Heading

Close X
Menu
Intro
Modeliai
Išorė
Salonas
Įranga
AMG
Užklausa
  Onyxschwarz Kalahari Gold Metallic
  Mojave Silver
  Onyx Black
  Graphite Grey Metallic
  Nautic Blue metallic
  Selenite Grey
  Emerald Green
  Kalahari Gold
  Diamond White Bright
  Rubellite Red Kalahari Gold Metallic
  Modelis Mercedes-Maybach S klasė
  Modeliai
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Kitas
  Perž.
   Mercedes-Maybach S 580 4MATIC
   Mercedes-Maybach S 680 4MATIC

   Mercedes-AMG

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-EQ

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-Maybach

   Close X
   Kitas
   Perž.
    Mercedes-Maybach S 580 4MATIC
    Mercedes-Maybach S 680 4MATIC
    Išorė Mercedes-Maybach S klasės išorės akcentai. Aukščiausia elegancija ir prabangus erdvumo pojūtis – ideali harmonija: jausmingo tyrumo dizaino idioma, išreikšta Mercedes-Maybach S klasės automobilyje. Ilgesnis automobilis, ilgesnė ratų bazė, platesnės galinės durys ir trečias šoninis langas C statramsčio dalyje. Visa tai yra didžiausio erdvumo pagrindas.
    LeftRight

    Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

    Close X
    Kitas
    Perž.
     Išskirtinumas: įspūdinga išvaizda ir statusas „Mercedes-Maybach“ išorė vienareikšmiškai perteikia išraiškingumą ir aukštą kokybę. Vienas iš labiausiai tai pabrėžiančių elementų yra chromuotos radiatoriaus grotelės su vertikaliais statramsčiais.
     Išskirtinis „Mercedes-Maybach“ ratų asortimentas Stiliaus požiūriu tinkami ratlankiai yra neatsiejamas transporto priemonės dizaino elementas. Ne išimtis ir išskirtinio dizaino „Mercedes-Maybach S-Class“ ratlankiai.
     Galingas užbaigimas Išskirtinę galinę dalį su sklandžiai siaurėjančiu C statramsčiu užbaigia padalyti ir subtiliai išdėstyti galiniai žibintai ir nepakartojamas naktinis dizainas.
     "MANUFAKTUR" "MANUFAKTUR" – tai išskirtinių dažų dangos ir aukštos kokybės salono detalių individualizavimo asortimentas. Atrinktos medžiagos ir meistriškai atlikti darbai patobulina jūsų „Mercedes-Benz“ dizainą ir užtikrina išties ypatingus pojūčius. Jūs gaunate ypatingos vertės automobilį, pagamintą pagal jūsų norus ir reikalavimus.
     Salonas Mercedes-Maybach S klasės salono akcentai. Mercedes-Maybach S klasė pasižymi plačiu geriausių medžiagų parinkimu ir rafinuotais paviršiais, taip pat įvairiais sėdynių variantais, kuriuos galima individualiai konfigūruoti. Be to, čia įdiegtos naujoviškos technologijos ir didelės raiškos ekranai, kurie skirti valdyti ir rodyti, taip pat darbui, informacinėms ir pramoginėms funkcijoms.
     LeftRight

     Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

     Close X
     Kitas
     Perž.
      Pirmos klasės liukso numeris gale Pirmosios klasės liukso numeryje automobilio gale keliausite taip pat patogiai kaip ir privačiu lėktuvu. Verslo centrinė konsolė – didžiulis vizualusis ir funkcinis pranašumas gale sėdintiems keleiviams. Pavyzdžiui, ji lepina juos kontroliuojamos temperatūros puodelių laikikliais ir daiktadėžėmis po elektra atidaromu dangčiu. Po porankiu esantį išmanųjį telefoną galima įkrauti indukciniu, tai yra belaidžiu būdu.
      „Exclusive“ paketas Mėgaukitės fantastiška atmosfera su „Exclusive“ paketu. Beveik visi paviršiai aptraukti puikia napos oda, o stogo apmušalas – aukštos kokybės DINAMICA mikropluoštu. Šį išskirtinį aukštos klasės patrauklumą puikiai papildo apdailos elementai.
      Aukščiausios klasės salono paketas Patirkite ant tobulumo krašto laviruojančią automobilių prabangą. Pro elektra valdomas duris galima patekti į galinį pirmosios klasės saloną, kuriame jus sužavės nuostabi „Burmester“ aukščiausios kokybės 4D erdvinio garso sistema. Naujoviški įrangos elementai, tokie kaip aktyvus aplinkos apšvietimas ar MBUX aukščiausios klasės galinės sėdynės pramogų sistema, sukuria rafinuotą atmosferą.
      „Exclusive“ apdailos paketas „Exclusive“ apdailos paketas suteikia salonui individualią atmosferą. Dramatiškus kontrastus galima sukurti papildoma apdaila ant priekinių sėdynių atlošų nugarėlių ir, priklausomai nuo įrangos, ant atlenkiamo galinio porankio. Gale sėdintiems keleiviams sukuriamas dar didesnis aukštos kokybės įspūdis.
      "MANUFAKTUR" odos paketas "MANUFAKTUR" odos paketas pakylėja „Mercedes-Maybach“ salono atmosferą ir stilingumą į naują lygį. Prabanga, kurią galite pajusti, paliesti ir net užuosti. Geriausia napos oda supa jus visame automobilyje – nuo išskirtinių „Executive“ sėdynių apmušalų pagalvėlių iki stogo apmušalų su įspūdingomis viršutinėmis siūlėmis.
      Pagalvėlės su „Maybach“ logotipu Sėdėjimo patogumas visose sėdynėse visada buvo išskirtinė visų mūsų transporto priemonių savybė. Kad ilgos kelionės būtų patogios, kartais praverčia atskiros pagalvėlės, pavyzdžiui, šios dvi minkštos pagalvėlės odiniu užvalkalu, deimantiniu dygsniavimu ir „Maybach“ logotipu ("MANUFAKTUR" paketo dalis).
      Atlenkiami staliukai gale Sukurkite mobilųjį biurą su dviem staliukais gale. Du atlenkiami stalai per akimirką paverčia pirmos klasės galinės dalies komplektacijos verslo konsolę patogia darbo vieta. Čia rasite vietos nešiojamajam kompiuteriui ar dokumentams susidėti. O interjero spalva dar labiau papildo rafinuotumo įspūdį.
      Įranga Mercedes-Maybach S klasės įrangos akcentai.
      Kitas
      Perž.
       MBUX papildytosios realybės ekranas ant priekinio stiklo Šis ekranas ant priekinio stiklo projektuoja vaizdinę informaciją į jūsų regos lauką, neblaškydamas jūsų dėmesio. Pavyzdžiui, didelės krypties rodyklės nurodo kryptį virš sankryžos, kurioje reikia pasukti. Iš karto žinote, ką reikia daryti.
       Pagalbos vairuojant paketas Saugiai, patikimai ir atsipalaidavę pasieksite kelionės tikslą: dėl modernių, išmaniuoju tinklu sujungtų jutiklių sistemų galėsite mėgautis įvairiais iš dalies automatizuoto vairavimo pranašumais. Daugybė pagalbos vairuotojui sistemų padeda jums, kai to reikalauja situacija, įspėja jus, jei kyla susidūrimo pavojus, ir prireikus įsikiša visų eismo dalyvių labui.
       Parkavimo paketas su nuotolinio parkavimo funkcijomis* „Valet Service“ programėlė: ateityje ji leis patogiai įlipti ir išlipti iš automobilio ne stovėjimo aikštelėje – sistema automatiškai manevruos jūsų „Mercedes“ į stovėjimo vietą ir vėl iš jos išvažiuos. Stovėjimo procesą stebėsite iš išorės ir galėsite valdyti išmaniuoju telefonu. Dėl to parkavimas taps gerokai ramesnis, be to, bus galima išvengti nedidelių pažeidimų, susijusių su atidaromomis durelėmis.

       * Norėdami naudotis paslaugomis, turite užsiregistruoti „Mercedes me“ portale (prieinamas tik JAE) ir taip pat sutikti su „Mercedes me connect“ paslaugų naudojimo sąlygomis. Be to, atitinkama transporto priemonė turi būti susieta su naudotojo paskyra. Pasibaigus pradiniam terminui, paslaugas galima atnaujinti už tam tikrą mokestį. Pirminis paslaugų aktyvavimas galimas per 1 metus nuo pirmosios registracijos arba užsakovo užsakymo, atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau.
       "DIGITAL LIGHT" Su "DIGITAL LIGHT" galėsite mėgautis idealiomis apšvietimo sąlygomis – optimaliai pritaikytomis prie kitų eismo dalyvių ir aplinkos sąlygų. "DIGITAL LIGHT" taip pat gali teikti pagalbą, pateikdama pranešimus apie kelią.
       Aktyvioji triukšmo kontrolė Naujoviška važiavimo triukšmo kompensavimo sistema neleidžia sklisti erzinančiam padangų triukšmui ir paverčia naująjį „Mercedes-Maybach S-Class“ ramybės oaze. Tiek mieste, tiek ilgose kelionėse girdėsite tik tai, ką iš tikrųjų norite girdėti per pasirinktinai įsigyjamą „Burmester®“ aukščiausios klasės keturmatės erdvės garso sistemą.
       „Maybach“ vairavimo režimas Specialiai sukurtame „Maybach“ važiavimo režime didžiausias dėmesys skiriamas tik gale sėdinčių keleivių komfortui, o COMFORT važiavimo režimas užtikrina subalansuotą važiavimo patogumą priekyje ir gale sėdintiems keleiviams. Pasirinkus „Maybach“ režimą, stengiamasi užtikrinti, kad galinėse sėdynėse judesiai būtų mažiausiai juntami. Kiti nustatymai: itin plokščio akceleratoriaus charakteristika pasirinkus vairuotojo („chauffeur“) režimą, transmisijos derinimas su mažesniu perjungimų skaičiumi ir įsibėgėjimas nuo antros pavaros.
       MERCEDES-AMG Mercedes-AMG C-Class. The Mercedes-AMG C-Class models represent an ideal point of entry to the world of Mercedes-AMG as well as absolute peak performance.
       LeftRight

       Išorės dizainas

       Salono dizainas

       Svarbiausi išorės akcentai

       Close X
       Strapline Content

       Svarbiausi salono akcentai

       Close X
       Strapline Content
       Susisiekite. Turite klausimų apie Mercedes-Maybach S klasę? Atsiųskite mums užklausą ir mes netrukus su jumis susisieksime.