Heading

Close X
Menu
Išorė Išorė: efektyvumas ir jausmingumas. Įspūdingas naujojo Mercedes-AMG GT Coupé dizainas pasižymi aiškumu, jausminga formų kalba ir sportinių automobilių proporcijomis, todėl jis yra tipiškas prekių ženklui. Šis automobilis, sukurtas pagal AMG liniją, aiškiai parodo mūsų aistrą išskirtinėms vairavimo galimybėms ir jaudinančiai vairavimo dinamikai net ir nevažiuojant.
Kitas
Perž.
  AMG būdingos radiatoriaus grotelės ir DIGITAL LIGHT apšvietimas Neabejotinai išraiškingas: AMG linijai būdinga radiatoriaus apdaila su vertikaliomis juostomis ir DIGITAL LIGHT apšvietimas su projekcijos funkcija.
  AMG lengvojo lydinio ratlankiai su 5 dvigubų stipinų dizainu Vizualiai įkvepiantys: išraiškingi 53,3 cm (21 colio) AMG kaltiniai ratlankiai su penkiais dvigubais stipinais leidžia pajusti automobilio veikimą net ir stovint.
  LED galiniai žibintai Nepakartojamai patrauklus: prisitaikantys galiniai LED technologijos žibintai palieka įspūdį.
  AMG automobiliui pritaikyta galinė dalis Dinamiškas iš visų pusių: AMG būdingas galinis sparnas ir trapecijos formos dvigubi išmetimo vamzdžių apvadai iš blizgaus chromo.
  Platus kėbulas
  (GT 63 4MATIC+)
  Individualumo suteikia akį traukiantys sparnai ir platesnė aštuonių cilindrų modelio priekinė dalis.
  AMG būdinga priekinė dalis
  (GT 63 4MATIC+)
  Priekinė dalis – aiškus pareiškimas: AMG būdingas radiatoriaus apvadas reiškia unikalią ir itin dinamišką vairavimo patirtį.
  AMG kaltiniai kryžminių stipinų dizaino ratlankiai
  (GT 63 4MATIC+)
  Rodykite kelią į priekį: 53,3 cm (21 colio) AMG kaltiniai skersinių stipinų dizaino ratlankiai, nudažyti matine juoda spalva, pabrėžia dinamišką išvaizdą.
  AMG būdinga galinė dalis
  (GT 63 4MATIC+)
  Aiškus pareiškimas žinovams: AMG būdingos galinės dalies grotelės ir trapecijos formos dvigubos išmetimo vamzdžių grotelės, padengtos juodu chromu.
  Salonas Salonas: našumas ir įkvėpimas.

  AMG "Performance" vairas

  Close

  AMG "Performance" vairas

  Itin palankioms reakcijoms: AMG Performance vairas su 3 dviejų stipinų konstrukcija, išlygintas apačioje, anglies spalvos su juodo MICROCUT mikropluošto rankenos sritimi.Kairysis ir dešinysis jutikliniai valdymo skydeliai, aliumininės vairo pavarų perjungimo mentelės ir AMG vairo mygtukai užtikrina puikų ryšį su transporto priemone.[1]

  [1]  Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

  Panoraminis stoglangis

  Close

  Panoraminis stogalangis

  Su panoraminiu stoglangiu[1]galite sukurti ypač šviesią ir draugišką atmosferą interjere.Stiklo modulis tęsiasi per visą stogo plotą, taip sukuriant vientisos stiklo zonos įspūdį nuo priekinio stiklo iki galinio lango.Nuo stiprių saulės spindulių Jus saugo roletai nuo saulės.

  [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

  AMG anglies apdailos elementai

  Close

  AMG anglies apdailos elementai

  Pabrėžkite savo pomėgį lenktynėms: pasirenkami AMG anglies apdailos elementai[1] jūsų coupé salonui suteikia išskirtinę sportinę atmosferą su individualiu spindesiu ir įspūdingais kontrastais.

  [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

  AMG "TRACK PACE"

  Close

  AMG "TRACK PACE"

  AMG TRACK PACE funkcija paverčia jūsų automobilį virtualiu lenktynių inžinieriumi. Naudodamiesi rato, sektoriaus ir pagreičio laikais bei pasirinktais tiesioginiais telemetrijos duomenimis, galite specialiai analizuoti ir tobulinti savo vairavimo įgūdžius uždarose lenktynių trasose.

  Skaitmeninis prietaisų ekranas su AMG būdingais ekrano stiliais

  Close

  Skaitmeninis prietaisų ekranas su AMG būdingais ekrano stiliais

  Individualu – skaitmeninis prietaisų skydelis gali būti individualizuotas: galima pasirinkti skirtingus ekrano stilius ir individualiai pasirinkti pagrindinius vaizdus. MBUX informacinėje ir pramoginėje sistemoje taip pat yra AMG būdingų ekranų ir funkcijų, tokių kaip vairo mygtukų konfigūravimas ar vairavimo programų nustatymas.

  Galinės sėdynės su atlenkiamais atlošais

  Close

  Galinės sėdynės su atlenkiamais atlošais

  Sportiškas lenktynių trasoje, lankstus kasdienybėje: su dviem galinėmis sėdynėmis kupė yra praktiška 2+2 sėdynių konfigūracija. Jei reikia papildomos vietos daiktams susidėti, pasirinktinai sulankstomus sėdynių atlošus galima patogiai atlenkti bagažinėje esančiu mygtuku.

  [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

  Našumas Vairavimas: našumas ir emocijos. Patirkite, ką reiškia vairuoti naująjį Mercedes-AMG GT Coupé. Mėgaukitės aistringomis vairavimo galimybėmis tiek kasdienybėje, tiek lenktynių trasoje – dėl AMG ACTIVE RIDE CONTROL pakabos, aktyvios aerodinamikos ar „AMG Performance 4MATIC+“. Ir ne tik dėl aukščiausios motorizacijos, kuri savaip apibrėžia intensyvumo sąvoką.
  Kitas
  Perž.
   AMG "DYNAMIC PLUS" paketas AMG "DYNAMIC PLUS" paketas reiškia didžiausią vairavimo malonumą ir puikų veržlumą. Jis sujungia daugybę didelio našumo komponentų į patrauklų paketą, kuriame yra svarbiausi papildomos įrangos elementai, dar labiau pagerinantys vairavimo dinamiką. Visa tai prisideda prie dar emociškai patrauklesnės vairavimo patirties. Elektroniniu būdu valdomas AMG galinės ašies riboto praslydimo diferencialas užtikrina puikią trauką beveik bet kokioje važiavimo situacijoje.
   AMG galinės ašies vairo mechanizmas AMG galinės ašies vairo mechanizmas padeda greičiau įveikti posūkius ir padidina vairavimo malonumą. Priklausomai nuo automobilio greičio, galite mėgautis ypač judriomis ir spontaniškomis vairavimo savybėmis kaip trumpą ratų bazę turinčiame automobilyje. Arba galite važiuoti greitkeliu tarsi prabangiu sedanu su ilga ratų baze.
   4,0 l V8 biturbo variklis Štai kasdienių endorfinų audrų ingredientai: „Mercedes-AMG“ 4,0 l V8 variklis stebina savo sprogstamąja tiksliai „dozuota“ galia. Dvigubi („twin-scroll“) išmetamųjų dujų turbokompresoriai išdėstyti tarp cilindrų galvučių, o trys aušinimo kontūrai užtikrina geriausią įmanomą temperatūros valdymą.
   AMG "Real Performance“ garsas Jūsų „Mercedes-AMG“ skamba nepakartojamai aistringai jau išvažiuodamas iš gamyklos. Naudojant „AMG Real Performance Sound“ garsas dar emocingesnis, o jūs galite nustatyti, kaip turbokompresorinis variklis skamba salone. Centriniame ekrane galite rinktis tarp sportiško ir santūraus (BALANCED) arba emocionalaus automobilių sporto (POWERFUL).
   AMG "Performance 4MATIC+" Mode"rniausia, visiškai kintama visų varomųjų ratų pavara AMG Performance 4MATIC+“ užtikrina našumą kelyje. Visų varomųjų ratų pavara kintamai sujungia galinę ašį su priekine ir taip užtikrina idealų sukimo momento paskirstymą ir traukos galią.
   "AMG SPEEDSHIFT MCT 9G" AMG "SPEEDSHIFT MCT 9G" idealiai tinka itin dinamiškam vairavimo stiliui ir kiekvienai kelionei suteikia autentišką automobilių sporto nuotaiką. Greitas, sportiškas pavarų perjungimas arba vos pastebimas perjungimas, priklausomai nuo pasirinkto važiavimo režimo: 9 pavaros užtikrina, kad variklis ypač dažnai dirbtų idealiu sūkių diapazonu.
   AMG "ACTIVE RIDE CONTROL" Stabilumas ir manevringumas viename: AMG "ACTIVE RIDE CONTROL" pasitelkia modernią elektroniką, kuri veiksmingai kompensuoja riedėjimo judesius. Pakaba ir vairo mechanizmas labai tiksliai reaguoja į važiavimo sąlygas ir kelio dangą. Prie vairo galėsite mėgautis intensyviu, dinamišku AMG vairavimo pojūčiu. O keleiviai mėgausis puikiu važiavimo komfortu.
   Aktyvioji aerodinamika Aktyvieji aerodinaminiai elementai integruoti į išorės dizainą: nuo dviejų dalių AIRPANEL priekiniame AMG priekiniame sparne, išplečiamo galinio sparno iki elektra išplečiamo aerodinaminio profilio po varikliu ir galiniu sparnu. Šiomis priemonėmis siekiama subalansuoto mažo oro pasipriešinimo ir sumažintos galios perdavimo santykio.
   "PRE-SAFE®" sistema "PRE-SAFE®" sistema išnaudoja laiką, likusį iki artėjančio smūgio. Galima inicijuoti daugybę priemonių, kad būtų sumažintos dėl to atsirandančios apkrovos. Naujoviška „PRE-SAFE® Sound“ sistema iš garsiakalbių skleidžia triukšmą, kuris gali sukelti natūralų apsauginį refleksą. Ji gali apsaugoti vidinę ausį slopindama avarijos triukšmą.
   Aktyvioji atstumo palaikymo pagalbinė sistema DISTRONIC Aktyvioji atstumo palaikymo pagalbinė sistema DISTRONIC palengvina vairuotojui tenkančią įtampą ir padeda važiuoti tiek esant intensyviam eismo srautui, tiek stovint. Išmanioji sistema kontroliuoja atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės, pritaiko važiavimo greitį pagal tai, kas vyksta kelyje, ir už Jus atlieka sudėtingą užduotį – sekti eilę ar spūstį.

   Aktyvioji eismo juostos palaikymo sistema Aktyvioji eismo juostos palaikymo sistema yra atidi stebėtoja: jei netyčia išvažiuosite iš savo eismo juostos arba pavojingai priartėsite prie kitų eismo dalyvių, sistema, įsikišdama į vairo reguliavimą, gali grąžinti jus į eismo juostą. Tačiau jei vis dėlto išvažiuosite iš eismo juostos, apie tai būsite papildomai įspėti – vairas vibruos.
   360° vaizdo kamera Matykite visą vaizdą: 360° kameros vaizdas iš visų pusių, įskaitant virtualų vaizdą iš paukščio skrydžio, yra įspūdingas ir padeda jums parkuojantis ir manevruojant. Dėl išmaniosios keturių kamerų tinklinės sąveikos medijos ekrane galite matyti ir kliūtis, kurios iš tikrųjų yra už jūsų matymo lauko ribų.
   "GUARD 360° Plus" transporto priemonės apsauga „GUARD 360° Plus“ automobilio apsauga* užtikrina visapusišką automobilio aplinkos stebėjimą. Dėl apsaugos nuo vagystės signalizacijos sistemos ir avarinio raktelio išjungimo galėsite greitai reaguoti. Kelyje susidūrimo aptikimo* funkcija praneša jums per programėlę. O pavogtos transporto priemonės pagalbos* funkcija padidina galimybę atgauti savo turtą, jei transporto priemonė būtų pavogta.

   * pažymėti komponentai yra „Mercedes me“ paslaugos. Norint naudotis šiomis paslaugomis, reikia turėti asmeninį „Mercedes me“ ID ir sutikti su „Mercedes me connect“ paslaugų naudojimo sąlygomis. Transporto priemonė taip pat turi būti susieta su atitinkama naudotojo paskyra. Pasibaigus pradiniam vienerių metų terminui, paslaugas galima atnaujinti už mokestį, jei tuo metu jos vis dar teikiamos atitinkamai transporto priemonei. Pirmą kartą aktyvuoti paslaugas galima per vienerius metus nuo pirmosios registracijos arba kliento atlikto naudojimo, atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau.
   Susisiekite. Turite klausimų apie naująjį Mercedes-AMG GT Coupé? Atsiųskite mums užklausą ir mes netrukus su jumis susisieksime.