Heading

Close X
Menu
Intro
Modeliai
Išorė
Salonas
Įranga
AMG
Užklausa
  Polar White
  Black
  High-tech Silver
  Graphite Grey Metallic
  Velvet Brown
  Nautic Blue Metallic
  Obsidian Black Metallic
  Verde Silver
  MANUFAKTUR Alpine Grey Solid
  MANUFAKTUR Hyacinth Red Metallic
  MANUFAKTUR Opalite White Bright
  Modeliai
  LeftRight

  Mercedes-AMG

  Close X
  Strapline Content

  Mercedes-EQ

  Close X
  Strapline Content

  Mercedes-Maybach

  Close X
  Strapline Content
  Išorė E klasės sedano išorės akcentai. Nuo apšviestų radiatoriaus grotelių iki elegantiškai dinamiško galinės dalies dizaino su žaviomis apšvietimo detalėmis: naujasis E klasės sedanas kalba jaudinančio dizaino kalba ir seka progresyviais stilistiniais elementais, kurie būdingi naujoviškam dinamiškumui. Padalinti galiniai žibintai daro įspūdį nauju kontūru ir su niekuo nesupainiojamo žvaigždžių išvaizdos interjeru.
  LeftRight

  Dizaino stiliai

  Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

  Close X
  Kitas
  Perž.
   "DIGITAL LIGHT" priekiniai žibintai su projekcijos funkcija Optimalus matomumas jūsų saugumui: su DIGITAL LIGHT su projekcijos funkcija[5], E klasė užtikrina aukščiausio lygio matomumą ir komfortą. Šviesa reaguoja į besikeičiančias eismo sąlygas, važiuojamąją kelio dalį ir oro sąlygas, kad būtų užtikrintas optimalus, prie situacijos pritaikytas apšvietimas, užtikrinantis platų matymo lauką bet kuriuo metu. Projekcijos funkcija taip pat papildo apšviestą regėjimo lauką animacija.

   [5] Priklausomai nuo komplektacijos atskirai pasirenkama įranga.
   "KEYLESS-GO" komforto paketas Jūsų raktas į didesnį patogumą: su berakčio užvedimo KEYLESS-GO komforto paketu[10], galite užvesti ir užrakinti savo automobilį tiesiog turėdami po ranka raktą arba suderinamą įrenginį. Atitinkamame KEYLESS-GO pakete esančios sulig durelių paviršiumi įleistos durų rankenos automatiškai iškyla į išorę, kai tik atsiduriate netoli automobilio, ir grįžta į vidų, kai tik jį užrakinate.

   [10] Priklausomai nuo komplektacijos atskirai pasirenkama įranga.
   "AIRMATIC" pakaba ir galinės ašies vairo mechanizmas Su AIRMATIC pneumatine pakaba ir galinės ašies vairo mechanizmu[10] galėsite mėgautis žymiai didesniu vairavimo komfortu ir manevringumu. Pneumatinė pakaba sužavės pasirinkus sportinę dinamiką arba didelį komfortą. Dėl galinės ašies vairo mechanizmo, priklausomai nuo greičio, galėsite mėgautis ypač veržliu arba užtikrintu valdymu ir mažesniu posūkio spinduliu.

   [10] Priklausomai nuo komplektacijos atskirai pasirenkama įranga.
   Naujas išraiškingas dizainas su apšviestomis radiatoriaus grotelėmis Elegantiškame naujojo E klasės automobilio dizaine susipina tradicijos ir modernumas: sklandžios formos, dinamiškos proporcijos ir naujoviški akcentai, pavyzdžiui, apšviestos radiatoriaus grotelės[10] įkūnija naują išvaizdą, neprarasdami unikalaus legendinio sedano charakterio.

   [10] Priklausomai nuo komplektacijos atskirai pasirenkama įranga.
   Dinamiška galinė dalis Elegantiška E klasės automobilio galinė dalis yra išraiškinga. Padalyti galiniai LED žibintai stebina naujoviškais kontūrais, ypač tamsoje. Darniai sujungti centre, jie dar labiau pabrėžia galinės dalies plotį ir žavi tiek dieną, tiek naktį stebėtinai ryškiu žvaigždės formos dizainu. Nepakartojamas E klasės „Mercedes-Benz“.
   "Driving Assistance Plus" paketas Patirkite visiškai naujo lygio saugumą: su pagalbos vairuojant paketu "Driving Assistance"[10], E klasės automobilis suteikia geriausią įmanomą komfortą ir palengvina kiekvieną kelionę. Dėl moderniausių vairavimo pagalbos sistemų galite gauti aukščiausios klasės pagalbą reguliuojant greitį, vairuojant, keičiant eismo juostą arba susidūrimo pavojaus atveju.[6]

   [10] Priklausomai nuo komplektacijos atskirai pasirenkama įranga.

   [6] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
   Salonas E klasės sedano salono akcentai. Naujasis E klasės sedanas nustato naujus standartus ne tik dizaino atžvilgiu. Naujausios kartos MBUX daugialypės terpės sistema užtikrina dar labiau suasmenintą patirtį automobilyje. Patogios funkcijos, pramogos ir kasdienės verslo funkcijos yra intuityviai ir sklandžiai susietos. Taip naujoji E klasė siūlo dar malonesnę ir malonesnę atmosferą – nuo atpalaiduojančios rytinės rutinos daugiakontūrinėje sėdynėje iki grojaraščio po darbo DOLBY ATMOS.
   LeftRight

   Dizaino stiliai

   Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

   Close X
   Kitas
   Perž.
    "MBUX Superscreen" su asmenukių ir vaizdo kamera Įspūdingas skaitmeninis ekranas: estetiškas, aukštųjų technologijų išvaizdos ekranas[10] salono akcentas. Dėl integruotos kameros, gerai suprojektuoto ekrano ir valdymo bei priekinio keleivio ekrano su privatumo režimu E klasė virsta jūsų mobiliuoju pramogų ir vaizdo konferencijų kabinetu.

    [10] Priklausomai nuo komplektacijos atskirai pasirenkama įranga.
    Naujos kartos MBUX Naujos kartos informacijos ir pramogų sistema MBUXX[10] siūlo daug naujų funkcijų ir paslaugų bei jūsų ir E klasės automobilio sąveikos galimybių. Visi ekranai (keleivio ekranas – pagal pageidavimą) sudaro integruotą estetinį įspūdį ir gali būti individualizuojami naudojant ekranų stilius, režimus ir spalvų temas.

    [10] Priklausomai nuo komplektacijos atskirai pasirenkama įranga.
    „Burmester® 4D“ garso sistema su „Dolby® Atmos“ erdviniu garsu „Burmester®“ keturmatės erdvės (4D) garso sistema su „Dolby® Atmos“ erdviniu garsu
    Patirkite E klasę visais pojūčiais: „Burmester® 4D“ garso sistema[10] su 17 atskirų garsiakalbių užtikrina unikalų aukščiausios kokybės „Dolby® Atmos“ garsą. Keturi papildomi garsiakalbiai – tai priekinių sėdynių atlošuose įmontuotos konstrukcijos garso keitiklių poros, leidžiančios ne tik girdėti, bet ir jausti muziką.

    [10] Priklausomai nuo komplektacijos atskirai pasirenkama įranga.
    Aktyvios daugiakontūrės sėdynės Prabanga, kurią galima pajusti: daugiakontūrių sėdynių paketas[10] su atminties ir masažo funkcijomis turi atskirus vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio valdiklius. Naudodami ENERGIZING komforto kontrolę[10] galite pasirinkti skirtingas masažo programas, kad pagerintumėte giluminį masažą.

    [10] Priklausomai nuo komplektacijos atskirai pasirenkama įranga.
    Akustinis komforto paketas Tylos garsas: su „Acoustic Comfort“ paketu E klasė siekia optimizuoti garso izoliaciją. Akustinis stiklas ir papildomos izoliacijos priemonės kėbule užtikrina itin tylų saloną, todėl kiekvienoje kelionėje išgaunamas aukščiausios kokybės garsas, kad galėtumėte atsipalaiduoti bet kuriuo metu.
    Rutina Individualus komfortas, idealiai pritaikytas jums: pirmą kartą E klasės automobilis, gavęs vairuotojo nurodymus, išsaugo jūsų konkrečius pramogų ir komforto pageidavimus. Nuo temperatūros iki sėdynių masažo funkcijos – viską galima optimizuoti ir automatiškai sureguliuoti pagal jūsų poreikius.
    Įranga E klasės sedano įrangos akcentai.
    Kitas
    Perž.
     Ekranas ant priekinio automobilio stiklo (angl. head-up display) Didžiausias sportiško vairavimo malonumo potencialas ir puikūs vairavimo pojūčiai: priekinis ekranas[10] priekinį stiklą paverčia skaitmenine vairuotojo kabina. Virtualiame, spalvotame vaizde visada tiesiogiai matysite svarbiausią informaciją. Visas jūsų dėmesys išlieka sutelktas į kelią ir priekyje vykstantį eismą.

     [10] Priklausomai nuo komplektacijos atskirai pasirenkama įranga.
     Veido atpažinimas E klasės automobilis jus atpažįsta: naudodama veido atpažinimo funkciją, vairuotojo vaizdo kamera padeda nustatyti vairuotojo tapatybę, taip pat informacijos, daugialypės terpės ir ryšių sistemos nustatymus.
     3D vairuotojo ekranas Stebėkite svarbiausius dalykus 3D vairuotojo ekrane[10]. Trimatės pagalbos vairuojant sistemų įspėjimai ir funkcijos iš karto pastebimi dėl ryškių 3D ir šešėlių efektų. Įspūdingą priekyje važiuojančių automobilių, sunkvežimių, autobusų ar motociklų 3D vaizdą galima konfigūruoti.
     [10] Priklausomai nuo komplektacijos atskirai pasirenkama įranga.
     „Mercedes me“ žurnalas Skaitmeninis žurnalas[10] automatiškai fiksuoja jūsų kelionių dokumentus, kuriuos galite suskirstyti į kategorijas „Logbook“ programėlėje. Norint pateikti mokesčių deklaracijas, skaitmeninio žurnalo duomenys pateikiami vos vienu spustelėjimu.

     [10] Priklausomai nuo komplektacijos atskirai pasirenkama įranga.
     Skaitmeniniai priedai Nuo pat pirmos akimirkos jūsų „Mercedes-Benz“ gali pasiūlyti daugiau, nei galite įsivaizduoti. Priklausomai nuo jūsų automobilio modelio, jūsų pasirinktos specialios įrangos, pagaminimo metų ir šalies, daugybė skaitmeninių nuotolinio valdymo, navigacijos, įkrovimo, GUARD 360° transporto priemonės apsaugos ir pramogų priedų jau yra įtraukta 36 mėnesių laikotarpiui nuo naujos transporto priemonės įsigijimo data[8]. Jei norite ir toliau naudotis skaitmeninių priedų privalumais pasibaigus pradiniam terminui, galite juos atnaujinti vos keliais paspaudimais Mercedes me parduotuvėje.

     [8] Norint naudotis paslaugomis, reikalingas asmeninis Mercedes me ID ir sutikimas su Mercedes me connect paslaugų naudojimo sąlygomis. Transporto priemonė taip pat turi būti susieta su atitinkama vartotojo paskyra. Pasibaigus pradiniam terminui, paslaugos gali būti pratęstos už tam tikrą mokestį, jei tuo metu jos vis dar siūlomos atitinkamai transporto priemonei. Pirmą kartą suaktyvinti paslaugas galima per 1 metus nuo pirminės registracijos arba kliento paleidimo, atsižvelgiant į tai, kas įvyksta anksčiau.
     Parkavimo sistemos Parkavimo sistemos žavi tiksliais aplinkos jutikliais. "Memory Parking Assist"[10] gali automatiškai parkuotis išmoktose vietose. Pirmą kartą parkavimas naudojant nuotolinio parkavimo pagalbos sistemą „Remote Parking Assist“[10]per programėlę naudojant išmanųjį telefoną ir automatinis parkavimas[10] dabar yra visiškai automatizuotas.[8]

     [8] Norint naudotis paslaugomis, reikalingas asmeninis Mercedes me ID ir sutikimas su Mercedes me connect paslaugų naudojimo sąlygomis. Transporto priemonė taip pat turi būti susieta su atitinkama vartotojo paskyra. Pasibaigus pradiniam terminui, paslaugos gali būti pratęstos už tam tikrą mokestį, jei tuo metu jos vis dar siūlomos atitinkamai transporto priemonei. Pirmą kartą suaktyvinti paslaugas galima per 1 metus nuo pirminės registracijos arba kliento paleidimo, atsižvelgiant į tai, kas įvyksta anksčiau.
     [10] Priklausomai nuo komplektacijos atskirai pasirenkama įranga.
     Aktyvioji avarinio stabdymo pagalbinė sistema Aukščiausios klasės pagalba: aktyvioji avarinio stabdymo pagalbinė sistema nustato, kad vairuotojas ilgesnį laiką neaktyvus, ir gali apsaugoti jus ir kitus eismo dalyvius kontroliuojamu stabdymu iki sustojimo ir automatiniu pagalbos iškvietimu.[8]

     [8] Norint naudotis paslaugomis, reikalingas asmeninis Mercedes me ID ir sutikimas su Mercedes me connect paslaugų naudojimo sąlygomis. Transporto priemonė taip pat turi būti susieta su atitinkama vartotojo paskyra. Pasibaigus pradiniam terminui, paslaugos gali būti pratęstos už tam tikrą mokestį, jei tuo metu jos vis dar siūlomos atitinkamai transporto priemonei. Pirmą kartą suaktyvinti paslaugas galima per 1 metus nuo pirminės registracijos arba kliento paleidimo, atsižvelgiant į tai, kas įvyksta anksčiau.
     "Evasive Steering Assist" Turint omenyje saugumą: dėl aplinkos jutiklių „Evasive Steering Assist“[10]ali padėti išvengti vairavimo situacijose, kai aptinkama susidūrimo su pėsčiuoju, dviratininku ar transporto priemone rizika, ir gali padėti išvengti nelaimingų atsitikimų.[8]

     [8] Norint naudotis paslaugomis, reikalingas asmeninis Mercedes me ID ir sutikimas su Mercedes me connect paslaugų naudojimo sąlygomis. Transporto priemonė taip pat turi būti susieta su atitinkama vartotojo paskyra. Pasibaigus pradiniam terminui, paslaugos gali būti pratęstos už tam tikrą mokestį, jei tuo metu jos vis dar siūlomos atitinkamai transporto priemonei. Pirmą kartą suaktyvinti paslaugas galima per 1 metus nuo pirminės registracijos arba kliento paleidimo, atsižvelgiant į tai, kas įvyksta anksčiau.

     [10] Priklausomai nuo komplektacijos atskirai pasirenkama įranga.
     Aktyvioji stabdymo pagalbinė sistema Į standartinę įrangą įtraukta aktyvioji stabdymo pagalbinė sistema su posūkių ir sankryžų funkcija gali padėti išvengti susidūrimo su kitais eismo dalyviais, pvz., pėsčiaisiais, dviratininkais ar transporto priemonėmis, arba sumažinti jo poveikį.[8]

     [8] Norint naudotis paslaugomis, reikalingas asmeninis Mercedes me ID ir sutikimas su Mercedes me connect paslaugų naudojimo sąlygomis. Transporto priemonė taip pat turi būti susieta su atitinkama vartotojo paskyra. Pasibaigus pradiniam terminui, paslaugos gali būti pratęstos už tam tikrą mokestį, jei tuo metu jos vis dar siūlomos atitinkamai transporto priemonei. Pirmą kartą suaktyvinti paslaugas galima per 1 metus nuo pirminės registracijos arba kliento paleidimo, atsižvelgiant į tai, kas įvyksta anksčiau.
     Aktyvioji "Stop-and-Go" pagalbinė sistema Aktyvioji "Stop-and-Go" pagalbinė sistema[10]gali sumažinti įtampą dažnai sustojančio eismo metu, automatiškai pavažiuodama per iki 60 sekundžių ir atlikdama nedidelius vairavimo manevrus. Ji automatiškai išlaiko saugų atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės ir priešais atvažiuojančių transporto priemonių.[8]

     [8] Norint naudotis paslaugomis, reikalingas asmeninis Mercedes me ID ir sutikimas su Mercedes me connect paslaugų naudojimo sąlygomis. Transporto priemonė taip pat turi būti susieta su atitinkama vartotojo paskyra. Pasibaigus pradiniam terminui, paslaugos gali būti pratęstos už tam tikrą mokestį, jei tuo metu jos vis dar siūlomos atitinkamai transporto priemonei. Pirmą kartą suaktyvinti paslaugas galima per 1 metus nuo pirminės registracijos arba kliento paleidimo, atsižvelgiant į tai, kas įvyksta anksčiau.

     [10] Priklausomai nuo komplektacijos atskirai pasirenkama įranga.
     Skaitmeninis automobilio raktas Skaitmeninis automobilio raktas leidžia atrakinti, užvesti ir užrakinti E klasės automobilį naudojant suderinamą išmanųjį įrenginį[6]be fizinio automobilio rakto.

     [6] Norint naudotis skaitmeniniu automobilio raktu, reikia turėti asmeninį „Mercedes me ID“ ir sutikti su „Mercedes me connect“ paslaugų naudojimo sąlygomis. Be to, transporto priemonė turi būti susieta su atitinkama naudotojo paskyra. Išleidimo metu skaitmeninis transporto priemonės raktas yra suderinamas su „iPhone 11“ ir vėlesniais įrenginiais (išskyrus „iPhone SE“) bei „Apple Watch 6“ ir vėlesniais įrenginiais (išskyrus „Apple Watch SE“). Privalomas suderinamumas su ultraplačiajuosčiu (UWB) ryšiu. „Mercedes-Benz“ nuolat siekia išplėsti suderinamumą su kitais įrenginiais.
     Skaitmeninis ventiliacijos valdymas Vairuotojui ir priekyje sėdinčiam keleiviui galima nustatyti įvairius automatinių oro ventiliacijos angų nustatymus, pvz., „Galva“, „Kūnas“ arba „Tolygiai paskirstytas“. Jūsų „Mercedes“ atitinkamai nukreipia oro srautą. Taip pat galite išsaugoti individualius klimato kontrolės nustatymus naudotojo profiliuose. Oro ventiliacijos angas vis dar galite reguliuoti rankiniu būdu. Žingsninis variklis automatiškai persijungia į laisvąjį ratuką, kai reguliuojate ranka.
     Panoraminis stumdomas stoglangis Tiek atidarytas, tiek uždarytas panoraminis stumdomas stoglangis[10] suteikia nuostabų laisvės pojūtį ir maloniai apšviečia saloną. Žvelgiant iš išorės, didelis stumdomas stoglangis taip pat daro nepakartojamą įspūdį, nes suteikia išorei išskirtinumo.

     [10] Priklausomai nuo komplektacijos atskirai pasirenkama įranga.
     Išmanūs namai „Hey, „Mercedes“, namie išjunk šviesą!“ Prijunkite savo išmaniųjų namų sistemą[7] prie E klasės sedano ir kontroliuokite savo išmaniųjų namų produktus, tokius kaip temperatūra, apšvietimas, žaliuzės ir elektros prietaisai, keliaudami. Tai patogu valdyti balsu per "MBUX Voice Assistant".

     [7] „Smart Home Integration“ yra „Mercedes me connect“ paslaugos „MBUX Voice Assistant“ funkcija. Norėdami naudotis Mercedes me connect paslaugomis, turite sukurti Mercedes me ID ir sutikti su Mercedes me connect paslaugų naudojimo sąlygomis. Rodomos paslaugos, jų prieinamumas ir funkcionalumas visų pirma priklauso nuo automobilio modelio, pagaminimo metų, pasirinktų papildomų priedų ir šalies.
     "PRE-SAFE® Impulse Side" PRE-SAFE® Impulse Side[10] išplečia pasyviosios apsaugos koncepciją. Kitų eismo dalyvių sukeltus gresiančius šoninius susidūrimus gali aptikti patobulinta jutiklių sistema. Tuomet priekiniai keleiviai, esantys smūgio pusėje, dėl pirotechniniu būdu aktyvuoto sėdynių atlošo paminkštinimo perkeliami į automobilio centrą.

     [10] Priklausomai nuo komplektacijos atskirai pasirenkama įranga.
     "PRE-SAFE® PLUS" Jūsų angelas sargas kelyje: jei kyla grėsmė susidurti iš galo, PRE-SAFE® PLUS[10] tiesiogiai įspėja už jūsų važiuojančius vairuotojus greitai mirksinčiomis įspėjamosiomis lemputėmis. Įjungus grįžtamąjį saugos diržų įtempiklį, keleivis taip pat pasiruošia neišvengiamam susidūrimui ir taip yra sumažinamas smūgis.

     [10] Priklausomai nuo komplektacijos atskirai pasirenkama įranga.
     Aktyvioji atstumo palaikymo pagalbinė sistema DISTRONIC Būsite dėkingi už aktyviosios atstumo palaikymo pagalbos sistemos DISTRONIC patogumą tiek intensyviame, tiek dažnai sustojančiame eisme. Ši sistema sumažina įtampą, nes automatiškai pritaiko jūsų greitį prie priekyje lėčiau važiuojančių transporto priemonių greičio. Pageidaujamą saugų atstumą galima nustatyti keliais žingsniais.[8]

     [8] Norint naudotis paslaugomis, reikalingas asmeninis Mercedes me ID ir sutikimas su Mercedes me connect paslaugų naudojimo sąlygomis. Transporto priemonė taip pat turi būti susieta su atitinkama vartotojo paskyra. Pasibaigus pradiniam terminui, paslaugos gali būti pratęstos už tam tikrą mokestį, jei tuo metu jos vis dar siūlomos atitinkamai transporto priemonei. Pirmą kartą suaktyvinti paslaugas galima per 1 metus nuo pirminės registracijos arba kliento paleidimo, atsižvelgiant į tai, kas įvyksta anksčiau.
     "GUARD 360°" transporto priemonės apsauga "GUARD 360°" transporto priemonės apsauga[10] užtikrina visapusišką automobilio aplinkos stebėjimą, pavyzdžiui, naudojant išplėstinę apsaugos nuo vagystės signalizacijos sistemą ir apsaugą nuo nutempimo. Aptikus judesius salone siunčiamas garsinis ir vaizdinis įspėjimas. Skaitmeninių priedų susidūrimo aptikimo funkcija informuoja jus per programėlę.[9]

     [9] Norint naudotis paslaugomis, reikalingas asmeninis Mercedes me ID ir sutikimas su Mercedes me connect paslaugų naudojimo sąlygomis. Transporto priemonė taip pat turi būti susieta su atitinkama vartotojo paskyra. Pasibaigus pradiniam terminui, paslaugos gali būti pratęstos už tam tikrą mokestį, jei tuo metu jos vis dar siūlomos atitinkamai transporto priemonei. Pirmą kartą suaktyvinti paslaugas galima per 1 metus nuo pirminės registracijos arba kliento paleidimo, atsižvelgiant į tai, kas įvyksta anksčiau.

     [10] Priklausomai nuo komplektacijos atskirai pasirenkama įranga.
     Garsinis indikatorius, pranešantis apie automobilį šalia Kad jūsų elektrinė transporto priemonė nekeltų pavojaus pėstiesiems ir dviratininkams važiuojant beveik tyliai, garsinis indikatorius skleidžia „Mercedes-Benz“ būdingus garsus į išorę, kai automobilis juda iki maždaug 30 km/val. greičiu. Be to, apie važiavimą į priekį ir važiavimą atbuline eiga išskiriama skirtingais garso indikatoriais.
     "AGILITY CONTROL" "AGILITY CONTROL" pakaba su automobilio nuleidimu užtikrina optimalų sukibimą su keliu nesumažinant komforto. Pasyvioji selektyvioji amortizacijos sistema užtikrina puikius vairavimo pojūčius ant bet kokios kelio dangos, nes automatiškai optimizuoja kėbulo pasvirimo kampą darant posūkį, amortizacinį poveikį ir stabilizavimą.
     MERCEDES-AMG Mercedes-AMG C-Class. The Mercedes-AMG C-Class models represent an ideal point of entry to the world of Mercedes-AMG as well as absolute peak performance.
     LeftRight

     Išorės dizainas

     Salono dizainas

     Svarbiausi išorės akcentai

     Close X
     Strapline Content

     Svarbiausi salono akcentai

     Close X
     Strapline Content
     Pajauskite, ką reiškia jį vairuoti. Išbandykite E klasės sedaną bandomojo važiavimo metu. Atsiųskite mums užklausą dėl bandomojo važiavimo ir mes netrukus su jumis susisieksime.