Mercedes-Benz Premium Solutions

Kodėl verta rinktis Mercedes-Benz komercinius automobilius.

Mercedes-Benz Premium sprendimai.  

Teisingi sprendimai yra kelias į sėkmę.

Kaip profesionalas Jūs turite padaryti viską, kas geriausia. Kodėl gi nepareikalavus geriausių įrankių, transporto priemonės ir paslaugų? „Mercedes-Benz Premium Solutions“ yra paslaugų paketas profesionalams, kurių misija yra užtikrinti, kad Jūs dabar ir ateityje galėtumėte naudotis geriausiomis įmanomomis paslaugomis. Trumpai tariant, šio paketo užduotis - užtikrinti, kad Jūsų verslas būtų saugus ir sklandus. Nuo tinkamos transporto priemonės pasirinkimo ir paleidimo darbui iki aptarnavimo ir priežiūros galite būti tikri, kad pasirinkdami Mercedes-Benz visada gausite daugiau nei tik transporto priemonę.

 

 Platus modelių pasirinkimas.

Sprinter, Vito, Citan, Marco Polo ir V klasė - Mercedes-Benz siūlo universalias transporto priemones, pritaikytas Jūsų poreikiams. Vien Sprinter siūlo daugiau nei 1700 skirtingų modifikacijų.

Aukščiausios kokybės konsultavimas.

Nuo profesionalo iki profesionalo. Mes žinome verslininkų iššūkius ir poreikius bei visada randame pagrįstą ir išsamų sprendimą visam transporto priemonės gyvavimo ciklui. Pavyzdys yra techninės priežiūros sutartys, kurios padeda išvengti netikėtų priežiūros išlaidų, mokant už techninę priežiūrą mėnesinėmis dalimis.

Platus aptarnavimo paslaugų tinklas.

Ilgalaikiu Jūsų transporto priemonės patikimumu rūpinasi Mercedes-Benz įgaliotos atstovybės beveik visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Mercedes-Benz aptarnavimo centruose rasite moderniausias technologijas ir Jūsų transporto priemonę prižiūrinčius sertifikuotus darbuotojus, kurie nuolatos atnaujina savo žinias gamintojo mokymuose.

Greitas atsarginių dalių pristatymas.

Mercedes-Benz atsarginių dalių logistikos sistema yra viena operatyviausių savo srityje. Tinkamos atsarginės dalies naudojimas garantuoja Jūsų saugumą, prailgina transporto priemonės tarnavimo laiką ir užtikrina aukštą antrinės rinkos vertę. Mercedes-Benz  logistikos sistema užtikrina operatyvų originalių atsarginių dalių judėjimą ir tam tikslui naudoja paskirstymo sandėlius.  

 

Service 24h.

Jūsų paslaugoms yra visą parą dirbanti Mercedes-Benz tarnyba - techninė pagalba sugedus kelyje. Visoje Europoje šią paslaugą užtikrina greitas 3500 autorizuotų Mercedes-Benz dirbtuvių, kurios yra prijungtos prie savo gimtosios šalies centrinių avarinių centrų, todėl yra užtikrinama, kad pagalba būtų suteikta kiek įmanoma greičiau. Profesionali techninė pagalba garantuojama tiek Jūsų šalyje, tiek užsienyje vos tik paskambinus telefonu.

 

„MobiloVan“ garantinis paketas

„MobiloVan“ yra mobilumo garantijų paketas Vito, Citan ir Sprinter savininkams, teikiantis nemokamą pagalbą automobiliui ir mobilumo sprendimus kilus techniniam gedimui ar užvedimo problemoms kelyje per pirmuosius dvejus naujos transporto priemonės naudojimo metus. Tai paslaugos nuo skubios ir profesionalios visą parą veikiančio aptarnavimo specialisto pagalbos gedimo vietoje iki pakaitinio automobilio pateikimo.