eVito furgonas
eVito automobilis uždaru kėbulu

Efektyvi elektrinė pavara derinama su laiko patikrintomis transporto priemonės stipriomis savybėmis.

Nuo 57 189 €

Konfigūruoti dabar

Iki 153 km elektra nuvažiuojamas atstumas (WLTP)12

eVito furgonas yra lygiai toks pat funkcionalus, kaip esate pratę su Mercedes-Benz Vito. Didelio efektyvumo elektros variklio maksimali galia yra 85 kW (116 AG) [Mercedes-Benz eVito furgonas su komercinės transporto priemonės leidimu (N1): elektros sunaudojimas kWh/100 km (mišriomis sąlygomis): 26,1-20,4; CO2 emisija g/km (mišriomis sąlygomis): 0.]1  ir sukimo momentas iki 295 Nm.

Iki 153 km nuvažiuojantis eVito furgonas ypač tinka važinėjimui miesto aplinkoje. Naudojama akumuliatoriaus talpa yra 35 kWh, jis gali būti įkrautas nuo 0 iki 100 % per maždaug 6 valandas, kai įkrovimo galia iki 7,4 kW. Kadangi krovinių plotas yra iki 6,6 m³, Jūs neturite jokių apribojimų dėl elektrinės pavaros.

1

Elektros energijos sąnaudos ir ridos atsarga apskaičiuoti pagal Reglamento 692/2008/ES reikalavimus. Energijos sąnaudos ir diapazonas priklauso nuo transporto priemonės konfigūravimo, o ypač nuo parinkto didžiausio greičio apribojimo.

Elektros energijos sąnaudos ir siekis apskaičiuoti pagal Reglamento 2017/1151/ES reikalavimus. Energijos sąnaudos ir diapazonas priklauso nuo transporto priemonės konfigūravimo, o ypač nuo parinkto didžiausio greičio apribojimo.

2

Faktinis siekis priklauso nuo individualaus važiavimo stiliaus, kelių ir eismo sąlygų, išorės temperatūros, klimato kontrolės/šildymo naudojimo ir t.t., o prireikus gali nukrypti.

Akcentai.

 1. Pavara
 2. Ryšio užmezgimas
 3. Patikimumas
 4. Salonas
Elektros energija naudojama kuo efektyviau.

Išmani eksploatacijos strategija užtikrina patį efektyviausią energijos naudojimą: 3 važiavimo programos ir 4 rekuperacijos pakopos leidžia optimizuoti energijos sunaudojimą. 3 važiavimo programos „E+“, „E“ ir „C“ pasirenkamos važiavimo programos jungikliu, 4 rekuperacijos pakopos „D–“, „D“, „D+“ ir „D++“ pasirenkamos pavarų perjungimo mentele prie vairo. Rekuperacija sugrąžina energiją, kai transporto priemonė sulėtėja. Pavyzdžiui, akumuliatorius įkraunamas važiuojant įkalnėn, užuot praradus energiją šilumos forma stabdant.

Puikiai linksminantis, geriausiai informuotas.

Informacijos ir ryšių sistemos su daugybe sąsajų užtikrina geriausią ryšį ir bendravimą. Pasirenkamų multimedijos sistemų Audio 30 ir Audio 40 valdymas per lietimui jautrų ekraną yra intuityvus ir patogus.

Parengtas tuomet, kai Jūs esate pasiruošę.

Greitai turėtumėte įvertinti savo eVito kaip patikimą kaip partnerį. Štai kodėl mes darome viską, kad užtikrintume ilgą ir patikimą ryšį. Jūs gausite modernią Mercedes-Benz kokybės transporto priemonę, kurios elektros pavara ir šildymas išlaikė mūsų žiemos testą, kai temperatūra yra iki minus 30°C. Be to, visapusiška apsauga nuo korozijos, pvz., visiškai cinkuotas kėbulas ir patvarios vidaus medžiagos užtikrina, kad net po daugelio metų jis bus puikios išvaizdos ir tarnaus kaip Jūsų įmonės vizitinė kortelė.

Čia galite mėgautis savo darbu.

Aptarkime malonius Jūsų darbo aspektus: erdvus eVito salonas užtikrins geriausią darbo nuotaiką. Iš tvirtų ir patogių sėdynių ilgose kelionėse jausitės atsipalaidavę. Šaltojo sezono metu vertingas papildymas – standartinis vairuotojo sėdynių šildymas. Jei Jums reikia vietos 2 keleiviams priekyje, galite užsisakyti papildomą priekinę keleivio sėdynę. Pagal pageidavimą montuojamos garso sistemos užtikrina puikiausią ryšį ir pokalbius keliaujant, be to, savo kelionės tikslą greičiau pasieksite naudodamiesi navigacine sistema Audio 40.

Pavyzdinis saugumo lygis ir su elektrine pavara.

Gerai apsaugota aukštavoltės įtampos sistema.

Elektra varomi Mercedes-Benz furgonai išlaikė reiklų transporto priemonės bandymą ir susidūrimo testus. Todėl kalbant apie saugumą, jie yra pavyzdinio lygio Mercedes-Benz automobiliai.

Transmisija, aukštos įtampos akumuliatorius ir aukštos įtampos linija yra gerai apsaugoti. Visi aukštos įtampos laidai gerai izoliuoti. Jeigu susidūrimo jutikliai atpažįsta sunkų nelaimingą atsitikimą, transporto priemonė nedelsiant atjungiama nuo įtampos.

Ateitis vairuoja elektromobilį: atraskite naują eVan ekosistemą.

eVan ekosistema

Elektrifikuokite savo verslą. Mes skaičiuojame, Jūs lyginate.

Įkrovimo sprendimai

Mercedes-Benz įkrovimo sprendimai Jūsų eVan.

eVAN. DUK.

 1. (30)
 2. 1 kategorijos DUK (0)
 3. 1 kategorijos DUK (30)
 1. Ar elektra varomas Mercedes-Benz transporteris tinkamas mano kasdieniams maršrutams?

  Naudodami eVAN Ready programėlę galite geriau planuoti savo naudojimąsi elektromobilumu. Pavyzdžiui, sužinosite, ar savo elektra varomą Mercedes-Benz transporterį šią darbo dieną pakaks įkrauti vieną kartą: nemokama programėlė analizuoja kasdienius maršrutus ir jūsų važiavimo būdą. Iš to sudarytas važiavimo profilis jums leis suprasti, ar jums verta rinktis elektra varomą transporterį. Kilus daugiau klausimų apie naudojimąsi elektromobiliais, jums mielai patars Mercedes-Benz partneris.

 2. Kaip man įkrauti savo Mercedes-Benz elektra varomą transporterį?

  Yra skirtingų įkrovimo galimybių. Artimiausia: Mercedes-Benz Wallbox arba mūsų specialiai jums sukurta įkrovimo galimybė jūsų eksploatavimo šalyje. Be to, viešųjų įkrovimo įrenginių skaičius nuolat auga – degalinėse ir poilsio aikštelėse, prekybos centruose ir automobilių stovėjimo aikštelėse.

 3. Ar elektra varomas Mercedes-Benz transporteris tinkamas mano kasdieniams maršrutams?

  Naudodami EQ Ready programėlę galite geriau planuoti savo naudojimąsi elektromobilumu. Pavyzdžiui, sužinosite, ar savo elektra varomą Mercedes-Benz šią darbo dieną pakaks įkrauti vieną kartą: nemokama programėlė analizuoja kasdienius maršrutus ir jūsų važiavimo būdą. Iš to sudarytas važiavimo profilis jums leis suprasti, ar jums verta rinktis elektra varomą transporto priemonę. Kilus daugiau klausimų apie naudojimąsi elektromobiliais, jums mielai patars Mercedes-Benz partneris.

 4. Kaip man įkrauti savo Mercedes-Benz elektra varomą transporterį?

  Yra skirtingų įkrovimo galimybių. Artimiausia: Mercedes-Benz Wallbox arba mūsų specialiai jums sukurta įkrovimo galimybė jūsų eksploatavimo šalyje. Be to, viešųjų įkrovimo įrenginių skaičius nuolat auga – degalinėse ir poilsio aikštelėse, prekybos centruose ir automobilių stovėjimo aikštelėse.

 5. Kaip kuo efektyviau turėčiau važiuoti savo elektra varomu Mercedes-Benz transporteriu?

  3 skirtingos važiavimo programos ir 4 rekuperacijos pakopos palaiko tinkamą važiavimo būdą. Abi funkcijos leidžia jums optimizuoti savo elektra varomo transporterio energijos sąnaudas ir kartu siekį.

 6. Ar galiu savo elektra varomą furgoną kaip transporto priemonę įkrauti su vidaus degimo varikliu?

  eVito turi erdvų eVito furgono krovinių skyrių su vidaus degimo varikliu, nes baterijos yra apatinėje dalyje. Turėdamas maks. 6,6 m3 įkrovimo talpos ir pakankamai naudingosios apkrovos, eVito furgonas tenkina kasdienio darbo poreikius.

 7. Kaip dažnai reikia vežti elektra varomą Mercedes-Benz transporterį į techninę priežiūrą?

  Techninės priežiūros darbus būtina atlikti bent kartą per metus, kad būtų užtikrintas aukštavoltės įtampos komponentų ir kitų transporto priemonės dalių patikimumas. Techninės priežiūros paketo dėka, kuris buvo įsigytas kartu, techninė priežiūra ketverius metu nieko nekainuoja. Jeigu reikia pakeisti akumuliatorius, galėsite aštuonerius metus arba iki 100 000 eksploatavimo valandų naudotis savo akumuliatoriaus sertifikatu. Kilus daugiau klausimų apie elektromobilių techninę priežiūrą, jums mielai patars Mercedes-Benz partneris.

 8. Kokį siekį kasdienybėje galima išgauti važiuojant elektra varomu Mercedes-Benz transporteriu?

  Pirmiausia jūsų elektra varomo Mercedes-Benz transporterio siekis priklauso nuo transporto priemonės konfigūracijos, ypač nuo didžiausio greičio pasirinkimo. Faktinis diapazonas priklauso nuo individualaus važiavimo stiliaus, kelių ir eismo sąlygų, išorės temperatūros, klimato kontrolės/šildymo naudojimo ir kitų elektros vartotojų. Galios rodmuo ir rekuperacijos pakopos jums padės akumuliatoriaus įkrovimą naudoti kuo efektyviau ir pasiekti didelio siekio.

 9. Kokiu įkrovimo kištuku galiu įkrauti savo elektra varomą Mercedes-Benz transporterį?

  Jūsų eVito turi vadinamąjį 2 tipo įkrovimo kištuką. Taip įkrovimo stotelėse su kintamąja srove (AC) galite pasiekti įkrovos galingumo iki 7,4 kW. Dar viena galimybė: naudodami įprastą šuko kištuką kitame įkrovimo kabelio gale galite prijungti eVito prie buitinio elektros tinklo. Tačiau įkrovimo galia šiuo atveju žymiai mažesnė.

 10. Ką galiu padaryti, kad išvengčiau įkrovos pikų įkraudamas savo elektra varomą transporterį?

  Naudodamiesi Mercedes PRO connect paslauga „Sumanus įkrovimo valdymas“ galite savo elektra varomą transporto priemonių parką įkrauti pakaitomis ir taip sumažinti būtiną prijungimo galią bei energijos sąnaudas. Kilus daugiau klausimų apie įkrovimą, jums mielai patars Mercedes-Benz partneris.

 11. Kaip kuo efektyviau turėčiau važiuoti savo elektra varomu Mercedes-Benz transporteriu?

  3 skirtingos važiavimo programos ir 4 rekuperacijos pakopos palaiko tinkamą važiavimo būdą. Abi funkcijos leidžia jums optimizuoti savo elektra varomo transporterio energijos sąnaudas ir kartu siekį.

 12. Ar galiu savo elektra varomą furgoną kaip transporto priemonę įkrauti su vidaus degimo varikliu?

  eVito turi erdvų eVito furgono krovinių skyrių su vidaus degimo varikliu, nes baterijos yra apatinėje dalyje. Turėdamas maks. 6,6 m3 įkrovimo talpos ir pakankamai naudingosios apkrovos, eVito furgonas tenkina kasdienio darbo poreikius.

 13. Kaip dažnai reikia vežti elektra varomą Mercedes-Benz transporterį į techninę priežiūrą?

  Techninės priežiūros darbus būtina atlikti bent kartą per metus, kad būtų užtikrintas aukštavoltės įtampos komponentų ir kitų transporto priemonės dalių patikimumas. Techninės priežiūros paketo dėka, kuris buvo įsigytas kartu, techninė priežiūra ketverius metu nieko nekainuoja. Jeigu reikia pakeisti akumuliatorius, galėsite aštuonerius metus arba iki 100 000 eksploatavimo valandų naudotis savo akumuliatoriaus sertifikatu. Kilus daugiau klausimų apie elektromobilių techninę priežiūrą, jums mielai patars Mercedes-Benz partneris.

 14. Kas man palankiau, elektra varomas transporteris ar transporteris su vidaus degimo varikliu?

  Atsižvelgiant į naudojimo profilį ir elektromobilumo finansinius reikalavimus, bendros elektra varomo transporterio eksploatacinės sąnaudos gali būti tokio paties lygio kaip transporto priemonės su vidaus degimo varikliu. Daugiau aiškumo suteiks eCost skaičiuoklė: joje pateikta informacija apie metines jūsų dabartinės transporto priemonės išlaidas ir palyginama su elektra varomo Mercedes-Benz transporteriu.

 15. Ar akumuliatorių reikia pirkti atskirai?

  Akumuliatoriaus sertifikatas jau įtrauktas į pirkimo kainą. Todėl papildomų išlaidų už akumuliatoriaus nuomą nesusidaro. Finansinę akumuliatoriaus keitimo riziką, jeigu akumuliatoriaus talpa smarkiai sumažėtų, padengia akumuliatoriaus sertifikatas. Jis galioja 8 metus arba iki 100 000 km po pirmosios registracijos. Kilus daugiau klausimų apie akumuliatorių, jums mielai patars Mercedes-Benz partneris.

 16. Kas man palankiau, elektra varomas transporteris ar transporteris su vidaus degimo varikliu?

  Atsižvelgiant į naudojimo profilį ir elektromobilumo finansinius reikalavimus, bendros elektra varomo transporterio eksploatacinės sąnaudos gali būti tokio paties lygio kaip transporto priemonės su vidaus degimo varikliu. Daugiau aiškumo suteiks eCost skaičiuoklė: joje pateikta informacija apie metines jūsų dabartinės transporto priemonės išlaidas ir palyginama su elektra varomo Mercedes-Benz transporteriu.

 17. Ar akumuliatorių reikia pirkti atskirai?

  Akumuliatoriaus sertifikatas jau įtrauktas į pirkimo kainą. Todėl papildomų išlaidų už akumuliatoriaus nuomą nesusidaro. Finansinę akumuliatoriaus keitimo riziką, jeigu akumuliatoriaus talpa smarkiai sumažėtų, padengia akumuliatoriaus sertifikatas. Jis galioja 8 metus arba iki 100 000 km po pirmosios registracijos. Kilus daugiau klausimų apie akumuliatorių, jums mielai patars Mercedes-Benz partneris.

 18. Kokias junglumo galimybes elektra varomam transporteriui siūlo Mercedes-Benz?

  Daugelis gausių Mercedes PRO connect paslaugų galimos ir elektra varomiems transporterimas. Abi paslaugos „Sumanus įkrovimo valdymas“ ir „Nuotolinis įkrovimo valdymas“ teikiamos tik elektra varomoms transporto priemonėms. Įkrovimą jos daro ekonomiškesnį ir patogesnį. Kilus daugiau klausimų apie Mercedes PRO, jums mielai patars Mercedes-Benz partneris.

 19. Ar akumuliatoriui teikiama garantija?

  Jeigu jūsų akumuliatoriaus talpa po pirmųjų 8 metų arba pirmųjų 100 000 km po pirmosios registracijos žymiai sumažėtų, jus apsaugos akumuliatoriaus sertifikatas. Tuomet akumuliatoriaus keitimo išlaidas padengsime mes. Ir geriausia yra tai, kad: akumuliatoriaus sertifikatas jau įtrauktas į pirkimo kainą.

 20. Kokias junglumo galimybes elektra varomam transporteriui siūlo Mercedes-Benz?

  Daugelis gausių Mercedes PRO connect paslaugų galimos ir elektra varomiems transporterimas. Paslauga „Nuotolinis įkrovimo valdymas“ teikiama tik transporto priemonėms su elektrine pavara. Įkrovimą ji daro ekonomiškesnį ir patogesnį. Kilus daugiau klausimų apie Mercedes PRO, jums mielai patars Mercedes-Benz partneris.

 21. Ar akumuliatoriui teikiama garantija?

  Jeigu jūsų akumuliatoriaus talpa po pirmųjų 8 metų arba pirmųjų 100 000 km po pirmosios registracijos žymiai sumažėtų, jus apsaugos akumuliatoriaus sertifikatas. Tuomet akumuliatoriaus keitimo išlaidas padengsime mes. Ir geriausia yra tai, kad: akumuliatoriaus sertifikatas jau įtrauktas į pirkimo kainą.

 22. Ar elektra varomo Mercedes-Benz transporterio įkrovimo kabelis įeina į komplektaciją?

  Jūsų elektra varomo Mercedes-Benz transporterio įkrovimo kabelis neįeina į komplektaciją. Pageidaujant gamykloje galima užsakyti 4 įkrovimo kabelius su vienu 2 tipo įkrovimo kabelio kištuku. Galite rinktis iš 4 ir 8 m ilgio bei iš 1 ar 2 fazių įkrovimo. Kilus daugiau klausimų apie įkrovimo kabelius, jums mielai patars Mercedes-Benz partneris.

 23. Kas yra rekuperacijos pakopos?

  Rekuperacija sugrąžina energiją, kai transporto priemonė sulėtėja. Pavyzdžiui, akumuliatorius įkraunamas važiuojant įkalnėn, užuot praradus energiją šilumos forma stabdant. Kaip smarkiai vyksta rekuperacija, galite 4 pakopomis nustatyti pavarų perjungimo mentele prie vairo: D++ (0 m/s²), D+ (-0,5 m/s²), D (-1,0 m/s²), D- (-1,5 m/s²).

 24. Ar elektra varomo Mercedes-Benz transporterio įkrovimo kabelis įeina į komplektaciją?

  Jūsų elektra varomo Mercedes-Benz transporterio įkrovimo kabelis neįeina į komplektaciją. Pageidaujant gamykloje galima užsakyti 4 įkrovimo kabelius su vienu 2 tipo įkrovimo kabelio kištuku. Galite rinktis iš 4, 5 ir 8 m ilgio bei iš 1 ar 2 fazių įkrovimo. Kilus daugiau klausimų, Jums mielai patars Mercedes-Benz partneris.

 25. Kas yra rekuperacijos pakopos?

  Rekuperacija sugrąžina energiją, kai transporto priemonė sulėtėja. Pavyzdžiui, akumuliatorius įkraunamas važiuojant įkalnėn, užuot praradus energiją šilumos forma stabdant. Kaip smarkiai vyksta rekuperacija, galite 4 pakopomis nustatyti pavarų perjungimo mentele prie vairo: D++ (0 m/s²), D+ (-0,5 m/s²), D (-1,0 m/s²), D- (-1,5 m/s²).

 26. Kaip kuo greičiau važiuoti savo elektra varomu Mercedes-Benz transporteriu?

  Didžiausią greitį turėtumėte pasirinkti pagal važiavimo profilį. Ar jūsų transporto priemonė dažniausiai naudojama mieste, o gal dažnai keliaujate greitkeliais? Standartiškai jūsų elektra varomo transporterio didžiausias greitis yra 80 km/h. Pasirinktinai galite padidinti didžiausią greitį iki 100 km/h arba 120 km/h. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad didesni greičiai paprastai trumpina siekį.

 27. Kaip kuo greičiau važiuoti savo elektra varomu Mercedes-Benz transporteriu?

  Didžiausią greitį turėtumėte pasirinkti pagal važiavimo profilį. Ar jūsų transporto priemonė dažniausiai naudojama mieste, o gal dažnai keliaujate greitkeliais? Standartiškai jūsų elektra varomo transporterio didžiausias greitis yra 80 km/h. Pasirinktinai galite padidinti didžiausią greitį iki 100 km/h arba 120 km/h. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad didesni greičiai paprastai trumpina siekį.

 28. Kokį siekį kasdienybėje galima išgauti važiuojant elektra varomu Mercedes-Benz transporteriu?

  Pirmiausia jūsų elektra varomo Mercedes-Benz transporterio siekis priklauso nuo transporto priemonės konfigūracijos, ypač nuo didžiausio greičio pasirinkimo. Faktinis diapazonas priklauso nuo individualaus važiavimo stiliaus, kelių ir eismo sąlygų, išorės temperatūros, klimato kontrolės/šildymo naudojimo ir kitų elektros vartotojų. Galios rodmuo ir rekuperacijos pakopos jums padės akumuliatoriaus įkrovimą naudoti kuo efektyviau ir pasiekti didelio siekio.

 29. Kokiu įkrovimo kištuku galiu įkrauti savo elektra varomą Mercedes-Benz transporterį?

  Jūsų eVito turi vadinamąjį 2 tipo įkrovimo kištuką. Taip įkrovimo stotelėse su kintamąja srove (AC) galite pasiekti įkrovos galingumo iki 7,4 kW. Dar viena galimybė: naudodami įprastą šuko kištuką kitame įkrovimo kabelio gale galite prijungti eVito prie buitinio elektros tinklo. Tačiau įkrovimo galia šiuo atveju žymiai mažesnė.

 30. Ką galiu padaryti, kad išvengčiau įkrovos pikų įkraudamas savo elektra varomą transporterį?

  Naudodamiesi Mercedes PRO connect paslauga „Sumanus įkrovimo valdymas“1 galite savo elektra varomą transporto priemonių parką įkrauti pakaitomis ir taip sumažinti būtiną prijungimo galią bei energijos sąnaudas. Kilus daugiau klausimų apie įkrovimą, jums mielai patars Mercedes-Benz partneris.

1

Paslauga „Išmanusis įkrovos valdymas“ prieinama pasirinktose rinkose. Daugiau informacijos gali suteikti jūsų šalies Mercedes-Benz prekybos atstovas. Norint naudoti „Išmanaus įkrovos valdymo“ paslaugą, privaloma sąlyga yra tinkama įkrovimo infrastruktūra savoje vietovėje. Jeigu norite naudotis įkrovimo infrastruktūra už paslaugos teikimo ribų, tuomet kreipkitės į įkrovimo infrastruktūros teikėją.

[*] Daugiau informacijos apie oficialias kuro sąnaudas ir oficialias konkrečių modelių CO₂ emisijas naujosioms keleivinėms transporto priemonėms rasite visose pardavimo vietose, lankstinuke „Degalų sąnaudos, CO₂ emisijos ir elektros sąnaudos - naujųjų keleivinių transporto priemonių vadovas“ bei DAT (Deutsche Automobil Treuhand GmbH) svetainėje (www.dat.de) nemokamai.