DUK
EQ Ready programėlė

Kaip veikia EQ Ready programėlė?

EQ Ready programėlės DUK.

raskite atsakymus į klausimus apie EQ Ready programėlę.

Prašome pasirinkti.
 1. (29)
 2. Registracija (2)
 3. Sekimas (9)
 4. Analizė be sekimo (2)
 5. Akumuliatoriaus ir duomenų sunaudojimas (3)
 6. Transporto priemonės ir siekis (4)
 7. Įkrovimo galimybės (3)
 8. Temperatūra (3)
 9. Bendroji informacija (1)
 10. Duomenys (2)
 1. Kodėl būtina registracija?

  Tik prisiregistravus galima naudotis programėle ir išsiaiškinti, ar elektromobilis jau šiandien atitiktų jūsų poreikius. Registracija reikalinga norint adekvačiai apsaugoti duomenis ir užtikrinti prieigą tik atskiriems vartotojams.

 2. Ar galiu naudoti savo Mercedes.me prisijungimo duomenis?

  Taip, galima naudoti savo Mercedes me prisijungimo duomenis. Mūsų ilgalaikis tikslas yra, kad ateityje visas Mercedes-Benz Group AG programėles būtų galima naudoti su viena registracija.

 3. Kaip veikia automatinė sekimo funkcija? (Paleisti-sustabdyti-atpažinimą, GPS jutikliai…)

  Sekimą galima bet kuriuo metu paleisti ir sustabdyti rankiniu būdu paspaudus mygtuką programėlėje. Norėdami suteikti jums daugiau komforto, į programėlę įdiegėme automatinę sekimo funkciją. Kad galėtume atpažinti važiavimo pradžią ir pabaigą, automatinei sekimo funkcijai naudojame skirtingas išmaniojo telefono technologijas ir jutiklius, kaip pavyzdžiui GPS jutiklius, įsibėgėjimo jutiklius, barometrą, WLAN, belaidį ryšį „Bluetooth“, tinklo buvimo vietą, kompasą arba girometrą. Duomenys saugomi tik tada, kai atpažįstamas važiavimas. Automatizuotam važiavimų atpažinimui naudojama dar labai neseniai pagaminta technologija. Todėl gali pasitaikyti neteisingų atpažinimų. Mes nuolatos stengiamės ir toliau tobulinti atpažinimo tikslumą.

 4. Kodėl mano transporto priemonės važiavimo fiksavimas vėluoja?

  Gali atsitikti taip, kad išskirtiniais atvejais automatinio sekimo funkcija įsijungia vėliau nei automobilis pradeda važiuoti. Tai priklauso nuo mūsų naudojamos dar labai neseniai pagamintos modernios technologijos, bei ryšio tuo metu. Programėlė naudoja daug įvairių išmaniojo telefono jutiklių, kurie veikdami kartu atpažįsta važiavimą. Kadangi kai kurie iš šių jutiklių priklauso nuo vartotojo ryšio, gali atsitikti taip, kad važiavimo fiksavimas vėluos. Žinoma, mes nuolat stengiamės kuo labiau sumažinti šiuos galimus delsimus, kad visi važiavimai galėtų būti sekami pilnomis apimtimis.
 5. Į kokius parametrus atsižvelgia programėlė, apskaičiuodama važiavimą?

  Mes atsižvelgiame į šiuos parametrus: temperatūra, nuvažiuoti kilometrai, važiavimo trukmė, stabdymo ir greitėjimo charakteristikos, aukščio profilis ir duomenys apie buvimo vietą. Taip galime kiek įmanoma tiksliau nustatyti važiavimo nuotolį ir energijos sąnaudas. Tokiu būdų gaunamas individualus pasiūlymas, kaip elektrinis automobilis priderinamas prie atskirų vartotojų važiavimo charakteristikos. Mes nuolat stengiamės ir toliau tobulinti apskaičiavimus technologinių pasiekimų rėmuose, kad galėtumėte gauti kiek galima tikslesnį rezultatą.

 6. Ar galiu įjungti / išjungti automatinį sekimą?

  Taip, šiuos nustatymus galima bet kuriuo metu sureguliuoti meniu pasirinkus „profilis - kiti nustatymai“.
 7. Ar programėlė seka kiekvieną važiavimą (ir priekinio keleivio / taksi vairuotojo važiavimą)?

  Taip, šiuo metu programėlė seka kiekvieną važiavimą transporto priemone. Tam neturi reikšmės, ar vartotojas sėdi prie vairo ar yra keleivis.

 8. Ar galiu ištrinti atskirus važiavimus?

  Taip, važiavimų peržiūroje galima ištrinti atskirus važiavimus. Šiuos nustatymus galima bet kuriuo metu sureguliuoti meniu pasirinkus „profilis - kiti nustatymai“.

 9. Ar galiu ištrinti visus važiavimus?

  Taip, meniu pasirinkę „profilis - kiti nustatymai“, galite ištrinti visus važiavimus.

 10. Kodėl naudojant automatinio sekimo režimą programėlė netiksliai atpažįsta važiavimus?

  Automatizuotam važiavimų automobiliu atpažinimui naudojama dar labai neseniai pagaminta technologija. Dėl šios priežasties važiavimų atpažinimas gali būti uždelstas. Retais atvejais gali atsitikti taip, kad kai kurie važiavimai bus visai neatpažinti, ar atpažinti tik iš dalies. Mes nuolatos stengiamės ir toliau tobulinti atpažinimo tikslumą.

 11. Kas nutiks, jei nutrauksiu programėlės fiksavimo funkciją, bet ir toliau važiuosiu, o mano užfiksuoti važiavimai nebesutaps?

  Jei programėlė nustato nesutampančius važiavimus, kitas važiavimas pradedamas iš naujo su pilnai įkrautu akumuliatoriumi.

 12. Ar nevažiuodamas galiu patikrinti, ar elektromobiliu pasiekčiau savo kelionės tikslą?

  Taip, naudodami Predict-Features vartotojas gali jau iš anksto patikrinti, ar elektromobiliu jis įveiks norimą atstumą.

 13. Kaip apskaičiuojamos energijos sąnaudos atkarpai, kuria pats nesu važiavęs?

  Predict-Feature naudoja istoriškai pateiktus greičio profiliu. Taip mes galime gana tiksliai paskaičiuoti, kiek energijos reikės šiai atkarpai.

 14. Kaip programėlės naudojimas veikia mano išmaniojo telefono energijos sąnaudas?

  Gaminant programėlę mums buvo svarbu, kad ji naudotų kuo mažiau išmaniojo telefono energijos. Priklausomai nuo išmaniojo telefono ir operacinės sistemos energijos sąnaudos gali skirtis.

 15. Ar norint naudotis programėle reikalingas interneto ryšys?

  Pirminei registracijai bei simuliuojamoms energijos sąnaudoms apskaičiuoti būtinas interneto ryšys. Pačiam sekimui interneto ryšys nereikalingas.

 16. Ar turi būti įjungti duomenys apie buvimo vietą?

  Taip, programėlė veikia tik tada, kai turi prieigą prie vartotojo buvimo vietos. „iOS“ operacinėje sistemoje buvimo vietos užklausa turėtų būti „visada leidžiama“. Šiuos nustatymus galima bet kuriuo metu sureguliuoti meniu pasirinkus „profilis - kiti nustatymai“.

 17. Kokios transporto priemonės naudojamos arba siūlomos kaip pagrindas simuliuojant mano važiavimus?

  Programėlėje yra pateikiamas aktualus įmonės Mercedes-Benz Group AG gaminamų elektromobilių (visiškai elektrinių ir pusiau elektrinių) sąrašas.

 18. Kiek tikslus yra mano važiavimų apskaičiavimas ir tuo paremtos rekomendacijos elektromobiliams.

  Vystant programėlę vienas svarbiausių aspektų buvo kuo realesnė ir tikslesnė prognozė, kad galėtumėme užtikrinti vartotojui kuo geresnį įvertinimą.
  Tačiau dėl techninių galimybių visiškai tiksli simuliacija neįmanoma. Mes nuolat stengiamės ir toliau tobulinti apskaičiavimus, kad galėtumėme pateikti kiek galima tikslesnį rezultatą.

 19. Ar pirmo važiavimo metu transporto priemonės akumuliatorius yra įkrautas?

  Taip, prieš pirmą važiavimą transporto priemonės akumuliatorius yra 100 % įkrautas.

 20. Kaip simuliuojamas transporto priemonės įkrovimo procesas?

  Pastačius transporto priemonę netoli privačiai įrengtos įkrovimo stotelės (apie 500 m) simuliuojamos transporto priemonės akumuliatorius įkraunamas didžiausiu įkrovimo pajėgumu ar didžiausiu įkrovimo stotelės pajėgumu.

 21. Kokios įkrovimo galimybės rodomos?

  Programėlė rodo tiek viešas, tiek privačiai įrengtas įkrovimo stoteles.

 22. Ar kiti vartotojai gali matyti mano pridėtas įkrovimo vietas?

  Ne, pridėtos įkrovimo galimybės šiuo metu yra privačios, todėl kiti EQ Ready programėlės vartotojai negali jų nei matyti, nei naudoti.

 23. Kaip greitai transporto priemonė bus įkrauta mano pridėtoje įkrovimo vietoje?

  Pastačius transporto priemonę netoli vartotojo rankiniu būdu pridėtos įkrovimo vietos simuliuojama transporto priemonė įkraunama maksimalia individualiai pasirinkto modelio įkrovimo galia ir pagal atskiros įkrovimo stotelės turimas apimtis.

 24. Kodėl galiu pasirinkti skirtingas temperatūras?

  Išorės temperatūra yra vienas iš daugelio faktorių, turinčių įtakos važiavimo nuotoliui. Mes įdiegėme šią funkciją, kad vartotojas galėtų stebėti, kaip važiavimo nuotolis keičiasi priklausomai nuo išorės temperatūros.

 25. Kaip galiu optimizuoti važiavimo nuotolį?

  Tokie faktoriai kaip važiavimo būdas, greitis, topografija bei išorės temperatūra turi įtakos energijos sąnaudoms ir faktiniam važiavimo nuotoliui. Tolygus važiavimas ir tinkamai pasirinktas greitis gali padidinti važiavimo nuotolį.

 26. Kodėl, esant žemoms temperatūroms, hibridiniai automobiliai negali simuliuoti pilnai elektrinių automobilių?

  Esant žemoms temperatūroms netoli užšalimo taško, gali atsitikti taip, kad hibridiniai automobiliai negali važiuoti elektriniu režimu, kadangi dėl papildomai išskiriamos šilumos yra gerai naudoti vidaus degimo variklį.

 27. Kokių privalumų gausite su EQ Ready programėle?

  EQ Ready programėlė siūlo naudotojams galimybę stebėti savo kasdieninius vairavimo įpročius ir taip išbandyti, ar elektromobilis jau dabar atitinka jūsų kasdieninius poreikius. Programėlė simuliuoja kasdieninį elektromobilio naudojimą įprastu automobiliu per daugelį kelionių.

 28. Kaip saugomi mano duomenys?

  Mercedes-Benz Group AG imasi techninių ir organizacinių apsaugos priemonių, kad mūsų tvarkomais duomenimis nebūtų manipuliuojama, kad jie nebūtų prarasti ar sugadinti ir jų nepasiektų teisių tai daryti neturintys asmenys. Mūsų apsaugos priemonės nuolat tobulinamos atsižvelgiant į technikos pažangą. Daugiau informacijos rasite programėlės informacijos skiltyje (informacijos ženkliukas dešinėje viršuje).

 29. Kaip duomenys tvarkomi?

  Mercedes-Benz Group AG renka, apdoroja ir naudoja vartotojo asmeninius duomenis, norėdamas pateikti programą ir jos funkcijas, tiek, kiek reikalaujama, arba tiek, kiek naudotojas leido toliau naudoti duomenis. Šiuo tikslu programėlė naudoja vartotojo įvestus duomenis bei duomenis, esančius įrenginyje, arba kurie buvo sugeneruoti įrenginio naudojimo metu, jei vartotojas leidžia šiuos duomenis naudoti. Daugiau informacijos rasite programėlės informacijos skiltyje (informacijos ženkliukas dešinėje viršuje).