Naujoji X klasė.

Kaina nuo 32 791 EUR

 

 

Registruokitės bandomajam važiavimui

Tvirtumas patraukliausioje formoje.

Gamtos jėgą įveikianti nepriklausomybė, ryškus dėmesį traukiantis dizainas. Ši klasė atspari ir galinga, patikima net kai važiuojate sudėtinga vietove, ir tokia stilinga, kad nelieka nepastebėta miesto džiunglėse. Funkcionalus ir patikimas partneris kasdieniuose darbuose bei patikimas kaip bendrakeleivis spontaniškuose laisvalaikio nuotykiuose. Mėgaukitės automobiliu, kuris tobulai ir visiškai naujai sujungia skirtingus pasaulius: X klasė – Mercedes-Benz tarp pikapų!

Akcentai.

  1. Tvirtumas
  2. Bekelė
  3. Pajėgumas
  4. Funkcionalumas
  5. Patogumas
  6. Dizainas
  7. Sauga
To, kas gali pakelti daugiau nei vieną toną, turi būti stiprus stuburas.

X klasė yra tvirta iki paskutinės detalės: ji gali išlaikyti didesnį nei 1000 kg svorį ir traukti iki 3500 kg sveriančią priekabą. Tam reikalingas stabilus ir tvirtas rėmas. Todėl mes pikapą sukonstravome ant kėbulo su keletu skersinių iš aukštos kokybės plieno. Kraukite viską: įrankius, įrenginius, medžiagas, sporto arba laisvalaikio įrangą. Netgi važiuojant bekele tvirtas rėmas neleis jaustis nepatogiai. Pagal užsakymą galima įrengti techninę apatinės dalies apsaugą iš nerūdijančio plieno varikliui, pavarų dėžei ir išmetamųjų dujų įrenginiui.

Nepaisant gamtos jėgų.

Jei akmenys ir smėlis prabiltų: juos nustebintų X klasė. Dėl visų varančiųjų ratų pavaros, įvairių visų varančiųjų ratų pavaros režimų ir pasirinktinio galinės ašies diferencialo užrakto jūs galite patikimai važiuoti net ir sudėtingu reljefu. Didelis 202 mm atstumas nuo žemės – pageidaujant iki 222 mm – palieka daug erdvės tarp automobilio ir bekelės reljefo. Jei turite potraukį nuotykiams, X klasė gali įveikti net ir stačiausias įkalnes iki maždaug 100 % ir stabiliai važiuoti net ir esant 49,8° kampui. Taigi, važiavimas bekele teiks dar didesnį malonumą.

Su malonumu pirmyn!

Įsėskite į automobilį, užveskite jį ir net esant mažiausiems sūkiams pajuskite visą pavaros jėgą. Itin aukšto sukimo momento V6 cilindrų dyzelinis variklis [X 350 d 4MATIC. Degalų sąnaudos mišriomis sąlygomis: 9,0–8,8 l/100 km; CO2 tarša mišriomis sąlygomis: 236–230 g/km]1*  patenkins jūsų nepriklausomos važiavimo galios poreikius. DYNAMIC SELECT siūlo 5 važiavimo programas, kurios užtikrina komfortišką, sportinį arba itin efektyvų važiavimą, pritaikytą bekelei. Rankiniame DYNAMIC SELECT režime pavaras galite perjungti naudodami pavarų perjungimo menteles prie vairo.

Išsikišę ratų korpusai su plačiais ratais ne tik įspūdingai atrodo, bet ir dėl plačios tarpvėžės žymiai padidina X klasės skersinę dinamiką. Taip pat kaip manevringai suderinta daugiasvirtė ratų pakaba ties galine ašimi. Tad su kiekvienu posūkiu kyla kirbantis jaudulys laukiant kito posūkio, o judėjimas iš vieno taško į kitą virsta maloniu nuotykiu.

Krovimo plotas siūlo daug galimybių.

„Pikapas“ – tiesiogine to žodžio prasme. Ant lengvai prieinamo krovimo paviršiaus galima pakrauti daugiau kaip 1 000 kg darbo ar sporto prietaisų – taip pat ir purvinų ar šlapių. Net tarp ratų įmontavimo vietų yra pakankamai vietos skersai pastatytai europaletei. Jei krovinys turi kapų ar briaunų, krovinių skyriaus apdaila padeda išvengti įbrėžimų ir dažų dangos pažeidimų. Kad viskas išliktų savo vietose, krovinius pritvirtinti padeda krovinių įtvirtinimo sistema. O jei darbai užtrunka, vėlų metą krovimą palengvins krovimo pagrindo LED apšvietimas. Jei planuojate sudėtingas keliones, velkamo krovinio masę galima padidinti iki 3 500 kg – taip pat ir laivų ar arklių gabenimo priekaboms.

Iš išorės ištvermingas, viduje komfortiškas.

Net jei iš išorės ji atrodo grubokai, X klasei būdingas tipiškas Mercedes-Benz komfortas. Prieigos ir įgaliojimo vairuoti sistema KEYLESS-GO ir pajudėjimo praždios įklanėje pagalba užtikrina laisvą prieigą ir užvedimą. Vairuodami galite pagal savo poreikius nustatyti salono klimato kontrolę arba papildomą klimatizavimo automatiką THERMOTRONIC. Informaciją ir pramogas transporto priemonėje užtikrina moderni radijos ir navigacijos sistema COMAND Online, Audio 20 USB ir Audio 20 CD su sujungiamumo paslaugomis, kurias teikia Mercedes me connect. Dėl komfortiškos važiuoklės ir individualiai reguliuojamų vairuotojo bei priekinio keleivio sėdynių ilgi kelionės atstumai įveikiami itin lengvai. Papildomos elektra reguliuojamos sėdynės su juosmens atrama ir sėdynės šildymo funkcija užsakomos pasirinktinai. Pasiekus kelionės tikslą, parkavimosi paketas su 360° kamera palengvina transporto priemonės statymą ir manevravimą. Dėl intuityvaus valdymo ir rodmenų koncepcijos, visos šios komforto funkcijos yra itin lengvai valdomos.

Tvirto charakterio, patikimo stiliaus.

X klasė rodo charakterį: jau iš pirmo žvilgsnio stebina variklio dangčio išlinkimai, optinė galinės dalies apsauga priekyje ir rato įmontavimo vietos. Atidarius duris jus pasitiks stilingas salonas su horizontaliai išdėstyta prietaisų panele. Skirtingos PURE, PROGRESSIVE ir POWER linijos kartu su stilingais originaliais priedai dar labiau išryškina X klasės pikapo savybes. Taip pat iki 48,3 cm (19 col.) dydžio lengvojo lydinio ratlankiai ir tipiško deglo formos padidinto galingumo LED priekiniai žibintai. Line Power siūlo 2 spalvų koncepcijas – juodos arba riešuto rudumo spalvos oda. Prietaisų skydelio apdaila ir odos imitacijos ARTICO briaunų kraštai bei papuošimo elementai iš aliuminio ar rievėto medžio puikiai dera su prabangia odos apdaila.

Saugus – ne tik savo stiliumi.

Atspari X klasės konstrukcija sudaro patikimą pagrindą pavyzdinei saugai. Sauga tampa dar patikimesnė, kai naudojama daugybė saugos funkcijų: įvairios važiavimo dinamikos reguliavimo ir stabdymo sistemos, tokios kaip ESP® su priekabos stabilizavimu, gali padėti atpažinti kritines važiavimo situacijas ir prireikus sumažinti kilusius pavojus. Be to, pagalbos vairuotojui sistemos padeda vairuotojui atpažinti nuovargį arba kritines važiavimo situacijas, pavyzdžiui, važiavimo juostos laikymosi pagalbinė sistema arba aktyvus stabdymo asistentas. Taip pat eismo įvykio metu jus apsaugos ir padės 7 serijinės oro pagalvės ir Mercedes-Benz pagalbos iškvietimo sistema.

1

X 350 d 4MATIC kartu su 7G-TRONIC PLUS. Degalų sąnaudos mieste/užmiestyje/kombinuotos: 10,3-10,0/8,3-8,1/9,0-8,8 l/100 km; CO2 tarša mišriomis sąlygomis: 236-230 g/km [*]. Realiosios naudojimo vertės, be kita ko, priklauso nuo transporto priemonės masės ir nuo pasirinktos įrangos.

* Išsamią informaciją apie oficialų sunaudojamą degalų kiekį ir oficialų naujo lengvojo automobilio išmetamą CO2 kiekį galite susirasti „Rekomendacijose dėl naujų lengvųjų automobilių sunaudojamo degalų kiekio, išmetamo CO2 kiekio, sunaudojamo elektros kiekio“, kurias nemokamai galima gauti visose pardavimo vietose.

Lorem Ipsum