Heading

Close X
Menu
"Mercedes-Benz" ir "Maybach". Nepriklausomybės prabanga.
Modeliai
LeftRight

Hečbekai

Close X
Strapline Content

Sedanai

Close X
Kitas
Perž.
  Mercedes-Maybach S 580 4MATIC Daugiau apie Mercedes-Maybach S klasės sedaną
  Mercedes-Maybach S 680 4MATIC Daugiau apie Mercedes-Maybach S klasės sedaną
  Mercedes-Maybach GLS 600 4MATIC Daugiau apie Mercedes-Maybach GLS

  Visureigiai ir krosoveriai

  Close X
  Mercedes-Maybach GLS 600 4MATIC Daugiau apie Mercedes-Maybach GLS

  Kupė

  Close X
  Strapline Content

  Kabrioletai ir rodsteriai

  Close X
  Strapline Content

  Universalai

  Close X
  Strapline Content
  Svarbiausi akcentai Štai kas daro „Mercedes-Maybach“ ypatingą. Inžinerijos meno ir individualios prabangos derinys.
   Tik „Mercedes-Maybach“ siūlo tokią prabangą „Mercedes-Maybach“ sujungia „Mercedes-Benz“ naujoves ir unikalią „Maybach“ prabangą. Čia efektyvumas dera su išskirtinumu. Tradicinis meistriškumas ir šiuolaikinės skaitmeninės technologijos. Vienas iš pavyzdžių: „Mercedes-Maybach“ GLS – visureigio ir prabangaus sedano derinys. Button
   Įspūdingas dizainas puikuojasi išskirtinėmis „Mercedes-Maybach“ radiatoriaus grotelėmis Išskirtinis variklio dangtis su chromuota briauna ir „Mercedes-Maybach“ radiatoriaus grotelės su smulkiomis vertikaliomis chromuotomis juostelėmis yra skiriamasis „Maybach“ prekės ženklo bruožas. Button
   „Maybach“ estetika „Maybach“ iki pat ratlankių: išskirtinis šio prekės ženklo stilius pasižymi didingu grožiu, nepriekaištinga estetika ir grakštumu. Šis ypatingumas skirtas didingoms akimirkoms. Button
   Prabangi jachta, administracijos biuras, sveikatingumo oazė Standartinės specifikacijos „Executive“ sėdynė – tikra kelionės komforto viršūnė. Spustelėjus mygtuką, sėdynė gali būti visiškai atlošiama, taip užtikrinant neprilygstamą komfortą. Jos kojų atrama yra itin plati, be to, galima mėgautis masažu ir reguliuojamu šildymu. Button
   Strapline Content Button
   Strapline Content Button
   Strapline Content Button
   Strapline Content Button


   Mercedes-Maybach modeliai.

   Susipažinkite su „Mercedes-Maybach“ modeliais.

   "Mercedes-Maybach" GLS.

   Erdvės ir komforto viršūnę galima rasti tik GLS modelyje.

   GLS didžiuojasi savo pavadinime turėdamas S raidę. Kaip jokiame kitame automobilyje pasaulyje, jame susilieja prabangaus SUV lengvas manevringumas ir S klasės vidinės savybės bei aukščiausios klasės saugumas. Sėskite į šį automobilį ir pajuskite dar neregėto lygio didingą prabangą ir apčiuopiamą komfortą.

   Daugiau

   "Mercedes-Maybach" S klasė.

   Nepriklausomybės lobis.

   Tęsdami legendinio prekės ženklo tradicijas, būdingas aukščiausios klasės prabangiems automobiliams, iš naujo apibrėžėme aukščiausio lygio prabangą, kokios dar nėra buvę. Sėskite į šį automobilį ir pajuskite dar niekada anksčiau nepatirtą išskirtinumą, naujoves ir tobulumą.

   Daugiau   Night Series.

   Atraskite visus „Mercedes-Maybach“ „Night Series“ modelius.

   "Mercedes-Maybach" S klasė "Night Series".

   „Mercedes-Maybach“ S klasė „Night Series“* pasižymi ypač patraukliu santūrumo ir paslaptingos tamsios estetikos deriniu. Jaukus minimalizmas su specialiomis tamsaus chromo ir juodos spalvos detalėmis, ypatingomis apmušalų spalvomis, įdomiais kontrastais ir išskirtiniais apdailos elementais. Pasitikėjimo kupiną išvaizdą papildo įspūdingo dizaino „Maybach“ ratlankiai.

   Daugiau

   "Mercedes-Maybach" GLS "Night Series".

   Kartu su „Night Series“* įrangos paketu „Mercedes-Maybach“ GLS SUV žavi savo nepaprastai didinga, išskirtine išvaizda. Stulbinamai elegantiška tamsi estetika su specialiomis juodomis arba tamsaus chromo spalvos detalėmis, kurias papildo ypatingos apmušalų spalvos, į akis krentantys kontrastai ir išskirtiniai apdailos elementai. Pasitikėjimą savimi spinduliuojančią išvaizdą užbaigia įspūdingo dizaino „Maybach“ ratlankiai.

   Daugiau

   "Mercedes-Maybach" EQS SUV "Night Series".

   „Mercedes-Maybach“ EQS SUV „Night Series“* stebina savo išskirtiniu sportiškumu ir paslaptinga elegancija. Pasirinktos tamsaus chromo ir juodos spalvos detalės, specialios apmušalų ir apdailos spalvos, unikalūs kontrastai ir nepaprastas ratlankių dizainas suteikia šiam automobiliui išskirtinę išvaizdą. Atraskite labai individualų santūriai išraiškingą dizainą.

   Daugiau

   * Papildomai pasirenkama įranga (priklausomai nuo konfigūracijos).

   The range Mercedes-Benz Electric cars. Driving with electricity. And all your senses: the all-electric Mercedes-Benz EQ not only adapts to your needs, but also learns with every meter and gets to know you better and better.
   Strapline Content Button