Heading

Close X
Menu
Intro
Modeliai
Išorė
Salonas
Įranga
AMG
Užklausa
  Nautic Blue Metallic
  Onyx Black
  High-Tech Silver Metallic
  Diamond White Bright
  Obsidian Black Metallic
  Graphite Grey Metallic
  Emerald Green
  Kalahari Gold
  Rubellite Red
  Mojave Silver
  Modeliai
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Mercedes-AMG

  Close X
  Strapline Content

  Mercedes-EQ

  Close X
  Strapline Content

  Mercedes-Maybach

  Close X
  Kitas
  Perž.
   Mercedes-Maybach S 580 4MATIC
   Mercedes-Maybach S 680 4MATIC
   Išorė S klasės išorės akcentai. Puiki estetika ir prabangus erdvumo pojūtis – ideali harmonija: jausmingo grynumo dizaino idioma pačia moderniausia forma. Pailgas šoninis vaizdas, tobulos proporcijos ir į vieną plokštumą įsiliejančios durų rankenos. Priekinė dalis taip pat spinduliuoja stilių ir charakterį, joje pirmą kartą sumontuoti DIGITAL LIGHT priekiniai žibintai, o galinėje dalyje plotis pabrėžiamas dviejų dalių žibintais.
   LeftRight

   Dizaino stiliai

   Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

   Close X
   Kitas
   Perž.
    Patobulintas S klasės automobilio išorės dizainas Išorės dizainas atspindi jausmingo grynumo dizaino idiomą pačia moderniausia forma – tobulos proporcijos, neišsikišančios durų rankenos ir nauji ratlankiai.
    Charizmatiška išvaizda: S klasės automobilio veidas Priekinė dalis daro įspūdį įspūdingomis radiatoriaus grotelėmis, ištemptu variklio dangčiu ir išraiškinga vertikalia priekine dalimi su įtaisyta žvaigžde ir novatoriškais DIGITAL LIGHT priekiniais žibintais.
    "AMG Line" Su „AMG Line“ aiškiai deklaruojate dinamiškumą tiek viduje, tiek išorėje. AMG priekinis A formos sparno formos priekinis sparnas pabrėžia jūsų automobilio charakterį.
    "MULTIBEAM LED" su "ULTRA RANGE" tolimosiomis šviesomis Kad puikiai matytumėte: adaptyvieji "MULTIBEAM LED" priekiniai žibintai naudoja individualiai valdomus šviesos diodus, kurie reaguoja į konkrečią eismo situaciją. Dalinė tolimoji šviesa neakina kitų eismo dalyvių. "ULTRA RANGE" tolimosios šviesos padidina nuotolį iki didžiausio leistino. Posūkių ir aktyviosios šviesos funkcijos taip pat optimaliai apšviečia regėjimo lauką.
    "Night Package" "Night Package" suteikia sportiškai išorei dar daugiau išraiškingumo. Daugybė elementų išlieka blizgios juodos spalvos. Priklausomai nuo dažų, taip sukuriami kontrastai arba sklandūs perėjimai. Kiekvienu atveju jūsų automobilis įgauna individualumo.
    Panoraminis stumdomas stoglangis Tiek atidarytas, tiek uždarytas panoraminis stumdomas stoglangis suteikia nuostabų laisvės pojūtį ir maloniai apšviečia saloną. Žvelgiant iš išorės, didelis stumdomas stoglangis taip pat daro nepakartojamą įspūdį, nes suteikia išorei lengvumo ir išskirtinumo. Naujovė: valdymas jutikliniu slankikliu.
    "MANUFAKTUR" "MANUFAKTUR" – tai išskirtinių dažų dangų ir aukštos kokybės salono detalių individualizavimo asortimentas. Atrinktos medžiagos ir meistriškai atlikti darbai patobulina jūsų „Mercedes-Benz“ dizainą ir užtikrina išties ypatingus pojūčius. Jūs gaunate ypatingos vertės automobilį, pagamintą pagal jūsų norus ir reikalavimus.
    Salonas S klasės salono akcentai. S klasės automobilyje derinamos įvairios elegantiškos medžiagos ir dailūs paviršiai. Naujoviškos technologijos ir didelės raiškos ekranai suteikia jam pažangų charakterį. Be to, aukštosios technologijos ir informacinės ir pramoginės sistemos sukurtos su vartotojui patogia architektūra.
    LeftRight

    Dizaino stiliai

    Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

    Close X
    Kitas
    Perž.
     "Chauffeur" paketas Pasirinkus „Chauffeur“ paketą priekinę keleivio sėdynę galima paslinkti gerokai toliau į priekį, o prabangią galvos atramą EASY ADJUST taip pat galima nulenkti žemyn. Dėl to šios pusės galinės sėdynės keleiviai gali mėgautis geresniu vaizdu į kelią, o pavargusias kojas pailsinti ant už priekinės keleivio sėdynės esančios atlenkiamos kojų atramos.
     "Exclusive" paketas Mėgaukitės fantastiška atmosfera su „Exclusive“ paketu. Beveik visi paviršiai aptraukti puikia napos oda, o stogo apmušalas – aukštos kokybės DINAMICA mikropluoštu. Šį išskirtinį patrauklumą puikiai papildo papildomi apdailos elementai.
     „Exclusive“ apdailos paketas „Exclusive“ apdailos paketas suteikia automobilio salonui individualią atmosferą. Dramatiškus kontrastus galima sukurti papildoma apdaila ant priekinių sėdynių atlošų ir galinės centrinės konsolės. Galinėje sėdynėje sėdintiems keleiviams sukuriamas dar didesnis aukštos kokybės įspūdis.
     Medžio ir odos daugiafunkcis vairas Puikios medžio ir odos daugiafunkciame vairo medžiagos derinamos su naujovišku valdymo patogumu. Švelnios odos ir medžio derinys yra malonus liesti ir pasižymi išskirtine išvaizda. Jutikliniai valdymo skydeliai leidžia valdyti pagrindines automobilio funkcijas neatitraukiant rankų nuo vairo.
     Įranga S klasės įrangos akcentai.
     Kitas
     Perž.
      MBUX aukštos klasės galinių sėdynių pramogų sistema Klausykitės norimos muzikos bet kuriuo metu: visiškai integruota MBUX pramogų sistema tiesiogiai sujungia jūsų automobilį su prieinamomis transliacijos paslaugomis. Pakeisti kūrinį ar grojaraštį taip pat paprasta, kaip ir radijo stotį – naudojant valdymo elementus centriniame ekrane, vairą arba laisvų rankų įranga balsu.
      MBUX papildytosios realybės priekinis ekranas (ang. Head-Up Display) Šis ekranas ant priekinio stiklo projektuoja vaizdinę informaciją į jūsų regos lauką, neblaškydamas jūsų dėmesio. Pavyzdžiui, didelės krypties rodyklės nurodo kryptį virš sankryžos, kurioje reikia pasukti. Iš karto žinote, ką reikia daryti.
      *Galima įsigyti tik tam tikrose rinkose. Apie galimybes teiraukitės vietinio pardavėjo.
      *Available in certain markets only. Please check availability with your local dealer.
      MBUX planšetė gale Integruotoje į atlenkiamą porankį planšetėje galite valdyti centrinį ekraną ir MBUX galinių sėdynių aukštos klasės pramogų sistemą. Taip pat galite reguliuoti tokias funkcijas kaip: galinio klimato kontrolė, galinių sėdynių klimatas, sėdynių masė ir aplinkos apšvietimas.
      Pagalbos vairuojant paketas Saugiai, patikimai ir atsipalaidavę pasieksite kelionės tikslą: dėl modernių, išmaniuoju tinklu sujungtų jutiklių sistemų galėsite mėgautis įvairiais iš dalies automatizuoto vairavimo pranašumais. Daugybė pagalbos vairuotojui sistemų padeda jums, kai to reikalauja situacija, įspėja jus, jei kyla susidūrimo pavojus, ir prireikus įsikiša visų eismo dalyvių labui.
      Aktyviųjų daugiakontūrių sėdynių paketas Didžiausias sėdėjimo komfortas net ir ilgesnėse kelionėse: integruotos oro pagalvės suteikia plačias galimybes optimizuoti sėdėjimo padėtį. Jei pageidaujate, galite mėgautis atgaivinančiu arba atpalaiduojamuoju masažo poveikiu. Tiems, kurie mėgsta sportišką vairavimo stilių, dinamiški sėdynių šoniniai atraminiai atlošai suteikia optimalią šoninę atramą.
      Galinės ašies vairavimo mechanizmas Galinės ašies vairavimo mechanizmas su 4,5° vairo pasukimo kampo reguliavimu turi tris pranašumus: dar geresnį sukibimą su kelio danga, gerokai didesnį manevringumą ir, galiausiai, geresnį manevringumą, pavyzdžiui, statant automobilį.

      Galinės ašies vairo mechanizmas su 10° vairo posūkio kampo reguliavimu beveik dviem metrais sumažina posūkio spindulį. Manevruodamas S klasės automobilis beveik prilygsta kompaktiškam automobiliui. Kita vertus, važiuojant didesniu greičiu, vairuojama be pastangų, kurias suteikia ilga ratų bazė.
      MERCEDES-AMG Mercedes-AMG C-Class. The Mercedes-AMG C-Class models represent an ideal point of entry to the world of Mercedes-AMG as well as absolute peak performance.
      LeftRight

      Išorės dizainas

      Salono dizainas

      Svarbiausi išorės akcentai

      Close X
      Strapline Content

      Svarbiausi salono akcentai

      Close X
      Strapline Content
      Pajauskite, ką reiškia jį vairuoti. Išbandykite S klasės sedaną bandomojo važiavimo metu. Atsiųskite mums užklausą dėl bandomojo važiavimo ir mes netrukus su jumis susisieksime.