Heading

Close X
Menu
Intro
Modeliai
Išorė
Salonas
Įranga
AMG
Užklausa
  Selenite Grey
  Polar White
  Obsidian Black Metallic
  High-Tech Silver Metallic
  Emerald Green
  Sodalite Blue Metallic
  Black
  MANUFAKTUR Hyacinth Red Metallic
  MANUFAKTUR Alpine Grey Solid
  MANUFAKTUR Diamond White Bright
  Modeliai
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Kitas
  Perž.
   GLE 300 d 4MATIC Coupé
   GLE 400 e 4MATIC Coupé
   GLE 350 de 4MATIC Coupé
   GLE 450 d 4MATIC Coupé
   Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé
   Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC+ Coupé

   Mercedes-AMG

   Close X
   Kitas
   Perž.
    Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé
    Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC+ Coupé

    Mercedes-EQ

    Close X
    Strapline Content

    Mercedes-Maybach

    Close X
    Strapline Content
    Išorė GLE Coupé išorės akcentai. Galingas, dinamiškas ir sportiškesnis nei bet kada anksčiau: naujasis „GLE Coupé“ standartiškai komplektuojamas su „AMG Line“ ir sujungia ryškius visureigio elementus su elegantiškomis kupė savybėmis. Naujos priekinės dalies ir dažų spalvos bei iki 22 colių ratlankiai užtikrina individualumą. Atraskite „GLE Coupé“ išorės akcentus.
    LeftRight

    Dizaino stiliai

    Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

    Close X
    Kitas
    Perž.
     Naujas priekinės dalies dizainas Galingas ir sportiškas: atnaujintoje priekinėje dalyje – rombinės grotelės su „Mercedes-Benz“ raštu, kurios suteikia dar sportiškesnę išvaizdą. Standartinio „AMG Line“ modelio priekinėje apsaugoje taip pat yra chromuota apdailos juosta ir naujos formos oro išleidimo angos.
     22 colių lengvojo lydinio ratlankiai Nuo išraiškingų 53,3 (21 colio) iki sensacingų 55,8 (22 colio) padangų (pasirinktinai) - su bet kokiomis padangomis naujasis „GLE Coupé“ patogiai nuveš jus į kelionės tikslą.
     Panoraminis stumdomas stoglangis Tiek atidarytas, tiek uždarytas panoraminis stumdomas stoglangis[1] suteikia nuostabų laisvės pojūtį ir maloniai apšviečia saloną. Žvelgiant iš išorės, didelis stumdomas stoglangis taip pat daro nepakartojamą įspūdį, nes suteikia išorei išskirtinumo.
     Sportiško Coupé dizainas Charakteringas siluetas. Sportiškam ir elegantiškam „GLE Coupé“ dizainui būdingas plokščias priekinis stiklas, nuožulni stogo linija ir atletiška galinė dalis. „GLE Coupé“ iš visų pusių atrodo galingas ir elegantiškas.
     Projekcija su „Mercedes-Benz“ žvaigžde Net žvaigždės bus prie jūsų kojų. Jei norite, tegul „Mercedes-Benz“ žvaigždė lydi jus įlipant ir išlipant iš „GLE Coupé“. Atidarius vairuotojo arba keleivio dureles, jis projektuojamas ant žemės ir sukuria didingą aurą įlipant į automobilį.
     "MULTIBEAM LED" priekiniai žibintai Naujos konstrukcijos "MULTIBEAM LED" priekiniai žibintai ne tik traukia akį, bet ir užtikrina puikų matomumą. Naujosios dienos žibintų šviesos signalu ir keturiais šviesos taškais suteikia papildomų akcentų. Naujojo „GLE Coupé“ saloną užbaigia naujo dizaino galiniai žibintai.
     "Night Package" Pagrindinės savybės:
     - Deimantinės grotelės su „Mercedes-Benz“ raštu, integruota „Mercedes“ žvaigžde ir viena plokštele, dažytos blizgia juoda spalva su chromuotu intarpu ir juodu apvadu
     - 50,8 cm (20 colių) AMG lengvojo lydinio ratlankiai su penkiais dvigubais stipinais, nudažyti blizgia juoda spalva; galima pasirinkti kitus AMG lengvojo lydinio ratlankius iki 55,9 (22 colių).
     - AMG priekinė apsauga su sportinėmis oro įsiurbimo angomis ir blizgios juodos spalvos apdailos juosta
     - Blizgios juodos spalvos priekinio buferio oro įsiurbimo angų intarpai
     - AMG galinė apsauga su juodos spalvos difuzoriaus formos intarpu ir blizgios juodos spalvos apdailos juosta
     - Išorinių veidrodėlių gaubtai dažyti blizgia juoda spalva
     Salonas GLE Coupé salono akcentai. Aukštos kokybės dizainas kiekvienoje detalėje. „GLE Coupé“ salonas džiugina naujomis apmušalų spalvomis ir apdailos elementais, taip pat iš aukštos kokybės medžiagų pagamintomis oro angomis, suteikiančiomis sportišką ir elegantišką atmosferą. Naujausios kartos daugiafunkcinis vairas ir MBUX multimedijos sistema su plačiaekrane vairuotojo kabina papildo koncepciją.
     LeftRight

     Dizaino stiliai

     Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

     Close X
     Kitas
     Perž.
      Naujas daugiafunkcis vairas Naujausios kartos daugiafunkcinis vairas reiškia, kad „GLE Coupé“ galite sportiškai ir patogiai vairuoti į kelionės tikslą. Integruotuose jutikliniuose valdymo pultuose galite valdyti svarbias automobilio funkcijas nenuleisdami rankų nuo vairo. Daugiafunkcinis vairas gali būti įvairių versijų, pavyzdžiui, medžio ir odos (pasirinktinai), todėl jis yra ir vizualinis akcentas.
      Centrinė konsolė Nuolat užtikrinta kontrolė: aukšta centrinė konsolė su dviem rankenomis suteikia važiavimo bekele patirčiai žaismingumo. Be tobulos ergonomikos, prabangos įspūdį sukuria aptakių linijų odiniai paviršiai. Daugialypės terpės funkcijas galima intuityviai valdyti integruotu jutikliniu kilimėliu.
      Apmušalų spalvos Naujojo „GLE Coupé“ salonas spindi naujais dviejų atspalvių spalvų deriniais – katalonų smėlio ir juodos bei bahia rudos ir juodos. Aukštos kokybės apmušalai suteikia galimybę visiems keleiviams mėgautis išskirtiniu komfortu kiekvienos kelionės metu.
      Apdailos elementai ir oro angos Dabar „GLE Coupé“ vairuotoją pasitinka ypač išskirtine aplinka. Tai visų pirma užtikrina naujos kampuotos oro angos su chromuotomis plokštelėmis ir nauji apdailos elementai, pavyzdžiui, liepų medienos apdailos elementas su rudos spalvos blizgių linijų struktūra.
      MBUX MBUX multimedijos sistema vis daugiau sužino apie jus ir geriau pažįsta kiekvieną kelionę. Naujausios kartos sistema turi naują vartotojo sąsają ir daro „GLE Coupé“ saloną dar išmanesnį ir skaitmeniškesnį. Laukite visiškai naujo informacijos ir pramogų pasaulio ir intuityvaus valdymo balsu, prisilietimais ar gestais.
      Standartinė įranga Pagrindinės savybės:
      - Daugiafunkcinis sportinis vairas iš napos odos
      - Krištolo pilkos spalvos audinio stogo apmušalas
      - LED salono apšvietimas
      - 2 zonų THERMATIC automatinė klimato kontrolė
      - Vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynių šildymas
      - Plačiaekranė kabina, kurią sudaro centrinis medijos ekranas su jutikliniu ekranu ir prietaisų ekranas
      - MBUX multimedijos sistema su LINGUATRONIC
      - Jutiklinis kilimėlis centrinėje konsolėje
      - Išmaniųjų telefonų integracija
      "AMG Line" Pagrindinės savybės:
      - Sportinės vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės su specifiniu sėdynių apmušalų išdėstymu
      - Standartinė juodos ARTICO dirbtinės odos / MICROCUT mikropluošto apmušalai
      - Trijų stipinų vairo dizainas, su plokščia apatine dalimi ir perforuota rankenos sritimi
      - AMG sportiniai pedalai iš šlifuoto nerūdijančiojo plieno su juodais guminiais dygliukais
      - AMG grindų kilimėliai iš juodo veliūro su AMG užrašu
      - Juodo audinio stogo apmušalas
      Įranga GLE Coupé įrangos akcentai.
      Kitas
      Perž.
       Ekranas ant priekinio stiklo (angl. head-up display) Geros sportinio vairavimo malonumo ir be jokių pastangų teikiamos puikios vairavimo patirties perspektyvos: „Head-up“ ekranas priekinį stiklą paverčia jaudinančiu skaitmeniniu vairuotojo vietos ekranu. Tai reiškia, kad visada tiesiogiai matysite svarbiausią informaciją. Visą dėmesį sutelksite į kelią ir eismo situaciją priekyje. Galite reguliuoti ekrano aukštį ir ryškumą pagal savo pageidavimus.
       Išmaniųjų namų integracija „Hey, Mercedes, išjunk šviesą namuose!“ Prijunkite savo išmaniųjų namų sistemą prie GLE ir važiuodami valdykite suderinamus išmaniuosius namų produktus, pavyzdžiui, temperatūrą, apšvietimą, žaliuzes ar elektros prietaisus. Naudojant MBUX balso pagalbinę sistemą, tai galima labai patogiai atlikti balsu.[1]

       [1] MBUX balso pagalbinė sistema yra „Mercedes me Connect“ paslaugos „MBUX Voice Assistant“ funkcija. Norėdami naudotis „Mercedes me connect“ paslaugomis, turite susikurti „Mercedes me ID“ ir sutikti su „Mercedes me connect“ paslaugų naudojimo sąlygomis. Nurodytos paslaugos, jų prieinamumas ir funkcijos visų pirma priklauso nuo automobilio modelio, pagaminimo metų, pasirinktos papildomos įrangos ir šalies.
       MBUX papildytosios realybės navigacija MBUX papildytoji realybė sujungia realųjį pasaulį su virtualiuoju ir saugiai naviguoja net pačiose painiausiose eismo situacijose. Grafinė navigacijos ir eismo informacija rodoma tiesioginiuose priekinės kameros vaizduose, todėl lengviau orientuotis ir nustatyti vietą.
       Belaidžio įkrovimo sistema ir išmaniojo telefono integracija Išmaniojo telefono integracija sujungia mobilųjį telefoną su informacijos ir pramogų sistema naudojant „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto“. Tai suteikia patogią prieigą prie svarbiausių išmaniojo telefono programėlių. Taip pat galite greitai ir lengvai naudotis trečiųjų šalių tiekėjų programėlėmis, pavyzdžiui, „Spotify“. Naudodami belaidžio įkrovimo sistemą priekiniame įvairiems daiktams skirtame skyrelyje taip pat galite patogiai įkrauti suderinamą išmanųjį telefoną vairuodami.[1]

       [1] Reikalingos specialios programėlės, sukurtos ir patvirtintos konkrečiai technologijai. Išmaniajame telefone gali būti iš anksto įdiegtas pagrindinis programėlių rinkinys. „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“ yra prieinamos ne visose šalyse. Kai kuriose šalyse gali būti neprieinamos atskiros funkcijos ir programėlės. Daugiau informacijos apie „Apple CarPlay™“ rasite svetainėje http://www.apple.com/ios/feature-availability/#applecarplay-applecarplay. Daugiau informacijos apie „Android Auto™“ rasite adresu https://www.android.com/intl/en_en/auto/
       USB jungtys Greitai įkraukite savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį – iš viso yra penkios USB-C jungtys, todėl jūs ir jūsų keleiviai gali lengvai įkrauti mobiliuosius įrenginius keliaudami. Papildomai galima pasirinkti du papildomus USB prievadus galinėje dalyje su didele 100 W įkrovimo galia.
       "Burmester®" erdvinio garso sistema Naujos dimensijos klausymo patirtis. Patirkite aukščiausios klasės garsą su aukštos kokybės „Burmester 3D“ erdvinio garso sistema. 13 didelio našumo garsiakalbių ir 590 W sistemos galia sukuria įspūdingą garso foną, įskaitant daugiakanalio formato palaikymą tikram erdviniam garsui su „Dolby Atmos“. Ją galite specialiai optimizuoti priekinėms ir galinėms sėdynėms, kad klausymosi malonumas būtų dar intensyvesnis.
       Kelio ženklų atpažinimo pagalbos sistema (angl. Traffic Sign Assist) Saugo jus: dėl išmaniojo kamerų ir žemėlapių duomenų susiejimo pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema gali ne tik nustatyti greičio apribojimus, lenkimo apribojimus ir kada jie atšaukiami, ji taip pat rodo įvažiavimo draudimus ir perspėja, kad neįvažiuotumėte į kelią prieš eismą.[1]

       [1] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
       Parkavimo paketas su 360° kamera Leiskite mums padėti jums rasti stovėjimo vietą. Aktyviosios parkavimo pagalbos sistemos ir 360° kameros duetas jau dabar gali padėti jums statant automobilį, važiuojant atbuline eiga ir manevruojant. Jis netgi gali aptikti laisvas stovėjimo vietas, kai važiuojate pro šalį. Ypač įspūdingas 360° kameros, įskaitant virtualų vaizdą iš paukščio skrydžio, suteikiamas vaizdas aplink save.[1]

       [1] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
       Pagalbos vairuojant paketas „Driving Assistance Plus“ Saugiai kelyje pasitelkiant autonominį vairavimą: pagalbos vairuojant paketas „Plus“ pagal situaciją padeda reguliuoti greitį, vairuoti ir išvengti susidūrimo. Į paketą įtraukta daugybė pagalbos sistemų, pavyzdžiui, aktyvioji atstumo palaikymo sistema DISTRONIC arba aktyvioji pagalba važiuojant atbuline eiga. Taip galima sumažinti avarijų riziką ir veiksmingai apsaugoti keleivius bei eismo dalyvius. Tokiu būdu kelionės tikslą pasieksite atsipalaidavę ir saugūs.[1]

       [1] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
       Priekabos manevravimo pagalbinė priemonė Taupykite laiką ir nervus manevruodami: su priekabos manevravimo pagalbine priemone net ir mažiau patyrę vairuotojai, kurie retai važiuoja su priekaba, gali užtikrintai ir ramiai manevruoti atbuline eiga – net ir sudėtingose situacijose.[1]

       [1] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
       Aktyvioji atstumo palaikymo pagalbinė sistema "DISTRONIC" Nenorėsite prarasti komforto, kurį suteikia „Active Distance Assist DISTRONIC“ sistema, važiuodami atbulomis. Ji automatiškai pritaiko greitį prie priekyje važiuojančios transporto priemonės. Pageidaujamą saugų atstumą galima nustatyti keliais mygtuko paspaudimais. Tai reiškia, kad įprastai važiuojant nereikia nuolat patiems stabdyti ar greitinti, kai to reikalauja priekyje važiuojantis eismas. Todėl galite mėgautis gerokai ramesne kelione.[1]

       [1] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
       Aktyvioji pagalbinė stabdymo sistema Vairuoja prognozuojamai ir protingai: aktyvioji stabdymo pagalbinė sistema gali padėti išvengti susidūrimo su priekyje važiuojančiomis ar stovinčiomis transporto priemonėmis, taip pat avarijų su judančiais pėsčiaisiais ar dviratininkais. Be įspėjimo apie atstumą ir susidūrimą, ši sistema pirmiausia siūlo su situacija susijusią stabdymo pagalbą – iki pat autonominio avarinio stabdymo.[1]

       [1] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
       Adaptyvioji tolimųjų šviesų pagalbinė sistema „Plus“ Važiavimas su nuolatinėmis tolimosiomis šviesomis. Tai praktiškai paverčia naktį diena ir sumažina vairavimo įtampą. Matykite tolimą kelią neapakindami - pagal šį šūkį veikia „Adaptive Highbeam Assist Plus“. Priešais atvažiuojančias transporto priemones arba priešais važiuojančius automobilius išmanioji sistema saugo itin tiksliais ir individualiai valdomais šviesos diodais, todėl nereikia nuolat perjunginėti artimųjų šviesų.
       Paketas „ENERGIZING Plus“ Su „ENERGIZING Plus“ paketu siūlomas komfortas visiems pojūčiams. Jis sujungia prabangią specialiąją įrangą į kombinuotas komforto programas, kurios gali pagerinti jūsų vairuotojo saugumą ir gerą savijautą. Dešimties minučių trukmės programomis galima valdyti klimato kontrolę, aplinkos apšvietimą, muziką ir sėdynių funkcijas, tokias kaip masažas, šildymas ar vėdinimas. Ilgesniam budrumui prie vairo ir itin maloniam vairavimui.
       "ENERGIZING AIR CONTROL" Giliai įkvėpkite ir atsipalaiduokite: "ENERGIZING AIR CONTROL", naudodama oro kokybės ir smulkiųjų dalelių jutiklius, stebi oro kokybę už jus. Dviejų pakopų filtro koncepcija pavyzdingai sumažina smulkiųjų dalelių ir didelę dalį kitų ore esančių teršalų kiekį. Priklausomai nuo išmatuotos vertės jūsų „Mercedes“ protingai perjungia šviežio oro ir oro recirkuliacijos režimą.
       "AIR-BALANCE" paketas "AIR-BALANCE" paketas suteikia įspūdingų pojūčių ir skatina gerą savijautą. Galite tikėtis aromato, kuris puikiai atitiks jūsų automobilio charakterį ir prisidės prie geresnės oro kokybės automobilyje. Į priekyje esantį daiktų skyrelį galite įsidėti kvapų generatorių su salono kvapais iš „Mercedes-Benz Customer Solutions“ asortimento, atitinkančiais jūsų poreikius. Į standartinę komplektaciją įtrauktas „Mercedes-Benz“ visureigio kvapas „Forest Mood“.
       Šilumos komforto paketas Maloni atmosfera automobilyje: „Warmth Comfort“ paketas per trumpą laiką tam tikrus salono elementus sušildys iki reikiamos temperatūros. Jus iš visų pusių sups maloni šiluma – šildomos sėdynės, centrinės konsolės porankiai, priekinės durelės ir centriniai durų skydeliai.
       Daugiakontūrės sėdynės Pagaminta, kad pasireguliuotumėte pagal tai, kaip jums patinka: ergonomiškos detalės leidžia pritaikyti tobulą sėdėjimo padėtį, o pripučiamos šoninės pagalvėlės užtikrina stiprią šoninę atramą. Masažo funkcijos su šešiomis skirtingomis programomis vairuotojui ir keturiomis skirtingomis programomis priekyje sėdinčiam keleiviui kiekvieną kelionę paverčia malonumu.
       "PRE-SAFE® Impulse Side" „PRE-SAFE® Impulse Side“ gali paruošti jus ir priekyje sėdintį keleivį šoniniam smūgiui šoniniu impulsu ir sumažinti sužeidimo riziką. Sistema gali Jus nukreipti nuo šono, kuris gali būti pažeistas avarijos metu, link automobilio centro. Tai gali būti ypač naudinga šoninio smūgio atveju.
       "GUARD 360°" transporto priemonės apsauga „GUARD 360° Vehicle Protection Plus“ užtikrina visapusišką transporto priemonės aplinkos stebėjimą. Dėl apsaugos nuo vagystės signalizacijos sistemos ir avarinio raktelio išjungimo galėsite veikti greitai. Kelyje „Mercedes me“ susidūrimo aptikimo sistema gali pranešti jums per programėlę. Be to, transporto priemonės vagystės atveju ši paslauga gali padidinti tikimybę atgauti savo turtą.[1]

       [1] Norint naudotis „Mercedes me connect“ paslaugomis, reikia turėti asmeninį „Mercedes me ID“ ir sutikti su „Mercedes me connect“ paslaugų naudojimo sąlygomis. Nurodytos paslaugos, jų prieinamumas ir funkcijos visų pirma priklauso nuo automobilio modelio, pagaminimo metų, pasirinktos papildomos įrangos ir šalies.
       Šoninės oro pagalvės gale Stipraus šoninio smūgio atveju galinės šoninės oro pagalvės gali apsaugoti ant išorinių galinių sėdynių sėdinčių keleivių krūtinės sritį. Todėl kartu su standartinėmis langų oro pagalvėmis užtikrinamas didelis saugumas, leidžiantis išvengti sužalojimų arba juos sušvelninti. Oro pagalvės išsiskleidžia tarp durų ir keleivio.
       "AIRMATIC" paketas "AIRMATIC" pakete adaptyvioji amortizacijos sistema dera su modernia pneumatine pakaba. Rezultatas: išmanioji komfortiška pakaba, kuri automatiškai prisitaiko prie važiavimo sąlygų, greičio ir apkrovos. Dėl to galėsite mėgautis koreguojamu važiavimo stabilumu ir aukščiausios klasės komfortu tiek gerame, tiek prastame kelyje.
       "E-ACTIVE BODY CONTROL" Išmanioji "E-ACTIVE BODY CONTROL" pakaba gali įvertinti greitį, apkrovą ir važiavimo situaciją bei atskirai reguliuoti kiekvieno rato slopinimą ir lygio reguliavimą. Tai užtikrina puikų važiavimo komfortą ir išskirtinį stabilumą - tiek kelyje, tiek už jo ribų, tiek ant sausos, šlapios ar slidžios kelio dangos.
       "DYNAMIC SELECT" Jūsų automobilis, jūsų vairavimo stilius. "DYNAMIC SELECT" pritaiko GLE valdymą prie jūsų vairavimo įpročių vienu mygtuko prilietimu. Galite naudoti skirtingus važiavimo režimus, kurie keičia, pavyzdžiui, variklio, transmisijos, pakabos ir vairo mechanizmo savybes. GLE visureigyje galima pasirinkti „Eco“, „Comfort“, „Sport“, „Offroad“ ir „Individual“ važiavimo režimus.
       "4MATIC" visų varomųjų ratų pavara Nepaisant vėjo ir oro sąlygų 4MATIC visų varomųjų ratų pavara užtikrina didelę trauką ir stabilumą lyjant ir esant šlapiai dangai, važiuojant stačiais šlaitais ir vingiuotais posūkiais. Ji taip pat suteikia patikimą pagrindą sportiškam vairavimo malonumui.
       MERCEDES-AMG Mercedes-AMG GLE Coupé. „GLE Coupé“ dinamiškumas ypač būdingas AMG modeliui: iš visų pusių patobulintas kupė dizainas, individuali priekinė apsauga su AMG būdingomis radiatoriaus grotelėmis ir iki 55,9 cm (22 colių) ilgio ratlankiai.
       LeftRight

       Svarbiausi išorės akcentai

       Close X
       Kitas
       Perž.
        Naujas AMG priekinės dalies dizainas (GLE 53 4MATIC+ Coupé) Įspūdingas įrėminimas: nauja AMG priekinė apsauga su AMG būdingomis radiatoriaus grotelėmis, naujai interpretuotos „Jetwing“ dizaino oro įsiurbimo angos ir MULTIBEAM LED priekiniai žibintai su nauju ženklu.
        AMG kaltiniai kryžminių stipinų dizaino ratlankiai (GLE 53 4MATIC+ Coupé) Įkvepia: 55,9 cm (22 colių) ilgio kaltiniai AMG ratlankiai, nudažyti Himalajų pilka spalva, pabrėžia individualią jūsų automobilio išvaizdą. Specialios medžiagų savybės leidžia sukurti juvelyrišką dizainą ir užtikrina mažą svorį bei didelį tvirtumą, o tai dar labiau padidina vairavimo dinamiką.
        Variklio dangtis su AMG emblema (GLE 53 4MATIC+ Coupé) Dėmesys identitetui: ant variklio dangčio esantis naujas ženkliukas su „AMG Affalterbach“ emblema pabrėžia prekės ženklo identitetą.
        AMG būdinga galinė dalis (GLE 53 4MATIC+ Coupé) Dinamiškas galas: nauji galiniai žibintai, AMG galinė apatinė apsauga ir standartinė AMG išmetamoji sistema su dviem apvaliais dvigubais išmetamaisiais vamzdžiais pabrėžia sportinę išvaizdą.
        AMG priekinė dalis (GLE 63 S 4MATIC+ Coupé) Stiprybės išraiška: AMG priekinė apsauga su AMG būdingomis radiatoriaus grotelėmis, MULTIBEAM LED priekiniai žibintai su nauju ženklu ir oro įsiurbimo angos apdailos elementai, nudažyti juodai pagal naktinį paketą.
        AMG kaltiniai kryžminių stipinų dizaino ratlankiai (GLE 63 S 4MATIC+ Coupé) Stilingai išvaizdai: prabangiai pagaminti 55,9 cm (22 colių) matinės juodos spalvos kaltiniai AMG ratlankiai suteiks jūsų automobiliui išskirtinumo. Ypatingas medžiagų derinys užtikrina ne tik mažą svorį, bet ir filigraninį dizainą bei ypač didelį tvirtumą.
        Variklio dangtis su AMG emblema (GLE 63 S 4MATIC+ Coupé) Aiškus pareiškimas: ant variklio dangčio esanti naujoji AMG emblema aiškiai nurodo, kad „Mercedes-AMG GLE Coupé“ priklauso AMG šeimai.
        AMG būdinga galinė dalis (GLE 63 S 4MATIC+ Coupé) Sportiškumas: AMG galinė apsauga su difuzoriumi, aptaku („spoileriu“) ir išoriniu grioveliu AMG trapecijos formos dvigubų išmetimo vamzdžių apvadai – tai ryškiausi „GLE 63 S 4MATIC+ Coupé“ atpažinimo ženklai.
        AMG "Night Package" Renkantis AMG "Night Package", kai kuriuos išorės elementus galima pasirinkti blizgios juodos spalvos. Priklausomai nuo pasirinktos dažų spalvos, išryškėja ryškūs kontrastai arba sklandūs perėjimai. Jaudinantys akcentai arba užtikrintas santūrumas: abiem atvejais parodysite, kad vertinate individualų, dinamišką dizainą.
        22 colių AMG skersinių stipinų kaltiniai ratlankiai Suderinkite išskirtinį dizainą su automobilių sporto technologijomis ir patobulinkite savo transporto priemonę sudėtingai pagamintais AMG kaltiniais ratais. Specialios medžiagų savybės leidžia sukurti ypatingą dizainą ir kartu užtikrina nedidelį svorį bei ypač didelį tvirtumą, o tai dar labiau padidina vairavimo dinamiką.
        Aplinkos apšvietimas su animuota AMG logotipo projekcija Funkcija, kuri veikia jūsų emocijas. Aplinkos apšvietimas paverčia jūsų „Mercedes-AMG“ įlipimo zoną patrauklia vieta: atidarius priekines ir galines duris, ant žemės suprojektuojamas animuotas AMG logotipas.[1][2]

        [1] „Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+“ variklio variantui tik kartu su: „Premium Plus“ paketu.

        [2] Standartinė „Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC+“ įranga.

        Svarbiausi salono akcentai

        Close X
        Kitas
        Perž.
         Naujas vairo dizainas Puikus ryšys tarp vairuotojo ir transporto priemonės: prabangios medžiagos, tokios kaip anglies pluoštas ir mikropluoštas MICROCUT, ir apačioje išlygintas vairo apvadas apibūdina naująjį AMG Performance vairą. Naudodami AMG vairo mygtukus, galite, be kita ko, tiesiogiai valdyti standartines AMG važiavimo programas ir iškviesti kitas AMG funkcijas tiesiai ant vairo.
         Plačiaekranė vairuotojo erdvė su AMG būdingu ekranu Sumanus ir intuityvus: prietaisų skydelyje rodomas AMG specifinis turinys, pvz., standartinis TRACK PACE[1] ir AMG paleisties meniu, jūsų asmeniniu stiliumi. Tiesiog perjunkite kelis ekrano dizainus, įskaitant AMG specifinį „Supersport“.

         [1] Galima įsigyti kaip standartinę Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC+ įrangą.
         "Burmester®" erdvinio garso sistema Patirkite didesnį našumą ir išskirtinumą su legendiniu Burmester garsu. Didelio našumo garsiakalbiai skleidžia aukščiausios klasės erdvinį garsą. Standartinės Burmester® erdvinio garso sistemos garso patirtis dabar gali būti pritaikyta pagal asmenines nuostatas, suasmeninant garsą, suteikiant dar ryškesnį erdvinį garsą.
         Panoraminis stumdomas stoglangis Nesvarbu, ar atidarytas, ar uždarytas, panoraminis stumdomas stoglangis suteikia nuostabų laisvės pojūtį ir šviesią bei malonią atmosferą interjere. Žiūrint iš išorės, erdvus stumdomas stoglangis taip pat sukuria nepakartojamą vizualinį įspūdį, nes suteikia išorei lengvumo ir išskirtinumo.
         Klimatizuotos AMG sportinės sėdynės vairuotojui ir priekiniam keleiviui Parodantis lyderystę: AMG sportinės sėdynės su oro kondicionieriumi su AMG būdingu vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynių apmušalų išdėstymu, įskaitant standartinį „Memory Package“ paketą, optimizuotą šoninę atramą ir AMG logotipą priekinių sėdynių atlošuose. Priklausomai nuo modelio, su AMG nappa odiniais apmušalais GLE 53 4MATIC+ Coupé arba AMG Exclusive Nappa odiniais apmušalais GLE 63 S 4MATIC+ Coupé įvairiomis komplektacijos spalvomis.
         Apšviestos AMG slenksčio plokštės Net įlipimas ir išlipimas tampa patirtimi. Aukštos kokybės nerūdijančio plieno slenksčio plokštės apšviestos „AMG“ užrašu. Dėl keičiamų dangtelių galite pakeisti durų slenksčių plokštes į kitas patrauklias originalias Mercedes-AMG arba Mercedes-Benz dalis.
         AMG anglies pluošto apdaila Aukštųjų technologijų medžiaga iš automobilių sporto pasaulio sukuria aiškius akcentus jūsų automobilio salone. Jo tipiška paviršiaus struktūra pabrėžia eksploatacinį pobūdį ir technologinį standartą. Dėl savo aukštos kokybės išvaizdos ir kruopščiai atlikto apdailos apdaila bendram interjerui suteikia sportišką aukščiausios kokybės atmosferą.
         AMG "TRACK PACE" AMG "TRACK PACE" paverčia jūsų transporto priemonę virtualiu lenktynių inžinieriumi. Naudodami rato, sektoriaus ir pagreičio laikus bei pasirinktus tiesioginius telemetrijos duomenis, galite labai tikslingai analizuoti ir tobulinti savo vairavimo įgūdžius uždarose lenktynių trasose.[1][2]

         [1] Galima įsigyti kaip standartinę Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC+ įrangą.

         [2] Šis elementas jums taip pat prieinamas kaip funkcija pagal poreikį, kad vėliau būtų galima suaktyvinti transporto priemonėje. Tam būtina užsiregistruoti Mercedes me portale, sutikti su Mercedes me connect paslaugų naudojimo sąlygomis ir susieti transporto priemonę bent laikinai su vartotojo paskyra. Be to, norint suaktyvinti, reikalingas duomenų ryšys su transporto priemone ir transporto priemonėje sumontuota atitinkama įranga. Tada pasirinkta funkcija pagal poreikį visam laikui suaktyvinama naudoti transporto priemonėje, net jei vėliau nutraukiate „Mercedes me connect“ paslaugas ir atsiejate transporto priemonę nuo vartotojo abonemento. Daugiau apie techninius reikalavimus galite sužinoti per Mercedes me arba savo įgaliotąjį Mercedes-Benz atstovą.
         AMG "Performance" vairas iš nappa odos / MICROCUT mikropluošto Šio AMG vairo plona nappa oda susilieja su stipriai sukimbančiu MICROCUT mikropluoštu – tobulam sukibimui ir tiksliam valdymui. Iš automobilių sporto perimta išskirtinė AMG išlyginta forma pabrėžia kabinos sportiškumą. Ergonomiškai išdėstyti jutikliniai valdymo skydeliai užtikrina intuityvų patogumą vartotojui ir padeda sutelkti dėmesį.
         AMG "Performance" vairas, aptrauktas nappa oda Šis AMG vairas yra visiškai padengtas plona nappa oda ir perforuotas sukibimo srityje. Iš automobilių sporto perimta išskirtinė AMG išlyginta forma pabrėžia kabinos sportiškumą. Ergonomiškai išdėstyti jutikliniai valdymo skydeliai užtikrina intuityvų patogumą naudoti ir padeda sutelkti dėmesį.[3]

         [3] Galima įsigyti kaip standartinę Mercedes-AMG GLE 53 4 S MATIC+ įrangą.
         Apmušalai iš AMG "Style Exclusive" nappa odos Mėgaukitės nuostabia atmosfera su išskirtine nappa oda. Pavyzdžiui, AMG Exclusive nappa odos apmušalai dengia viršutinę prietaisų skydelio dalį, centrinius porankius ir porankius. Aistra aukštos kokybės detalėms taip pat atsispindi – pavyzdžiui, ant AMG būdingo deimantinio dizaino sėdynių ir jų apibrėžtų perforacijų.
         Susisiekite. Turite klausimų apie naująjį GLE Coupé? Atsiųskite mums užklausą ir mes netrukus su jumis susisieksime.