Išorė Naujojo "GLC Coupé" išorės akcentai. Nuo gausios standartinės įrangos iki "AMG line": naujasis "Mercedes-Benz GLC Coupé" stebina savo charakteriu ir sportiška elegancija detalėmis.
Kitas
Perž.
  Nauja priekinė dalis su sportiškomis radiatoriaus grotelėmis su Mercedes-Benz raštu. Priekiniai žibintai pabrėžia chromuotų radiatoriaus grotelių plotį ir sujungia galingas SUV proporcijas su kupė tipiškomis detalėmis.
  "LED High Performance" priekiniai žibintai Dėl pilnos LED technologijos standartiniai aukštos kokybės priekiniai LED žibintai suteikia aiškesnį vaizdą ir geresnį matomumą.
  Didelis panoraminis stumdomas stoglangis. Didelis panoraminis stumdomas stoglangis pirmą kartą siūlomas "GLC Coupé" automobilyje.
  Salonas Naujojo "GLC Coupé" salono akcentai.

  Daugiafunkcis sportinis vairas iš nappa odos

  Close

  Daugiafunkcis sportinis vairas iš nappa odos.

  Daugiafunkcio sportinio vairo skersmuo yra 370 mm, dėl to jis atrodo dar sportiškiau.Praktiškos jungiklių plokštės ant horizontalių vairo stipinų atnaujintos ir sklandžiai integruotos į paviršių.Haptinės jutimo priemonės palengvina darbą.

  30,2 cm (11,9 colio) centrinis ekranas su jutikliniu valdymu

  Close

  "MBUX" multimedijos sistema su 30,2 cm (11,9 colio) centriniu ekranu

  Centrinis ekranas su LCD technologija patogiai reaguoja į prisilietimą.Čia taip pat galite valdyti pasirenkamas muzikos srautinio perdavimo ir išmaniųjų namų paslaugas [1][2].Apačioje esančioje jungiklių juostelėje yra papildomų funkcijų, tokių kaip garsumo valdymas, avarinių žibintų sistema ir pirštų atspaudų skaitytuvas įvairiems saugomiems profiliams.

  [1] Ši „Mercedes me connect“ paslauga galima transporto priemonėms su "MBUX" dmultimedijos sistema.Norint jį naudoti, reikalinga aktyvi „Mercedes me connect“ vartotojo paskyra.

  [2] Norint naudotis paslaugomis, reikalingas asmeninis Mercedes me ID ir sutikimas su Mercedes me connect paslaugų naudojimo sąlygomis.

  "Burmester®" 3D erdvinio garso sistema

  Close

  "Burmester®" 3D erdvinio garso sistema

  Mėgaukitės puikiu Burmester® garsu savo "GLC Coupé": penkiolika aukščiausios kokybės garsiakalbių užtikrina įspūdingą, puikų stereofoninį garsą ir juos galima pritaikyti prie priekinių ir galinių sėdynių.Dėl aukštos kokybės apdailos garso sistema su techniniais patobulinimais taip pat yra vizualinis malonumas.

  [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

  ARTICO dirbtinės odos sėdynių apmušalai neva pilkos/juodos spalvos

  Close

  ARTICO dirbtinės odos sėdynių apmušalai neva pilkos/juodos spalvos

  Naujojo "GLC Coupé" sėdynių dizainui aukštos kokybės medžiagos yra tiksliai apdorotos, o įvairūs sluoksniai patobulinti gamykliniais siūlių raštais.Lengvai prižiūrimi ir patvarūs dirbtinės odos ARTICO apmušalai čia prabangiai paryškinti sportiškos neva pilkos ir juodos spalvomis.

  [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

  Įranga Svarbiausi naujojo „GLC Coupé“ įrangos akcentai. Naujojo "GLC Coupé" įranga nepalieka abejonių. Į vairuotojo pusę pakreiptas centrinis ekranas, priekinis ekranas ir įvairios važiavimo programos leidžia viską apžvelgti ir kontroliuoti.
  Kitas
  Perž.
   "MBUX" multimedijos sistema su centriniu ekranu Naujoji "MBUX" multimedijos sistema užtikrina, kad vairavimo patirtis būtų dar geresnė. Jutiklinis ekranas palenktas į vairuotojo pusę leidžia intuityviai ir patogiai valdyti daugelį svarbių transporto priemonės funkcijų. Naudodamas individualius naudotojų profilius, "MBUX" gali iš karto pateikti mėgstamas radijo stotis, grojaraščius ar navigacijos maršrutus.

   [1]Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
   Ekranas ant priekinio stiklo (angl. head-up) Didžiausias sportiško vairavimo malonumo ir be jokių pastangų geresnio vairavimo pojūčio potencialas: ekranas ant priekinio stiklo paverčiamas jaudinančiu skaitmeniniu vairuotojo kabinos ekranu. Tai reiškia, kad visada aiškiai matysite svarbiausią informaciją.

   [1]Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
   "ENERGIZING Plus" paketas Šis paketas sujungia daugybę aukščiausios kokybės įrangos, kad jūsų savijauta būtų geresnė, o jūsų darbas prie vairo. Be kita ko, individualiai sureguliuotos šildomos sėdynės su masažo funkcija, aplinkos apšvietimas ir oro kondicionavimo funkcijos užtikrina, kad vairuodami išliksite tinkami ir atsipalaidavę.

   [1]Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
   "PRE-SAFE®" sistema "PRE-SAFE® sistema" gali aptikti gresiančius pavojus ir susidūrimus bei pradėti transporto priemonės keleivių apsaugos priemones. Neišvengiamai įvykus šoniniam susidūrimui, "PRE-SAFE® Impulse Side" užtikrina, kad keleiviai būtų orientuoti į transporto priemonės centras. Smūgio atveju tai leidžia sumažinti įtempius.

   [1]Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.

   [2] Mūsų vairavimo pagalbos ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų nuo jūsų, kaip vairuotojo, atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į informaciją, pateiktą savininko vadove ir jame aprašytus sistemos apribojimus.
   AIRMATIC with rear axle steering (optionally available with technology package) With its continuously variable damping control, AIRMATIC[1] provides particularly comfortable running characteristics, whereby the suspension automatically adapts to various load conditions. The dynamic rear axle steering with a steering angle of up to 4.5°, ensures greater agility and manoeuvrability of the vehicle, for example when parking.

   [1]Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo komplektacijos.
   "DYNAMIC SELECT" važiavimo visureigiu programa Vienu pirštu palietus galite naudoti "DYNAMIC SELECT", kad pasirinktumėte naują važiavimo bekelėje programą. Sukibimas, stabdžių valdymas ir važiavimo reakcija keičiasi ir suteikia daugiau malonumo važiuojant bekele. Bekelės režimu įkraunamas hibridas labiau mėgsta važiuoti elektra (galima perjungti į vidaus degimo variklį).
   Susisiekite. Turite klausimų apie naująjį "GLC Coupé"? Atsiųskite mums užklausą ir mes netrukus su jumis susisieksime.