Heading

Close X
Menu
Išorė Pranokite visus progresyvumu Išorėje meistriškai suderintos pažangiausios technologijos ir vairavimo galimybių įkvėptas dizainas. Apšviestos radiatoriaus grotelės, kultinis AMG ženklas ant variklio dangčio ir MULTIBEAM LED priekiniai žibintai suteikia „Mercedes-AMG E 53 HYBRID 4MATIC+“ dinamiškumo. Galinėje dalyje AMG būdingos detalės, tokios kaip dvigubi išmetimo vamzdžiai, spoileris ir galiniai žibintai su „Mercedes“ žvaigždės intarpu, dar labiau paryškina įspūdingą išorę.
Kitas
Perž.
  AMG būdingas priekinė dalis Apšviestos AMG radiatoriaus grotelės, variklio dangtis su AMG ženklu ir MULTIBEAM LED priekiniai žibintai sukuria galingą pirmąjį įspūdį.
  AMG šoniniai apvadai Naujojo „Mercedes-AMG E 53 HYBRID 4MATIC+“ AMG šoniniai apvadai pagerina jo aerodinaminį profilį, o nepakartojamą dinamišką išvaizdą kuria per formos ir funkcijos dermę.
  50,8 cm (20") ratlankiai su pilkomis stabdžių trinkelėmis 50,8 cm (20'') AMG ratlankiai su pilkomis stabdžių trinkelėmis suteikia „Mercedes-AMG E 53 HYBRID 4MATIC+“ dizainui papildomo rafinuotumo ir dinamiškumo.
  AMG būdinga galinė dalis „Mercedes-AMG E 53 HYBRID 4MATIC+“ galinėje dalyje įrengtas išskirtinis AMG buferis su specifiniu AMG difuzoriumi, spoilerio briauna, dviem išmetimo vamzdžiais ir dar daugiau sportiškumo suteikiantys naujo dizaino galiniai žibintai.  Salonas Pranokite visus viską keičiančiu išmanumu

  Prietaisų skydelis su AMG būdingais ekranų stiliais

  Close

  Prietaisų skydelis su AMG būdingais ekranų stiliais

  Prietaisų skydelio ekrane galima pasirinkti vieną iš trijų ekrano stilių: „Modern Classic“, „Sport“ ir „Supersport“. AMG specifinis „Supersport“ ekrano stilius yra ypač ryškus dėl centrinio  apvalios formos apsisukimų skaitiklio ir erdvinio gylio įspūdžio.

  Apšviesta apdailos dalis

  Close

  Apšviesta apdailos dalis

  AMG būdinga apšviesta apdailos dalis yra ne tik stilingas elementas, bet ir pabrėžia meistriškumą bei dėmesį detalėms, kurie taip būdingi AMG.

  Patogios sėdynės su AMG specifinio dizaino apmušalais

  Close

  Patogios sėdynės su AMG specifinio dizaino apmušalais

  ​Naujojo „Mercedes-AMG E 53 HYBRID 4MATIC+“ „Comfort“ sėdynės – akį traukiantis progresyvaus dizaino ir dinamiško funkcionalumo derinys, puikiai papildantis sportiško vairavimo patirtį. Kontrastinės siūlės suteikia išskirtinio rafinuotumo, kad važiavimas būtų išties jaudinantis.

  „AMG Performance“ vairas iš nappa odos

  Close

  „AMG Performance“ vairas iš nappa odos

  ​Sukurtas tikslumui ir suvaldymui, „AMG Performance“ vairas pasižymi ergonomiškai tobulu dizainu dėmesį sutelkiančiam vairavimui. „Performance“ vairas iš nappa odos pagerina tiek estetiką, tiek lytėjimo pojūtį, todėl kiekviena akimirka prie vairo bus išskirtinė.  Priekinės galvos atramos su įspaustu AMG ženklu

  Close

  Priekinės galvos atramos su įspaustu AMG ženklu

  „Mercedes-AMG E 53 HYBRID 4MATIC+“ priekiniuose galvos atlošuose yra įspaustas AMG herbas – tai duoklė AMG meistriškumo palikimui. Ant priekinių sėdynių esantis AMG ženkliukas dar labiau pabrėžia didelio našumo dvasią. Sėdynės aptrauktos nappa oda, todėl jos suteikia neprilygstamą komfortą ir atramą


  [1]
  Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.


  Panoraminis stumdomasis stoglangis

  Close

  Panoraminis stumdomasis stoglangis

  Naujojo „Mercedes-AMG E 53 HYBRID 4MATIC+“ panoraminis stumdomasis stogas[3] suteikia salonui nuostabų atvirumo ir šviesos pojūtį. Tiek žiūrint iš vidaus, kai sukuriama šviesi ir erdvi atmosfera, tiek žavintis iš išorės dėl savo elegantiško vizualinio įspūdžio, ši funkcija suteikia prabangos ir išskirtinumo visai estetikai.

  [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.

  Našumas Pranokite bekompromisiu našumu Naujoji „Mercedes-AMG E 53 HYBRID 4MATIC+“ iš tinklo įkraunamos hibridinės pavaros koncepcija iš naujo apibrėžia didelio našumo vairavimą. Visiškai elektrinis važiavimo režimas, leidžiantis nuvažiuoti iki 100 km, žymi didžiulį šuolį į priekį efektyvesnio mobilumo srityje, nesumažinant dinamikos. Su plienine pakaba AMG RIDE CONTROL, AMG parametrų vairo mechanizmu ir galinės ašies vairo mechanizmu „Mercedes-AMG E 53 HYBRID 4MATIC+“ užtikrina neprilygstamą valdymo tikslumą ir kontrolę.
  Kitas
  Perž.
   Variklis su visiškai elektriniu važiavimo režimu „Mercedes-AMG E 53 HYBRID 4MATIC+“ yra galingas automobilis, kuriame montuojamas M256M variklis su visiškai elektriniu važiavimo režimu. Dėl savo 6 cilindrų konfigūracijos jis kaip niekas kitas išlaisvina galią ir sukimo momentą, užtikrindamas jaudinančią ir dinamišką vairavimo patirtį.

   "AMG Performance 4MATIC+" Galia, tikslumas ir našumas puikiai dera su „AMG Performance 4MATIC+“ sistema. Visiškai kintama visų varomųjų ratų pavara užtikrina optimalų sukibimą nepriklausomai nuo kelio dangos ir užtikrina būtent tokią trauką, kokios reikia, net ir sudėtingiausiomis sąlygomis.

   AMG stabdžių sistema AMG stabdžių sistema suprojektuota taip, kad stabdžiai kuo mažiau silpnėtų, o lėtėjimas būtų tolygus ir galingas – tai suteikia papildomo tikslumo ir stabilumo. Su pilkomis stabdžių apkabomis „Mercedes-AMG E 53 HYBRID 4MATIC+“ atskleidžia nuostabią stabdymo galią.
   Naujos kartos hibridinis iš tinklo įkraunamas automobilis Naujos kartos iš tinklo įkraunami hibridiniai varikliai su visiškai elektriniu važiavimo režimu leidžia užtikrinti didelio našumo mobilumą. Standartiškai tiekiamas kintamosios srovės įkrovimas, galima rinktis nuolatinės srovės įkrovimą. O papildomai įsigyjamas „AMG Real Performance Sound“ sustiprina įspūdžius įelektrinančiu garso takeliu.

   Parametrinis ir galinės ašies valdymas Dėl pažangių vairavimo sistemų „Mercedes-AMG E 53 HYBRID 4MATIC+“ rieda itin tiksliai. AMG parametrinis vairo valdymas galimas renkantis iš trijų skirtingų nustatymų – „Comfort“, „Sport“ ir „Sport+“, kurių kiekvienas užtikrina unikaliai pritaikytą vairavimo patirtį. Galinės ašies vairo mechanizmas su 2,5° posūkio kampu padidina posūkių tikslumą ir vikrumą.

   Akumuliatorius „Mercedes-AMG E 53 HYBRID 4MATIC+“ turi itin našų XXX kW galios akumuliatorių. Joje suderinta didžiausia ir dažnai pasiekiama galia su mažu svoriu, kuris pagerina eksploatacines savybes. Be to, galimas greitas energijos įsisavinimas ir didelis galios tankis, kuriuos užtikrina tiesioginis aušinimas, užtikrinantis tolygią temperatūros kontrolę.

   "AMG RIDE CONTROL" Pažangi "AMG RIDE CONTROL" plieninė pakaba turi tris amortizatorių nustatymus. Tiksliai hidrauliškai valdydama pakabos svirteles sistema pagerina automobilio dinamiką ir komforto jausmą. Be to, pagal pasirinktą važiavimo režimą ji išmaniai reguliuoja posvyrio stabilizavimą ir automobilio pasvirimą darant posūkį.

   Susisiekite. Turite klausimų apie naująjį Mercedes-AMG E klasės universalą? Atsiųskite mums užklausą dėl bandomojo važiavimo ir mes netrukus su jumis susisieksime.