Patikimas partneris jūsų verslui: Sprinter krovininis automobilis

Nuo 27 225 €

Progresyvus, našus ir patikimas.

Jis toks universalus, kad tikrai rasite tinkamiausią komplektaciją sau, ir atrodo taip patraukliai, kad patraukia kiekvieno praeivio akį. Naujasis Sprinter automobilis su uždaru kėbulu gali būti 4 ilgio variantų, 3 stogų aukščio variantų ir su iki 17 m3 dydžio krovinių skyriumi. Daugybė įrangos variantų leidžia pasiūlyti ekonomiškus bazinius automobilius ir papildoma įranga aprūpintus automobilius.

Pavyzdžiui, transporto priemonės su priekiniais varančiaisiais ratais siūlomos už mažesnę kainą, turi papildomą naudingąją apkrovą ir žemesnį krovinių skyriaus bortą nei transporto priemonės su galiniais varančiaisiais ratais

.

Vairuotojas gali patogiai naudotis išmania valdymo ir informacijos rodymo sistema bei modulinėmis saugyklomis, kurias, kaip ir multimedijos ir pagalbines sistemas, galima individualiai pritaikyti pagal transporto priemonės naudojimo paskirtį. Žinoma, mes išsaugojome išbandytas ir pasitvirtinusias priemones. Pavyzdžiui, be sudėtingų modifikacijų galima naudotis daugeliu papildomai sumontuojamų priedų.

Dėl savo novatoriškų privalumų ir daugiau nei 20-ies metų patirties Sprinter vėl brėžia naujas gaires kaip novatoriškas, našus ir patikimas mobilumo sprendimas, kuris prisideda prie jūsų įmonės veiklos sėkmės.

Akcentai.

  1. Koncepcinis produktas
  2. Tinklo ryšys
  3. Pramoniniai sprendimai
  4. Sauga
  5. Ekonomiškumas
Gražiai atrodo ir puikiai veikia.

Jau iš išvaizdos naujasis Sprinter automobilis su uždaru kėbulu yra įspūdingas - jų dizainas atitinka modernią Mercedes-Benz koncepciją Sensual Purity. Kabina taip pat buvo pertvarkyta ir dėl aukštos kokybės dizaino ir puikių funkcijų tapo dar įspūdingesnė. Pavyzdžiui, su integruota moduline dėtuvių sistema ir KEYLESS-START.

Galite pritaikyti krovinių skyrių pagal savo tikslius reikalavimus su praktiškais priedais, tokiais kaip vidinė stogo bagažinė1, optimizuoto svorio plastikinės grindys ir apkraunami ratlankiai. Pasirinktinė padėklų atrama stumdomųjų durelių pakopa stabilizuoja krovinius, pvz., darant posūkius, ir leidžia juos tinkamai pritvirtinti.

Jūsų mobilumo standartas 4.0.

Kad darbai būtų atliekami kuo ekonomiškiau ir patogiau, Sprinter pagal užsakymą galima įrengti įvairias radijo ar multimedijos sistemas ir ryšio sprendimus. Pagal poreikį galima rinktis nuo laikiklio išmaniajam telefonui iki radijo su Bluetooth® sąsaja ir multimedijos sistemos su didelės skiriamosios gebos jutikliniu ekranu, sparčia navigacija su 3D žemėlapio atvaizdavimu ir išmaniojo telefono integracija2. Valdymas yra toks kaip reikia - paprastas. Multimedijos sistemas galima valdyti, pavyzdžiui, per didelės skiriamosios gebos jutiklinį ekraną arba jutiklinio valdymo mygtukais ant daugiafunkcio vairo. Visi valdymo ekranai ir valdikliai yra gerai pasiekiami ir perskaitomi.
Kadangi šiuolaikiniame pasaulyje neapsieinama be skaitmeninių sprendimų, mes Sprinter įrengėme integruotą ryšio modulį, per kurį galima palaikyti nuolatinį interneto ryšį. Tai užtikrina esamų ir ateities Mercedes Pro paslaugų naudojimą. Pranašumai jums - nuo mažiausios prastovos iki prevencinės techninės priežiūros procedūrų ir skaitmeninių važiavimo žurnalų.

Kur laukia užduotis transporteriui, - ten ir Sprinter.

Sprinter krovininis furgonas gali būti įvairių komplektacijų: 4 skirtingų ilgių, 3 stogų aukščio, 4 variantų variklių. Tai leidžia sukonfigūruoti transporto priemones, kurių bendras svoris yra iki 5 500 kg. Su didžiausiu iš 4 transporto priemonės ilgių ir aukščiausiu iš 3 stogų Sprinter krovininiame furgone krovinių talpa gali sudaryti iki 17 m3. Pagal poreikį taip pat galima prikabinti iki 3 500 kg papildomo svorio.

Su daugiau nei 600 priedų, įskaitant, pavyzdžiui, važiuoklės ir pakabos sprendimus, Sprinter su bortiniu kėbulu galima pritaikyti būtent pagal jūsų poreikius. Galimos padėklų atramos, ratlankių arkos ir vidinė stogo bagažinė leidžia paprastai išspręsti daugybę transporto užduočių. Dėl specialių transporto priemonių reikalavimų iš Mercedes-Benz VanSolution jau iš gamyklos gausite sukomplektuotą sprendimą pagal partnerių programą Mercedes-Benz VanPartner.

Užtikrina, kad sėkmingai pasieksite tikslą.

Sprinter yra skirtas visų pirma užtikrinti saugumą. Stabilų pagrindą sudaro ypač patvari konstrukcija ir medžiagų sudėtis.
Tam skirta daug pagalbinių sistemų. Net labiausiai patyręs vairuotojas gali atsidurti situacijose, kai pagalba yra naudinga ir savalaikė. Tai gali būti papildoma įranga nuo serijinio šoninio vėjo asistento iki aktyvaus stabdymo asistento ir važiavimo juostos laikymosi asistento - abi šios pagalbinės sistemos įrangoje nuo 3500 kg leistino bendrojo svorio yra serijinė įranga. 3 kamerų variantai nuo atbulinės eigos kameros su vidinio veidrodėlio rodmeniuK iki 360° kameros pagal poreikį pagerina vairuotojo matomą vaizdą iš sėdynės. Tamsoje užsidega papildomai įsigyti galimi LED High Performance žibintai, apšviečiantys kelią.
Avarijos atveju standartinė oro pagalvė gali padėti apsaugoti vairuotoją susidūrimo metu. Pagal poreikį galima įrengti dar 5 oro pagalves vairuotojui ir šalia sėdinčiam keleiviui.

Ekonomiška, kai to reikia.

Su Sprinter renkatės transporto priemonę, kuri jau daugiau nei 20 metų įrodė savo ekonominį pranašumą. Naujasis Sprinter krovininis furgonas su bortais tęsia šią sėkmės istoriją, išsiskiriančia savo kokybe ir prieinamumu. Ekonomiškumo naudą įvertinsite nuo pat pradžių: tai patraukli pradinė kaina ir daugybė konfigūravimo parinkčių, leidžiančių pasirinkti tiksliai tokią komplektaciją, kuri yra jums reikalinga.

Kadangi norime, kad geri dalykai būtų dar geresni, mes taip pat optimizavome savo dyzelinių variklių veikimo našumą. Papildoma nauda jūsų verslo ekonomikai su papildoma naudingąja apkrova - apie 50 kg didesnė naudingoji apkrova3. Su 50 l pagrindinė talpa4 ir plastiko grindimis5, kurias galima įsigyti papildomai, galima dar padidinti transporto priemonės svorį. Sprinter krovininiame furgone erdvė išnaudojama dar geriau3 ir krovinių talpos grindys yra 80 žemesnės3. Taip įlipti į vidų ir pakrauti automobilį dar paprasčiau.

Sprinter automobilyje su uždaru kėbulu puikiai dera ekonomiškos degalų sąnaudos ir išmanios funkcijos, kartu sukuriančios visapusiško ekonominio mobilumo sprendimą.

1

Nurodytas stogo bagažinės laikiklis tiekiamas nuo 2018 m. IV ketvirčio.

2

Galimybe integruoti išmanųjį telefoną galima naudotis nuo 2018 m. IV ketvirčio.

3

Siejant su priekinių ratų pavara, palyginus su galinių ratų pavara.

4

Galima pasirinkti 50 litrų talpos pagrindinį degalų baką, jeigu Sprinter krovininis furgonas yra priekiniais varomaisiais ratais.

5

Jeigu Sprinter yra uždaru kėbulu, galima rinktis krovinių skyriaus pagrindo plastiko paklotą.

Pritaikoma pagal bet kokius poreikius.

Transporto priemonės ilgis
Kompaktiškas
Standartinis
Ilgas
Itin ilgas
Stogo tipas
Įprastas stogas
Aukštas stogas
Ypač aukštas stogas
Maks. Krovinių skyriaus ilgis
Maks. krovinių skyriaus aukštis
Maks. sukrovimo paviršius
Maks. krovinių skyriaus talpa
2 607 mm
1 789 mm
4,357 m2
7,8 m3
2 607 mm
2 079 mm
4,357 m2
8,8 m3
3 272 mm
1 789 mm
5,539 m2
9,5 m3
3 272 mm
2 079 mm
5,539 m2
11 m3
4 307 mm
2 009 mm
6,9 m2
14 m3
4 307 mm
2 243 mm
6,9 m2
15,5 m3
4 707 mm
2 009 mm
7,606 m2
15,5 m3
4 707 mm
2 243 mm
7,606 m2
17 m3

Lengviau atlikti sudėtingus darbus.

Mercedes PRO: supaprastina ir paspartina jūsų verslą.

Raskite tinkamus sprendimus savo Sprinter.

Individualūs kėbulo sprendimai.

Kad jūsų transporteris atitiktų jūsų profesinius reikalavimus.

Jei jūsų poreikiai neeiliniai, esame tikri, kad Mercedes-Benz galės pasiūlyti jums tinkamą sprendimą. Mes jums padėsime ir pasiūlysime tvirtus, optimaliai pritaikomus konstrukcinius variantus iš vieno šaltinio arba iš mūsų sertifikuotų partnerių. Kad jūs būtumėte optimaliai pasiruošę statybos, pristatymo ar apdirbimo darbams.

Lorem Ipsum