Heading

Close X
Menu
Išorė Mercedes-AMG GLS išorės akcentai. Naujasis Mercedes-AMG GLS 63 4MATIC+ sujungia sportišką eleganciją su įspūdingu visureigio dizainu. AMG ženkliukas ant variklio gaubto ir AMG būdinga radiatoriaus apdaila parodo po variklio dangčiu slypinčią galią. Atnaujinti galiniai žibintai taip pat yra sportiški. Svarbiausias dalykas yra aplinkos apšvietimas su animuota AMG logotipo projekcija[1]. AMG galinė dalis su standartine perjungiama išmetimo sistema užbaigia dinamišką formą. Pasirinktinai pasirenkama įranga, atsižvelgiant į konfigūraciją.
Kitas
Perž.
  AMG-specific front, radiator trim and coat of arms The AMG-specific radiator grille with vertical struts is a sure sign of superior driving dynamics. The AMG-specific front apron and the AMG coat of arms on the bonnet underscore the excessive sportiness.
  58.4 cm (23-inch) forged wheels and brake calipers painted red Inspiring: 58.4 cm (23-inch) AMG forged wheels painted himalayas grey emphasise your individual appearance. In addition to its high performance, the standard high-performance composite brake system is also a visual highlight: the red-painted brake calipers with black AMG lettering impressively complement the exterior.
  AMG animated logo projection A genuine detail highlight: the animated projection of the AMG logo[1] to illuminate the entrance area. This appeals to the emotions and makes an impressive eye-catcher even before getting in.

  [1] Optionally selectable equipment depending on configuration.
  AMG-specific rear The AMG trapezoidal twin tailpipes of the variable series AMG Performance exhaust system with adjustable exhaust flaps are the most striking identifying feature. Both visually and acoustically, depending on the driving mode. They are appropriately flanked by the rear apron with a specific diffuser, and assisted by the eye-catching model designation on the boot lid.
  Salonas Mercedes-AMG GLS salono akcentai.

  Plačiaekranė vairuotojo erdvė su AMG būdingu ekranu

  Close

  Plačiaekranė vairuotojo erdvė su AMG būdingu ekranu

  Naudodami aukštos kokybės plačiaekranį kabiną su AMG būdingu ekrano dizainu ir novatorišku priekiniu ekranu galite ne tik rinktis iš skirtingų rodymo stilių, bet ir išmaniosios informacijos ir pramogų sistemos MBUX turėti galimybę nustatyti ir konfigūruoti turinį.individualiai pagal Jūsų pageidavimus.

  Daugiakontūrinės sėdynės vairuotojui ir priekiniam keleiviui

  Close

  Daugiakontūrinės sėdynės vairuotojui ir priekiniam keleiviui

  Patogumas, pritaikytas jums: naudodami daugiakontūrines vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynes galite optimizuoti savo sėdėjimo padėtį dėl daugybės reguliavimo galimybių naudojant integruotas oro pagalves.Mėgaukitės malonia, greita šiluma ir aštuoniomis skirtingomis masažo programomis[1].

  [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.

  AMG Performance vairas su AMG vairo mygtukais

  Close

  AMG Performance vairas su AMG vairo mygtukais

  Puiki medžiaga, novatoriškas valdymo patogumas: AMG Performance vairas iš nappa odos / MICROCUT[1] yra tikras daugiafunkcis talentas.Naudodami AMG vairo mygtukus, be kita ko, galite tiesiogiai valdyti standartines AMG vairavimo programas ir iškviesti kitas AMG funkcijas tiesiai ant vairo.

  Burmester® erdvinio garso sistema

  Close

  Burmester® erdvinio garso sistema

  Mercedes-AMG GLS 63 4MATIC+ atnaujinimas yra aiškiai girdimas: Burmester® erdvinio garso sistema garantuoja unikalią aukščiausios kokybės garso patirtį su savo garsiakalbiais.Sėdynėse esantys garsiakalbius primenantys žadintuvai leidžia suvokti muziką per išskirtinį garso masažą.Taip patirsite muziką visame kūne.

  MBUX aukščiausios klasės pramogos gale

  Close

  MBUX aukščiausios klasės pramogos gale

  Pažangus pramogų patogumas: MBUX Rear Seat Entertainment yra[1] visiems sėdynių variantams.Jame yra du 17,8 cm (7 colių) formato jutikliniai ekranai. Tai leidžia antroje sėdynių eilėje sėdintiems keleiviams mėgautis filmais ar muzika, naudotis integruota interneto naršykle arba gauti ir įvesti kelionės informaciją.

  [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.​

  Trečioji sėdynių eilė su pasirenkamu sėdynių šildymu

  Close

  Trečioji sėdynių eilė su pasirenkamu sėdynių šildymu

  Kad ir kokie būtų jūsų planai, Mercedes-AMG GLS 63 4MATIC+ pasiruošęs viskam: trečioje sėdynių eilėje ne tik telpa iki 7 žmonių, bet ir siūloma reguliuojama sėdynių šildymo parinktis[1], kad būtų užtikrintas maksimalus važiavimo komfortas.

  [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.

  Našumas 100 procentų AMG. 100 procentų našumas. Sportiškumas dar niekada nebuvo toks įdomus: su AMG našumu orientuota visų varančiųjų ratų pavara, Mercedes-AMG GLS 63 4MATIC+ atnaujinimas demonstruoja optimalų lankstumo ir efektyvumo pojūtį. Dėl AMG SPEEDSHIFT-TCT 9 laipsnių automatinės pavarų dėžės sportiškas vairavimo stilius garantuojamas kiekviename maršrute. Su AMG RIDE CONTROL+ galite pajusti išraiškingą jo veikimą net kasdieniame gyvenime.
  Kitas
  Perž.
   AMG Performance 4MATIC+ Saugiai atvykite į savo kelionės tikslą: į AMG Performance orientuota naujojo Mercedes-AMG GLS 63 4MATIC visi varantieji ratai užtikrina idealų dinamiškumo, sukibimo ir efektyvumo derinį. Elektromechaninė kelių diskų sankaba užtikrina visiškai kintamą galios paskirstymą, akimirksniu prisitaikant prie konkrečios vairavimo situacijos.
   AMG 4,0 l V8 biturbo variklis Varomas ateities: AMG 4,0 l V8 biturbo variklis yra Mercedes-AMG GLS 63 4MATIC+ sportinio automobilio širdis. Novatoriškas aštuonių cilindrų cilindras išsiskiria išskirtiniu galios tiekimu, tikslinga lengva konstrukcija ir dideliu efektyvumu. Pajuskite šį galingą važiavimą kiekvieną kilometrą.
   AMG ACTIVE RIDE CONTROL Stabilumas ir judrumas viename: AMG ACTIVE RIDE CONTROL naudoja pažangiausią elektroniką, kuri veiksmingai kompensuoja riedėjimo judesius. Pakaba ir vairavimas labai tiksliai reaguoja į važiavimo sąlygas ir kelio dangą. Prie vairo gausite intensyvaus, dinamiško AMG vairavimo pojūčio. O keleiviai mėgaujasi puikiu važiavimo komfortu.
   AMG didelio našumo kompozitinė stabdžių sistema Mercedes-AMG GLS 63 4MATIC+ atnaujinimas reikalauja ne tik našumo, bet ir saugumo. AMG didelio našumo kompozitinė stabdžių sistema[1] (standartinė raudona) užtikrina trumpiausią stabdymo kelią, tikslų slėgio tašką ir didesnę ištvermę net ekstremaliomis eksploatavimo sąlygomis.

   [1] Papildomai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.
   AMG SPEEDSHIFT TCT 9G AMG SPEEDSHIFT TCT 9G yra jūsų idealus partneris sportiškam vairavimo stiliui. Daugkartinio perjungimo žemyn funkcija leidžia greitai įsibėgėti įjungus pavarą, o dvigubo išjungimo funkcija optimizuoja vairavimo patirtį „Sport“ ir „Sport+“ režimuose. Apibrėžtos uždegimo intervencijos leidžia dar greičiau perjungti pavaras.
   Dinaminiai AMG variklio laikikliai Dinamiški AMG variklio laikikliai išsprendžia tikslų konfliktą tarp variklio tvirtinimo, kuris yra kuo minkštesnis, kad būtų užtikrintas didelis komfortas, ir tvirtinimo, kad būtų užtikrinta puiki vairavimo dinamika. Vairavimo situacijos aptikimo funkcija nuolat nustato optimalias amortizavimo ir standumo vertes. Dėl to variklis visada yra prijungtas prie kėbulo tokiu kietumu, kuris atitinka situaciją.
   Susisiekite. Turite klausimų apie Mercedes-AMG GLS? Atsiųskite mums užklausą ir mes netrukus su jumis susisieksime.