Heading

Close X
Menu
Intro
Modeliai
Išorė
Salonas
Įranga
AMG
Užklausa
  Yellowstone Solid
  Polar White
  High-Tech Silver Metallic
  Obsidian Black Metallic
  Cashmere White MAGNO
  Spectral Blue MAGNO
  Classic Grey Solid
  Red Metallic
  Rubellite Red Metallic
  Kalahari Gold MAGNO
  Modelis Mercedes-AMG GT 4 durų Coupé
  Modeliai
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Kitas
  Perž.
   Mercedes-AMG GT 43 4MATIC
   Mercedes-AMG GT 53 4MATIC+

   Mercedes-AMG

   Close X
   Kitas
   Perž.
    Mercedes-AMG GT 43 4MATIC
    Mercedes-AMG GT 53 4MATIC+

    Mercedes-EQ

    Close X
    Strapline Content

    Mercedes-Maybach

    Close X
    Strapline Content
    Išorė Mercedes-AMG GT 4 durų Coupé išorės akcentai. „Mercedes-AMG GT“ 4 durų Coupé: daugiau individualumo. Daugiau įvairovės. Daugiau vairavimo savybių.
    LeftRight

    Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

    Close X
    Kitas
    Perž.
     Sportiškas dizainas „Mercedes-AMG GT 4-Door Coupé“ įkūnija AMG dizaino filosofiją: jausmingas grynumas, įspūdingos proporcijos ir erdvus kėbulas. Mėgaukitės naujų dimensijų vairavimo patirtimi.
     AMG būdingas priekis Vien „Mercedes-AMG GT 4-Door Coupé“ priekis išsklaidys bet kokias abejones. Siauri MULTIBEAM LED priekiniai žibintai, dvi galingumą perteikiančios iškyšos ir AMG būdingos radiatoriaus grotelės ruošiasi kovai.
     Klasikinis Coupé stilius Coupé Elegancija dera su tyru sportišku charakteriu: berėmiai šoniniai langai ir smarkiai kampuotas priekinis stiklas, pasviręs toli į galą, atkartoja klasikinio kupė dizaino elementus.
     Raumeninga galinė dalis Itin siauri LED galiniai žibintai su dinaminiu posūkio signalu, tipiška bagažinės briaunos linija, taip pat daugiapakopis, ištraukiamas arba pasirinktinai tvirtinamas galinis aptakas („spoileris“) žadina emocijas.
     Panoraminis stogas Naudodami panoraminį stogą galite sukurti itin šviesią ir draugišką atmosferą salone. Stiklo modulis driekiasi per visą stogo plotą, todėl sukuriamas vientiso stiklo ploto įspūdis nuo tos vietos, kur prasideda priekinis stiklas, iki tos, kur baigiasi galinis langas. Nuo stiprių saulės spindulių Jus apsaugos elektra valdomos ritininės žaliuzės.
     V8 stiliaus išorės paketas Geriausia iš abiejų pasaulių: su V8 išorės stiliaus paketu jūsų automobilis pasižymi išraiškingesniu dizainu ir nuo galingesnių ir prestižiškesnių aštuonių cilindrų modelių skiriasi tik nedidelėmis detalėmis. Tuo pat metu galėsite naudotis mažesnėmis šešių cilindrų linijinių variklių degalų sąnaudomis.
     AMG išorės "Night Package" paketas Pasirinkus AMG "Night Package" tam tikri išorės elementai apdailinami blizgia juoda spalva. Priklausomai nuo pasirinktos dažų spalvos, tai sukuria ryškius kontrastus arba sklandžius perėjimus. Abiem atvejais demonstruojamas individualus, dinamiškas dizainas ir išraiškingai sportiškas charakteris.
     AMG išorės chromo paketas Su AMG chromo paketu jūsų automobilis atrodo ypač elegantiškai ir stilingai. Papildomi blizgaus chromo elementai pabrėžia eleganciją ir, priklausomai nuo automobilio spalvos, sukuria kontrastingus arba papildomus akcentus.
     AMG aerodinamikos paketas AMG aerodinamikos paketas buvo sukurtas vėjo tunelyje, kad pagerintų automobilio valdymą važiuojant dideliu greičiu ir taptų dar didesnio vairavimo malonumo pagrindu. Priedai padidina neigiamą keliamąją jėgą ir kartu sumažina pasipriešinimą. Fiksuotas galinis aerodinaminis sparnas rodo aiškų įsipareigojimą siekti bekompromisio našumo.
     AMG šviesos ekranas Su naujuoju logotipo projektoriumi jūsų automobilis bet kokiam paviršiui suteiks tikro monitoriaus lenktynių stiliaus atspalvį. Šoniniuose slenksčiuose įmontuotas projektorius AMG užrašą pritaiko prie reikiamos nuotaikos dar prieš pajudant iš vietos - tai absoliučiai akį traukiantis elementas, ypač naktį ir tamsioje aplinkoje.
     Salonas Mercedes-AMG GT 4 durų Coupé salono akcentai. Priešakyje. Netgi iš galo.
     LeftRight

     Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

     Close X
     Kitas
     Perž.
      AMG "Performance“ vairas su dviem stipinais Standartinis AMG "Performance“ vairas, pasižymintis išskirtiniu dviejų stipinų dizainu ir sklandžiai integruotais valdymo mygtukais, taip pat siūlo apčiuopiamą ir matomą pridėtinę vertę. Apvalūs AMG vairo mygtukai stebina puikiais ekranais ir tobula pasukimo ir paspaudimo valdymo logika. Tai leidžia valdyti svarbias vairavimo funkcijas ir visus važiavimo režimus neatitraukiant rankų nuo vairo.
      MBUX sistema su hibridams skirtais ekranais Standartinėje plačiaekranėje vairuotojo kabinoje įdiegta MBUX multimedijos sistema su AMG hibridams pritaikytais ekranais ir funkcijomis. Prietaisų skydelyje vairuotojas gali sužinoti elektra nuvažiuojamo nuotolio, elektros sąnaudų, elektros variklio galios ir sukimo momento bei akumuliatoriaus ir elektros variklio temperatūrą.
      AMG matinio anglies pluošto apdailos elementai Apdailos elementai suteikia jūsų salonui individualią išvaizdą. Ji harmoningai įsilieja į aplinką ir kartu sukuria įdomių kontrastų. Todėl ji sustiprina ir pabrėžia salono dizainą. Kartu apdaila yra išliekamasis kruopščiai pagaminto aukščiausios kokybės gaminio kokybės atributas.
      3 sėdimų vietų galinė sėdynė 3 sėdimų vietų galinė suolelio tipo sėdynė išplečia salono naudojimo galimybes ir paverčia jūsų automobilį patogiu 5 sėdimų vietų automobiliu. Papildoma pilno dydžio vidurinė sėdynė taip pat gali būti naudojama kaip porankis gale sėdintiems keleiviams. Praktiška: kai reikia daugiau vietos daiktams susidėti, sėdynes galima patogiai nulenkti iš bagažinės, padalijus jas santykiu 40:20:40.
      Įranga Mercedes-AMG GT 4 durų Coupé įrangos akcentai.
      Kitas
      Perž.
       MBUX papildytosios realybės navigacija Kad galėtumėte rasti kelią sudėtingose eismo situacijose, MBUX papildytosios realybės navigacija sujungia virtualųjį pasaulį su realiuoju. Ši technologija grafinius navigacijos nurodymus ir eismo informaciją perkelia į gyvus vaizdus. Todėl kelionės tikslą pasieksite greitai, saugiai ir be streso.
       MBUX salono asistentas Mėgaukitės bekontakčiu valdymo komfortu: ši naujoviška sistema atpažįsta ir interpretuoja jūsų rankų ir plaštakų judesius. Tai reiškia, kad pasirinktas funkcijas galite įjungti per kelias sekundes. Sistema geba atskirti vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio funkcijas, kad pasiektumėte būtent tuos meniu, kuriais norite naudotis.
       Parkavimo paketas su 360° vaizdo kamera Stebėkite aplinką: 360° vaizdo kameros, įskaitant virtualų vaizdą iš paukščio skrydžio, vaizdas aplink automobilį yra ypač įspūdingas. Dėl išmaniojo 4 kamerų sujungimo į tinklą per medijos ekraną taip pat galite matyti kliūtis, kurios iš tikrųjų yra už jūsų matymo lauko ribų. Tai dar labiau palengvina parkavimą.
       Priekinio stiklo ekranas (ang. Head-up display) Sportiniam vairavimui - ekranas ant priekinio stiklo! Galvos lygyje esantis ekranas su AMG specifiniu turiniu priekinį stiklą paverčia jaudinančiu skaitmeniniu vairuotojo kabinos ekranu. Tai reiškia, kad visada tiesiogiai matysite svarbiausią informaciją. Visą dėmesį skirsite keliui ir eismo sąlygoms priešais jus.
       AMG "RIDE CONTROL+" Pajuskite, ką reiškia vairuoti, kai pakaba vienodai gerai įvaldo ekstremalų sportiškumą ir atsipalaidavimo komfortą. AMG RIDE CONTROL+ pakaba su kelių kamerų pneumatine pakaba jus sužavės aiškiai pastebimu universalumu. Jo dalis - naujoviška amortizacijos sistema, kuri prisitaiko ne tik prie važiavimo sąlygų, bet ir prie automobilio apkrovos.
       Standartinė įranga siūloma visuose modeliuose su šešių cilindrų varikliu.
       AMG "DYNAMIC PLUS" paketas AMG "DYNAMIC PLUS" paketas reiškia didžiausią vairavimo malonumą ir puikų veržlumą. Jis sujungia daugybę didelio našumo komponentų į patrauklų paketą, kuriame yra svarbiausi papildomos įrangos elementai, užtikrinantys dar geresnę vairavimo dinamiką. Visa tai prisideda prie dar emocingesnės vairavimo patirties.
       Mercedes-AMG GT 63 S E PERFORMANCE Kitas "AMG Driving Performance" lygis. Mercedes-AMG GT 63 S E PERFORMANCE yra naujos kartos aukščiausios kokybės keturių durų karta. Į našumą orientuota ir labai efektyvi AMG hibridinė technologija atitinka patikrintą AMG technologiją, kuri yra moderniausia. Taip „Performance Luxury“ pasiekia kitą lygį.
       LeftRight

       Išorės dizainas

       Salono dizainas

       Svarbiausi išorės akcentai

       Close X
       Kitas
       Perž.
        Modelio pavadinimas paryškintas raudonai Pranešimas apie galią: išskirtinės identifikavimo funkcijos gale apima hibridui būdingą galinį prijuostę su integruotu įkraunamu įkrovimo dangteliu ir raudonu modelio pavadinimu ant bagažinės dangčio.
        "E PERFORMANCE" ženklelis ant sparnų Visiškai aišku: „E PERFORMANCE“ sparno ženklas ant automobilio šono rodo galingą ir į ateitį nukreiptą hibridinės pavaros koncepciją.
        Unikalaus S modelio dizaino AMG dvigubos išmetimo vamzdžio apdailos Galingas naujo dizaino garsas: standartinėje komplektacijoje yra AMG dviejų išmetimo vamzdžių apdaila.
        AMG keramikinė didelio našumo kompozitinė stabdžių sistema Sustokite, kai to tikrai norite: galinga ir ypač atspari blukimui AMG keraminė didelio efektyvumo kompozitinė stabdžių sistema yra standartinė, užtikrinanti bekompromisį pareiškimą.
        Naujo dizaino lengvojo lydinio ratlankiai AMG Profesionalios charakteristikos: nauji 50,8 cm (20 colių) AMG lengvojo lydinio ratlankiai ir 53,3 cm (21 colio) AMG kaltiniai dviejų spalvų variantai – titano pilka ir juoda – užtikrina geriausią kontaktą su keliu ir individualią išvaizdą.
        Specifinis hibridinis galinis prijuostė su dangteliu transporto priemonės lizdui Netikėtai tvarus: išskirtinis skiriamasis bruožas gale – hibridui būdingas galinis prijuostė su integruotu įkraunamu įkrovimo dangteliu.

        Svarbiausi salono akcentai

        Close X
        Kitas
        Perž.
         Prietaisų skydelis su hibridams būdingais ekranais Standartinėje plačiaekranio kabinoje yra MBUX daugialypės terpės sistema su integruotais AMG hibridams būdingais ekranais ir funkcijomis. Prietaisų skydelyje visada galite matyti visų jėgos agregatų elektros diapazoną, energijos sąnaudas, galią ir sukimo momentą, taip pat visų svarbių komponentų temperatūras tiesiai priešais jus.
         Multimedijos ekranas, įskaitant specialius energijos srauto ekranus Aukštos kokybės grafika daugialypės terpės ekrane vizualizuoja visos pavaros sistemos galios srautą, taip pat elektros variklio greitį, galią ir sukimo momentą. Be to, esama aukštos įtampos akumuliatoriaus ir elektros variklio temperatūra aiškiai rodoma situacijos kontekste.
         Multimedijos ekranas aukštos klasės galiniame komplekte Be prabangių individualių komforto sėdynių ir funkcionalios verslo centro konsolės, gale sėdintys keleiviai taip pat gauna daugialypės terpės ekraną, kad galėtų naudotis plačiomis informacijos ir pramogų funkcijomis bei komforto funkcijomis kartu su pasirenkamu aukštos klasės galiniu komplektu.
         Visiškai elektrinis važiavimo režimas Pasirinkite visiškai elektrinį važiavimo režimą naudodami AMG DYNAMIC SELECT ir gausite galingą AMG paleidimo garsą kaip akustinį grįžtamąjį ryšį. Kadangi vienu mygtuko paspaudimu įkraunamas hibridas yra pakeliui su nuline vietine emisija – tai ne tik privalumas centriniuose miestuose, kuriuose taikomi prieigos apribojimai.
         Susisiekite. Turite klausimų apie Mercedes-AMG GT 4 durų Coupé? Atsiųskite mums užklausą ir mes netrukus su jumis susisieksime.