Puikiam klimatui darbo metu: Citan Tourer jūsų darbui.

Citan Tourer: gamintojas. Iš gamintojų. Gamintojams.

Konfigūravimo priemonė

Citan Tourer: miesto herojus.

Patikimas, lanksčiai pritaikomas būtent pagal jūsų poreikius ir iššūkius mieste: Citan Tourer - jūsų kompaktiškas mikroautobusas.

Citan yra ekonomiškas sprendimas - didelio našumo varikliai su BlueEFFICIENCY technologija ir mažomis sąnaudomis, dideliu techninės priežiūros intervalu1 ir patraukliomis įsigijimo sąlygomis bei naudingomis paslaugomis2 mažina jūsų išlaidas. Kad saugiai pasiektumėte kelionės tikslą, mes Citan įtraukėme ADAPTIVE ESP® su vertingomis papildomomis funkcijomis, jautriais diskiniais stabdžiais ir iki 6 oro pagalvių.

Dėl patogių sėdynių ir tiksliai pritaikomos pakabos Citan važiuoja labai minkštai ir lengvai manevruoja. Pavyzdinis lankstumas, pvz., dėl atlenkiamų sėdynių atlošų gale, taip vos keliais judesiais padidinamo krovinių skyriaus. Individualumui užtikrinti, be kita, galima įsigyti dizaino paketą RED ir Night apdailos paketą.

Citan turi viską, ko tikitės iš kompaktiško mikroautobuso su Mercedes žvaigžde. Atraskite jo privalumus bandomajame važiavime. Mercedes-Benz furgonai. Sukurti judėti.

1

Aptarnavimo intervalai net iki 40 000 km.

2

Pavyzdžiui, Mercedes-Benz MobiloVan, visam eksploatavimo laikotarpiui teikiama Mercedes-Benz mobilumo garantija. Ji galioja iki maks. 30 metų, kai aptarnavimas reguliariai atliekamas įgaliotojo Mercedes-Benz įgaliotojo partnerio. Transporto priemonėms su pirmąja registracija po 2012.10.01.

Akcentai.

  1. Patogumas
  2. Vairavimo malonumas
  3. ekonomiškumas
  4. Lankstumas
  5. Saugumas
Mes žinome, kad svarbu tai, kas viduje.

Patogus salonas, kuriame dera funkcionalumas ir komfortas - nuo patogios aukštos sėdėjimo padėties vairuojant iki žemų durelių ir bortų, kurie palengvina įlipimą ar krovinių krovimą.

Patogi vairuotojo sėdynė su patogiu šoniniu fiksavimu yra patvari, iš kvėpuojančių medžiagų, rankiniu būdu pritaikoma pagal poreikius, reguliuojamo aukščio vairas. Visi valdikliai išdėstyti patogiai ir paprasti naudoti. Paprastai peržiūrimas kombinuotasis prietaisų skydelis. Standartinė šildymo ir vėdinimo sistema, patogios dėtuvės, pasirinktiniai elektriniu būdu valdomi langai stumdomosiose duryse - visa tai sudaro malonią darbinę aplinką.

Praktiškas dėtuvių sprendimas su funkcionaliomis ir lengvai prieinamomis dėtuvėmis: iki 8,5 l talpos daiktinė, standartinė lentynėlė virš priekinio stiklo iki 12,6 duryse 2 kišenės po 4,1 l ir ranktūrio dėtuvė, kurioje telpa iki 8,9 l.

Dar patrauklesnis salonas, kuriame pagal poreikį galima rinktis chromuotų salono apdailos detalių paketą, chromuotų apdailos detalių dizaino paketą arba spalvotų salono apdailos detalių dizaino paketą.

Net ir dirbant vairuoti turi būti malonu.

Citan Tourer vairuoti tikras malonumas bet kokioje aplinkoje: ir sudėtingose eismo sąlygose mieste, užmiestyje ir greitkeliuose transporto priemonė yra labai manevringa ir galinga.

Vienas iš galingų variklių tikrai atitiks jūsų poreikius. Moderni BlueEFFICIENCY technologija mažina sąnaudas ir gali prisidėti prie įmonės pelningumo didinimo. Priklausomai nuo variklio, 5 arba 6 pavarų dėžė veiksmingai paverčia pavaros galią į varomąją galią.

Visi techniniai komponentai yra tiksliai koordinuojami tarpusavyje - nuo vairo su stiprintuvu ir nepriklausomos važiuoklės pakabos su spyruokliniu amortizavimu ir diskinių stabdžių ant priekinės ir galinės ašies. Taigi visada galite mėgautis nepriekaištingu Citan manevringumu.

Atsiperkantis efektyvumas. Trumpas ir ilgas.

Mercedes-Benz prekės ženklui tai yra įsipareigojimas ir su Citan Tourer toliau formuoti atsakomybės ir tvarumo kultūrą bei ateities mobilumą. Citan tai įgyvendina - ypač sudėtingomis miesto eismo sąlygomis. Dėl modernaus variklio ir novatoriškos BlueEFFICIENCY technologijos CO2 emisijos ir sąnaudos yra ypač mažos.

Citan visada neša pelną. Dėl patrauklios kainos ir dėl nedidelių eksploatacijos kaštų, nedidelių kuro sąnaudų ir priežiūros intervalų iki 40 000 km.

Ir jums, ir Mercedes-Benz Vans būtina užtikrinti geriausią prieinamumą. Tai pabrėžia ir visam eksploatavimo laikotarpiui teikiama Mercedes-Benz MobiloVan mobilumo garantija1, 2. Citan įneša svarų indėlį į ilgalaikį tvarų eksploatavimą. Kiekvienoje kelionėje.

Modernūs varikliai, vairas su stiprintuvu ir pavarų perjungimo indikatorius leidžia važiuoti ypač ekonomiškai. Su BlueEFFICIENCY paketu transporto priemonės efektyvumas dar padidėja.

Pasiruošęs bet kokioms užduotims.

Citan Tourer puikiai tiks bet kurioje vietoje. Patogios sėdynės ir daug erdvės bagažui sudėti sukuria geriausias malonios ir saugios kelionės sąlygas: nesvarbu, ar norite visapusiškai patenkinti keleivių poreikius, ar padidinti savo darbuotojų motyvaciją kelyje į kitą darbo vietą.

Ant patogių sėdynių su ergonomiškais atlošais ir kvėpuojančiais patvariais gaubtais jausitės būtent taip, kaip tikitės Mercedes-Benz transporteryje - patogiai. Aukštos kokybės funkcionalus salonas su daugybe praktiškų lentynėlių leidžia patogiai jaustis net ir ilgiausiose kelionėse. Citan išsiskiria ne tik kelionių komfortu, bet ir trijų taškų saugos diržų sistema su diržų fiksavimo jėgos apribojimu ant kiekvienos sėdynės.

Neprilygstamas saugumas.

Citan išsiskiria ir saugumo funkcijomis: su ADAPTIVE ESP®, stabdymo asistentu ir antiblokavimo sistema ABS bei gerą sukibimą užtikrinantys priekinės ir galinės ašies stabdžių diskai užtikrina ypač mažą stabdymo kelią – net ant šlapios dangos. Važiuoklė su atskiromis ratų pakabomis užtikrina patikimą sukibimą su keliu. Jei važiuojate per sniegą, purvą ar smėlį, ASR galite išjungti.

Reguliuojamo aukščio trijuose taškuose tvirtinami saugos diržai su diržo įtempikliais ir įtempimo ribotuvais užtikrina gerą ir stabilų prilaikymą. Avarinio stabdymo atveju automatiškai įjungiamas mirksintis avarinių šviesų indikatorius.

Į Citan standartinę komplektaciją įeina dienos šviesos žibingai, pagalbinė pajudėjimo pradžios įkalnėje pagalbinis mechanizmas ir iki 6 oro pagalvių. Vairuotojo oro pagalvė, priekinio keleivio oro pagalvė,3 langų oro pagalvės3 ir krūtinės ląstą apsaugančios oro pagalvės3 4 gali padėti sumažinti sužalojimo pavojų avarijos atveju. Pagal poreikį galima papildomai naudotis tokiomis priemonėmis kaip apšvietimo ir lietaus jutiklis, padangų slėgio stebėjimo jutiklis3 ir atbulinės eigos vaizdo kamera, leidžianti matyti vaizdą už transporto priemonės galinėje pusėje per vidinį veidrodėlį.

Nepaisant to, kad Citan yra visų geidžiamas, su pasirinktine apsauga nuo įsilaužimo ir signalizacija5 būsite tikri, kad transporto priemonė nepaklius į piktas rankas.

1

Iki maks. 30 metų, kai aptarnavimas reguliariai atliekamas įgaliotojo Mercedes-Benz įgaliotojo partnerio.

2

Transporto priemonėms su pirmąja registracija po 2012.10.01.

3

Standartinė įranga Citan Tourer su lengvojo automobilio leidimu (M1), specialioji įranga su krovininio automobilio leidimu (N1).

4

Keleiviui prie vairuotojo ir vairuotojui galima rinktis tik krūtinės ląstos apsauginė oro pagalvę.

5

Galima tik Citan Tourer su krovininio automobilio leidimu (N1).

Komfortas ir manevringumas kelyje.

Patogus Tourer keleiviams pervežti.

Citan Tourer yra patogus keleivinis automobilis. Be to, Citan Tourer dėtuvių talpa gali sudaryti iki 77 l.

Svarbiausi Citan Tourer privalumai:

  • Patogus keleivinis automobilis
  • galimybė pagal poreikius išplėsti krovinių skyrių, nulenkiant 1/3 bei 2/3 nulenkiamą 3 vietų sėdimąjį suolelį 1-oje eilėje
  • Praktiškos dėtuvės su iki 77 l talpa, pvz., pasirinktinė keleivių zonos stogo dėtuvė su 3 skyriais arba dėtuvės kabinos grindyse

Specialioji įranga - salono paketas.

Spalvotų salono apdailos detalių dizaino paketas

Dekoratyvinių raudonų salono siūlių paketas

Lorem Ipsum