Intro
Models
Exterior
Interior
Technology
AMG
Contact Us
Modeliai
LeftRight

Mercedes-AMG

Close X
Strapline Content

Mercedes-EQ

Close X
Strapline Content

Mercedes-Maybach

Close X
Strapline Content
Išorė EQV išorės akcentai. Net iš pirmo žvilgsnio akivaizdu: EQV puikiai įvaldė EQ dizaino kalbą. Specialiai EQ šeimai sukurti dizaino elementai, pavyzdžiui, juodos radiatoriaus grotelės, suteikia jam elektrizuojančio ir progresyvaus charakterio. Jei reikia, dizainą galima dar labiau individualizuoti: pavyzdžiui, naudojant „AVANTGARDE Line“ įrangos paketą, EQV išorės dizaino paketą ir patrauklius lengvojo lydinio ratlankius.
LeftRight

Dizaino stiliai

Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

Close X
Kitas
Perž.
  LED išmanioji žibintų sistema Tinkamas apšvietimas beveik kiekvienoje važiavimo situacijoje: adaptyvieji LED priekiniai žibintai, priklausomai nuo važiavimo situacijos, gali automatiškai pasisukti vertikaliai ir horizontaliai, o jų ryškumas yra kintamas. Tai gali pagerinti matomumą. Į įrangos apimtį įeina pagalbinė tolimųjų šviesų sistema ir aktyviųjų šviesų funkcija. Specialioji įranga.
  45,7 cm (18 colių) 5 stipinų lengvojo lydinio ratlankiai Juodai dažyti 45,7 cm (18 colių) 5 stipinų lengvojo lydinio ratlankiai su didelio blizgesio apdaila yra skirti tik EQV ir pagerina jo šoninio vaizdo dizainą. Specialioji įranga.
  "EASY-PACK" bagažinė "EASY-PACK" bagažinę galima atidaryti ir uždaryti elektriniu būdu, paspaudus mygtuką, todėl lengva pakrauti ir iškrauti bagažinę. Ji įjungiama paprastai ir praktiškai mygtuku ant transporto priemonės raktelio arba naudojant atlaisvinimo rankenėlę ant galinių durelių. Speciali įranga.
  "AVANTGARDE" Pagrindinės ypatybės [1]:
  - Aplinkos apšvietimas su prekės ženklo logotipo projekcija
  - LED išmanioji žibintų sistema
  - 43,2 cm (17 colių) 20 stipinų lengvojo lydinio ratlankiai
  - Antrosios stumdomos durys kairėje pusėje
  - EQV priekinės dalies dizainas su juodomis radiatoriaus grotelėmis
  - Juostos apdailos juosta ir chromuotas apdailos elementas gale
  - Atskirai atidaromas galinis langas

  [1] Nuotraukose gali būti pavaizduoti papildomi specialios įrangos elementai.
  EQV išorės dizaino paketas Pagrindinės ypatybės [1] [2]:
  - Aplinkos apšvietimas su prekės ženklo logotipo projekcija
  - LED išmanioji žibintų sistema
  - 43,2 cm (17 colių) penkių stipinų lengvojo lydinio ratlankiai
  - Antrosios stumdomos durys kairėje pusėje
  - Aukštas EQV priekinės dalies dizainas su chromuotais ir blizgiais juodais elementais
  - Juostos apdailos juosta ir chromuotas apdailos elementas gale
  - Atskirai atidaromas galinis langas
  - Tamsintas galinis stiklas, juodai tonuotas stiklas
  - Juodai dažyti išoriniai veidrodėliai
  - AMG aptako briauna ant bagažinės
  - Galinė apsauga su chromuota bagažinės slenksčio apsauga

  [1] Nuotraukose gali būti pavaizduoti papildomi specialios įrangos elementai.

  [2] Galima tik kartu su "AVANTGARDE Line".
  Salonas EQV salono akcentai. Modernus salonas, pasižymintis savita EQ estetika, yra pavyzdys keleivių vežėjams ergonomiškumo ir aukštos vertės patrauklumo požiūriu. Galite pasirinkti papildomą „AVANTGARDE Line“ įrangos paketą ir papildomą EQV salono dizaino paketą, kad jūsų EQV dar labiau išskirtų ir atrodytų sportiškiau.
  LeftRight

  Dizaino stiliai

  Dizainas ir svarbiausi įrangos akcentai

  Close X
  Kitas
  Perž.
   Daugiafunkcinis vairas su kelionės kompiuteriu Sportiškas 3 stipinų daugiafunkcinis vairas su kelionės kompiuteriu ir 12 mygtukų sužavės maloniu pojūčiu ir puikia ergonomika. Daugiafunkcinio vairo mygtukais galite iškviesti informaciją ir valdyti prietaisų skydelio meniu, kuo mažiau atitraukdami dėmesį nuo eismo situacijos.
   Fortepijono lako spalvos apdailos elementai, blizgios juodos spalvos Blizgūs juodi fortepijono lako padengimą primenantys apdailos elementai pabrėžia aukštos kokybės salono atmosferą. Gausiai naudojami, pavyzdžiui, prietaisų skydelyje, sustiprina šį įspūdį.
   Aplinkos apšvietimas Aplinkos apšvietimas kabinoje ir gale vairuotoją ir keleivius pasitinka malonia netiesiogine šviesa. Priklausomai nuo pageidaujamos apšvietimo nuotaikos, 3 spalvų atspalviai: „neutralus“, „saulės“ ir „poliarinis“ sukuria stilingą gerą atmosferą salone. Be to, yra 5 ryškumo reguliavimo lygiai. Speciali įranga.
   Odą primenančios išvaizdos prietaisų skydelis su išorinėmis siūlėmis Odą primenančios išvaizdos prietaisų skydelis - išskirtinė įrangos detalė, kurią sudaro aukštos kokybės, maloniai minkštas ir kontrastuojančiais dygsniais aptrauktas prietaisų skydelis. Naudojant šią funkciją, viršutinė prietaisų skydelio dalis yra iš juodos ARTICO dirbtinės odos arba šilkinės smėlio spalvos ARTICO dirbtinės odos. Viršutinės prietaisų skydelio dalies kontrastingos išorinės siūlės yra alpakos pilkos spalvos. Speciali įranga.
   "MBUX" Naudodami "MBUX" („Mercedes-Benz User Experience“) gausite standartinę daugialypės terpės sistemą, kuri turi beveik viską, ko galima panorėti. Modulinė sistema valdoma intuityviai, o jos funkcionalumą galima individualiai išplėsti iki 8 asmenų: nuo išmaniojo valdymo balsu iki išmaniojo telefono integracijos ir „Mercedes-Benz“ navigacijos.
   "AVANTGARDE" Pagrindinės ypatybės [1]:
   - „Mercedes-Benz User Experience“ (MBUX) su 26 cm (10,25 colio) jutikliniu ekranu
   - Juodos Lugano odos sėdynės su komfortiška pneumatine pakaba
   - Dviejų juostų apdailos elementai
   - Vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynių šildymas
   - "TEMPMATIC" pusiau automatinė oro kondicionavimo sistema
   - Aplinkos apšvietimas

   [1] Nuotraukose gali būti pavaizduoti papildomi specialios įrangos elementai.
   EQV salono dizaino paketas Pagrindinės ypatybės [1] [2]:
   - „Mercedes-Benz User Experience“ (MBUX) su 26 cm (10,25 colio) jutikliniu ekranu
   - Komfortiškos pneumatinės pakabos sėdynės, aptrauktos juoda Lugano oda su rožinio aukso spalvos įsiuvais
   - Apdailos elementai iš šlifuoto aliuminio, tamsūs
   - Vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynių šildymas
   - TEMPMATIC pusiau automatinė oro kondicionavimo sistema
   - Aplinkos apšvietimas
   - Mėlynos odos prietaisų skydelis su rožinio aukso spalvos įsiuvais
   - Oro ventiliacijos angos ir valdymo skydelio rėmelis su rožinio aukso akcentais
   - Juodos spalvos stogo apmušalas
   - Sportiniai pedalai

   [1] Nuotraukose gali būti pavaizduoti papildomi specialios įrangos elementai.

   [2] Galima tik su "AVANTGARDE Line".
   Atskiros galinės sėdynės Vargu ar galima patogiau įsitaisyti gale, nes individualios sėdynės, kurias galima įvairiai reguliuoti, atitinka beveik visus komforto reikalavimus. Galima reguliuoti sėdynės atlošo ir porankių atramų pasvirimą, taip pat prabangių galvos atramų aukštį ir pasvirimą. Atskiroje sėdynėje įrengti trijų taškų saugos diržai ir ISOFIX vaikų sėdynių tvirtinimo įtaisai. Sėdynes taip pat galima pasukti 180 laipsnių kampu, kad keleiviai galėtų patogiai įsitaisyti taip, kad galėtų bendrauti su 1-osios ir 2-osios galinių sėdynių eilės keleiviais.
   Keleivių salono sėdynės: 2 vietų patogus suolelis Ant 2-vietės komfortiškos suolelio tipo sėdynės 1-oje arba 2-oje keleivių salono eilėje 2 keleiviai gali sėdėti ypač patogiai. Sėdynių atlošus galima individualiai reguliuoti pagal pageidavimą. Sėdynės turi porankius ir reguliuojamo aukščio galvos atramas, taip pat jose integruoti trijų taškų saugos diržai ir galimybė sudėti daiktus po sėdyne. Abiejose sėdynėse yra ISOFIX vaikų sėdynių tvirtinimo įtaisai. Specialioji įranga.
   3 vietų patogus suolelis, nulenkiama išorinė sėdynė Ant 3-vietės komfortiškos suolelio tipo sėdynės, esančios 1-oje arba 2-oje keleivių salono eilėje, 3 keleiviai gali mėgautis ypač patogia sėdėsena. Sėdynės atlošo atlenkimo kampą ir galvos atramos aukštį galima reguliuoti pagal individualius poreikius. Išoriniuose suolo sėdynės šonuose yra porankiai. Keleiviai gali prisisegti integruotais trijų taškų saugos diržais visose sėdynėse. Speciali įranga.
   Prabangios galinės sėdynės Atsipalaiduokite, atsigaukite, gerai jauskitės: prabangios sėdynės galiniams keleiviams suteikia išskirtinį komfortą. Dėl individualiai pritaikomo masažo, sėdynės klimato reguliavimo ir atsilenkimo funkcijų, taip pat dėl aplinkos apšvietimo ir integruotų daiktadėžių galima išpildyti beveik visus komforto pageidavimus. Prabangi sėdynė aptraukta napos oda ir yra dviejų spalvų. Speciali įranga.
   Staliuko paketas Staliuko paketas turi daugybę funkcinių priedų, kurie leidžia maloniau leisti laiką galinių keleivių salone. Sulankstomą, kilnojamą staliuką galima naudoti užkandžiaujant, dirbant ar žaidžiant. Šoninėse sienelėse esantys puodelių laikikliai patikimai laiko gėrimus. Be to, mobiliuosius įrenginius galima prijungti ir įkrauti per 12 V lizdą. Speciali įranga.
   Stogo bėgeliai Juoda spalva nudažyti stogo bėgeliai leidžia vežti papildomą bagažą virš stogo ir suteikia automobiliui individualią išvaizdą. Didžiausia stogo bėgelių keliamoji galia - iki 150 kg, o aukštis - 48 mm. Atitinkamą pagrindinį laikiklį ir atitinkamus priedus galima užsisakyti per „Mercedes-Benz Accessories“. Vežant bagažą ant stogo reikia atsižvelgti ir į pačios stogo laikiklio sistemos svorį. Speciali įranga.
   Įranga EQV įrangos akcentai.
   Kitas
   Perž.
    "MBUX" Naudodami MBUX („Mercedes-Benz User Experience“) gausite standartinę daugialypės terpės sistemą, kurioje beveik nieko netrūksta. Modulinė sistema valdoma intuityviai, o jos funkcionalumą galima individualiai išplėsti iki 8 asmenų: nuo išmaniojo valdymo balsu[1] iki išmaniojo telefono integracijos ir „Mercedes-Benz“ navigacijos. Valdymas atliekamas naudojant 26 cm (10,25 colio) jutiklinį ekraną, jutiklinį kilimėlį, mygtukus ant vairo arba tiesiog balsu.

    [1] Norint naudotis skaitmeniniais priedais, reikia pateikti asmeninį „Mercedes me‟ ID ir sutikimą su skaitmeninių priedų naudojimo sąlygomis. Be to, automobilis turi būti susietas su atitinkama naudotojo paskyra. Pasibaigus pradiniam terminui, skaitmeninius priedus galima atnaujinti už mokestį, jei tuo metu jie vis dar siūlomi atitinkamai transporto priemonei. Pirmą kartą aktyvuoti skaitmeninius priedus galima per 1 metus nuo pirminės registracijos arba kliento atlikto naudojimo, atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau.
    Navigacija Dėl į MBUX multimedijos sistemą integruotos navigacijos sistemos atvykti į paskirties vietą tampa paprasta. Sutaupykite laiko dėl greitos „Mercedes-Benz Navigation“ navigacijos su lanksčia įvesties galimybe naudojant jutiklinį valdymą arba įvestį balsu. Ši išmanioji sistema patikimai nukreips jus į kelionės tikslą, remdamasi tiek vietine, tiek naujausia informacija internete[1][2]

    [1] Norint naudotis skaitmeniniais priedais, reikia pateikti asmeninį „Mercedes me‟ ID ir sutikimą su skaitmeninių priedų naudojimo sąlygomis. Be to, automobilis turi būti susietas su atitinkama naudotojo paskyra. Pasibaigus pradiniam terminui, skaitmeninius priedus galima atnaujinti už mokestį, jei tuo metu jie vis dar siūlomi atitinkamai transporto priemonei. Pirmą kartą aktyvuoti skaitmeninius priedus galima per 1 metus nuo pirminės registracijos arba kliento atlikto naudojimo, atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau.

    [2] Atkreipkite dėmesį, kad apimtis gali skirtis priklausomai nuo modelio serijos, pagaminimo metų ir įrangos, taip pat nuo privačių ir verslo klientų paskyrų. Navigacijos funkcija priklauso nuo žemėlapių medžiagos prieinamumo ir kokybės atitinkamame regione.
    Navigacija „Plus“ Navigacijos "Plus“ paketas išplečia navigacijos sistemą, įtraukdamas naudingas navigacijos paslaugas, kurios suteikia vertingos informacijos keliaujant ir supaprastina navigaciją. Tarp svarbiausių jo funkcijų yra, pavyzdžiui, laisvų automobilių stovėjimo aikštelių netoliese rodymas arba aktualių orų rodymas multimedijos sistemos jutikliniame ekrane.[1] Speciali įranga.

    [1] Atkreipkite dėmesį, kad apimtis gali skirtis priklausomai nuo modelio serijos, pagaminimo metų ir įrangos, taip pat nuo privačių ir verslo klientų paskyrų. Navigacijos funkcija priklauso nuo žemėlapių medžiagos prieinamumo ir kokybės atitinkamame regione.
    Standartinis pagalbos paketas Standartinis pagalbos priemonių paketas - tai išmanus 3 vairuotojo pagalbinių sistemų: aktyviosios stabdymo pagalbinės sistemos, eismo juostos palaikymo pagalbinės sistemos ir aklosios zonos pagalbinės sistemos derinys. Važiuojant jos gali sumažinti vairuotojui tenkantį krūvį ir užtikrinti dar didesnį saugumą. Jos, be kita ko, padeda išlaikyti minimalų atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės, atkreipti dėmesį į aklojoje zonoje esančias transporto priemones ir išvengti netyčinio išvažiavimo iš eismo juostos[1].

    [1] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
    Pagalbinė kelio ženklų sistema Pagalbinė kelio ženklų sistema gali padėti vairuotojui nuolat prietaisų skydelio ekrane ir medijos ekrane rodydama esamą greičio apribojimą, visus aptiktus draudžiančius įvažiuoti ženklus, draudžiančius lenkti apribojimus, taip pat, kada šie apribojimai nebetaikomi. Tai ypač padeda važiuojant keliais, kuriuose dažnai keičiasi greičio apribojimai, pavyzdžiui, kelio darbų ruožuose[1].

    [1] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
    Aktyvioji atstumo palaikymo sistema "DISTRONIC" Aktyvioji atstumo palaikymo sistema DISTRONIC pagrįsta radarais ir automatiškai palaiko atstumą tarp automobilio ir priekyje važiuojančių transporto priemonių, todėl greitkeliuose arba važiuojant eismo sraute, kuriame tenka dažnai sustoti, jums tenka mažesnė našta[1]. Speciali įranga.

    [1] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
    Tolimųjų šviesų pagalbinė sistema ( ang. "Highbeam Assist Plus") „Highbeam Assist Plus“ sistemos dėka visada galėsite naudotis geriausiu įmanomu važiuojamosios dalies apšvietimu, neakindami kitų eismo dalyvių tolimosiomis šviesomis. Dėl to varginantis perjungimas iš artimųjų į tolimąsias šviesas ir atgal tampa praeitimi, todėl galite visiškai susikoncentruoti į vairavimą ir eismo situaciją.[1] Speciali įranga.

    [1] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
    "ATTENTION ASSIST" "ATTENTION ASSIST" sistema gali padėti išvengti trumpalaikio užmigimo ir taip užtikrinti didesnį saugumą, ypač vairuojant naktį ir ilgose kelionėse. Sistema, nustačiusi tipinius nuovargio ar dėmesio sutrikimo požymius, įspėja jus vaizdiniu ir garsiniu signalu ir pasiūlo padaryti pertrauką[1].

    [1] Mūsų pagalbos vairuojant ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų, kaip vairuotojo, nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į naudotojo vadove pateiktą informaciją ir jame aprašytą sistemos ribotumą.
    Atskirai atidaromas galinis langas Atskirai atidaromas galinis langas leidžia rankiniu būdu atidaryti ir uždaryti galinį langą nepriklausomai nuo galinių durų. Taip galima žymiai lengviau patekti į bagažo skyrių, ypač ankštose parkavimo vietose. Speciali įranga.
    Veidrodėlių paketas Veidrodėlių pakete naudojami automatiškai pritemdomi veidrodėliai ir automatiškai atlenkiami išoriniai veidrodėliai, taip pat aplinkos apšvietimas, kad padidėtų komfortas ir saugumas kelionės metu ir įlipant bei išlipant. Speciali įranga.
    "THERMOTRONIC" automatinė klimato kontrolė automatic climate control "THERMOTRONIC" automatinė klimato kontrolė pagerina klimato komfortą automobilyje ir padeda vairuotojams jaustis geriau, ypač važiuojant esant aukštai lauko temperatūrai. Ji automatiškai reguliuoja temperatūrą, oro srautą ir oro paskirstymą 2 klimato zonose, kad vairuotojas ir priekyje sėdintis keleivis galėtų vienodai patogiai jaustis skirtingose, jų pageidaujamose klimato zonose. Speciali įranga.
    "TEMPMATIC" pusiau automatinė oro kondicionavimo sistema gale "TEMPMATIC" pusiau automatinė oro kondicionavimo sistema galinėse sėdynėse keleivius lepina maloniu klimato komfortu. Šildymo ir vėsinimo režimu automatiškai reguliuojama temperatūra, oro kiekis ir oro paskirstymas. Oro ventiliacijos angos yra kairėje ir dešinėje stogo apmušale. Speciali įranga.
    Greičio palaikymo sistema Greičio palaikymo sistema palengvina jūsų darbą, nes išlaiko iš anksto pasirinktą greitį ir jums nereikia spausti akceleratoriaus pedalo. Pastovus greitis palaiko energiją taupantį vairavimo stilių. Naudodamiesi integruotu greičio ribotuvu galite nustatyti maksimalų greitį, kuris padeda, pvz. neviršyti greičio.
    Panoraminis stumdomas stoglangis Aukštos kokybės panoraminis slankiojantis stoglangis per didelį stiklo paviršių į automobilio saloną praleidžia daug šviesos, taip suteikdamas jūsų automobiliui šviesią, malonią ir gerą atmosferą. Stumdomas stoglangis gali būti atidaromas elektra iš priekio, todėl suteikiama papildoma galimybė į automobilį įleisti oro. Speciali įranga.
    „URBAN GUARD“ transporto priemonės apsauga "URBAN GUARD" transporto priemonės apsaugos funkcija apjungia keletą apsaugos funkcijų, kurios pagerina tiek jūsų transporto priemonės, tiek visų viduje esančių vertingų daiktų apsaugą. Aptikus įsilaužimą ar vagystę, ji duoda ir garsinį, ir matomą įspėjamąjį signalą. Jei transporto priemonė pavagiama, „Pagalba pavogtos transporto priemonės atveju“ funkcija[1] sumažina biurokratinę naštą ir taupo jūsų brangų laiką. Specialioji įranga.

    [1] Norint naudotis skaitmeniniais priedais, reikia pateikti asmeninį „Mercedes me‟ ID ir sutikimą su skaitmeninių priedų naudojimo sąlygomis. Be to, automobilis turi būti susietas su atitinkama naudotojo paskyra. Pasibaigus pradiniam terminui, skaitmeninius priedus galima atnaujinti už mokestį, jei tuo metu jie vis dar siūlomi atitinkamai transporto priemonei. Pirmą kartą aktyvuoti skaitmeninius priedus galima per 1 metus nuo pirminės registracijos arba kliento atlikto naudojimo, atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau.
    Apsaugos nuo vagysčių paketas Apsaugos nuo vagysčių paketas gali padėti apsaugoti transporto priemonę, nes, aptikęs vagystės pavojų, jis įjungia vaizdinį ir garsinį pavojaus signalą. Jį sudaro apsaugos nuo vagystės signalizacijos sistema (ATA), salono apsauga ir apsauga nuo nutempimo. Speciali įranga.
    Vairuotojo, priekyje ir gale sėdinčių keleivių šoninės (lango) oro pagalvės Vairuotojo, priekinio keleivio ir gale sėdinčių keleivių šoninės pagalvės suteikia aukštesnį apsaugos lygį nuo galvos ir veido sužalojimų smarkaus šoninio susidūrimo atveju, ypač gale prie lango sėdintiems keleiviams. Speciali įranga.
    Vairuotojo ir priekinio keleivio krūtinės ląstos ir (arba) dubens šoninės pagalvės Šoninio smūgio atveju šoninės pagalvės, esančios išorinėje sėdynės atlošo pusėje, gali apsaugoti krūtinės ir dubens sritį, išsiskleisdamos tarp durelių ir vairuotojo arba priekinio keleivio. Jos papildo priekines oro pagalves, užtikrindamos aukštą apsaugos lygį ir taip sumažindamos sužeidimų riziką ir sunkumą.
    "AIRMATIC" Nesvarbu, ar važiuojate greitkeliu, ar duobėtais keliais: su "AIRMATIC" pneumatine pakaba galėsite mėgautis ypač patogiu ir saugiu važiavimu, geresnėmis bekelės galimybėmis ir dar didesniu sportiškumu važiuojant didesniu greičiu. Speciali įranga.
    Specialus modelis EQV 2023.
    LeftRight

    Išorės dizainas

    Salono dizainas

    Svarbiausi išorės akcentai

    Close X
    Kitas
    Perž.
     Kiekviena kelionė - malonumas Akį traukianti detalė - "EDITION 2023", skirta EQV. Vienas svarbiausių automobilio akcentų - sodalito mėlynos spalvos metališkų dažų danga, kuri kartu su „AVANTGARDE Line“ įrangos paketu ir EQV išorės dizaino paketu suteikia automobilio išorei išties ypatingą charakterį. Tai visapusiškas paketas, kuris neabejotinai sukels bet kurio EQ gerbėjo pulsą.
     Pagrindiniai akcentai Pagrindinės ypatybės:
     - Sodalito mėlynos spalvos metalo spalvos dažų apdaila
     - „AVANTGARDE Line“ linija
     - EQV išorės dizaino paketas
     - AIRMATIC
     - Juodi 45,7 cm (18 colių) lengvojo lydinio ratlankiai su blizgia apdaila

     Svarbiausi salono akcentai

     Close X
     Strapline Content
     Pajauskite, ką reiškia jį vairuoti. Išbandykite EQV bandomojo važiavimo metu. Atsiųskite mums užklausą dėl bandomojo važiavimo ir mes netrukus su jumis susisieksime.