Kodėl verta rinktis „Mercedes-Benz" komercinius automobilius

Kodėl verta rinktis „Mercedes-Benz" komercinius automobilius

„Mercedes-Benz Premium“ sprendimai. Daugiau nei tik transporto priemonė.

Teisingi sprendimai yra kelias į sėkmę

Kaip profesionalas Jūs turite padaryti viską, kas geriausia. Kodėl gi nepareikalavus geriausių įrankių, transporto priemonės ir paslaugų? „Mercedes-Benz Premium Solutions“ yra paslaugų paketas profesionalams, kurių misija yra užtikrinti, kad Jūs dabar ir ateityje galėtumėte naudotis geriausiomis įmanomomis paslaugomis. Trumpai tariant, šio paketo užduotis - užtikrinti, kad Jūsų verslas būtų saugus ir sklandus. Nuo tinkamos transporto priemonės pasirinkimo ir paleidimo darbui iki aptarnavimo ir priežiūros galite būti tikri, kad pasirinkdami „Mercedes-Benz“ visada gausite daugiau nei tik transporto priemonę.

„Mercedes-Benz Premium Solutions“ apima: 

 Platų modelių pasirinkimą

„Sprinter“, „Vito“, „Citan“, „Marco Polo" ir V klasė - „Mercedes-Benz“ siūlo universalias transporto priemones, pritaikytas Jūsų poreikiams. Vien „Sprinter“ siūlo daugiau nei 1700 skirtingų modifikacijų.

Aukščiausios kokybės konsultavimą

Nuo profesionalo iki profesionalo. Mes žinome verslininkų iššūkius ir poreikius bei visada randame pagrįstą ir išsamų sprendimą visam transporto priemonės gyvavimo ciklui. Pavyzdys yra techninės priežiūros sutartys, kurios padeda išvengti netikėtų priežiūros išlaidų, mokant už techninę priežiūrą mėnesinėmis dalimis.

Platų aptarnavimo paslaugų tinklą

Ilgalaikiu Jūsų transporto priemonės patikimumu rūpinasi „Mercedes-Benz“ įgaliotos atstovybės beveik visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. „Mercedes-Benz“ aptarnavimo centruose rasite moderniausias technologijas ir Jūsų transporto priemonę prižiūrinčius sertifikuotus darbuotojus, kurie nuolatos atnaujina savo žinias gamintojo mokymuose.

Greitą atsarginių dalių pristatymą

„Mercedes-Benz" atsarginių dalių logistikos sistema yra viena operatyviausių savo srityje. Tinkamos atsarginės dalies naudojimas garantuoja Jūsų saugumą, prailgina transporto priemonės tarnavimo laiką ir užtikrina aukštą antrinės rinkos vertę. „Mercedes-Benz"  logistikos sistema užtikrina operatyvų originalių atsarginių dalių judėjimą ir tam tikslui naudoja paskirstymo sandėlius. Visuose „Silberauto“ sandėliuose yra reikalingos dalys bei įrankiai reguliariai techninei priežiūrai ir dažnesniems remontams. Kiekvieną dieną mūsų sunkvežimiai užtikrina, kad atsarginės dalys greitai pasiektų visus aptarnavimo padalinius.

 

Service 24h

Jūsų paslaugoms yra visą parą dirbanti „Mercedes-Benz“ tarnyba - techninė pagalba sugedus kelyje. Visoje Europoje šią paslaugą užtikrina greitas 3500 autorizuotų „Mercedes-Benz“ dirbtuvių, kurios yra prijungtos prie savo gimtosios šalies centrinių avarinių centrų, todėl yra užtikrinama, kad pagalba būtų suteikta kiek įmanoma greičiau. Profesionali techninė pagalba garantuojama tiek Jūsų šalyje tiek užsienyje vos tik paskambinus telefonu.

„MobiloVan“ garantinis paketas

„MobiloVan“ yra mobilumo garantijų paketas „Vito“, „Citan“ ir „Sprinter“ savininkams, teikiantis nemokamą pagalbą automobiliui ir mobilumo sprendimus kilus techniniam gedimui ar užvedimo problemoms kelyje per pirmuosius dvejus naujos transporto priemonės naudojimo metus. Tai paslaugos nuo skubios ir profesionalios visą parą veikiančio aptarnavimo specialisto pagalbos gedimo vietoje iki pakaitinio automobilio pateikimo.

 

Lorem Ipsum