Heading

Close X
Menu
Intro
Modeliai
Išorė
Salonas
Įranga
AMG
Užklausa
  Spectral Blue Metallic
  Polar White
  Obsidian Black Metallic
  High-Tech Silver Metallic
  Mojave Silver
  Red Metallic
  Nautic Blue
  Graphite Grey Metallic
  Diamond White Bright
  Selenite Grey Metallic
  Modeliai
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Mercedes-AMG

  Close X
  Strapline Content

  Mercedes-EQ

  Close X
  Strapline Content

  Mercedes-Maybach

  Close X
  Strapline Content
  Išorė GLC SUV išorės akcentai. Sužinokite daugiau apie „Mercedes-Benz GLC“ išorės ypatumus. Skirtingos dizaino ir įrangos linijos suteikia automobiliui savitą charakterį - nuo gausios standartinės įrangos iki AMG Line.
  LeftRight

  Dizaino stiliai

  Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

  Close X
  Kitas
  Perž.
   Panoraminis stumdomas stoglangis Tiek atidarytas, tiek uždarytas panoraminis stumdomas stoglangis suteikia nuostabų laisvės pojūtį ir maloniai apšviečia saloną. Žvelgiant iš išorės, didelis stumdomas stoglangis taip pat daro nepakartojamą įspūdį, nes suteikia išorei išskirtinumo.
   Dviejų dalių galiniai žibintai Naujieji dviejų dalių galiniai žibintai pasižymi aukštos kokybės trimačiu LED šviesos diodų dizainu. Praktiška dviejų dalių konstrukcija leidžia išplėsti galines duris ir padidinti bagažinės erdvę. Kartu modernus, siauresnis žibintų dizainas suteikia daugiau dinamiškumo net tada, kai automobilis stovi.
   "AIRMATIC" su galinės ašies vairavimu "AIRMATIC" pneumatinės pakabos ir galinės ašies vairavimo derinys suteikia pastebimai daugiau važiavimo komforto ir judrumo. Pneumatinė pakaba žavi dinamika arba komfortu pagal pasirinkimą, o galinės ašies vairavimas užtikrina itin pasitikintį ar judrią valdymą ir mažesnį apsisukimo ratą, priklausomai nuo greičio.
   Aliuminio šoniniai slenksčiai su guminiais dygliukais Naujai sukurti ir pasirinktinai montuojami aliuminio išvaizdos šoniniai slenksčiai sustiprina GLC visureigio charakterį. Jie sumontuoti Jie sumontuoti šonuose, šoninių durelių apatinės apsaugos lygyje, todėl lengviau įlipti. Šoniniai slenksčiai yra sportiško dizaino, t. y. ties priekinėmis durimis jos yra siauresnės, o link galo tampa platesnės.
   Nuo 45,7 cm (18 colių) iki 50,8 cm (20 colių) lengvojo lydinio ratlankiai Naujasis GLC patrauklus iš visų pusių, tačiau žvelgiant iš šono, sportinio dizaino ir visureigio detalių derinys suteikia jam ypač išraiškingą išvaizdą. Tai daugiausia lemia platus didelių matmenų, iš kėbulo plokštumos neišsikišančių lengvojo lydinio ratlankių, kurių dydis svyruoja nuo 45,7 cm (18 colių) iki 50,8 cm (20 colių), asortimentas.
   Sportiška priekinė dalis su radiatoriaus grotelėmis, dekoruotomis „Mercedes-Benz“ raštu Naujojo GLC visureigio priekyje sportiškumą pabrėžia radiatoriaus grotelės su chromuotu apvadu ir vertikaliomis plokštelėmis, taip pat tiesiogiai greta esantys priekiniai žibintai, pabrėžiantys automobilio plotį. Viduryje įmontuota „Mercedes“ žvaigždė, žinoma, yra vienas iš gerai pažįstamų įspūdingo priekinės dalies dizaino elementų.
   Salonas GLC SUV salono akcentai. GLC visureigio salonas nustato standartus. Ar tai būtų į vairuotoją atsuktas centrinis ekranas, ar daugiafunkcinis sportinis vairas, ar aukštos kokybės apdailos elementai: aukštos kokybės medžiagos užtikrina prabangų komfortą, kurį galite pajusti - kiekvienoje kelionėje.
   LeftRight

   Dizaino stiliai

   Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

   Close X
   Kitas
   Perž.
    Daugiafunkcis sportinis vairas Daugiafunkcinis sportinis vairas iš nappa odos turi plokščia apatinę dalį ir giliai įspausto rašto vairo laikymo sritį - puiki sportiško vairavimo stiliaus sąlyga. Aukštos kokybės, minkšta napos oda pati savaime suteikia kokybės pojūtį. Naudodamiesi jutikliniais valdymo skydeliais svarbiausias automobilio funkcijas valdysite nenuleisdami rankų nuo vairo.
    MBUX multimedijos sistema su centriniu ekranu Pasviręs į vairuotoją ir valdomas lietimu. Tai skaitmeninė sąsaja tarp jūsų ir automobilio, per kurią intuityviai ir patogiai valdote daugelį svarbių automobilio funkcijų.
    Išskirtinė garso patirtis: „Burmester® 3D“ erdvinio garso sistema (pasirinktinai) Patirkite didesnį garso našumą su išskirtiniu „Burmester®“ garsu. Aukštos kokybės garsiakalbiai užtikrina įspūdingą erdvinį garsą. Jį galite specialiai optimizuoti priekinėms ir galinėms sėdynėms, kad sustiprintumėte klausymosi patirtį. Nepakartojami „Burmester®“ garsiakalbių dangteliai taip pat vizualiai pagerina salono išvaizdą.
    "ENERGIZING Plus" paketas (pasirinktinai) Patogumas visiems pojūčiams: šis paketas sujungia daugybę aukščiausios kokybės įrangos ir naujoviško intelekto. Jūsų Mercedes gali pagyvinti ir pamaloninti jus tikslingai – ilgalaikiam budrumui prie vairo ir nepaprastai maloniam vairavimui. Su septyniomis įvairiomis komforto programomis ir patraukliais priedais, tokiais kaip kelių kontūrų sėdynės.
    Bagažinės talpa Naujasis GLC visureigis standartiškai komplektuojamas su EASY-PACK bagažinės durelėmis. Ji erdvi, funkcionali ir kokybiškai įrengta. Naujasis GLC tampa dar patogesnis su standartiniu bagažinės komforto paketu.
    Įranga GLC SUV įrangos akcentai.
    Kitas
    Perž.
     Ekranas ant priekinio stiklo (ang. Head-up display) Pasirenkamame priekiniame ekrane visa svarbiausia informacija pateikiama tiesiai ant priekinio stiklo. Taigi visą dėmesį galėsite skirti keliui ir eismui. Tiksliai ir patogiai. Naujajame „Mercedes-Benz GLC“ jis dabar dar didesnis.
     Per vidurį: centrinis ekranas Pasviręs į vairuotoją ir valdomas lietimu. Tai skaitmeninė sąsaja tarp jūsų ir automobilio, per kurią intuityviai ir patogiai valdote daugelį svarbių automobilio funkcijų.
     MBUX papildytosios realybės navigacija (pasirinktinai) Kad galėtumėte rasti kelią sudėtingose eismo situacijose, „MBUX Augmented Reality Navigation“ sujungia virtualų pasaulį su realiu pasauliu. Ši technologija grafines navigacijos instrukcijas ir eismo informaciją perkelia į gyvus vaizdus. Galite greitai, saugiai ir be streso pasiekti kelionės tikslą.
     Navigacija su automobilio/priekabos derinio maršruto planuotoju MBUX navigacijos sistema, skaičiuodama maršrutą, gali atsižvelgti į tai, kad GLC važiuoja priekabos režimu. Maršrutas net skaičiuojamas pagal priekabos tipą – dviračių laikiklis, maža priekaba ir didelė priekaba. Pavyzdžiui, trasoje vengiama stačių nuokalnių ar siaurų posūkių, kad tiktų automobilio/priekabos deriniui.
     Asmeniniai naudotojo profiliai Savo profiliu galite iš anksto įjungti tam tikrus asmeninius nustatymus, pavyzdžiui, salono apšvietimo spalvą arba sėdynės padėtį.
     Parkavimo paketas su 360° kamera (pasirinktinai) Aptinka laisvas stovėjimo vietas ir paskirtas stovėjimo vietas, kai važiuojate pro šalį. Pasirinkę stovėjimo vietą, dėl dinamiškos vizualizacijos ir garsinio grįžtamojo ryšio galite be vargo į ją pastatyti automobilį arba paprašyti, kad automobilis manevruotų į stovėjimo vietą naudodamas pagalbinę parkavimo funkciją. (Mūsų pagalbos vairuotojui ir saugos sistemos yra pagalbinės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą).
     „Driving Assistance Plus“ paketas (pasirinktinai) Siūlo maksimalų komfortą ir saugumą kelyje iki autonominio vairavimo. Gaunate „Active Stop-and-Go Assist“, kuri sumažina įtampą greitkeliuose. Kitas privalumas: PRE-SAFE® Impulse Side gali suteikti papildomą apsaugą kitų transporto priemonių sukeltų susidūrimų metu. (Mūsų pagalbos vairuotojui ir saugos sistemos yra pagalbinės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į informaciją, pateiktą naudotojo vadove ir jame aprašytus sistemos apribojimus.)
     Aktyvioji atstumo palaikymo pagalbinė sistema DISTRONIC (pasirinktinai) Būsite dėkingi už aktyviosios atstumo palaikymo pagalbos sistemos DISTRONIC patogumą tiek intensyviame, tiek dažnai sustojančiame eisme. Ši sistema sumažina įtampą, nes automatiškai pritaiko jūsų greitį prie priekyje lėčiau važiuojančių transporto priemonių greičio. Pageidaujamą saugų atstumą galima nustatyti keliais žingsniais. (Mūsų pagalbos vairuotojui ir saugos sistemos yra pagalbinės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą)
     "KEYLESS-GO" "KEYLESS-GO" užbaigia erzinančias automobilio raktelio paieškas. Jūsų raktelis bus atpažintas, kai jį turėsite su savimi, kai būsite šalia automobilio arba jo viduje: tuomet visas duris galima atidaryti ir užrakinti tiesiog palietus durų rankeną.

     Pasirinktinai galima įsigyti su" KEYLESS-GO" patogumo paketu.
     "ENERGIZING Plus"paketas (pasirinktinai) Patogumas visiems pojūčiams: šis paketas sujungia daugybę aukščiausios kokybės įrangos ir naujoviško intelekto. Jūsų Mercedes gali pagyvinti ir pamaloninti jus tikslingai – ilgalaikiam budrumui prie vairo ir nepaprastai maloniam vairavimui. Su septyniomis įvairiomis komforto programomis ir patraukliais priedais, tokiais kaip kelių kontūrų sėdynės.
     "DIGITAL LIGHT" su projekcijos funkcija (pasirinktinai) Šioje novatoriškoje priekinio žibinto technologijoje gerai pažįstamas MULTIBEAM LED derinamas su naujoviška didelės raiškos apšvietimo technologija. HD kokybės šviesos projekcijos projektuojamos tiesiai ant kelio dangos ir vairuotojui pateikia informaciją.
     "GUARD 360°" transporto priemonės apsauga "URBAN GUARD" transporto priemonės apsauga užtikrina visapusišką transporto priemonės aplinkos stebėjimą. Dėl apsaugos nuo vagystės signalizacijos sistemos, taip pat avarinio raktelio išjungimo galėsite greitai veikti. Kelyje susidūrimo aptikimo sistema apie tai praneša per programėlę. O pavogtos transporto priemonės pagalbos paslauga padidina galimybę atgauti savo turtą, jei jūsų transporto priemonė kada nors būtų pavogta.
     „PRE-SAFE® Impulse Side“ Jei naujasis GLC aptinka neišvengiamą šoninį susidūrimą, „PRE-SAFE® Impulse Side“ inicijuoja priemones, kuriomis keleiviai nukreipiami į automobilio vidurį. Tokiu būdu automobilis sumažins eismo įvykio metu veikiančią jėgą.

     Pasirinktinai galima įsigyti su "Driving Assistance Plus" paketu.
     "AIRMATIC" Su nuolat reguliuojamu kiekvieno rato amortizavimo valdikliu "AIRMATIC" užtikrina ypač sklandų važiavimą. Tai leis jums vairuoti nepaprastai patogiai ir atsipalaidavę atvykti į tikslą. Be to, prireikus pneumatinė pakaba gali būti pakelta 15 mm ir ji automatiškai prisitaiko prie skirtingų transporto priemonių apkrovų.

     Pasirinktinai galima su "Technology" paketu.
     Dviejų įtampos dydžių (12 ir 48 voltų) elektros sistema Naujajame „Mercedes-Benz GLC“ siūloma dviejų įtampų 12/48 voltų elektros sistema, skirta vidaus degimo varikliu varomoms transporto priemonėms. Papildomas 48 voltų energijos valdymas, kaip žingsnis elektrifikacijos kelyje, sukuria efektyvumo, vartojimo ir komforto privalumus.
     Bekelės važiavimo programa Naudodami "DYNAMIC SELECT" galite pasirinkti „Off-Road“ važiavimo programą: traukos, stabdžių valdymas ir važiavimo elgsena pritaikomi prie važiavimo situacijos. Jei jūsų naujajame GLC įrengta "DIGITAL LIGHT", taip pat įjungiamas bekelės žibintų apšvietimas.
     Bekelės režimo vairuotojo erdvė Vos vienu mygtuko paspaudimu centrinis ekranas virsta patraukliu bekelės ekranu. Čia ir vairuotojo ekrane vaizdžiai pateikiami bekelei būdingi rodmenys, nustatymai ir funkcijos, todėl juos galima patirti vizualiai.
     MERCEDES-AMG Mercedes-AMG C-Class. The Mercedes-AMG C-Class models represent an ideal point of entry to the world of Mercedes-AMG as well as absolute peak performance.
     LeftRight

     Išorės dizainas

     Salono dizainas

     Svarbiausi išorės akcentai

     Close X
     Strapline Content

     Svarbiausi salono akcentai

     Close X
     Strapline Content
     Pajauskite, ką reiškia jį vairuoti. Išbandykite GLC SUV bandomojo važiavimo metu. Atsiųskite mums užklausą dėl bandomojo važiavimo ir mes netrukus su jumis susisieksime.