Išorė Naujojo CLE kabrioleto išorė. Naujajame CLE kabriolete sujungti sportinai „CLE Coupé“ dizaino elementai, pavyzdžiui, išraiškingos variklio dangčio iškyšos ar galinga priekinė dalis, įskaitant žemai nuleistą variklio dangtį, su stilingu, medžiaginiu, garsą slopinančiu minkštuoju stogu. CLE kabrioletas skirtas visiems, kurie trokšta išskirtinio dizaino, dinamiško vairavimo malonumo ir galimybės per kelias sekundes pajsuti laisvę.
Kitas
Perž.
  Progresyvus priekinės dalies dizainas Įspūdinga priekinė dalis: žemas variklio dangtis, kurį vainikuoja „Mercedes-Benz“ raštais išmargintas A formos radiatorius.
  Standartiniai 45,7 cm (18'') ratai, pasirinktinai iki 50,8 cm (20''). Pagal CLE kabrioleto charakterį galima rinktis aerodinamiškai optimizuotus lengvojo lydinio ratlankius nuo 45,7 cm (18 colių) iki 50,8 cm (20 colių).
  Visiškai automatinis ir apšiltintas medžiaginis, akustinis minkštasis stogas. Visiškai automatinis medžiaginis, akustinis minkštasis stogas, kurį galima rinktis iš trijų spalvų, užtikrina aukštą komforto lygį, slopina išorinius garsus ir apsaugo nuo karščio, kad galėtumėte mėgautis kelione maksimaliai atsipalaidavę.
  Spindinti šviesa: dviejų dalių galiniai žibintai su jungiamuoju dizaino elementu. Vientisas galinės dalies dizainas su dviejų dalių galiniais žibintais ir jungiamuoju dizaino elementu sukuria įspūdingą CLE kabrioleto apšvietimą ir suteikia jam nepriklausomą, sportišką išvaizdą.
  Salonas Naujojo CLE kabrioleto salonas.

  Prietaisų skydelis ir langų linijos apdailos juostos iš ARTICO dirbtinės odos, panašios į nappa odą

  Close

  Prietaisų skydelis ir langų linijos apdailos juostos iš ARTICO dirbtinės odos, panašios į napos odą

  Naujajame CLE kabriolete standartiškai montuojama AVANTGARDE salono linija. Prietaisų skydelis ir skydeliai iš kaip napos oda atrodančios ARTICO dirbtinės odos suteikia salonui individualumo ir išskirtinumo.


  Aplinkos apšvietimas

  Close

  Aplinkos apšvietimas

  Susikurkite saloną pagal savo asmeninius pageidavimus ar dabartinę nuotaiką. Iš viso 64 spalvos, todėl aplinkos apšvietimas[1] suteikia beveik neribotas galimybes kurti apšvietimo schemas, o jo spalva tiks bet kokiai situacijai.

  [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.

  „Burmester® 3D“ erdvinio garso sistema

  Close

  „Burmester® 3D“ erdvinio garso sistema

  Pasinerkite į tobulo garso pasaulį: „Burmester® 3D“ erdvinio garso sistema[1] užtikrina aukštos kokybės garsą priekinėse ir galinėse sėdynėse. Elegantiški metaliniai garsiakalbių dangteliai su „Burmester®“ užrašu – rafinuoti saloną papildantys akcentai. Priekinėse sėdynėse integruoti papildomi garsiakalbiai optimizuoja aplinkos garsą ir suteikia ypatingą garso patirtį.

  [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.

  Elegantiško dizaino priekinės sėdynės su integruotais garsiakalbiais

  Close

  Elegantiško dizaino priekinės sėdynės su integruotais garsiakalbiais

  Naujojo CLE kabrioleto priekines sėdynes galima pasirinktinai paversti 7 zonų masažo sėdynėmis, jose sumontuota AIRSCARF šildymo sistema, užtikrinanti optimalų temperatūros pojūtį kaklo srityje. Į sėdynes integruoti garsiakalbiai vairuotojui ir priekyje sėdinčiam keleiviui suteikia įtraukiamą erdvinio garso patirtį.[1]

  [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.

  "AIRSCARF"

  Close

  "AIRSCARF"

  Mėgaukitės optimaliu komfortu su "AIRSCARF" šildytuvo sistema[1] ir trimis atskiromis šildymo pakopomis. Kai temperatūra nukrenta, šiltas oras tarsi nematomas šalis apgaubia vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio kaklą. Oro srauto intensyvumą galima reguliuoti, todėl net važiuojant didesniu greičiu išlaikoma maksimali šiluma.

  [1] Atskirai pasirenkama įranga, priklausomai nuo konfigūracijos.

  Įranga Svarbiausi naujojo CLE kabrioleto įrangos akcentai.
  Kitas
  Perž.
   Atminties paketas Naudodami atminties paketą[1] galite išsaugoti ir patogiai pasirinkti iki trijų skirtingų sėdynių padėčių. Be to, galima išsaugoti vairo, išorinių veidrodėlių ir pasirenkamo priekinio ekrano padėtis. Jei esate sukūrę naudotojo profilį, norėdami iškviesti asmeninius nustatymus, turite jį suaktyvinti centriniame ekrane.

   [1] Priklausomai nuo komplektacijos pasirenkama įranga.
   31,2 cm (12,3 colio) vairuotojo ekranas Didelės skiriamosios gebos vairuotojo ekrane iš karto matysite visą svarbią informaciją. Jo turinį galima nustatyti interaktyviuose meniu – nuo „Classic“ iki „Service“ – intuityviai ir individualiai pritaikytame jūsų poreikiams.
   30,2 cm (11,9 colio) centrinis ekranas su naujos kartos MBUX Visiškai stiklinis su jutikline įvestimi: 30,2 cm (11,9") į vairuotoją atsuktas centrinis ekranas pabrėžia kokybišką naujojo CLE kabrioleto salono įspūdį. Jo pasvirimas reguliuojamas, kad važiuojant su atidarytu minkštuoju stogu būtų kuo mažiau saulės atspindžių. Naujos kartos MBUX[1] siūlo daugybę funkcijų ir paslaugų bei sąveikos galimybių. Intuityviai valdomos balsu, lietimu arba gestais. Sklandžiai integruotas į jūsų skaitmeninį gyvenimą ir pritaikomas su asmeniniais ekrano stiliais.[2][2]

   [1] Priklausomai nuo komplektacijos pasirenkama įranga.

   [2] Norėdami naudotis „Mercedes me connect“ paslaugomis, turite susikurti „Mercedes me ID“ ir sutikti su „Mercedes me connect“ paslaugų naudojimo sąlygomis. Pateiktos paslaugos, jų prieinamumas ir funkcijos visų pirma priklauso nuo automobilio modelio, pagaminimo metų, pasirinktos papildomos įrangos ir šalies.
   Kabrioleto komforto paketas Pratęskite kabrioleto sezoną – tegu jis tęsiasi ištisus metus: mėgaukitės optimaliu komfortu, kai važiuojate su nuleistu stogu, kad galėtumėte ir patys patirti metų laikus. Su AIRSCARF kaklo šildymu, AIRCAP skersvėjo stabdymo sistema ir visiškai elektra valdoma bagažinę atskiriančia pertvara paketas sujungia pažangias įrangos funkcijas, kurios puikiai papildo viena kitą ir džiugins jus ištisus metus.
   "DYNAMIC BODY CONTROL" Naudodami "DYNAMIC BODY CONTROL" galite rinktis tarp didžiausio veržlumo ir aukšto lygio amortizacijos komforto – pagal maršruto profilį ir asmeninį vairavimo stilių. 15 mm žemesnis pakabos lygis sudaro idealias prielaidas itin dinamiškam vairavimo stiliui. Pasirinkite nustatymus naudodami DYNAMIC SELECT: „ECO“, „Sport“, „Comfort“ arba „Individual“ – pagal važiavimo situaciją, važiavimo greitį ir kelio būklę.[1]

   [1] Priklausomai nuo komplektacijos pasirenkama įranga.
   Susisiekite. Turite klausimų apie naująjį CLE kabrioletą? Atsiųskite mums užklausą ir mes netrukus su jumis susisieksime.