Išorė Traukiantys akį. Pirmas įspūdis atskleidžia daug ką: išraiškinga priekinė dalis neabejotinai prabyla išskirtine Mercedes-Benz dizaino kalba. Priklausomai nuo įrangos linijos, dėmesys sutelkiamas į vertikalią „Mercedes“ žvaigždę ant variklio dangčio arba į žvaigždžių raštą su centrine „Mercedes“ žvaigžde radiatoriaus grotelėse. Pasirenkami MULTIBEAM LED priekiniai žibintai su „High Beam Assist PLUS“ puošia priekinę dalį ir pagerina matomumą. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – galinė dalis irgi patraukliai atnaujinta.
Kitas
Perž.
  V klasė EXCLUSIVE | Radiatoriaus grotelės su statmena Mercedes žvaigžde Derinkite tradicijas ir modernumą. Klasikinės radiatoriaus grotelės suteikia jūsų Mercedes-Benz elegantišką išvaizdą.
  V klasė AMG line | Radiatoriaus grotelės su žvaigždėmis Charakteringas akį traukiantis elementas: radiatoriaus grotelės su žvaigždžių raštu ir centrine Mercedes žvaigžde suteikia priekinės dalies dinamišką išvaizdą.
  V klasė | MULTIBEAM LED priekiniai žibintai su „High Beam Assist PLUS“ (pasirinktinai) Džiaukitės puikiu matomumu dėl individualiai valdomų šviesos diodų – greitkeliuose, užmiesčio keliuose ar miesto eisme.
  V klasė | Nauja apdailos juostelė gale Klasikiškai elegantiška nuo priekio iki galo: ši blizgi detalė pabrėžia galinio vaizdo charakterį.
  EQV | Radiatoriaus grotelės su LED šviesos juostele Juodos plokštės radiatoriaus grotelės su LED šviesos juostele suteikia ypatingą žavesio.
  EQV | Galinė dalis su chromuota apdailos juostele ir patamsintais galiniais žibintais Tamsinti galiniai žibintai ir pasirinktinai 17 arba 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai užtikrina patrauklumą iš bet kurios perspektyvos.
  V klasės Marco Polo | Naujos MBAC funkcijos Nesvarbu, ar prieš kelionę, stovyklaujant ar po jos: naudodami MBAC galite lengvai valdyti ir valdyti svarbius elektrinius komponentus MBUX multimedijos sistemos jutikliniu ekrane arba Bluetooth® programėle išmaniesiems telefonams. Taip pat galite valdyti specialias stovyklavimo funkcijas per MBAC. Įjunkite stovyklavimo režimą, kad iš karto išjungtumėte visas automobilio funkcijas, kurių nereikia stovyklaujant.
  Salonas Jauki erdvė.

  Daugiafunkcis vairas su jutikliniais valdymo mygtukais.

  Close

  Daugiafunkcis vairas su jutikliniais valdymo mygtukais

  Ergonomiškos formos daugiafunkcis vairas sujungia naujovišką valdymo komfortą ir patrauklų dizainą.Vairo stipinuose esantys jutikliniai valdymo mygtukai leidžia valdyti svarbiausias automobilio funkcijas, tokias kaip navigacija ir informacinė pramoginė sistema, neatitraukiant rankų nuo vairo.​

  Plačiaekranė vairuotojo erdvė su dviem 12,3 colio spalvotais ekranais

  Close

  Plačiaekranė vairuotojo erdvė su dviem 12,3 colio spalvotais ekranais

  Naudojimo paprastumas ir patrauklus dizainas.Prietaisų skydelis ir medijos ekranas susilieja į vieną vaizdinį vienetą po ištisiniu stikliniu paviršiumi.Jutiklinio ekrano technologijos ir išmaniosios meniu navigacijos dėka greitai įvertinsite intuityvų valdymą.

  MBUX multimedijos sistema

  Close

  MBUX multimedijos sistema

  Naudodami MBUX (Mercedes-Benz User Experience) turėsite išmanią multimedijos sistemą.Įvairios jos sąsajos ir didelės raiškos jutiklinis ekranas siūlo daugybę komunikacijos, informacijos ir pramogų funkcijų.

  MBUX papildytos realybės navigacija

  Close

  MBUX papildytos realybės navigacija

  Matykite geriau net sudėtingose eismo situacijose.MBUX papildytos realybės navigacija sujungia virtualų pasaulį su realiu ir sujungia tiesioginius vaizdus su grafine navigacija bei eismo informacija.Tai padės jums orientuotis ir pasiekti tikslą atsipalaidavus.Speciali įranga.

  KEYLESS START

  Close

  KEYLESS START

  KEYLESS START: užveskite automobilį tiesiog paspaudami start/stop mygtuką ir sankabos arba stabdžių pedalą.Tereikia turėti su savimi elektroninį raktą.

  Belaidė įkrovimo sistema mobiliesiems įrenginiams priekyje

  Close

  Belaidė įkrovimo sistema mobiliesiems įrenginiams priekyje

  Naudodami belaidę mobiliųjų įrenginių įkrovimo sistemą galite patogiai įkrauti išmaniuosius telefonus, kurie palaiko indukcinį įkrovimą, kelionės metu centrinės konsolės daiktadėžėje – nereikalaujant laido, jungties ar laikiklio.Kai vairuojate, išmanusis telefonas gali įsikrauti.Speciali įranga.

  Įranga Naujųjų EQV, V klasės ir V klasės Marco Polo įrangos akcentai. Sužinokite daugiau apie naujųjų EQV, V klasės ir V klasės Marco Polo įrangą. Naujovės apima aktyviosios pagalbos ir saugos sistemas, kurios gali padėti įvairiose vairavimo situacijose. Galima pritaikyti automobilį pagal savo poreikius.
  Kitas
  Perž.
   Mercedes benz GLA Pack d'aide à la conduite
   "Driving Assistance" paketas Patirkite išmanų modernių pagalbos sistemų[1] palaikymą sąveikaujant. Penkių sistemų derinys padeda pritaikyti greitį, vairavimą ir išlaikyti atstumą pagal situaciją. Keleiviai ir eismo dalyviai gali būti apsaugoti – kelionės tikslą pasieksite saugiai ir atsipalaidavę.
   Speciali įranga.

   [1] Mūsų vairavimo pagalbos ir saugos sistemos yra tik pagalbinės priemonės ir neatleidžia jūsų nuo jūsų, kaip vairuotojo, atsakomybės. Atkreipkite dėmesį į informaciją, pateiktą savininko vadove ir jame aprašytus sistemos apribojimus.
   Mercedes benz GLA Pack Parking avec caméra 360°
   Parkavimo paketas su 360° kamera Visapusiškas matomumas, kad būtų lengviau pastatyti automobilį ir manevruoti: 360° kamera[1] fiksuoja aplinką aplink transporto priemonę, matomą 3D erdviniame vaizde, net iš paukščio skrydžio ir žemiau lango linijos. PARKTRONIC ir Active Parking Assist taip pat palaiko jus tiek ieškant stovėjimo vietos, tiek įvažiuojant ar išvažiuojant.
   Speciali įranga.

   [1] Parkavimo paketo sistemos su 360° kamera yra tik pagalbinės priemonės. Jie nepakeičia vairuotojo supratimo apie aplinką. Vairuotojas išlieka atsakingas viso parkavimo ir manevravimo proceso metu ir privalo stebėti statymo manevrus, prireikus įsikišti. Vairuotojas turi užtikrinti, kad transporto priemonės kelyje nebūtų žmonių, gyvūnų ar daiktų ir pan.
   EASY PACK - elektrinės stumdomos durys/bagažinė "EASY PACK" paketas suteikia jums aktyvų palaikymą atidarant ir uždarant stumdomas duris ir bagažinę. Vieno mygtuko paspaudimu atitinkamos durys arba bagažinės dangtis atsidaro arba užsidaro automatiškai. Taip lengviau pakrauti ir iškrauti krovinių skyrių bei įlipti ir išlipti keleiviams, net kai jūsų rankos užimtos.
   Speciali įranga.
   "AIRMATIC" Nesvarbu, ar važiuojate greitkelyje, ar provėžuotose vėžėse - su "AIRMATIC" pneumatine pakaba galėsite mėgautis ypač patogiu vairavimu ir patobulintomis visureigių galimybėmis, o važiuojant didesniu greičiu patirsite dar daugiau sportiškumo.
   Speciali įranga.
   Nauji lengvo lydinio ratlankiai Parodykite savo individualų stilių – pavyzdžiui, su pasirenkamais aerodinamiškai optimizuotais 45,7 cm (18 colių) 10 stipinų lengvojo lydinio ratlankiais.
   Naujos dažų spalvos Suteikite savo automobiliui asmeniškumo patraukliomis pasirenkamomis dažų spalvomis, tokiomis kaip "high-tech silver metallic", "Kalahari gold metallic", "Alpine grey" ar "vintage blue".
   Panoraminis stumdomas stoglangis Aukštos kokybės panoraminis stumdomas stoglangis per didelį stiklo paviršių praleidžia daug šviesos į automobilio vidų, taip suteikdamas jūsų automobiliui šviesią, draugišką ir jaukią atmosferą. Stumdomas stoglangis gali būti elektra atidaromas priekyje ir taip suteikiama papildoma galimybė įleisti šviežio oro.
   Speciali įranga.
   Kemperio lygio valdymas (V klasė Marco Polo) Patogus stovyklavimas ten, kur jums patinka. Naudodama "AIRMATIC" pneumatinę pakabą (įsigyjamą papildomai), "Camper Level Control" automatiškai kompensuoja nedidelius kelio nelygumus. Dėl to beveik kiekviena aikštelė yra tobula stovyklavimo bazė.
   Speciali įranga.
   EQ meniu MBUX multimedijoje, skirtas elektrinio vairavimo funkcijoms (EQV) Charakteringos formos, aukštos kokybės medžiagos ir intuityvus valdymas paverčia EQV geidžiama transporto priemone. MBUX yra specialiai sukurta tam, kad vairuoti elektra būtų kuo lengviau.
   Susisiekite. Turite klausimų apie naujuosius modelius? Atsiųskite mums užklausą ir mes netrukus su jumis susisieksime.