Citan Tourer | Įranga ir priedai | Mercedes-Benz
Citan automobilis uždaru kėbulu

Būtent tai, ko Jums reikia: įranga ir priedai Jūsų Citan Tourer.

Įvairių įrangos paketų apžvalga.

 1. Įrangos paketai
 2. Interjeras

  Daiktų skyrius ant prietaisų skydelio

  Ant prietaisų skydelio esančiame praktiškame daiktų skyriuje su dangčiu yra daug vietos būtiniausiems kasdieniniams daiktams, pvz., išmaniajam telefonui, planšetiniam kompiuteriui, piniginei arba raktams laikyti kelionės metu.

  Specialūs įtaisai.
  Citan Tourer, daiktų skyrius ant prietaisų skydelio

  Atrama rankoms su dėtuve

  Porankis su didele dėtuve įrengtas tarp vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynių. Kai dėtuvė uždaryta, ranką galima patogiai atremti ant paminkštinto porankio.

  Specialūs įtaisai.
  Citan Tourer, atrama rankoms su dėtuve

  Oda aptrauktas vairas

  Oda aptrauktas vairas vizualiai pagerina prietaisų skydelio vaizdą. Malonus suimti oda aptrauktas vairas ir ergonomiška vairo forma užtikrina žymiai didesnį vairavimo komfortą.

  Specialūs įtaisai.
  Citan Tourer, odinis vairas

  LED technologija paremtas vidinis apšvietimas

  LED vidinis apšvietimas priekyje ir galinėje salono dalyje ryškiai apšviečia saloną ir tokiu būdu palengvina orientavimąsi tamsoje. LED technologija užtikrina apšvietimo priemonių ilgaamžiškumą ir mažas energijos sąnaudas.

  Specialūs įtaisai.
  Citan Tourer, salono apšvietimas su LED technologija


 3. Eksterjeras

  Stumdomos durys kairėje ir dešinėje su langu

  Stumdomos durys kairėje kartu su stumdomomis durimis dešinėje transporto priemonės pusėje suteikia daugiau lankstumo įlipant ir išlipant. Reikės mažai vietos atidaryti stumdomas duris, todėl vairuotojas galės įvažiuoti į siauresnes laisvas parkavimosi vietas.

  Citan Tourer, stumdomos durys kairėje su langu

  Dvivėrės galinės durys su langu

  Langas galinėse duryse su valymo ir plovimo sistema leidžia vairuotojui geriau matyti krovinių skyrių iš galo bei palengvina manevravimą ir važiavimą atbuline eiga.

  Specialūs įtaisai.
  Citan Tourer, dvivėrės galinės durys su langu

  Galinis dangtis

  Galinį dangtį galima pakelti į viršų iki 90°, kad būtų patogu sudėti ir išimti krovinius pro didelę durų ertmę. Pro įrengtą langą užtirinamas geresnis matomumas. Jis yra šildomas ir turi valiklį ir apliejiklį.

  Citan Tourer, galinis dangtis


  LED technologijos rūko žibintai

  LED technologijos rūko žibintai neakina priešpriešinio eismo dalyvių ir gali užtikrinti geresnį matomumą blogo oro sąlygimis.

  Specialūs įtaisai.
  Citan Tourer, LED technologijos rūko žibintai

  Standaus priekabos sukabinimo įtaiso rutulinė galvutė

  Naudojant gamykloje stacionariai sumontuotą priekabos sukabinimo įtaisą, savo transporto priemone galite gabenti prikabinamus krovinius, kurių maksimalus svoris neviršija nurodytos vertės. Montuojant gamykloje nebereikia papildomai važiuoti į dirbtuves ir atlikti papildomos TÜV patikros.

  Specialūs įtaisai.
  Citan Tourer, standaus priekabos sukabinimo įtaiso rutulinė galvutė
 4. Komfortas

  Galinio vaizdo kamera

  Galinio vaizdo kamera leidžia matyti plotą tiesiai už automobilio ir gali pagerinti matomumą manevravimo bei statymo metu, ypač manevruojant siaurose erdvėse. Be to, kamera gali būti naudojama siekiant geriau aptikti žemai už transporto priemonės esančius objektus.

  Specialūs įtaisai.
  Citan Tourer, galinio vaizdo kamera

  Galinio vaizdo kamera su vidinio veidrodėlio rodmeniu

  Ši galinio vaizdo kamera vidinio veidrodėlio ekrane rodo tiesiai už transporto priemonės filmuojamą vaizdą. Tai padidina saugumą stabdant ir manevruojant, ypač riboto eismo sąlygomis, ir tai gali padėti apsaugoti transporto priemonę nuo sugadinimo.

  Specialūs įtaisai.
  Citan Tourer, galinio vaizdo kamera su vidinio veidrodėlio rodmeniu

  Vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynių šildymas

  Elektriniu būdu valdomas sėdynių šildymas padidina sėdėjimo komfortą šaltuoju metų laiku, nes šaltos sėdynės sušyla iškart aktyvinus funkciją.

  Specialūs įtaisai.
  Citan Tourer, vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynių šildymas

  Reguliuojamo aukščio vairuotojo sėdynė su juosmens atrama

  Reguliuojamo aukščio vairuotojo sėdynė su juosmens atrama užtikrina ergonomiškesnę, nugarą tausojančią sėdėjimo padėtį. Galite pagal savo poreikius reguliuoti ne tik sėdynės atlošo ilgį ir posvyrį, tačiau taip pat individualiai nustatyti sėdynės aukštį bei atramą juosmens slankstelių srityje.

  Specialūs įtaisai.
  Citan Tourer, reguliuojamo aukščio vairuotojo sėdynė su juosmens atrama

  Išmaniojo telefono laikiklis

  Universalų išmaniojo telefono laikiklį transporto priemonėje galima naudoti įvairiems mobiliesiems galiniams įrenginiams. Jis patogiai fiksuojamas prie vairuotojo, ant prietaisų skydelio ir jo plotį galima lanksčiai reguliuoti nuo 57 iki 95 mm pagal mobilųjį arba išmanųjį telefoną.

  Specialūs įtaisai.
  Citan Tourer, išmaniojo telefono laikiklis

  Elektr. sulankstomi ir reguliuojami išoriniai veidrodėliai

  Išoriniai veidrodėliai yra reguliuojami ir šildomi elektriniu būdu. Tokiu būdu šie yra patogiai reguliuojami, pvz., pasikeitus vairuotojui. Kita ypatybė yra išorinių veidrodėlių šildymas, jis saugo nuo išorinių veidrodėlių rasojimo ar užšalimo.

  Citan Tourer, elektr. sulankstomi ir reguliuojami išoriniai veidrodėliai
 5. Technika

  Velkamo krovinio masė 1500 kg

  Su pasirenkamu priekabos sukabinimo įtaisu naujasis Citan automobilis uždaru kėbulu gali tempti iki 1500 kg svorio krovinį. Tai – ypač praktiškas sprendimas, kai reikia gabenti didesnius krovinius.

  Citan Tourer, velkamo krovinio masė 1500 kg


  6 pavarų mechaninė pavarų dėžė

  6 pavarų dėžė užtikrina dar tylesnį eigos mechanizmų veikimą važiuojant dideliu greičiu ir ekonomiškas degalų sąnaudas. Ją patogu perjungti ir laiku perjungus aukštesnę pavarą taupomi degalai.

  Citan Tourer, 6 pavarų dėžė
 6. Saugumas

  Aktyvus stabdymo asistentas

  Aktyvusis stabdymo asistentas gali padėti išvengti nelaimingų atsitikimų susiduriant su priešais važiuojančia transporto priemone ir pėstiesiems kertant kelią bei sušvelninti nelaimingų atsitikimų pasekmes.

  Specialūs įtaisai.
  Citan Tourer, aktyvus stabdymo asistentas

  Aktyvus važiavimo juostos laikymosi asistentas

  Aktyvusis važiavimo juostos laikymosi asistentas gali padėti išvengti avarijų, nes atpažįsta netikėtą nuvažiavimą nuo važiuojamosios kelio dalies, įspėja apie tai ir prireikus atlieka vairavimo veiksmus. Jūs visada galite kontroliuoti situaciją: jums aktyviai vairuojant, stabdant arba didinant greitį, sistema neįsijungia.

  Citan Tourer, aktyvus važiavimo juostos laikymosi asistentas

  Aklosios zonos perspėjimo sistemos asistentas

  Su aklosios zonos perspėjimo sistemos asistentu Jūs tiesiog būsite saugūs kelyje – ypač keisdami eismo juostą. Šis asistentas veikia pagal radarinę technologiją ir stebi zoną, kurios nematote per išorinius veidrodėlius. Jis gali Jus įspėti optiniu ir akustiniu signalu apie galimus šoninius susidūrimus su kitais eismo dalyviais.

  Citan Tourer, aklosios zonos perspėjimo sistemos asistentas

  Kelio ženklų asistentas

  Kelio ženklų asistentas padeda Jums laikytis greičio apribojimų ir kitų nurodymų. Tai užtikrina didesnį saugumą.

  Specialūs įtaisai.
  Citan Tourer, kelio ženklų asistentas

  Tolimųjų šviesų asistentas

  Tolimųjų šviesų asistentas automatiškai įjungia ir išjungia tolimąsias šviesas, atsižvelgdamas į eismo situaciją, tokiu būdu palengvinamas vairavimas. Sistemą valdo už priekinio stiklo esanti kamera, kuri nuolat fiksuoja eismo situaciją priešais transporto priemonę.

  Specialūs įtaisai.
  Citan Tourer, tolimųjų šviesų asistentas

  Mercedes-Benz avarinio iškvietimo sistema

  Avarijos atveju Mercedes-Benz pagalbos iškvietimo sistema gali padėti greitai sulaukti efektyvios pagalbos avarijos vietoje.

  Citan Tourer, Mercedes-Benz avarinio iškvietimo sistema

Susipažinkite su Citan Tourer dabar.

[*] Daugiau informacijos apie oficialias kuro sąnaudas ir oficialias konkrečių modelių CO₂ emisijas naujosioms keleivinėms transporto priemonėms rasite visose pardavimo vietose, lankstinuke „Degalų sąnaudos, CO₂ emisijos ir elektros sąnaudos - naujųjų keleivinių transporto priemonių vadovas“ bei DAT (Deutsche Automobil Treuhand GmbH) svetainėje (www.dat.de) nemokamai.