Heading

Close X
Menu
Išorė Mercedes-Maybach EQS SUV išorės akcentai. Mercedes-Maybach EQS visureigio išorė stebina savo progresyviu dizainu su išskirtiniais Maybach elementais, kad būtų kažkas ypatingo. Aerodinamiškai optimizuota EQS SUV forma pasižymi tokiomis detalėmis kaip Maybach radiatoriaus grotelės, elegantiškas galinis profilis su 3D spiralės dizaino LED galiniais žibintais ir išskirtinių dviejų atspalvių dažų pasirinkimas. Vairavimas elektra su precedento neturinčia elegancija ir papildoma magija, kurią simbolizuoja Mercedes-Maybach.
Kitas
Perž.
  „Mercedes-Maybach“ radiatoriaus grotelės su užrašu ir statmena žvaigžde „Mercedes-Maybach“ radiatoriaus grotelės su užrašu „Maybach“ ir žvaigždės ornamentu ant variklio dangčio – išskirtinės prabangos simbolis.
  „Maybach“ ratai Išskirtiniai 53,3 cm (21 colio) arba 55,9 cm (22 colių) „Maybach“ ratlankiai ir juodos ratų arkų apdailos detalės elegantiškai papildo išorę.

  [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
  "DIGITAL LIGHT" su projekcijos funkcija "DIGITAL LIGHT" skaitmeniniai žibintai su projekcijos funkcija pasitinka ir atsisveikina specialiu šviesos šou.
  Galinės dalies dizainas ir 3D spiralės dizaino LED galiniais žibintai „Mercedes-Maybach“ EQS visureigis žavi elegantišku galinės dalies dizainu ir stilingomis detalėmis.
  Apšviesti slenksčiai ir logotipo projekcija Išskirtinė išvaizda: logotipo projektorius ir apšviesti slenksčiai su „Maybach“ emblema papildo prabangos įspūdį.
  Iškylančios durų rankenos Elegancija be pastangų: kai priartėjate prie automobilio, su durelių paviršiumi susiliejusios durų rankenos iškyla.

  [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
  Salonas Mercedes-Maybach EQS SUV salono akcentai.

  „Executive“ (vadovų) lygio sėdynės ir aukščiausios klasės galinės sėdynės

  Close

  „Executive“ (vadovų) lygio sėdynės ir aukščiausios klasės galinės sėdynės

  „Mercedes-Maybach“ EQS visureigyje jūsų laukia prabangi salono atmosfera: aukštos kokybės komforto elementai ir atpalaiduojamosios didelės (angl. executive) sėdynės, kurias galima patogiai atlošti vienu mygtuko paspaudimu.[1]

  [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

  „MBUX hyperscreen“ ekranas

  Close

  „MBUX hyperscreen“ ekranas

  Priekyje sėdintys keleiviai gali mėgautis į standartinę įrangą įtrauktu „MBUX hiperscreen“ ekranu su nepastebima (vadinamojo nulinio lygio, angl. „zero Layer“) vartotojo sąsaja ir „Maybach“ būdingomis įjungimo animuotomis ikonėlėmis visuose trijuose ekranuose. Jame įdiegta naujausia MBUX sistema, užtikrinanti individualizuotą pramoginę ir informacinę patirtį.

  MBUX aukštos klasės pramogos galinėse sėdynėse

  Close

  MBUX aukštos klasės pramogos galinėse sėdynėse

  Standartinėje įrangoje montuojama aukščiausios klasės galinių sėdynių pramogų sistema MBUX suteikia įvairiapusiškos patirties, kuri yra tarsi atskiras pasaulis. Nesvarbu, ar tai darbas, ar pramoga: didelės raiškos jutikliniai ekranai su tiesiogine interneto prieiga ir multimedijos sistema prisitaiko prie jūsų individualių poreikių.

  „Burmester®“ aukščiausios klasės 4D erdvinio garso sistema su garso personalizavimu

  Close

  „Burmester®“ aukščiausios klasės 4D erdvinio garso sistema su garso personalizavimu

  „Burmester®“ aukščiausios klasės 4D erdvinio garso sistema su garso personalizavimu pasižymi įtraukiančia „Dolby Atmos“ garso patirtimi, suteikiančia muzikai daugiau erdvės, aiškumo ir gylio. „Dolby Atmos“ leidžia atskirus garso elementus ar objektus pateikti trimačiame garso lauke ir pritaikyti juos prie bet kokios atkūrimo aplinkos.

  Apdailos elementai iš medienos ir tvarios odos apmušalai

  Close

  Apdailos elementai iš medienos ir tvarios odos apmušalai

  Įspūdingai elegantiškame salone taip pat panaudotos tvariai apdorotos medžiagos. „Mercedes-Maybach“ EQS visureigis yra pirmasis „Mercedes-Benz AG“ modelis, kuriame naudojama augalinio rauginimo oda. Kartu su „Maybach“ būdingais mediniais apdailos elementais jis yra prabangių visureigių etalonas.

  „Maybach“ dizaino daugiafunkcinis vairas iš nappa odos

  Close

  Palieskite prabangą: „Maybach“ dizaino daugiafunkcis vairas iš nappa odos

  Naujausios kartos „Maybach“ būdingas daugiafunkcis vairas iš napos odos sujungia prabangą ir inovatyvų patogumą vairuotojui – jis kaip niekada intuityvus. Ergonomiškai išdėstyti jutiklinio valdymo mygtukai leidžia intuityviai valdyti telefonus, greičio, pramogų, navigacijos ir pagalbos sistemas.

  Įranga Mercedes-Maybach EQS SUV įrangos akcentai. Sužinokite daugiau apie naujojo Mercedes-Maybach EQS SUV įrangą, įskaitant multimediją, pagalbines sistemas, komforto ir saugos kategorijas ir kt.
  Kitas
  Perž.
   „MBUX“ papildytosios realybės ekranas ant priekinio stiklo (angl. head-up display) Kad neišklystumėte iš kelio sudėtingose vairavimo situacijose, MBUX papildytosios realybės navigacija sujungia virtualųjį pasaulį su realiuoju. Ši technologija grafines navigacijos instrukcijas ir eismo informaciją perkelia į gyvus vaizdus. Galite greitai, saugiai ir be streso pasiekti kelionės tikslą.

   [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
   "MBUX" salono asistentas MBUX salono pagalbinė sistema padeda valdyti automobilį reaguodama į kūno judesius. Jei užfiksuojami rankų judesiai durų link, ji tai supranta kaip norą išlipti ir įspėja, jei gresia susidūrimo rizika. Galvos judesių kryptis rodo, kurį išorinį veidrodėlį norite reguliuoti. Be to, natūraliais rankų judesiais galite valdyti apšvietimo funkcijas.
   TV imtuvas TV imtuvas paverčia jūsų transporto priemonę namų kino teatru. Nesvarbu, ar įstrigote spūstyje, ar ilsitės automobilyje, dėl skaitmeninio signalo jūs ir jūsų keleiviai galėsite mėgautis žiūrėdami televizorių didele raiška multimedijos ekrane.
   [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
   „MBUX Premium“ navigacijos sistema Naudodami „MBUX Navigation Premium“ kelionės tikslą pasieksite greitai ir gerai informuoti. Galite pasikliauti naujausiais žemėlapių duomenimis, įskaitant palydovinį vaizdą, tikslią eismo informaciją realiuoju laiku ir greitą maršruto parinkimą internetu. Ir galiausiai, bet ne mažiau svarbu, kad dėl išmaniai sujungtų tinklo funkcijų jūsų kelionė bus saugesnė.
   Klimato kontrolė prieš įlipant Mėgaukitės malonia vidaus temperatūra vos įsėdę. Jūsų „Mercedes“ šildo arba vėsina reikiamu metu. Tiesiog iš anksto nustatykite išvykimo laiką ir temperatūrą naudodamiesi patogia „Mercedes me“ programėle.
   "ENERGIZING AIR CONTROL Plus" Reikalingas dalykas ne tik alergiškiems žmonėms: HEPA filtras veiksmingai mažina oro taršą. Be to, „ENERGIZING AIR CONTROL Plus“ stebi oro kokybę tiek automobilio viduje, tiek išorėje ir rodo rezultatus MBUX programoje. Priklausomai nuo išmatuotos vertės jūsų „Mercedes“ automatiškai perjungia šviežio oro ir oro recirkuliacijos režimą.
   "AIR-BALANCE" paketas „AIR-BALANCE“ paketas leidžia pasirinkti individualų interjero kvapą, atitinkantį jūsų asmeninius pageidavimus ir nuotaiką. Dėl gaivinančios jonizacijos ir lauko bei vidaus oro filtravimo jis taip pat padeda užtikrinti geresnę oro kokybę ir geresnę savijautą.
   "ENERGIZING Plus" paketas Komfortas visiems pojūčiams: šis paketas derina įvairiausią aukščiausios klasės įrangą su inovatyvia išmaniąja sistema. Jūsų „Mercedes“ gali jus ypatingais būdais atgaivinti ir užtikrinti malonų važiavimą, kad galėtumėte ilgiau būti budrūs prie vairo ir mėgautis savo kelione. Įvairios komforto programos ir patrauklūs papildomi priedai, pvz., daugiakontūrės sėdynės.
   Automobilio raktelis Blizgios juodos spalvos automobilio raktelis su blizgaus chromo spalvos dekoratyviniu apvadu.
   „Acoustic Comfort“ paketas Mėgaukitės mažiausiu triukšmo lygiu keliaudami: „Acoustic Comfort“ paketo garso izoliacija gerokai sumažina pašalinį triukšmą. Todėl niekas netrukdo ramiai kalbėtis net ir važiuojant dideliu greičiu. Tyli atmosfera taip pat skatina susikaupimą, todėl į kelionės tikslą atvyksite atsipalaidavę.
   Galinės oro pagalvės Dėl naujoviškų oro pagalvių galinių keleivių sėdynės tampa dar saugesnės. Galinės oro pagalvės integruotos į priekinių sėdynių atlošus ir išsiskleidžia esant stipriam priekiniam smūgiui. Jos išsiskleidžia švelniai ir apsaugo diržais prisegtus išorinių galinių sėdynių keleivius nuo kontakto su priekinėmis sėdynėmis. Tokiu būdu smūgis į galvą ir kaklą gali būti gerokai sumažintas.
   "GUARD 360°" transporto priemonės apsauga „GUARD 360° Vehicle protection Plus“* užtikrina visapusišką automobilio aplinkos stebėjimą. Dėl apsaugos nuo vagystės signalizacijos sistemos ir avarinio raktelio išjungimo galėsite veikti greitai. Kelyje susidūrimo aptikimo sistema apie tai praneša per programėlę. O pavogtos transporto priemonės pagalbos* funkcija padidina galimybę atgauti savo turtą, jei automobilis būtų pavogtas.
   Parkavimo paketas su nuotolinio parkavimo funkcijomis „Valet Service“ programėlė: su ja galite lengvai įvažiuoti ir palikti automobilį už stovėjimo vietos ribų – sistema automatiškai manevruoja jūsų „Mercedes“ į vietą ir atgal. Parkavimo procesą stebite iš lauko ir galite automobilį valdyti išmaniuoju telefonu. Dėl to parkavimas tampa gerokai ramesnis, be to, galima išvengti nedidelių pažeidimų, atsirandančių dėl atidaromų durelių./ class="footnoteicon" data-hidden-key="FootnoteRTEHiddenToken /content/hq/de/passengercars/content-pool/footnotes/optional-features/jcr:content/par/foot/

   [1] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
   „MAYBACH“ vairavimo režimas Be DYNAMIC SELECT ECO, SPORT, OFFROAD ir INDIVIDUAL važiavimo režimų, „Mercedes-Maybach“ EQS visureigis taip pat turi specialų MAYBACH važiavimo režimą. Jis pakeičia klasikinį COMFORT režimą ir yra sukurtas taip, kad užtikrintų maksimalų vairavimo komfortą salono keleiviams. Jis užtikrina, kad po galinėmis sėdynėmis būtų jaučiami tik minimalūs judesiai. Tam yra įrengtas vibracijos mazgas, skirtas pakabos virpesių amplitudei sumažinti. MAYBACH važiavimo režimas yra numatytasis nustatymas.
   Galinės ašies vairo mechanizmas Standartinis galinės ašies vairavimo mechanizmas su 4,5° vairo pasukimo kampo reguliavimo galimybe suteikia iš karto tris privalumus: dar geresnį sukibimą su keliu, gerokai didesnį lankstumą ir, galiausiai, geresnį manevringumą, pavyzdžiui, statant automobilį. Dėl to galiniai ratai, priklausomai nuo automobilio greičio, vairuojami priešinga arba ta pačia kryptimi kaip ir priekiniai ratai.

   Naudojant pasirinktinį galinės ašies vairavimo mechanizmą, galinius ratus galima pasukti iki 10 laipsnių kampu. Tai gerokai sumažina apsisukimo spindulį. Manevruodamas jūsų automobilis valdomas beveik kaip kompaktiškas automobilis. Kita vertus, važiuodami didesniu greičiu, vairuojate be pastangų dėl ilgos ratų bazės.

   [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
   Pagalbos vairuojant „plius“ paketas (angl. Driving Assistance Plus) Saugiai ir atsipalaidavę pasieksite kelionės tikslą: dėl modernių, išmaniuoju tinklu sujungtų jutiklių sistemų galite mėgautis daugeliu pusiau automatinio vairavimo privalumų. Daugybė pagalbinių sistemų padeda jums, kai to reikalauja situacija, įspėja jus, jei kyla susidūrimo pavojus, ir prireikus įsikiša – visų eismo dalyvių labui.

   [2] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
   "AIRMATIC" "AIRMATIC" pneumatinė pakaba užtikrina puikų važiavimą net ir ant sudėtingos dangos. Automobilio aukštis kinta priklausomai nuo greičio. Tai gali padidinti atstumą važiuojant dideliu greičiu. Praktiška: automatinis lygio reguliavimas pagal apkrovą. Be to, vienu mygtuko paspaudimu galima padidinti prošvaisą iki 25 mm.
   Susisiekite. Turite klausimų apie Mercedes-Maybach EQS SUV? Atsiųskite mums užklausą ir mes netrukus su jumis susisieksime.