Paprastas ir komfortiškas įkrovimas – „Mercedes-Benz“ pajungimo įkrovai dėžė namams

Nuotraukoje pavaizduotas Mercedes-Benz Wallbox Home.

Paprastas ir komfortiškas įkrovimas – „Mercedes-Benz“ pajungimo įkrovai dėžė namams

Įkrovimas namuose su „Mercedes-Benz“ pajungimo įkrovai dėže yra greitas ir skaidrus. Tiesiog prijunkite savo Mercedes-Benz elektrinę transporto priemonę (transporto priemones su eletriniu akumuliatoriumi arba prijungiamus hibridinius automobilius) prie „Mercedes-Benz“ pajungimo įkrovai dėžės namams. Praktiška: nuolat prijungtas įkrovimo kabelis (2 tipo) taip apt suderinamas su kitų gamintojų transporto priemonėmis, turinčiomis 2 tipo įkrovimo jungtį.

 

 • Greita: „Mercedes-Benz“ pajungimo įkrovai dėžė namams yra įkrovimo įrenginys su nuolat prijungtu įkrovimo kabeliu, turintis iki 22 kW įkrovimo galią. Tokiu būdu galite daug greičiau įkrauti nei nuo įprastos buitinės rozetės.
 • Praktiška: naudodami išankstinį klimatizavimą, dar prieš važiavimo pradžią nustatykite malonią vidaus temperatūrą.
 • Patikima: daugiauspalvis LED žibintas ant pajungimo įkrovai dėžės rodo esamą įkrovimo proceso būseną. Įkrovimo proceso metu įkrovimo kabelis užrakinamas, kad nebūtų galima nutraukti ryšio. Be to, prieigos autorizavimas per raktinį jungiklį apsaugo nuo neteisėto naudojimo.

Dėl Mercedes-Benz pajungimo įkrovai dėžės namams įsigijimo teiraukitės artimiausioje Mercedes-Benz atstovybėje.
Mūsų įkrovimo paslaugų partneris be to teikia konsultacijas dėl įkrovimo sprendimų namuose ir pajungimo įkrovai dėžės montavimo.

Išmanusis sieninis įrenginys innogy eBox professional

Nuotraukoje pavaizduotas innogy eBox Professional.

Išmanusis sieninis įrenginys innogy eBox professional

Ir innogy eBox professional, pasižymintis įkrovimo galia iki 22 kW, siūlo daug kartų spartesnio įkrovimo galimybę, palyginti su įprasta buitine rozete. Be to, jis idealiai tinka Jums, jei pajungimo įkrovai dėžę ir jos įkrovimo duomenis norite patogiai valdyti per programėlę.

 • Patogiai aktyvinkite įkrovimo procesą iš bet kurios vietos per išmaniojo telefono programėlę. Taip pat galite gauti įkrovimo proceso būsenos naujinius bet kuriuo metu.
 • Per programėlę taip pat galite valdyti skirtingus naudotojus, užkoduoti RFID korteles arba apriboti įkrovimo galią.
 • Mėnesio pabaigoje galite peržiūrėti įkrovimų apžvalgą ir sužinoti įkrovimo išlaidas.
 • Dėl interneto ryšio, reguliariai atliekamas programinės atnaujinimas, todėl Jūsų dėžutė visuomet turi naujausią versiją.

Innogy eBox profesional galima lengvai įsigyti iš mūsų įkrovimo partnerio.
Mūsų įkrovimo partneriai pataria dėl įkrovimo namuose sprendimų ir pajungimo įkrovai dėžės įrengimo. Pajungimo įkrovai dėžės montavimo paslaugų tarnyba Jums mielai padės įgyvendinti šį įkrovimo sprendimą.  

Pajungimo įkrovai dėžės montavimo paslaugų tarnyba.

Nuotraukoje matomas Mercedes-Benz su atvertomis vairuotojo durelėmis ir montavimo paslaugų tarnybos darbuotoju.

Pajungimo įkrovai dėžės montavimo paslaugų tarnyba.

Profesionalią paramą montuojant įkrovimo namuose sprendimo įrangą jums suteiks kiekvienos šalies vietinių bendradarbiavimo partnerių montavimo tarnyba. Jos darbuotojas patikrins, ar jūsų namuose galima įrengti Wallbox ir ko tam reikia. Susisiekite su mūsų montavimo partneriu, kuris Jus mielai pakonsultuos.

Dabar patikrinkite su mūsų „Mercedes-Benz“ pajungimo įkrovai dėžės Pre-Check, ar turite tinkamą įrangą įkrovimui namuose.

Visuomet tinkamas ryšys

Nuotraukoje pavaizduotas įkrovimo kabelis buitinei rozetei (2 režimo kabelis).

Visuomet tinkamas ryšys

Jei dar neturite pajungimo įkrovai dėžės, kad įkrautumėte savo elektrifikuotą Mercedes-Benz, taip pat galite naudoti buitinę rozetę. Tam jums reikės tik įkrovimo kabelio, tinkamo naudoti su įprastu kištukiniu lizdu (Mode-2 kabelio), kuris arba bus pristatytas su jūsų transporto priemone, arba kurį galėsite įsigyti iš mūsų partnerių kaip papildomą įrangą. Tačiau dėl itin ilgo įkrovimo laiko ši parinktis nerekomenduojama naudoti kasdien.
Atkreipkite dėmesį, kad jūsų jungtį turi iš anksto patikrinti elektrikas.

Turite daugiau klausimų? Mes galime į juos atsakyti!

 • Kaip apsaugoti savo „Mercedes-Benz“ pajungimo įkrovai dėžę namams arba innogy eBox professional nuo neteisėto kitų asmenų naudojimo?

   

  Pristatant „Mercedes-Benz“ pajungimo įkrovai dėžę namams, gausite ir raktą raktiniam jungikliui, kuriuo bet kada galėsite užblokuoti neteisėtą kitų asmenų atliekamą įkrovimą. Naudojant innogy eBox professional, įkrovimo procesas, pageidaujant, aktyvuojamas per programėlę.

   

 • Į ką turiu atkreipti dėmesį kaip nuomininkas arba kaip butų savininkų bendrijos narys?

   

  Pajungimo įkrovai dėžę arba įkrovimo stotelę taip pat galima įrengti stovėjimo aikštelėje arba nuomojamame garaže.
  Jūsų nuomotojas ar butų savininkų bendrija turi būti apie tai informuoti ir sutikti su įrengimu. Prašome gauti raštišką sutikimą.

   

 • Kaip greitai galima įkrauti namuose?


  Savo transporto priemonės įkrovimo laiką galite nustatyti naudodami mūsų įkrovimo laiko skaičiuotuvą.

   

   

 • Ar su „Mercedes-Benz“ pajungimo įkrovai dėže namams arba innogy eBox professional galiu tuo pačiu metu įkrauti kelias transporto priemones?

   

  Savo „Mercedes-Benz“ pajungimo įkrovai dėže namams arba innogy eBox professional galite įkrauti skirtingų gamintojų transporto priemones, bet tuo pat metu galima įkrauti tik vieną transporto priemonę.