Heading

Close X
Menu
Pasinaudokite dar didesnėmis „Mercedes-Benz“ galimybėmis. „Mercedes me“ – tai jūsų raktas į skaitmeninį „Mercedes-Benz“ pasaulį ir daugybę vertingų funkcijų.
Mercedes me Atraskite skaitmeninį pasaulį, kupiną galimybių. Norite, kad kiekviena kelionė su „Mercedes-Benz“ būtų dar malonesnė arba kad gyvenimas taptų lengvesnis? Jokių problemų, nes su „Mercedes me“ ID, mūsų skaitmeniniais priedais ir „Mercedes me“ programėlėmis visada būsite prisijungę prie savo automobilio[1]. Galėsite mėgautis dar didesniu komfortu, aptarnavimu ir saugumu net tada, kai nesėdite savo „Mercedes-Benz“ automobilyje.

[1] Norint naudotis paslaugomis, reikalingas asmeninis „Mercedes me“ ID ir sutikimas su „Mercedes me connect“ paslaugų naudojimo sąlygomis. Be to, transporto priemonė turi būti susieta su atitinkama vartotojo paskyra. Pasibaigus pradiniam terminui, paslaugos gali būti atnaujintos už mokestį, jei tuo metu jos vis dar prieinamos atitinkamai transporto priemonei. Pirmą kartą aktyvuoti paslaugas galima per 1 metus nuo pirminės registracijos arba perdavimo naudotis klientui, atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau. Taip pat būtina sudaryti duomenų sutartį dėl komforto duomenų kiekio iš trečiosios šalies. Arba, priklausomai nuo multimedijos sistemos kartos, duomenų kiekis turi būti prieinamas per internetą automobilyje arba, jeigu galima, reikia naudoti savo duomenų kiekį per „pririšimo“ (angl. tethering) funkciją.
Mercedes me ID Tai jūsų raktas į skaitmeninį „Mercedes-Benz“ pasaulį

Prisijunkite naudodami savo „Mercedes me“ ID[1][2], kad išnaudotumėte daugiau „Mercedes-Benz“ galimybių. Taip yra todėl, kad turėdami Mercedes me ID ir sutikdami su Mercedes me Connect naudojimo sąlygomis, galite naudotis mūsų skaitmeniniais priedais ir nustatyti savo transporto priemonę pagal savo norus ir poreikius.

[1] Norėdami naudotis Mercedes me connect paslaugomis, turite sukurti Mercedes me ID ir sutikti su Mercedes me connect paslaugų naudojimo sąlygomis. Rodomos paslaugos, jų prieinamumas ir funkcionalumas visų pirma priklauso nuo termino, automobilio modelio, pagaminimo metų, pasirinktos papildomos įrangos ir šalies.

[2] Norint naudotis paslaugomis, reikalingas asmeninis Mercedes me ID ir sutikimas su Mercedes me connect paslaugų naudojimo sąlygomis. Transporto priemonė taip pat turi būti susieta su atitinkama vartotojo paskyra. Pasibaigus pradiniam terminui, paslaugos gali būti pratęstos už tam tikrą mokestį, su sąlyga, kad jos tuo metu vis dar yra atitinkamoje transporto priemonėje. Pirmą kartą suaktyvinti paslaugas galima per 1 metus nuo pirminės kliento registracijos arba operacijos, atsižvelgiant į tai, kas įvyksta anksčiau.
Button
  „Mercedes me“ programėlės "Mercedes me" programėlė

  Prisijunkite prie savo „Mercedes-Benz“ ir nustatykite „Mercedes me“ programėlės pagrindinį ekraną taip, kad dažniausiai naudojamas funkcijas rastumėte dar greičiau ir paprasčiau. Nesvarbu, ar norite tik patikrinti padangų slėgį arba sužinoti, kiek jums užteks turimų degalų ar akumuliatoriaus įkrovos – naudodamiesi „Mercedes me“ programėle galėsite nuolat stebėti savo „Mercedes-Benz“ būklę.
  Button
  „Mercedes me“ programėlės "Mercedes me Store" programėlė

  „Mercedes me Store“ padės greitai ir lengvai surasti visus transporto priemonės skaitmeninius priedus. Čia rasite visas naujas programėles ir informaciją, taip pat visas sąlygas bei sutartis. Be to, čia galėsite lengvai jas atnaujinti.
  Button
  „Mercedes me“ programėlės "Mercedes me Service" programėlė

  „Mercedes me Service“ – tai jūsų asmeninis asistentas, padėsiantis pasirūpinti jūsų „Mercedes-Benz“. Pavyzdžiui, programėlė laiku primena apie kitą techninės priežiūros patikrą ir beveik pati pasirūpina užsakyti susitikimą su įgaliotuoju „Mercedes-Benz“ atstovu. Be to, programėlės vaizdo įrašuose rasite naudingų patarimų, kaip prižiūrėti ir eksploatuoti savo automobilį.
  Button
  „Mercedes me“ programėlės "Mercedes me Eco Coach" programėlė

  „Mercedes me Eco Coach“ – tai jūsų asmeninis konsultantas, patarsiantis, kaip vairuojant tausoti aplinką ir vairuoti dar efektyviau, derinant tvarumą su malonumu ir gaunant atpildą už aplinką tausojantį vairavimą, parkavimą bei įkrovimą.
  Button
  „Mercedes me“ programėlės "Mercedes me ENERGIZING" programėlė

  Naudodamiesi „Mercedes me ENERGIZING“ programėle galėsite sujungti savo „Mercedes-Benz“ su „Garmin Venu 2®“ ir „Garmin Venu 2S®“ išmaniuoju laikrodžiu arba daugeliu kitų „Garmin" modelių. Programėlės pagalba savo pulso dažnį galėsite stebėti ir sekti automobilio medijos ekrane. Remdamasis duomenimis, „Mercedes-Benz“ atpažįsta, pavyzdžiui, ar esate įsitempęs, ar pavargęs, ir pasiūlo atsipalaidavimo ar aktyvinimo programas.
  Button
  „Mercedes me“ programėlės "Mercedes me Remote Parking Assist" programėlė

  Patogiai ir lengvai parkuokite savo „Mercedes-Benz“ naudodami išmanųjį telefoną. Visą laiką viską kontroliuosite, galėsite išlipti iš automobilio prieš jį pastatydami, o procesą užbaigsite pasukdami išmanųjį telefoną ant šono. Be to, galite liepti automobiliui išvažiuoti iš stovėjimo vietos, kai grįžtate, tada patogiai įlipti ir vėl leistis į kelią.[1]

  [1] Parkavimo paketo sistemos su nuotolinio parkavimo funkcijomis yra tik pagalbinės priemonės. Vairuotojas privalo pats įvertinti aplinką. Jis išlieka atsakingas už visą parkavimo ir manevravimo procesą ir privalo stebėti parkavimo manevrus, o prireikus įsikišti. Vairuotojas turi įsitikinti, kad automobilio kelyje nėra žmonių, gyvūnų, objektų ir pan. Būtina laikytis Vokietijos kelių eismo taisyklių ir, jei reikia, konkrečioje šalyje galiojančių specialių nuostatų.
  Button
  "Fuel & Pay" Įpilkite degalų, sumokėkite bekontakčiu būdu ir važiuokite toliau.

  Skaitmeninis apmokėjimas tiesiai iš jūsų „Mercedes“ arba per „Mercedes me“ programėlę [1].

  Naudodamiesi „Fuel & Pay“ už degalus galite atsiskaityti patogiai skaitmeniniu būdu – nereikia važiuoti į degalinę ar mokėti kortele degalinės automate. Šią naujovišką paslaugą galima lengvai valdyti tiesiai iš automobilio per „Mercedes me“ programėlę ir MBUX informacijos ir pramogų sistemą.

  [1] Norint naudotis „Mercedes me connect“ paslaugomis, turite susikurti „Mercedes me“ ID ir sutikti su „Mercedes me connect“ paslaugų naudojimo sąlygomis. Paslaugos, jų prieinamumas ir funkcijos visų pirma priklauso nuo termino, automobilio modelio, pagaminimo metų, pasirinktos papildomos įrangos ir šalies.
  Button
   "MBUX" balso asistentas "Hey Mercedes"

   Pasikalbėkite su savo „Mercedes-Benz“ ir pamatykite, ką jis sugeba. MBUX balso asistentas klausosi, ką sakote. Nereikia iš anksto mokytis jokių komandų. Šis skaitmeninis priedas jau yra įdiegtas „Mercedes-Benz“ automobilyje prieš pirmą kartą užvedant variklį. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai aktyvuoti MBUX balso asistentą savo automobilyje arba per paslaugų valdymą. Jūsų automobilis garsiai perskaitys tekstinius pranešimus, patikrins orus kelionės paskirties vietoje, suras greičiausią maršrutą ar idealią radijo stotį – tereikia ištarti „Hey Mercedes“.
   Button
   Išmaniųjų namų integravimas Valdykite savo išmaniuosius namus balso komandomis iš savo „Mercedes-Benz“.

   Keliaudami likite prisijungę prie savo išmaniųjų namų – naudodami MBUX balso asistentą savo „Mercedes“ automobilyje. Lengvai ir greitai valdykite išmaniųjų namų paslaugų funkcijas balsu. Taip vos vienu užklausimu galėsite patikrinti, ar uždarėte visus langus, rankas saugiai laikydami ant vairo ir stebėdami eismą. O pakeliui namo pasiųskite trumpą pranešimą, kad namai būtų patogiai paruošti jūsų sugrįžimui. Užsiregistruokite dabar, kad galėtumėte aktyvuoti MBUX balso asistento paslaugą. Tada galėsite susieti savo išmaniųjų namų paslaugų paskyrą su „Mercedes me“ paskyra.
   Button
   Skaitmeniniai priedai Skaitmeniniai priedai jūsų „Mercedes-Benz“. Atraskite savo „Mercedes-Benz“ iš naujo ir mėgaukitės dar didesniu komfortu, aptarnavimu ir saugumu su mūsų skaitmeniniais priedais. Galimybė valdyti automobilį nuotoliniu būdu su išmaniuoju telefonu, pritaikyti savo poreikiams daugelį „Mercedes-Benz“ funkcijų, visada stebėti savo automobilį, patogiau jį įkrauti ir dar daugybė kitų patogių funkcijų.