Heading

Close X
Menu
Intro
Modeliai
Išorė
Salonas
Įranga
"Night Series "
Užklausa
  Satin Brown - Onyx Black Metallic
  Black Metallic
  White Metallic
  Obsidian Black Metallic
  Velvet Brown Metallic
  Sodalite Blue Metallic
  Opalith White Metallic
  High Tech Silver Metallic
  MANUFAKTUR Alpine Grey Solid
  Emerald Green Metallic
  Selenite Gray Metallic
  Selenite Gray - Obsidian Black Metallic
  High Tech Silver - Nautic Blue Metallic
  Satin Brown - Onyx Black Metallic
  High Tech Silver - Obsidian Black Metallic
  Modelis Mercedes-Maybach EQS SUV
  Modeliai
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Strapline Content

  Mercedes-AMG

  Close X
  Strapline Content

  Mercedes-EQ

  Close X
  Strapline Content

  Mercedes-Maybach

  Close X
  Mercedes-Maybach EQS 680
  >
  Išorė „Mercedes-Maybach EQS SUV“ išorės dizainas „Mercedes-Maybach EQS“ visureigio išorė žavi progresyviu dizainu su išskirtiniais „Maybach“ išskirtinumo suteikiančiais elementais. Aerodinamiškai optimizuota EQS SUV forma išsiskiria tokiomis detalėmis kaip „Maybach“ radiatoriaus grotelės, elegantiškas galinis profilis su 3D spiralės dizaino LED galiniais žibintais ir išskirtiniais dviejų atspalvių dažais. Elektra varomas, neregėtos elegancijos automobilis spinduliuoja papildoma magija, kuria dvelkia „Mercedes-Maybach“.
  LeftRight

  Dizaino stiliai

  Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

  Close X
  Kitas
  Perž.
   „Mercedes-Maybach“ radiatoriaus grotelės su užrašu ir statmena žvaigžde „Mercedes-Maybach“ radiatoriaus grotelės su užrašu „Maybach“ ir statmena žvaigžde ant variklio dangčio – išskirtinės prabangos simbolis.

   „Maybach“ ratlankiai Išorę elegantiškai papildo išskirtiniai 53,3 cm (21 colio) arba 55,9 cm (22 colių) [11]„Maybach“ ratlankiai ir juodos ratų arkų apdailos detalės.

   [11]Priklausomai nuo komplektacijos papildomai pasirenkama įranga.


   "DIGITAL LIGHT" su projekcijos funkcija "DIGITAL LIGHT"apšvietimas su projekcijos funkcija pasitinka ir atsisveikina ypatingu šviesos šou.

   Galinė dalis su stogo spoileriu ir 3D spiralės formos LED galiniais žibintais „Mercedes-Maybach EQS“ visureigis žavi elegantišku galinės dalies dizainu ir stilingomis detalėmis, pavyzdžiui, „Maybach“ stogo spoileriu.   Apšviesti šoniniai slenksčiai ir logotipo projekcija Išskirtinė išvaizda: automobilio prabangos įspūdį papildo logotipo projektoriai ir apšviesti šoniniai slenksčiai su „Maybach“ emblema.


   Įleistos durų rankenos Nerūpestinga elegancija: kai artėjate prie automobilio, sulig durelių paviršiumi įleistos durų rankenos[11] iškyla.

   [11]Priklausomai nuo komplektacijos papildomai pasirenkama įranga.

   Salonas „Mercedes-Maybach EQS SUV“ salonas „Mercedes-Maybach EQS“ visureigio saloną sudaro naujoviškos medžiagos ir išskirtinės technologijos, kurios kartu sukuria komforto rojų. Stilingas ir prabangus elektrinis visureigis stebina novatoriškomis technologijomis: pirmą kartą panaudota tvariai pagaminta oda. Įspūdingas aplinkos apšvietimas, išskirtiniai „Maybach“ apdailos elementai ir aukščiausios klasės pramogų sistemos sukuria tobulą atmosferą.
   LeftRight

   Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

   Close X
   Kitas
   Perž.
    Prabangos pojūtis: „Maybach“ dizaino daugiafunkcis vairas iš nappa odos Naujausios kartos „Maybach“ daugiafunkcinis vairas iš nappa odos sujungia prabangą ir naujovišką vairuotojo patogumą, kuris yra kaip niekada intuityvus. Ergonomiškai išdėstyti jutiklinio valdymo mygtukai leidžia intuityviai valdyti telefonus, greičio, pramogų, navigacijos ir pagalbos sistemas.
    „Executive“ sėdynės ir pirmos klasės keleivių salonas Vienas papildomas paketas suteikia galimybę „Mercedes-Maybach EQS“ visureigio gale sukurti prabangią poilsio atmosferą. Šią atmosferą užbaigia aukštos kokybės komforto elementai ir naujoviškos „Executive“ sėdynės, kurias galima patogiai atlošti vienu mygtuko paspaudimu.[11]

    [11]Priklausomai nuo komplektacijos papildomai pasirenkama įranga.

    MBUX aukščiausios klasės pramogos keleivių salone Standartiškai montuojama aukščiausios klasės MBUX galinių sėdynių pramoginė sistema paverčia galinę sėdynę universalia pramogine erdve, kuri yra tarsi atskiras pasaulis. Nesvarbu, ar tai darbas, ar malonumas: didelės raiškos jutikliniai ekranai su tiesiogine interneto prieiga ir daugialypės terpės sistema prisitaiko prie jūsų individualių poreikių.    „Burmester®“ aukščiausios klasės 4D erdvinio garso sistema su garso personalizavimu „Burmester®“ aukščiausios klasės 4D erdvinio garso sistema su garso personalizavimu pasižymi įtraukiančia „Dolby Atmos“ garso patirtimi, suteikiančia muzikai daugiau erdvės, aiškumo ir gylio. „Dolby Atmos“ leidžia atskirus garso elementus ar objektus patalpinti trimačiame garso lauke ir pritaikyti juos prie bet kokios atkūrimo aplinkos.

    Mediniai apdailos elementai ir tvarios odos apmušalai Įspūdingai elegantiškame salone taip pat panaudotos tvarios medžiagos. „Mercedes-Maybach EQS“ visureigis yra pirmasis „Mercedes-Benz AG“ modelis, kuriame naudojama augalinio rauginimo oda. Kartu su „Maybach“ būdingais mediniais apdailos elementais tai yra prabangių visiškai elektrinių automobilių etalonas.


    „MBUX hyperscreen“ ekranas Priekyje sėdintys keleiviai gali mėgautis standartinėje įrangoje esančiu „MBUX hyperscreen“ ekranu su aukščiausiame regos lauko lygyje (angl. zero layer) pateikiama informacija ir „Maybach“ būdingomis automobilio užvedimo animacijomis visuose trijuose ekranuose. Jame įrengta naujausia MBUX sistema, skirta asmeniniams poreikiams pritaikytoms pramogoms ir informacijai.    Įspūdinga prabanga: "MANUFAKTUR" odos paketas "MANUFAKTUR" odos paketas, [11]
    kurį galima užsisakyti pagal pageidavimą, sukuria prabangią jausmų atmosferą. Išskirtinė napos oda supa jus visur – nuo apmušalų pagalvėlių ir „Executive“ sėdynių iki ryškių išorinių siūlių.

    [11]Priklausomai nuo komplektacijos papildomai pasirenkama įranga.
    Prabangus malonumas: "MANUFAKTUR" išskirtinis odos paketas Automobilio šedevrą papildo "MANUFAKTUR" „Exclusive“ odos paketas[11]. Net langų rėmas aptrauktas geriausia napos oda. Šoninių prietaisų skydelių dangteliai vairuotojo ir priekinio keleivio pusėje taip pat yra atitinkamos įrangos spalvos – absoliutus MAYBACH žavesys.

    [11]Priklausomai nuo komplektacijos papildomai pasirenkama įranga.
    Išskirtinis apdailos paketas Pasirinkus papildomą „Exclusive“ apdailos paketą, salonas įgauna individualesnę išvaizdą ir aukštesnės klasės patrauklumą. Papildomi apdailos elementai, pavyzdžiui, ant priekinių sėdynių atlošų arba ant atlenkiamo galinio porankio, sukuria įdomius kontrastus ir žavias detales.    "MANUFAKTUR" atlošo apdaila Grakšti elegancija: "MANUFAKTUR"[11]atlošo apdaila suteikia vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynių nugarėlėms rafinuotą išvaizdą, elegantiškai užbaigdama prabangią salono atmosferą gale. Aukščiausio lygio vizualinė patirtis.

    [11]Priklausomai nuo komplektacijos papildomai pasirenkama įranga.
    Įranga Pagrindiniai naujojo „Mercedes-Maybach EQS SUV“ įrangos akcentai
    Kitas
    Perž.
     MBUX papildytosios realybės priekinis ekranas Kad galėtumėte rasti išeitį sudėtingose vairavimo situacijose, MBUX papildyta realybė navigacijai[11] sujungia virtualųjį pasaulį su realiuoju. Ši technologija sujungia grafines navigacijos instrukcijas ir eismo informaciją į realius vaizdus. Pasiekite kelionės tikslą greitai, saugiai ir be streso.

     [11]Priklausomai nuo komplektacijos papildomai pasirenkama įranga.     "MBUX" salono asistentas "MBUX" salono asistentas padeda valdyti automobilį reaguodama į kūno kalbą. Jei ji nustato rankų judesius durų link, ji tai supranta kaip norą išlipti ir įspėja apie bet kokią aptiktą susidūrimo riziką. Galvos judesio kryptis rodo, kurį išorinį veidrodėlį norite reguliuoti. Be to, natūraliais rankų judesiais galite valdyti apšvietimo funkcijas.


     "KEYLESS-GO" patogumo paketas „Plus“ Su berakčio užvedimo sistemos KEYLESS-GO patogumo paketu „Plus“ jūs ir jūsų keleiviai galėsite patogiai įlipti ir išlipti: elektra valdomos komfortiškos priekinės ir galinės durys atsidaro ir užsidaro automatiškai – jūsų automobilis duris jums atidaro tarsi vairuotojas. Dėl elektrinio uždarymo funkcijos durys užsidaro sklandžiai ir beveik tyliai.

     TV imtuvas TV imtuvas[11][12] paverčia jūsų automobilį namų kino teatru. Nesvarbu, ar įstrigote spūstyje, ar ilsitės automobilyje, skaitmeninė prieiga leidžia jums ir jūsų keleiviams mėgautis didelės raiškos televizija daugialypės terpės ekrane.

     [11]Priklausomai nuo komplektacijos papildomai pasirenkama įranga.

     [12]Ekrano turinys gali skirtis nuo galutinės būsenos kliento transporto priemonėje.
     „MBUX Premium“ navigacija Naudodami MBUX premium klasės navigaciją greitai pasieksite kelionės tikslą ir sužinosite visą reikiamą informaciją. Galite pasikliauti naujausiais žemėlapių duomenimis, įskaitant palydovinį vaizdą, tikslią realaus laiko eismo informaciją ir greitą maršruto parinkimą internetu. Ir, galiausiai, protingai sujungtos tinklo funkcijos padaro jūsų kelionę saugesnę.

     Klimato kontrolė prieš įlipant Vos įsėdę į automobilį iš karto mėgaukitės malonia vidaus temperatūra. Jūsų „Mercedes“ laiku sušildo arba atvėsina saloną. Tiesiog iš anksto nustatykite išvykimo laiką ir temperatūrą naudodamiesi „Mercedes me“ programėle.
     "AIR-BALANCE" paketas "AIR-BALANCE" paketas užtikrina individualų, jūsų asmeninius pageidavimus ir nuotaiką atitinkantį kvapą salone. Dėl gaivinančios jonizacijos ir išorės bei vidaus oro filtravimo jis taip pat padeda užtikrinti geresnę oro kokybę ir geresnę savijautą.
     "ENERGIZING" paketas "Plus" Komfortas visiems pojūčiams: šis paketas apima įvairią aukščiausios klasės įrangą ir inovatyvų išmanumą. Jūsų „Mercedes“ gali jums padėti, kad ilgiau liktumėte budrūs prie vairo ir mėgautumėtės itin malonia kelione. Įvairios komforto programos ir patrauklūs priedai, pvz., daugiakontūrės sėdynės.[11]

     [11]Priklausomai nuo komplektacijos papildomai pasirenkama įranga.
     Automobilio raktas Blizgios juodos spalvos su blizgiais chromuotais apdailos krašteliais transporto priemonės raktą taip pat galima pasirinkti blizgios [11]juodos spalvos su tamsių šešėlių apdailos krašteliais kartu su naktine serija.

     [11]Priklausomai nuo komplektacijos papildomai pasirenkama įranga.
     „Acoustic Comfort“ paketas Mėgaukitės maksimalia triukšmo slopinimo kokybe keliaudami:„Acoustic Comfort“ paketo garso izoliacija gerokai sumažina pašalinį triukšmą. Todėl net važiuojant dideliu greičiu lengva ramiai kalbėtis. Tyli atmosfera taip pat padeda susikaupti, todėl į kelionės tikslą atvyksite atsipalaidavę.
     Galinės oro pagalvės Dėl naujoviškų oro pagalvių gale sėdinčių keleivių salonas tampa dar saugesnis. Galinės oro pagalvės integruotos į priekinių sėdynių atlošus ir išsiskleidžia stipraus priekinio smūgio atveju. Jos išsiskleidžia švelniai ir apsaugo diržais prisegtus išorinių galinių sėdynių keleivius nuo kontakto su priekinėmis sėdynėmis. Jos gali gerokai sumažinti smūgį į galvą ir kaklą.
     "GUARD 360° Plus" automobilio apsauga "GUARD 360° Plus" automobilio apsauga užtikrina visapusišką transporto priemonės aplinkos stebėjimą. Dėl apsaugos nuo vagystės signalizacijos sistemos ir avarinio raktelio išjungimo galite veikti greitai. Kelyje susidūrimo aptikimo funkcija apie tai praneša jums per programėlę. O pavogtos transporto priemonės pagalbos paslauga padidina galimybę atgauti savo turtą, jei jūsų transporto priemonė kada nors būtų pavogta.

     Išankstinio parkavimo paketo su nuotolinio parkavimo funkcijomis diegimas Parkavimo paslaugų programėlė: sistema automatiškai manevruoja jūsų „Mercedes“ į stovėjimo vietą ir atgal, kad jums nereikėtų mėginti įlipti ir išlipti iš automobilio pro ankštą tarpą negalint laisvai atsidaryti durelių. Parkavimosi procesą galite stebėti išlipę iš automobilio ir valdyti išmaniuoju telefonu. Dėl to parkavimas tampa gerokai ramesnis, be to, galima išvengti nedidelių pažeidimų, atsirandančių dėl atidaromų durelių.[10][8]

     [8]Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.

     [10]Norėdami naudotis „Mercedes me connect“ paslaugomis, turite susikurti „Mercedes me ID“ ir sutikti su „Mercedes me connect“ paslaugų naudojimo sąlygomis. Nurodytos paslaugos, jų prieinamumas ir funkcijos visų pirma priklauso nuo automobilio modelio, pagaminimo metų, pasirinktos papildomos įrangos ir šalies.     „MAYBACH" vairavimo režimas Be DYNAMIC SELECT ECO, SPORT, OFFROAD ir INDIVIDUAL važiavimo režimų, „Mercedes-Maybach EQS“ visureigis taip pat turi specialų MAYBACH režimą. Jis pakeičia klasikinę COMFORT programą ir yra skirtas užtikrinti maksimalų važiavimo komfortą gale sėdintiems keleiviams. Jis užtikrina, kad po galinėmis sėdynėmis juntami judesiai būtų minimalūs. Čia sumontuotas vibracijos mazgas, kad pakabos virpesių amplitudė būtų kuo mažesnė. MAYBACH važiavimo programa yra numatytasis nustatymas.
     Galinės ašies vairavimo mechanizmas Standartinis galinės ašies vairavimas su 4,5° vairo pasukimo kampo reguliavimu suteikia iš karto tris privalumus: dar geresnį sukibimą su keliu, gerokai didesnį manevringumą ir, galiausiai, geresnį manevringumą, pavyzdžiui, statant automobilį. Dėl to galiniai ratai, priklausomai nuo automobilio greičio, vairuojami priešinga arba ta pačia kryptimi kaip ir priekiniai ratai.

     Pasirinkus papildomą galinės ašies vairavimo sistemą, galinius ratus galima nukreipti iki 10 laipsnių kampu[11]. Tai gerokai sumažina apsisukimo spindulį. Manevruodamas jūsų automobilis valdomas beveik kaip kompaktiškas automobilis. Kita vertus, važiuodami didesniu greičiu važiuojate be pastangų, kurias suteikia ilgosios bazės pranašumas.

     [11]Priklausomai nuo komplektacijos papildomai pasirenkama įranga.
     Pagalbos vairuojant paketas „Plus“ Saugiau ir be streso pasieksite kelionės tikslą: dėl modernaus, išmaniojo jutiklių tinklo galite mėgautis daugeliu pusiau automatinio vairavimo privalumų. Daugybė pagalbinių sistemų padeda jums pagal situaciją, įspėja jus, jei kyla susidūrimo pavojus, ir prireikus įsikiša – visų eismo dalyvių labui.[8]

     [8]Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
     "AIRMATIC" AIRMATIC pneumatinė pakaba užtikrina puikų važiavimą net ir esant sudėtingoms kelio dangos sąlygoms. Automobilio aukštis kinta priklausomai nuo greičio. Tai gali padidinti atstumą važiuojant dideliu greičiu. Praktiška: automatinis lygio reguliavimas pagal apkrovą. Be to, vienu mygtuko paspaudimu galima padidinti prošvaisą iki 25 mm.


     "Night Series" „Mercedes-Maybach EQS SUV“ "Night Series" „Mercedes-Maybach EQS“ visureigio „Night Series“ stebina savo išskirtiniu sportiškumu ir paslaptinga elegancija. Pasirinktos tamsiai chromuotos ir juodos apdailos detalės, specialios apmušalų ir apdailos spalvos, unikalūs kontrastai ir nepaprastas ratlankių dizainas suteikia šios linijos automobiliui išskirtinę išvaizdą. Atraskite ypatingą, santūrų, tačiau išraiškingą dizainą, skirtą individualistams, kurie žino, ko nori. Pasirinktinai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
     LeftRight

     Išorės dizainas

     Salono dizainas

     Svarbiausi išorės akcentai

     Close X
     Strapline Content

     Svarbiausi salono akcentai

     Close X
     Strapline Content
     Susisiekite. Turite klausimų apie Mercedes-Maybach EQS SUV? Atsiųskite mums užklausą ir mes netrukus su jumis susisieksime.