eSprinter furgonas | Mercedes-Benz
eSprinter automobilis uždaru kėbulu

Pažangus vairavimas, pasižymintis jau įrodytomis stipriosiomis savybėmis:
eSprinter furgonas.

Nuo 72 589 €

Konfigūruoti dabar

Iki 1681, 2 km važiavimo be išmetamųjų teršalų.

eSprinter yra pažangus mobilumo sprendimas, kai Jūsų transporto priemonė daugiausia važinėja suplanuotais maršrutais miesto eismo sąlygomis. Su savo maks. efektyvia 85 kW (116 AG) elektrine pavara jis yra toks pats patikimas, ekonomiškas ir lankstus, koks Sprinter buvo iki šiol visus 25 metus.
Galite užsisakyti eSprinter Standard (A2) ilgio su aukštu stogu. Jo 11 m³ krovinių skyriaus talpos niekaip neriboja elektrinė pavara. Standartinė naudingoji apkrova yra iki 1045 kg arba iki 891 kg.
1

Ridos atsarga apskaičiuota pagal Reglamento 692/2008/EB reikalavimus. Siekis priklauso nuo transporto priemonės konfigūravimo, o ypač nuo parinkto aukščiausio greičio apribojimo. 

Faktinis siekis priklauso nuo individualaus važiavimo stiliaus, kelių ir eismo sąlygų, išorės temperatūros, klimato kontrolės/šildymo naudojimo ir t.t., o prireikus, gali nukrypti.

2

Siekis apskaičiuotas pagal Reglamento 2017/1151/ES reikalavimus. Ridos atsarga priklauso nuo transporto priemonės konfigūravimo, o ypač nuo parinkto didžiausio greičio apribojimo.

Faktinis diapazonas priklauso nuo individualaus važiavimo stiliaus, kelių ir eismo sąlygų, išorės temperatūros, klimato kontrolės/šildymo naudojimo ir t.t., o prireikus gali nukrypti.

Akcentai.

 1. Koncepcinis produktas
 2. Lankstumas
 3. Pavara
 4. Patikimumas
Plėtojamas elektromobilumas.

Jei ketinate įsitraukti į elektromobilumą, suprasite, kad koncentruojamasi ir į kitų aspektų plėtojimą nei tik elektra varomos transporto priemonės gaminimą. Mūsų specialistai kartu su jumis kuria konkrečiai įmonei pritaikytą jūsų elektromobilumo koncepciją – mūsų „eVan“ ekosistemą. Tai apima tinkamą įkrovimo infrastruktūrą, vietos paslaugų teikimą ir sujungimo paslaugas.
Mercedes-Benz užtikrina furgonų ergonomiką, komfortą bei saugumą - be abejo, tai yra ir eSprinter privalumai.

Pagerinkite siekį arba apkrovą – tai jūsų pasirinkimas.

eSprinter transporto priemonę galite priderinti visiškai pagal jūsų pageidavimus, atsižvelgiant į siekį ir apkrovą. Pradžioje pasirinkite jums tinkamiausią akumuliatoriaus tūrį: standartinis akumuliatorius su 35 kWh tūriu suteikia maždaug 1 001 kg naudingosios apkrovos. Ilgesnėms kelionėms rinkinės papildomą akumuliatorių, kurio tūris yra 47 kWh. Dėl Combined Charging System (CCS) ir pasirinktinos įkrovimo galios, kuri maks. siekia 80 kW, eSprinter gali būti įkraunamas įvairiais būdais. Siekiant atitikti specialius pramonės reikalavimus, jums bus suteikiami išsamūs sprendimai, kurie taip pat yra susiję su surinkimu ir pertvarkymu.

Pažangi pavara, pasižyminti jau įrodytomis stipriosiomis pusėmis.

Efektyvus elektros variklis įtikina savo didele traukos jėga ir labai ramiu važiavimo būdu. Lyginant su vidaus degimo varikliu elektros variklio poveikis kur kas didesnis, jis veikia beveik be garso ir maksimalus sukimo momentas pasiekiamas beveik nuo pirmo variklio sūkio. Jeigu elektra elektromobiliui gaunama iš alternatyvių energijos šaltinių, pavara neišskiria jokios emisijos. Todėl elektros variklis tampa labai svarbus šiandien vis griežtėjant kenksmingų medžiagų emisijos apribojimams ir ekonominiu bei ekologiniu požiūriu jis yra patikima pavaros rūšis ateičiai. Be to, elektros variklis, palyginti su vidaus degimo varikliu, dar mažiau dyla ir jam reikia dar mažiau priežiūros.

25 metai patirties, kuri padeda spręsti elektromobilumo problemas.

Kiekviena Sprinter transporto priemonė kuriama pasitelkiant 25 metų patirtį, eSprinter nėra išimtis. Elektriniai pavaros moduliai taip pat pasižymi aukšta kokybe dėl tinkamai parenkamų komponentų. eSprinter komponentai jau buvo kuriami ir naudojami keletą metų transporto priemonėse su alternatyviomis pavaros sistemomis.
Jūs gausite modernią Mercedes-Benz kokybės transporto priemonę, kurios elektros pavara ir šildymas išlaikė mūsų žiemos testą, kai temperatūra siekė iki minus 30 °C.

Pagrindinė standartinė įranga.

eSprinter skirta serijinė įranga pasižymi aukšta kokybe.

eSprinter automobilis uždaru kėbulu, AC įkrovimas 7,4 kW / DC įkrovimas 20 kW

AC įkrovimas 7,4 kW / DC įkrovimas 20 kW

eSprinter automobilis uždaru kėbulu, šildoma vairuotojo sėdynė

Šildoma vairuotojo sėdynė

eSprinter automobilis uždaru kėbulu, KEYLESS-START

KEYLESS-START

eSprinter automobilis uždaru kėbulu, elektrinis vairavimo mechanizmas

Elektrinis vairavimo mechanizmas

eSprinter automobilis uždaru kėbulu, priekinių žibintų šviesos reguliavimo asistentas

Priekinių žibintų šviesos reguliavimo asistentas

Suteikiamas lankstumas dėka akumuliatoriaus dydžio ir įkrovimo galimybių.

Per 20 minučių akumuliatorius gali būti pakrautas iki 80 %1.

Dėl Combined Charging System (CCS) eSprinter nesunkiai priderinamas įkrovimo punktuose ir su „Wallbox“: transporto priemonė įkraunama iki 7,4 kW ir kintamąja srove (AC), taip pat iki 20 kW ir nuolatine srove (DC). Pasirenkama DC įkrovimo galia iki 80 kW aukštos įtampos akumuliatorių (35 kWh) leidžia įkrauti per maždaug 20 minučių1 greito įkrovimo DC stotelėje nuo 10 iki 80 %.
Įkorimo metu CCS įkrovimo kabelio kištukas yra įjungiamas į CCS įkrovimo jungtį (Combo 2), esantį po radiatoriaus dangalu. Jeigu nėra Wallbox arba įkrovimo stotelės, akumuliatorių galima įkrauti ir per buitinį tinklo kištuką.

1

Akumuliatoriaus įkrovimo ciklo trukmė priklauso nuo įkrovimo infrastruktūros.

Pavyzdinis saugumo lygis ir su elektrine pavara.

Gerai apsaugota aukštavoltės įtampos sistema.

Elektra varomi Mercedes-Benz furgonai išlaikė transporto priemonės bandymą ir susidūrimo testus, kurie atitinka transporto priemonių su vidaus degimo varikliais lygmenį. Todėl kalbant apie saugumą, jie yra pavyzdinio lygio Mercedes-Benz automobiliai.
Transmisija, aukštos įtampos akumuliatorius ir aukštos įtampos linija yra įmontuotos į apsauginius rėmus. Apsauginė plokštė papildomai apsaugo akumuliatoriaus sistema nuo pažeidimų iš apačios. Visi aukštos įtampos laidai gerai izoliuoti.
Jeigu susidūrimo jutikliai atpažįsta sunkų nelaimingą atsitikimą, transporto priemonė nedelsiant atjungiama nuo įtampos.

Ateitis priklauso elektromobiliams: atraskite eVan ekosistemą.

eVan ekosistema

Elektrifikuokite savo verslą. Mes skaičiuojame, jūs lyginate.

Įkrovimo sprendimai

Mercedes-Benz įkrovimo sprendimai jūsų eVan.

Dažnai užduodami klausimai

 1. (16)
 2. Įkrovimas (3)
 3. Naudojimas (8)
 4. Paslaugos ir pirkimas (5)
 1. Kaip man įkrauti savo eSprinter?

  Yra skirtingų įkrovimo galimybių. Artimiausia: Mercedes-Benz pajungimo įkrovai dėžė arba mūsų specialiai jums sukurta įkrovimo galimybė jūsų eksploatavimo šalyje. Be to, viešųjų įkrovimo įrenginių skaičius nuolat auga. DC greitojo įkrovimo stotelėje galite įkrauti savo eSprinter iki maks. 80 kW įkrovimo galia per mažiau negu 20 minučių nuo 10 iki 80 %. DC greitojo įkrovimo stotelėje galite įkrauti iki 20 kW; tokia galimybė numatyta standartinėje įrangoje.

 2. Kuo skiriasi AC ir DC įkrovimas?

  Akumuliatorius įkraunamas nuolatine srove (DC), kuri tiesiogiai siūloma DC greitojo įkrovimo stotelėse. Taip didelės įkrovos galios dėka siekį galima greitai papildyti. AC įkrovimo atveju per Wallbox arba buitinius tinklus į transporto priemonę patenka kintamoji srovė (AC). Transporto priemonėje ją į nuolatinę srovę pakeičia AC salono įkroviklis ir tik tada ji tiekiama į akumuliatorių.

 3. Ar komplekte yra įkrovimo kabelis?

  Jūsų elektra varomo Mercedes-Benz transporterio įkrovimo kabelis neįeina į komplektaciją. Pageidaujant gamykloje galima užsakyti 4 įkrovimo kabelius su vienu 2 tipo įkrovimo kabelio kištuku. Galite rinktis iš 4, 5 ir 8 m ilgio bei iš 1 ar 2 fazių įkrovimo. Kilus daugiau klausimų apie įkrovimo kabelius, jums mielai patars Mercedes-Benz partneris.

 4. Ar elektra varomas Mercedes-Benz transporteris tinkamas mano kasdieniams maršrutams?

  Naudodami EQ Ready programėlę galite geriau planuoti savo naudojimąsi elektromobilumu. Pavyzdžiui, sužinosite, ar savo elektra varomą Mercedes-Benz transporterį šią darbo dieną pakaks įkrauti vieną kartą: nemokama programėlė analizuoja kasdienius maršrutus ir jūsų važiavimo būdą. Iš to sudarytas važiavimo profilis jums leis suprasti, ar jums verta rinktis elektra varomą transporterį. Kilus daugiau klausimų apie naudojimąsi elektromobiliais, jums mielai patars Mercedes-Benz partneris.

 5. Kaip efektyviai vairuoti eSprinter transporto priemonę?

  3 skirtingos važiavimo programos ir 4 rekuperacijos pakopos palaiko tinkamą važiavimo būdą. Abi funkcijos leidžia jums optimizuoti savo elektra varomo transporterio energijos sąnaudas ir kartu siekį.

 6. Ar galiu savo eSprinter automobilį uždaru kėbulu apkrauti kaip transporto priemonę su vidaus degimo varikliu?

  eSprinter turi erdvų eSprinter krovinių skyrių su vidaus degimo varikliu, nes baterijos yra apatinėje dalyje. Turėdamas maks. 11 m3 įkrovimo talpos, eSprinter tenkina kasdienio darbo poreikius. Esant standartiniam 35 kWh akumuliatoriaus tūriui, jūs visiškai galite išnaudoti naudingąją apkrovą. Pasirenkamasis 47 kWh akumuliatoriaus tūris pagerina siekį, tačiau sumažėja naudingoji apkrova dėl akumuliatoriaus svorio.

 7. Kas yra rekuperacijos pakopos?

  Rekuperacija sugrąžina energiją, kai transporto priemonė sulėtėja. Pavyzdžiui, akumuliatorius įkraunamas važiuojant įkalnėn, užuot praradus energiją šilumos forma stabdant. Kaip smarkiai vyksta rekuperacija, galite 4 pakopomis nustatyti pavarų perjungimo mentele prie vairo: D++ (0 m/s²), D+ (-0,5 m/s²), D (-1,0 m/s²), D- (-1,5 m/s²).

 8. Kokiu greičiu galiu važiuoti su eSprinter transporto priemone?

  Didžiausią greitį turėtumėte pasirinkti pagal važiavimo profilį. Ar jūsų transporto priemonė dažniausiai naudojama mieste, o gal dažnai keliaujate greitkeliais? Standartiškai jūsų elektra varomo transporterio didžiausias greitis yra 80 km/h. Pasirinktinai galite padidinti didžiausią greitį iki 100 km/h arba 120 km/h. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad didesni greičiai paprastai trumpina siekį.

 9. Kokį akumuliatoriaus tūrį galiu užsisakyti?

  Jūsų eSprinter standartiškai yra su 35 kWh tūrio akumuliatoriumi. Užsisakius 47 kWh tūrio akumuliatorių, galite pasiekti didesnį siekį. Kilus daugiau klausimų apie akumuliatoriaus tūrį ir siekį, jums mielai patars Mercedes-Benz partneris.

 10. Kokį siekį kasdienybėje galima išgauti važiuojant elektra varomu Mercedes-Benz transporteriu?

  Pirmiausia jūsų elektra varomo Mercedes-Benz transporterio siekis priklauso nuo transporto priemonės konfigūracijos, ypač nuo didžiausio greičio pasirinkimo. Faktinis diapazonas priklauso nuo individualaus važiavimo stiliaus, kelių ir eismo sąlygų, išorės temperatūros, klimato kontrolės/šildymo naudojimo ir kitų elektros vartotojų. Galios rodmuo ir rekuperacijos pakopos jums padės akumuliatoriaus įkrovimą naudoti kuo efektyviau ir pasiekti didelio siekio.

 11. Kokiu įkrovimo kištuku galiu įkrauti savo eSprinter?

  Dėl Combined Charging System (CCS) savo eSprinter lanksčiai prisiderinsite įkrovimo punktuose ir naudojant „Wallbox“ įrenginius: akumuliatorius įkraunamas iki 7,4 kW ir kintamąja srove (AC), taip pat iki 20 kW ir nuolatine srove (DC). Pasirinktinai galite DC greitojo įkrovimo stotelėse įkrauti naują siekį maks. net iki 80 kW.

 12. Kaip dažnai reikia vežti elektra varomą Mercedes-Benz transporterį į techninę priežiūrą?

  Techninės priežiūros darbus būtina atlikti bent kartą per metus, kad būtų užtikrintas aukštavoltės įtampos komponentų ir kitų transporto priemonės dalių patikimumas. Techninės priežiūros paketo dėka, kuris buvo įsigytas kartu, techninė priežiūra ketverius metu nieko nekainuoja. Jeigu reikia pakeisti akumuliatorius, galėsite aštuonerius metus arba iki 160 000 eksploatavimo valandų naudotis savo akumuliatoriaus sertifikatu. Kilus daugiau klausimų apie elektromobilių techninę priežiūrą, jums mielai patars Mercedes-Benz partneris.

 13. Kas man palankiau, elektra varomas transporteris ar transporteris su vidaus degimo varikliu?

  Atsižvelgiant į naudojimo profilį ir elektromobilumo finansinius reikalavimus, bendros elektra varomo transporterio eksploatacinės sąnaudos gali būti tokio paties lygio kaip transporto priemonės su vidaus degimo varikliu. Daugiau aiškumo suteiks eCost skaičiuoklė: joje pateikta informacija apie metines jūsų dabartinės transporto priemonės išlaidas ir palyginama su elektra varomo Mercedes-Benz transporteriu.  

 14. Ar akumuliatorių reikia pirkti atskirai?

  Akumuliatoriaus sertifikatas jau įtrauktas į pirkimo kainą. Todėl papildomų išlaidų už akumuliatoriaus nuomą nesusidaro. Finansinę akumuliatoriaus keitimo riziką, jeigu akumuliatoriaus talpa smarkiai sumažėtų, padengia akumuliatoriaus sertifikatas. Jis galioja 8 metus arba iki 160 000 km po pirmosios registracijos. Kilus daugiau klausimų apie akumuliatorių, jums mielai patars Mercedes-Benz partneris.

 15. Kokias junglumo galimybes elektra varomam transporteriui siūlo Mercedes-Benz?

  Daugelis gausių Mercedes PRO connect paslaugų galimos ir elektra varomiems transporteriams. Paslauga „Nuotolinis įkrovimo valdymas“ teikiama tik transporto priemonėms su elektrine pavara. Įkrovimą jos daro ekonomiškesnį ir patogesnį. Kilus daugiau klausimų apie Mercedes PRO, jums mielai patars Mercedes-Benz partneris.

 16. Ar akumuliatoriui teikiama garantija?

  Jeigu jūsų akumuliatoriaus talpa po pirmųjų 8 metų arba pirmųjų 160 000 km po pirmosios registracijos žymiai sumažėtų, jus apsaugos akumuliatoriaus sertifikatas. Tuomet akumuliatoriaus keitimo išlaidas padengsime mes. Ir geriausia yra tai, kad: akumuliatoriaus sertifikatas jau įtrauktas į pirkimo kainą.

[*] Daugiau informacijos apie oficialių degalų sunaudojimą ir oficialias konkrečių modelių CO₂ emisijas naujiems lengviesiems automobiliams rasite visose pardavimo vietose, lankstinuke „Degalų sąnaudos, CO₂ emisijos ir elektros sąnaudos - naujųjų keleivinių transporto priemonių vadovas“ bei DAT (Deutsche Automobil Treuhand GmbH) svetainėje www.dat.de nemokamai.