Heading

Close X
Menu
Intro
Modeliai
Išorė
Salonas
Įranga
AMG
Užklausa
  Polar White
  High-Tech Silver Metallic
  Black
  Velvet Brown
  Graphite Grey Metallic
  Obsidian Black
  Nautic Blue
  Verde Silver
  MANUFAKTUR Alpine Grey Solid
  MANUFAKTUR Opalite White Bright
  MANUFAKTUR Hyacinth Red Metallic
  Modeliai
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Kitas
  Perž.

   Mercedes-AMG

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-EQ

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-Maybach

   Close X
   Strapline Content
   Išorė E klasės universalo išorės akcentai. Naujojo E klasės universalo išorė stebina jausmingai aiškia dizaino idioma, dinamiškomis proporcijomis ir protinga erdvės koncepcija. Įspūdingos dizaino detalės, tokios kaip galiniai žibintai su žvaigžde, apšviesta radiatoriaus apdaila ir viename lygyje priglundanti aiškaus dizaino idioma, dinamiškos proporcijos ir išmani erdvės koncepcija. Įspūdingos dizaino detalės, tokios kaip galiniai žibintai su žvaigžde ir įdubusios durų rankenos, spinduliuoja modernia elegancija ir užtikrintai papildo klasikinį Mercedes-Benz universalą.
   LeftRight

   Dizaino stiliai

   Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

   Close X
   Kitas
   Perž.
    Apšviestos radiatoriaus grotelės Naujasis E klasės universalas visiškai naujai apibrėžia elegantiškas 3D radiatoriaus groteles: pasirinktinai siūlomas radiatoriaus grotelių kontūro apšvietimas suteikia automobiliui individualumo, ypač naktį. Tolygiai apšviestos radiatoriaus grotelės pabrėžia rafinuotą dizainą. [1]

    [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
    "DIGITAL LIGHT" Dėmesio centre – saugumas: "DIGITAL LIGHT" su projekcijos funkcija[1] protingai reaguoja į kintančias sąlygas aplinkoje ir visada užtikrina optimalų matymo lauką. Ši sistema nuolat pritaiko važiuojamosios dalies apšvietimą prie apšvietimo sąlygų, eismo situacijos, važiuojamosios dalies ir oro sąlygų.

    [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
    Progresyvaus dizaino filosofija Naujasis E klasės universalas žavi savo pasitikėjimo kupina dizaino filosofija. Dinamiškos proporcijos ir jausmingai aiški dizaino idioma derinama su išraiškingomis detalėmis, tokiomis kaip erdvus variklio dangtis ar galiniai žibintai su žvaigždės motyvu.
    "KEYLESS-GO" Jūsų raktas į didesnį patogumą: su berakčio užvedimo paketu "KEYLESS-GO" [1] galite užvesti ir užrakinti savo automobilį tiesiog turėdami po ranka raktą arba tinkamą išmanųjį telefoną. Šiame pakete esančios neišsikišančios durų rankenos automatiškai iškyla į išorę, kai tik atsiduriate netoli automobilio, ir grįžta į pradinę padėtį, kai tik vėl jį užrakinate. [2]

    [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

    [2] Norėdami naudotis „Mercedes me connect“ paslaugomis, turite susikurti „Mercedes me ID“ ir sutikti su „Mercedes me connect“ paslaugų naudojimo sąlygomis. Nurodytos paslaugos, jų prieinamumas ir funkcijos visų pirma priklauso nuo automobilio modelio, pagaminimo metų, pasirinktos papildomos įrangos ir šalies.

    Panoraminis stumdomas stoglangis Asmeninis apžvalgos taškas: naujajame E klasės universale pasirinktinai montuojamas erdvus panoraminis stumdomas stoglangis[1], užtikrinantis malonų aplinkos apšvietimą, nevaržomą dangaus vaizdą ir tinkamą atmosferą kiekvienoje kelionėje.

    [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
    LED galiniai žibintai Dviejų dalių LED galiniai naujojo E klasės universalo žibintai žavi nauju žvaigždės formos dizainu ir išmaniąja funkcija. Papildomai pasirenkama papildoma animacija pasitinka arba atsisveikina su keleiviais naudojant funkciją „Leaving/Coming Home“.
    Salonas E klasės universalo salono akcentai. E klasės universalo salonas stebina asmeniniu komfortu ir intuityviu valdymu naudojant naujausios kartos MBUX. „Connected Light“ šviesos juosta, besidriekianti per visą kabiną, pabrėžia dosnų E klasės erdvės pojūtį ir išryškina kokybišką interjerą. Rafinuoti apdailos elementai, tokie kaip išskirtinė juoda atvira uosio mediena su apšviestu Mercedes-Benz raštu, užbaigia dizainą.
    LeftRight

    Dizaino stiliai

    Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

    Close X
    Kitas
    Perž.
     Akustinis komforto paketas Naujojo E klasės universalo salono erdvė pasižymi geresne akustika ir malonia tyla. Tikslinė garso izoliacija ir sudėtiniai durų stiklai sumažina ir suderina lauko triukšmą, taip pat aeroakustiką, kad būtų išgautas aukštos kokybės garso skambesys.
     MBUX rutina Naujajame E klasės universale galima nusistatyti asmeninę mėgstamą tvarką, kad būtų užtikrintas didesnis komfortas ir specialiai pritaikytos pramogos. Konfigūruojant galima nustatyti tokias sąlygas kaip lauko temperatūra, geografinė padėtis, laikas ar savaitės diena ir susieti jas su įvairiomis transporto priemonėje esančiomis funkcijomis.[1]

     [1] Norėdami naudotis „Mercedes me connect“ paslaugomis, turite susikurti „Mercedes me ID“ ir sutikti su „Mercedes me connect“ paslaugų naudojimo sąlygomis. Nurodytos paslaugos, jų prieinamumas ir funkcijos visų pirma priklauso nuo automobilio modelio, pagaminimo metų, pasirinktos papildomos įrangos ir šalies.
     Naujos kartos MBUX Dėl gebėjimo mokytis ir intuityvaus valdymo naujos kartos[1] MBUX sistema E klasės universale sukuria asmeninę atmosferą kiekvienoje kelionėje. Du ergonomiškai išdėstyti vairuotojo ir centrinis ekranai sukuria įtraukiančią skaitmeninę patirtį, skirtą informacijai, pramogoms ir pagalbai vairuojant.

     [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
     MBUX ypatingasis ekranas su asmenukių ir vaizdo kamera MBUX ypatingasis ekranas papildo 14,4 colių MBUX centrinį ekraną 12,3 colių jutikliniu ekranu priekinių keleivių zonoje. LCD ekrane priekyje sėdinčiam keleiviui suteikiama prieiga prie daugelio programėlių ir automobilio funkcijų. Pavyzdžiui, keliaudami jie gali žiūrėti filmą arba naudotis socialiniais tinklais. Vaizdinio skydo funkcija neleidžia vairuotojui atitraukti dėmesio nuo vairavimo užduoties: turinio negalima matyti iš vairuotojo pusės.[1]

     [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
     „Burmester® 4D“ erdvinio garso sistema „Burmester® 4D“ erdvinio garso sistema[1] su „Dolby® Atmos“ standartu ir 17 atskirų garsiakalbių sukuria svaiginančią garso patirtį. Į sėdynes integruoti taktiliniai keitikliai leidžia pajusti muziką visu kūnu. Asmeninius nustatymus galima sukurti individualiame garso profilyje.[1]

     [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
     Lanksčios erdvės koncepcija Naujasis E klasės universalas prisitaiko prie kiekvienos kelionės, nes pasižymi lanksčios erdvės koncepcija ir optimizuota daiktų susidėjimo erdve. EASY-PACK galines duris itin patogu valdyti, jums net neprireiks rankų. Dėl naujos erdvės koncepcijos padidėja salono erdvė, o tai suteikia pastebimai daugiau vietos kojoms ir užtikrina didesnį komfortą.
     Įranga E klasės universalo įrangos akcentai.
     Kitas
     Perž.
      3D vairuotojo ekranas Stebėkite svarbiausius dalykus 3D vairuotojo ekrane. Trimatės pagalbos vairuojant sistemų įspėjimai ir funkcijos iš karto pastebimi dėl ryškių 3D ir šešėlių efektų. Įspūdingą priekyje važiuojančių automobilių, sunkvežimių, autobusų ar motociklų 3D vaizdą galima konfigūruoti.[1]

      [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
      „MBUX Premium“ navigacija Naudodami „MBUX Premium“ navigaciją pasieksite kelionės tikslą greitai ir su visa reikiama informacija. Galite pasikliauti naujausiais žemėlapių duomenimis, įskaitant palydovinį vaizdą, tikslią realaus laiko eismo informaciją ir greitą maršruto parinkimą internetu. Ir, galiausiai, protingai sujungtos tinklo funkcijos padaro jūsų kelionę saugesnę.
      Skaitmeniniai priedai Naudodamiesi skaitmeniniais priedais ir atitinkamomis „Mercedes me“ programėlėmis galite mėgautis papildomu komfortu, saugumu, vairavimo malonumu ir skaitmeniniu palaikymu, nes jose rasite svarbios informacijos ir praktinių „Mercedes“ funkcijų tiek automobilyje, tiek išmaniajame telefone[1].

      [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
      Skaitmeninis žurnalas Skaitmeninis žurnalas[1] automatiškai fiksuoja jūsų kelionių dokumentus, kuriuos galite suskirstyti į kategorijas „Logbook“ programėlėje. Norint pateikti mokesčių deklaracijas, skaitmeninio žurnalo duomenys pateikiami vos vienu spustelėjimu.[2]

      [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

      [2] Norėdami naudotis „Mercedes me connect“ paslaugomis, turite susikurti „Mercedes me ID“ ir sutikti su „Mercedes me connect paslaugų naudojimo sąlygomis. Pateiktos paslaugos, jų prieinamumas ir funkcijos visų pirma priklauso nuo automobilio modelio, pagaminimo metų, pasirinktos papildomos įrangos ir šalies.
      Išankstinis „MBUX Entertainment Plus“ diegimas Transliuokite vaizdo įrašus, naudokitės įvairiomis programėlėmis ir klausykitės mėgstamos muzikos: su šiuo paketu pramogos jūsų „Mercedes“ automobilyje pakils į aukštesnį lygį. Kitas programas, pavyzdžiui, žaidimus ar produktyvumo programas, galite atsisiųsti tiesiai iš „App Store“. Reikalingą duomenų paketą galite lengvai gauti per pasirinktą trečiosios šalies paslaugų teikėją.
      Aktyvioji avarinio stabdymo pagalba Aukščiausios klasės pagalba: aktyvioji avarinio stabdymo pagalba. Aktyvioji avarinio stabdymo pagalbinė sistema nustato, kad vairuotojas ilgesnį laiką neaktyvus, ir gali apsaugoti jus ir kitus eismo dalyvius kontroliuojamu stabdymu iki sustojimo ir automatiniu pagalbos iškvietimu.[1]

      [1] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės, neatleidžiančios jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
      Parkavimo paketas su nuotolinio parkavimo funkcijomis Naudodami šį paketą [2]galėsite mėgautis visais modernios automobilių stovėjimo sistemos patogumais. Tiesiog nuspręskite, kuria paslauga norite naudotis, priklausomai nuo konkrečios automobilių stovėjimo situacijos: aktyvioji parkavimo pagalba – parkavimas vienu mygtuko paspaudimu. Nuotolinio parkavimo pagalbos sistema, kai parkavimas atliekamas naudojant programėlę, arba atminties parkavimo pagalbos sistema, kai parkavimas atliekamas privačioje laisvoje stovėjimo vietoje.[1]

      [1] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės, neatleidžiančios jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.

      [2] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
      Aktyvioji "Stop-and-Go" pagalbinė sistema Aktyvioji „Stop-and-Go Assist“ sistema [2]gali sumažinti jūsų įtampą, patekus į eismo srautą, kai tenka dažnai stabdyti ir vėl pradėti važiuoti, nes automatiškai pajuda iki 60 sekundžių ir vidutiniškai orientuojasi eismo juostoje. Ji automatiškai palaiko saugų atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės ir nuo priekyje važiuojančių transporto priemonių.[1]


      [1] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės, neatleidžiančios jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.

      [2] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
      Pagalbos vairuojant paketas „Plus“ Pagalbos vairuojant „Plus“ paketas[2] suteikia maksimalų komfortą ir saugumą kelyje į autonominį vairavimą. Kartu su pagalbos vairuojant paketu gausite aktyviąją stabdymo ir važiavimo pagalbą, kuri padeda sumažinti stresą važiuojant greitkeliu. Dar vienas šio paketo pranašumas – „PRE-SAFE® Impulse Side“ – gali suteikti papildomą apsaugą šoninių susidūrimų su kitomis transporto priemonėmis metu.[1]

      [1] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės, neatleidžiančios jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.

      [2] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
      Priekabos manevravimo pagalbinė sistema Taupykite laiką ir nervus manevruodami. Su priekabos manevravimo pagalbos sistema[2] galite užtikrintai ir ramiai atlikti manevrus atbuline eiga net ir sudėtingose situacijose. Mažiau patyrusiems priekabų junginių vairuotojams ypač pravers pagalbinis vairavimas. Jis automatiškai reguliuoja vilkiko vairavimo kampą važiuojant nedideliu greičiu. [1]

      [1] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės, neatleidžiančios jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.

      [2] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

      Skaitmeninis automobilio raktas Skaitmeninis automobilio raktas leidžia atrakinti, užvesti ir užrakinti E klasės automobilį naudojant suderinamą išmanųjį telefoną[1] be fizinio automobilio rakto.

      [1] Norint naudotis skaitmeniniu automobilio raktu, reikia turėti asmeninį „Mercedes me ID“ ir sutikti su „Mercedes me connect“ paslaugų naudojimo sąlygomis. Be to, transporto priemonė turi būti susieta su atitinkama naudotojo paskyra. Išleidimo metu skaitmeninis transporto priemonės raktas yra suderinamas su „iPhone 11“ ir vėlesniais įrenginiais (išskyrus „iPhone SE“) bei „Apple Watch 6“ ir vėlesniais įrenginiais (išskyrus „Apple Watch SE“). Privalomas suderinamumas su ultraplačiajuosčiu (UWB) ryšiu. „Mercedes-Benz“ nuolat siekia išplėsti suderinamumą su kitais įrenginiais.
      Išmanieji namai „Hey, „Mercedes“, namie išjunk šviesą!“ Prijunkite savo išmaniųjų namų sistemą [1] prie E klasės sedano ir kontroliuokite savo išmaniųjų namų produktus, tokius kaip temperatūra, apšvietimas, žaliuzės ir elektros prietaisai, keliaudami. Tai patogu valdyti balsu per MBUX balso pagalbinę sistemą.

      [1]Išmaniųjų namų integracija yra „Mercedes me connect“ paslaugos „MBUX Voice Assistant“ funkcija. Norėdami naudotis „Mercedes me connect“ paslaugomis, turite susikurti „Mercedes me ID“ ir sutikti su „Mercedes me connect“ paslaugų naudojimo sąlygomis. Pateiktos paslaugos, jų prieinamumas ir funkcijos visų pirma priklauso nuo automobilio modelio, pagaminimo metų, pasirinktos papildomos įrangos ir šalies.
      Aktyvios daugiakontūrės sėdynės Prabanga, kurią galite pajusti: daugiakontūrių sėdynių paketas[1] su atminties ir masažo funkcijomis turi atskirus vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio valdiklius. Su ENERGIZING komforto valdymu[1] galite pasirinkti skirtingas masažo programas, kad masažas būtų dar geriau juntama.

      [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
      THERMOTRONIC automatinė klimato kontrolė THERMOTRONIC automatinė klimato kontrolės sistema[1], turinti 4 klimato zonas, užtikrina individualų, malonų klimatą automobilyje. Vairuotojas, priekyje ir gale sėdintys keleiviai gali reguliuoti klimato komfortą pagal savo asmeninius poreikius. Jei pageidaujate, skaitmeninė vėdinimo angų kontrolė perima valdymą: sistema visiškai automatiškai valdo priekinių vėdinimo angų plokšteles.

      [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
      "GUARD 360° Plus" transporto priemonės apsauga „GUARD 360° Plus“[1] transporto priemonės apsauga užtikrina visapusišką transporto priemonės aplinkos stebėjimą. Dėl apsaugos nuo vagystės signalizacijos sistemos ir avarinio raktelio išjungimo galite veikti greitai. Kelyje susidūrimo aptikimo funkcija praneša jums per programėlę. Pavogtos transporto priemonės pagalbos paslauga taip pat padidina jūsų galimybes atgauti savo turtą.[2]

      [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

      [2] Norėdami naudotis „Mercedes me connect“ paslaugomis, turite susikurti „Mercedes me ID“ ir sutikti su „Mercedes me connect“ paslaugų naudojimo sąlygomis. Nurodytos paslaugos, jų prieinamumas ir funkcijos visų pirma priklauso nuo automobilio modelio, pagaminimo metų, pasirinktos papildomos įrangos ir šalies.
      "PRE-SAFE® PLUS" Jūsų angelas sargas kelyje: jei kyla grėsmė susidurti iš galo, „PRE-SAFE® PLUS“[1] tiesiogiai įspėja už jūsų važiuojančius vairuotojus greitai mirksinčiomis įspėjamosiomis lemputėmis. Įjungus grįžtamąjį saugos diržų įtempiklį, keleivis taip pat pasiruošia neišvengiamam susidūrimui ir taip sumažinamas smūgis.

      [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
      Garsinė aplinkinių apsauga Siekiant užtikrinti, kad beveik tyliai važiuojanti elektrinė transporto priemonė nekeltų pavojaus pėstiesiems ar dviratininkams, garsinė aplinkinių apsaugos sistema iki maždaug 30 km/val. greičio skleidžia „Mercedes-Benz“ būdingus garsus už transporto priemonės ribų. Ji skirtingai „signalizuoja“ apie važiavimą pirmyn ir važiavimą atbuline eiga.
      "PRE-SAFE® Impulse Side" „PRE-SAFE® Impulse Side“[1] išplečia pasyviosios apsaugos koncepciją. Kitų eismo dalyvių sukeltus gresiančius šoninius susidūrimus gali aptikti patobulinta jutiklių sistema. Tuomet priekiniai keleiviai, esantys smūgio pusėje, dėl pirotechniniu būdu aktyvuoto sėdynių atlošo paminkštinimo pastumiami į automobilio centrą.

      [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
      Aktyvioji atstumo palaikymo pagalbinė sistema "DISTRONIC" Aktyviosios atstumo palaikymo pagalbinės sistemos "DISTRONIC" patogumas intensyviame ir dažnai sustojančiame eisme – tai, be ko ateityje nenorėsite apsieiti. Sistema sumažina įtampą, nes automatiškai pritaiko jūsų greitį prie priekyje lėčiau važiuojančių transporto priemonių greičio. Reikiamą nurodytą atstumą galima nustatyti keliais žingsniais.[1]

      [1] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės, neatleidžiančios jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
      "AIRMATIC" "AIRMATIC"[1] sujungia kelių pakabos sistemų pranašumus viename – rinkitės tarp komforto ir dinamiškumo. Sąrankos diapazonas čia ypač įspūdingas. Pneumatinė pakaba užtikrina išskirtinį riedėjimo komfortą net ir lengvoje vietovėje ar sportuojant. Praktiška: lygio valdymas, atitinkantis nurodytą apkrovą arba žemės būklę.

      [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
      "AGILITY CONTROL" pakaba su automobilio nuleidimu "AGILITY CONTROL" pakaba su automobilio nuleidimu [1] užtikrina optimalų sukibimą su keliu nesumažinant komforto. Pasyvioji selektyvioji amortizacijos sistema užtikrina puikius vairavimo pojūčius ant bet kokios kelio dangos, nes automatiškai optimizuoja kėbulo pasvirimo kampą darant posūkį, amortizacinį poveikį ir stabilizavimą.

      [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

      MERCEDES-AMG Mercedes-AMG C-Class. The Mercedes-AMG C-Class models represent an ideal point of entry to the world of Mercedes-AMG as well as absolute peak performance.
      LeftRight

      Išorės dizainas

      Salono dizainas

      Svarbiausi išorės akcentai

      Close X
      Strapline Content

      Svarbiausi salono akcentai

      Close X
      Strapline Content
      Pajauskite, ką reiškia jį vairuoti. Išbandykite E klasės universalą bandomojo važiavimo metu. Atsiųskite mums užklausą dėl bandomojo važiavimo ir mes netrukus su jumis susisieksime.