Blizgios juodos spalvos priekinio buferio oro įsiurbimo angų intarpai
    - AMG galinis sparnas su juodos spalvos difuzoriaus formos intarpu ir blizgios juodos spalvos apdailos juosta
    - Išorinių veidrodėlių gaubtai dažyti blizgia juoda spalva
    - Šilumą sulaikantis tamsintas B statramsčio stiklas
    - Matinės juodos spalvos stogo bėgeliai
    - Juodos spalvos langų apdailos juosta
    Salonas GLE SUV salono akcentai. Naujojo GLE salonas įkvepia aukščiausios klasės komfortu ir aukščiausios kokybės medžiagomis, suteikiančiomis išskirtinę atmosferą. Su nauju trijų stipinų daugiafunkciniu vairu ir naujausios kartos MBUX sistema GLE užtikrina puikų valdymo komfortą kiekvienoje kelionėje.
    LeftRight

    Dizaino stiliai

    Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

    Close X
    Kitas
    Perž.
     Naujas daugiafunkcis vairas Su naujuoju odiniu daugiafunkciu vairu galite valdyti įvairias automobilio funkcijas, tokias kaip navigacija, telefonija ar pramogos, nenuleisdami rankų nuo vairo. Naujoji valdymo koncepcija ir dideli jutikliniai valdymo skydeliai ne tik įtikina savo funkcionalumu, bet ir vizualiai išsiskiria.
     Centrinė konsolė Nuolat užtikrinta kontrolė: aukšta centrinė konsolė su dviem rankenomis suteikia važiavimo bekele patirčiai žaismingumo. Be tobulos ergonomikos, prabangos įspūdį sukuria aptakių linijų odiniai paviršiai. Daugialypės terpės funkcijas galima intuityviai valdyti integruotu jutikliniu kilimėliu.
     Naujos apmušalų spalvos Naujojo GLE salonas spindi naujais dviejų atspalvių spalvų deriniais – katalonų smėlio ir juodos bei bahia rudos ir juodos. Aukštos kokybės apmušalai suteikia galimybę visiems keleiviams mėgautis išskirtiniu komfortu kiekvienos kelionės metu.
     Salono apdaila GLE salone prabangi išvaizda dera su progresyviu visureigio charakteriu: pavyzdžiui, pasirinkus naują MANUFAKTUR fortepijonų lako juodos spalvos grakščiai besidriekiančių linijų apdailą. Dar vienas dizaino akcentas: naujos kampuotos oro angos su chromuotomis plokštelėmis.
     MBUX Naujausios kartos informacinė ir pramoginė sistema: MBUX multimedijos sistema su nauja vartotojo sąsaja, todėl GLE salonas tapo dar skaitmeniškesnis ir išmanesnis. Mėgaukitės dar didesniu komfortu ir intuityviu valdymu balsu, lietimu ar gestais.
     Įranga GLE SUV įrangos akcentai.
     Kitas
     Perž.
      Ekranas ant priekinio stiklo (angl. head-up display) Geros sportinio vairavimo malonumo ir be jokių pastangų teikiamos puikios vairavimo patirties perspektyvos: „Head-up“ ekranas priekinį stiklą paverčia jaudinančiu skaitmeniniu vairuotojo vietos ekranu. Tai reiškia, kad visada tiesiogiai matysite svarbiausią informaciją. Visą dėmesį sutelksite į kelią ir eismo situaciją priekyje. Galite reguliuoti ekrano aukštį ir ryškumą pagal savo pageidavimus.
      Išmaniųjų namų integracija „Hey, Mercedes, išjunk šviesą namuose!“ Prijunkite savo išmaniųjų namų sistemą prie GLE ir važiuodami valdykite suderinamus išmaniuosius namų produktus, pavyzdžiui, temperatūrą, apšvietimą, žaliuzes ar elektros prietaisus. Naudojant MBUX balso pagalbinę sistemą[1], tai galima labai patogiai atlikti balsu.

      [1] MBUX balso pagalbinė sistema yra „Mercedes me Connect“ paslaugos „MBUX Voice Assistant“ funkcija. Norėdami naudotis „Mercedes me connect“ paslaugomis, turite susikurti „Mercedes me ID“ ir sutikti su „Mercedes me connect“ paslaugų naudojimo sąlygomis. Nurodytos paslaugos, jų prieinamumas ir funkcijos visų pirma priklauso nuo automobilio modelio, pagaminimo metų, pasirinktos papildomos įrangos ir šalies.
      MBUX papildytosios realybės navigacija MBUX papildytoji realybė sujungia realųjį pasaulį su virtualiuoju ir saugiai naviguoja net pačiose painiausiose eismo situacijose. Grafinė navigacijos ir eismo informacija rodoma tiesioginiuose priekinės kameros vaizduose, todėl lengviau orientuotis ir nustatyti vietą.
      Belaidžio įkrovimo sistema ir išmaniojo telefono integracija Išmaniojo telefono integracija sujungia mobilųjį telefoną su informacijos ir pramogų sistema naudojant „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto“. Tai suteikia patogią prieigą prie svarbiausių išmaniojo telefono programėlių. Taip pat galite greitai ir lengvai naudotis trečiųjų šalių tiekėjų programėlėmis, pavyzdžiui, „Spotify“. Naudodami belaidžio įkrovimo sistemą priekiniame įvairiems daiktams skirtame skyrelyje taip pat galite patogiai įkrauti suderinamą išmanųjį telefoną vairuodami.
      USB jungtys Greitai įkraukite savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį – iš viso yra penkios USB-C jungtys, todėl jūs ir jūsų keleiviai gali lengvai įkrauti mobiliuosius įrenginius keliaudami. Papildomai galima pasirinkti du papildomus USB prievadus galinėje dalyje su didele 100 W įkrovimo galia.
      „Burmester“ erdvinio garso sistema Naujos dimensijos klausymo patirtis. Patirkite aukščiausios klasės garsą su aukštos kokybės „Burmester 3D“ erdvinio garso sistema. 13 didelio našumo garsiakalbių ir 590 W sistemos galia sukuria įspūdingą garso foną, įskaitant daugiakanalio formato palaikymą tikram erdviniam garsui su „Dolby Atmos“. Ją galite specialiai optimizuoti priekinėms ir galinėms sėdynėms, kad klausymosi malonumas būtų dar intensyvesnis.
      Kelio ženklų atpažinimo pagalbos sistema (angl. Traffic Sign Assist) Saugo jus: dėl išmaniojo kamerų ir žemėlapių duomenų susiejimo pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema gali ne tik nustatyti greičio apribojimus, lenkimo apribojimus ir kada jie atšaukiami, ji taip pat rodo įvažiavimo draudimus ir perspėja, kad neįvažiuotumėte į kelią prieš eismą.[1]

      [1] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
      Parkavimo statymo paketas su 360° kamera Leiskite mums padėti jums rasti stovėjimo vietą. Aktyviosios parkavimo pagalbos sistemos ir 360° kameros duetas jau dabar gali padėti jums statant automobilį, važiuojant atbuline eiga ir manevruojant. Jis netgi gali aptikti laisvas stovėjimo vietas, kai važiuojate pro šalį. Ypač įspūdingas 360° kameros, įskaitant virtualų vaizdą iš paukščio skrydžio, suteikiamas vaizdas aplink save.[1]

      [1] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
      Pagalbos vairuojant paketas „Driving Assistance Plus“ Saugiai kelyje pasitelkiant autonominį vairavimą: pagalbos vairuojant paketas „Plus“ pagal situaciją padeda reguliuoti greitį, vairuoti ir išvengti susidūrimo. Į paketą įtraukta daugybė pagalbos sistemų, pavyzdžiui, aktyvioji atstumo palaikymo sistema DISTRONIC arba aktyvioji pagalba važiuojant atbuline eiga. Taip galima sumažinti avarijų riziką ir veiksmingai apsaugoti keleivius bei eismo dalyvius. Tokiu būdu kelionės tikslą pasieksite atsipalaidavę ir saugūs.[1]

      [1] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
      Priekabos manevravimo pagalbinė priemonė Taupykite laiką ir nervus manevruodami: su priekabos manevravimo pagalbine priemone net ir mažiau patyrę vairuotojai, kurie retai važiuoja su priekaba, gali užtikrintai ir ramiai manevruoti atbuline eiga – net ir sudėtingose situacijose.[1]

      [1] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
      Aktyvioji atstumo palaikymo pagalbinė sistema "DISTRONIC" Nenorėsite prarasti komforto, kurį suteikia „Active Distance Assist DISTRONIC“ sistema, važiuodami atbulomis. Ji automatiškai pritaiko greitį prie priekyje važiuojančios transporto priemonės. Pageidaujamą saugų atstumą galima nustatyti keliais mygtuko paspaudimais. Tai reiškia, kad įprastai važiuojant nereikia nuolat patiems stabdyti ar greitinti, kai to reikalauja priekyje važiuojantis eismas. Todėl galite mėgautis gerokai ramesne kelione.[1]

      [1] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
      Aktyvioji pagalbinė stabdymo sistema Vairuoja prognozuojamai ir protingai: aktyvioji stabdymo pagalbinė sistema gali padėti išvengti susidūrimo su priekyje važiuojančiomis ar stovinčiomis transporto priemonėmis, taip pat avarijų su judančiais pėsčiaisiais ar dviratininkais. Be įspėjimo apie atstumą ir susidūrimą, ši sistema pirmiausia siūlo su situacija susijusią stabdymo pagalbą – iki pat autonominio avarinio stabdymo.[1]

      [1] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
      Paketas „ENERGIZING Plus“ Atsipalaidavę ir žvalūs: su „ENERGIZING Plus“ paketu, kurį galima užsisakyti pagal pageidavimą, galėsite pagerinti savo fizinę būklę, saugumą ir gerą savijautą. Šiuo tikslu įvairios komforto funkcijos išmaniuoju būdu sujungiamos į tinklą ir įrašomos į įvairias komforto programas. Tokiu būdu klimato, garso, aplinkos apšvietimo, oro gaiviklio ir sėdynių komforto (įskaitant masažo funkciją, jei sėdynės yra daugiasluoksnės) funkcijas galima sujungti į protingai sudarytas programas.
      ENERGIZING AIR CONTROL Giliai įkvėpkite ir atsipalaiduokite: ENERGIZING AIR CONTROL, naudodama oro kokybės ir smulkiųjų dalelių jutiklius, stebi oro kokybę už jus. Dviejų pakopų filtro koncepcija pavyzdingai sumažina smulkiųjų dalelių ir didelę dalį kitų ore esančių teršalų kiekį. Priklausomai nuo išmatuotos vertės jūsų „Mercedes“ protingai perjungia šviežio oro ir oro recirkuliacijos režimą.
      "AIR-BALANCE" paketas "AIR-BALANCE" paketas suteikia įspūdingų pojūčių ir skatina gerą savijautą. Galite tikėtis aromato, kuris puikiai atitiks jūsų automobilio charakterį ir prisidės prie geresnės oro kokybės automobilyje. Į priekyje esantį daiktų skyrelį galite įsidėti kvapų generatorių su salono kvapais iš „Mercedes-Benz Customer Solutions“ asortimento, atitinkančiais jūsų poreikius. Į standartinę komplektaciją įtrauktas „Mercedes-Benz“ visureigio kvapas „Forest Mood“.
      Šilumos komforto paketas Maloni atmosfera automobilyje: „Warmth Comfort“ paketas per trumpą laiką tam tikrus salono elementus sušildys iki reikiamos temperatūros. Jus iš visų pusių sups maloni šiluma – šildomos sėdynės, centrinės konsolės porankiai, priekinės durelės ir centriniai durų skydeliai.
      Galinių sėdynių komforto paketas „Plus“ Su šiuo paketu antroji sėdynių eilė tampa pirmos klasės. Galinėje sėdynėje sėdintiems keleiviams bus ypač patogu keliauti dėl tokių patogių priedų, kaip pailgintas centrinis porankis ir centrinė konsolė. Lengvai pasieksite įvairias daiktadėžes, jungtis ir nuimamą MBUX galinės sėdynės planšetinį kompiuterį. Dėl prabangaus centrinio porankio su aukštos kokybės minkštais porankiais gale sėdintys keleiviai gali patogiai atsilošti. Ypač minkšta prabangių galvos atramų su papildomomis pagalvėlėmis apdaila papildomai skatina tinkamą galvos, kaklo ir pečių juostos padėtį.
      "PRE-SAFE® Impulse Side" „PRE-SAFE® Impulse Side“ gali paruošti jus ir priekyje sėdintį keleivį šoniniam smūgiui šoniniu impulsu ir sumažinti sužeidimo riziką. Sistema gali Jus nukreipti nuo šono, kuris gali būti pažeistas avarijos metu, link automobilio centro. Tai gali būti ypač naudinga šoninio smūgio atveju.
      "GUARD 360°" transporto priemonės apsauga „GUARD 360° Vehicle Protection Plus“ užtikrina visapusišką transporto priemonės aplinkos stebėjimą. Dėl apsaugos nuo vagystės signalizacijos sistemos ir avarinio raktelio išjungimo galėsite veikti greitai. Kelyje „Mercedes me“ susidūrimo aptikimo sistema gali pranešti jums per programėlę. Be to, transporto priemonės vagystės atveju ši paslauga gali padidinti tikimybę atgauti savo turtą.[1]

      [1] TNorint naudotis „Mercedes me connect“ paslaugomis, reikia turėti asmeninį „Mercedes me ID“ ir sutikti su „Mercedes me connect“ paslaugų naudojimo sąlygomis. Nurodytos paslaugos, jų prieinamumas ir funkcijos visų pirma priklauso nuo automobilio modelio, pagaminimo metų, pasirinktos papildomos įrangos ir šalies.
      Šoninės oro pagalvės gale Stipraus šoninio smūgio atveju galinės šoninės oro pagalvės gali apsaugoti ant išorinių galinių sėdynių sėdinčių keleivių krūtinės sritį. Todėl kartu su standartinėmis langų oro pagalvėmis užtikrinamas didelis saugumas, leidžiantis išvengti sužalojimų arba juos sušvelninti. Oro pagalvės išsiskleidžia tarp durų ir keleivio.
      Bekelės inžinerinis paketas Naudodami „Offroad Engineering“ paketą galite tiksliai pritaikyti visų varomųjų ratų savybes ir lemiamus pakabos nustatymus pagal esamą važiavimo situaciją. Dėl tipinių bekelei skirtų komponentų, pavyzdžiui, kintamo pakabos lygio, gaunate aktyvią pagalbą sudėtingose bekelės situacijose. Tai leidžia įveikti, pavyzdžiui, stačias įkalnes ir nuokalnes, taip pat purų ar slidų paviršių.
      "E-ACTIVE BODY CONTROL" Išmanioji "E-ACTIVE BODY CONTROL" sistema gali įvertinti greitį, apkrovą ir važiavimo situaciją bei atskirai sureguliuoti kiekvieno rato slopinimą ir lygio reguliavimą. Tai užtikrina puikų važiavimo komfortą ir išskirtinį stabilumą – tiek kelyje, tiek už jo ribų, tiek ant sausos, šlapios ar slidžios kelio dangos.
      "DYNAMIC SELECT" Jūsų automobilis, jūsų vairavimo stilius. DYNAMIC SELECT pritaiko GLE valdymą prie jūsų vairavimo įpročių vienu mygtuko prilietimu. Galite naudoti skirtingus važiavimo režimus, kurie keičia, pavyzdžiui, variklio, transmisijos, pakabos ir vairo mechanizmo savybes. GLE visureigyje galima pasirinkti „Eco“, „Comfort“, „Sport“, „Offroad“ ir „Individual“ važiavimo režimus.
      "4MATIC" visų varomųjų ratų pavara Nepaisant vėjo ir oro sąlygų 4MATIC visų varomųjų ratų pavara užtikrina didelę trauką ir stabilumą lyjant ir esant šlapiai dangai, važiuojant stačiais šlaitais ir vingiuotais posūkiais. Ji taip pat suteikia patikimą pagrindą sportiškam vairavimo malonumui.
      MERCEDES-AMG Mercedes-AMG GLE. Naujasis dizainas jau iš pirmo žvilgsnio spinduliuoja nenumaldomą norą judėti. Sportinę išvaizdą užtikrina ne tik išskirtinis priekinis sparnas su AMG būdingomis radiatoriaus grotelėmis ir iki 55,9 cm (22 colių) dydžio ratlankiai. Kitas AMG būdingas elementas - pasirenkamas logotipo projektorius, kuris, atidarius priekines dureles, ant žemės projektuoja AMG emblemą. Nauji priekiniai žibintai užtikrina, kad vairuotojas matytųsi tamsoje, o galiniai žibintai - kad „Mercedes-AMG GLE“ būtų matomas.
      LeftRight

      Išorės dizainas

      Salono dizainas

      Svarbiausi išorės akcentai

      Close X
      Kitas
      Perž.
       Naujas AMG priekio dizainas (GLE 53 4MATIC+) Nuoseklus: nauja AMG priekinė dalis su AMG būdingomis radiatoriaus grotelėmis, MULTIBEAM LED priekiniai žibintai su nauju šviesos parašu, taip pat naujai interpretuotos „Jetwing“ dizaino oro įsiurbimo angos, kurios naktiniame pakete turi juodą apdailą.
       AMG penkių stipinų lengvojo lydinio ratlankiai (GLE 53 4MATIC+) Išraiškingi: 53,3 cm (21 colio) AMG lengvojo lydinio ratlankiai, nudažyti matine juoda spalva, pabrėžia individualią išvaizdą.
       Variklio dangtis su AMG emblema (GLE 53 4MATIC+) Ant „Mercedes-AMG GLE“ variklio dangčio puikuojasi AMG emblema, pabrėžianti jo legendinę kilmę.
       AMG būdinga galinė dalis (GLE 53 4MATIC+) Galingas: nauji galiniai žibintai, AMG galinė apsauga ir standartinė kintama „AMG Performance“ išmetamoji sistema su dviem apvaliais dvigubais išmetamaisiais vamzdžiais pabrėžia sportišką išvaizdą.
       AMG priekinės dalies dizainas (GLE 63 S 4MATIC+) Parodo jėgą: AMG priekinė dalis su AMG būdingomis radiatoriaus grotelėmis, juodomis oro įsiurbimo angomis ir MULTIBEAM LED priekiniais žibintais su nauju šviesos parašu apibūdina sportišką GLE 63 S 4MATIC+ išvaizdą.
       AMG kaltiniai kryžminių stipinų dizaino ratlankiai (GLE 63 S 4MATIC+) Stilingai išvaizdai: patobulinkite savo automobilį kruopščiai pagamintais 55,9 cm (22 colių) AMG" kaltiniais ratlankiais Himalajų pilkos spalvos. Ypatingas medžiagų derinys leidžia sukurti ne tik juvelyrinį dizainą, bet ir mažą svorį bei ypač didelį tvirtumą.
       Variklio dangtis su AMG emblema (GLE 63 S 4MATIC+) Istorija: ant variklio dangčio esanti AMG emblema aiškiai rodo priklausymą AMG šeimai.
       AMG būdinga galinė dalis (GLE 63 S 4MATIC+) Pabrėžtas plotis: AMG galinė apsauga su difuzoriumi, aptako („spoilerio“) briauna ir standartinės kintamos „AMG Performance“ išmetamosios sistemos išoriškai rievėtos AMG trapecijos formos dvigubi išmetamieji vamzdžiai yra ryškiausi „GLE 63 S 4MATIC+“ tapatybės bruožai.
       AMG "Night Package" Pasirinkus AMG "Night Package" tam tikri išorės elementai apdailinami blizgia juoda spalva. Priklausomai nuo pasirinktos dažų spalvos, taip sukuriami ryškūs kontrastai arba sklandūs perėjimai. Jaudinantys akcentai arba užtikrintas santūrumas: abiem atvejais parodysite, kad vertinate individualų, dinamišką dizainą.
       AMG 55,9 cm (22 colių) kryžminių stipinų kaltiniai ratlankiai Suderinkite išskirtinį dizainą su automobilių sporto technologijomis ir patobulinkite savo automobilį sudėtingai pagamintais AMG kaltiniais ratais. Specialios medžiagų savybės leidžia sukurti juvelyrinį dizainą ir kartu užtikrina nedidelį svorį bei ypač didelį tvirtumą, o tai dar labiau padidina vairavimo dinamiką.
       Aplinkos apšvietimas su animuota AMG logotipo projekcija Funkcija, kuri apeliuoja į jūsų emocijas. Aplinkos apšvietimas paverčia jūsų „Mercedes-AMG“ įvažiavimo zoną žavinga akį traukiančia vieta: atidarius priekines ir galines duris, jis ant žemės projektuoja animuotą AMG logotipą[1].

       [1] Tik kartu su „Premium Plus“ paketu.

       Svarbiausi salono akcentai

       Close X
       Kitas
       Perž.
        Naujas vairas Tobulas vairuotojo ir transporto priemonės ryšys: prabangios medžiagos, tokios kaip nappa oda, ir apačioje išlygintas vairo apvadas apibūdina naująjį AMG Performance vairą. Su AMG vairo mygtukais galite pvz. tiesiogiai valdyti standartinius AMG važiavimo režimus ir iškviesti kitas AMG funkcijas tiesiai prie vairo.
        Plačiaekranė vairuotojo erdvė su AMG būdingais rodymo stiliais Intuityviai sportiška: plačiaekranio kabinos prietaisų skydelyje rodomas AMG specifinis turinys, pvz., standartinis "TRACK PACE" ir AMG paleidimo meniu, viskas jūsų individualiu stiliumi: tiesiog perjunkite kelis ekranus. stilių – įskaitant AMG būdingą „Supersport“.

        [1] Galima įsigyti kaip standartinę Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC+ įrangą.
        „Burmester“ erdvinio garso sistema Patirkite didesnį išskirtinumą su legendiniu Burmester garsu. Didelio našumo garsiakalbiai skleidžia aukščiausios klasės erdvinį garsą. Standartinės Burmester® erdvinio garso sistemos garso patirtis dabar gali būti pritaikyta pagal asmeninius pageidavimus, suasmeninant garsą, suteikiant dar ryškesnį erdvinį garsą.
        Panoraminis stumdomas stoglangis Nesvarbu, ar atidarytas, ar uždarytas, panoraminis stumdomas stoglangis suteikia nuostabų laisvės pojūtį ir šviesią bei malonią atmosferą interjere. Žiūrint iš išorės, erdvus stumdomas stoglangis taip pat sukuria nepakartojamą vizualinį įspūdį, nes suteikia išorei lengvumo ir išskirtinumo.
        Klimatizuotos AMG sportinės sėdynės vairuotojui ir priekiniam keleiviui Taip atrodo sportinis komfortas: klimatizuotos AMG sportinės sėdynės su atminties paketu kiekvieną kelionę paverčia atsipalaidavimo laiku. Tai užtikrina ne tik optimizuota šoninė atrama, bet ir apmušalai su prabangiomis medžiagomis, tokiomis kaip AMG napa oda arba AMG Exclusive nappa oda. AMG būdingas sėdynių rašto išdėstymas ir AMG logotipas sėdynių atlošuose suteikia dar daugiau stilingumo.

        [1] Galima įsigyti kaip standartinę Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC+ įrangą.
        Apšviestos AMG slenksčio plokštės Net įlipimas ir išlipimas tampa patirtimi. Aukštos kokybės nerūdijančio plieno slenksčio plokštės apšviestos „AMG“ užrašu. Dėl keičiamų dangtelių galite pakeisti durų slenksčių plokštes į kitas patrauklias originalias Mercedes-AMG arba Mercedes-Benz dalis.
        AMG anglies pluošto apdaila Aukštųjų technologijų medžiaga iš automobilių sporto pasaulio sukuria aiškius akcentus jūsų automobilio salone. Jo tipiška paviršiaus struktūra pabrėžia eksploatacinį pobūdį ir technologinį standartą. Aukštos kokybės išvaizda ir kruopščiai atlikta apdaila suteikia visam interjerui sportišką aukščiausios kokybės atmosferą.
        AMG "TRACK PACE" AMG „TRACK PACE“ paverčia jūsų transporto priemonę virtualiu lenktynių inžinieriumi. Naudodami rato, sektoriaus ir pagreičio laikus bei pasirinktus tiesioginius telemetrijos duomenis, galite labai tikslingai analizuoti ir tobulinti savo vairavimo įgūdžius uždarose lenktynių trasose.[1][2]

        [1] Šis elementas jums taip pat prieinamas kaip funkcija pagal poreikį, kad vėliau būtų galima suaktyvinti transporto priemonėje. Tam būtina užsiregistruoti Mercedes me portale, sutikti su Mercedes me connect paslaugų naudojimo sąlygomis ir susieti transporto priemonę bent laikinai su vartotojo paskyra. Be to, norint suaktyvinti, reikalingas duomenų ryšys su transporto priemone ir transporto priemonėje sumontuota atitinkama įranga. Tada pasirinkta funkcija pagal poreikį visam laikui suaktyvinama naudoti transporto priemonėje, net jei vėliau nutraukiate „Mercedes me connect“ paslaugas ir atsiejate transporto priemonę nuo vartotojo abonemento. Daugiau apie techninius reikalavimus galite sužinoti per Mercedes me arba savo įgaliotąjį Mercedes-Benz atstovą.

        [2] Galima įsigyti kaip standartinę Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC+ įrangą.
        AMG "Performance" vairas iš nappa odos / MICROCUT mikropluošto Su šiuo AMG vairu, plona nappa oda susilieja su stipriai sukimbančiu MICROCUT mikropluoštu – tobulam sukibimui ir tiksliam valdymui. Iš automobilių sporto perimta išskirtinė AMG išlyginta forma pabrėžia kabinos sportiškumą. Ergonomiškai išdėstyti jutikliniai valdymo skydeliai užtikrina intuityvų patogumą naudoti ir padeda sutelkti dėmesį.[2]

        [2] Galima įsigyti kaip standartinę Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC+ įrangą.
        AMG "Performance" vairas iš anglies pluošto / MICROCUT mikropluošto Ant šio AMG vairo įspūdingas anglies pluošto dizainas derinamas su MICROCUT mikropluoštu, užtikrinančiu gerą sukibimą – vizualiai ir apčiuopiamą akcentą. Iš automobilių sporto perimta išskirtinė AMG išlyginta forma pabrėžia kabinos sportiškumą. Ergonomiškai išdėstyti jutikliniai valdymo skydeliai užtikrina intuityvų patogumą vartotojui ir padeda sutelkti dėmesį.
        Apmušalai iš AMG "Exclusive Style" nappa odos Mėgaukitės nuostabia atmosfera su išskirtine nappa oda. Pavyzdžiui, AMG Exclusive nappa odos apmušalai dengia viršutinę prietaisų skydelio dalį, centrinius porankius ir porankius. Aistra aukštos kokybės detalėms taip pat atsispindi – pavyzdžiui, AMG deimantinio dizaino sėdynėse su apibrėžtomis perforacijomis.
        Susisiekite. Turite klausimų apie naująjį GLE SUV? Atsiųskite mums užklausą ir mes netrukus su jumis susisieksime.